Засідання постійних депутатських комісій

17.03.2020

17 березня 2020 року під головуванням голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця відбулося спільне засідання депутатської комісії з питань бюджету і депутатської комісії з питань комунальної власності та комунального господарства районної ради. У роботі засідання взяв участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник. Під час засідання депутатами було розглянуто ряд важливих проектів рішень, винесених на чергову сесію районної ради. Члени постійних депутатських комісій розглянули наступні питання: затвердження звіту голови Вовчанської районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району та делегованих Вовчанською районною радою повноважень за 2019 рік; про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району житлового будинку, придбаного для дитячого будинку сімейного типу за адресою: вул.Короленко, буд.21а, м.Вовчанськ, та затвердження акту приймання-передачі.

Детальніше...

 

УВАГА! Початок проведення районного конкурсу міні – проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» на 2020 рік з 18 березня 2020 року!

16.03.2020

 

З 18 березня 2020 року розпочнеться прийом та реєстрація заявок на участь в районному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» на 2020 рік.

До участі в конкурсі запрошуються  три категорії учасників:

- перша категорія учасників - ініціативні групи громадян, квартальні, вуличні та будинкові  комітети.

Дана категорія учасників приймає участь в конкурсі в номінації благоустрій території громад (озеленення, облаштування дитячих ігрових, спортивних майданчиків, зон відпочинку, упорядкування територій та зон санітарної охорони джерел питного водопостачання, облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів та інші заходи).

- друга та третя категорія учасників - громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення, батьківські комітети(ради), ініціативні групи громадян та об’єднання співвласників багатоповерхових будинків (далі – ОСББ), що зареєстровані згідно з чинним законодавством України.

Детальніше...

 

Відбулася нарада з організації у 2020 році конкурсу міні-проектів «Розбудуємо громаду разом»

13.03.2020

 

13 березня 2020 року за участю голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця та голови Вовчанської районної державної адміністрації Віталія Мірошника відбулося засідання конкурсного комітету районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом». На засіданні було розглянуто питання щодо проведення в 2020 році  районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» та затверджено план його проведення. Основною метою конкурсу є підвищення активності територіальних громад та органів місцевого самоврядування у розв’язанні актуальних проблем розвитку територій, об'єднання ресурсів органів місцевого самоврядування і громадськості для вирішення соціально значимих проблем територіальних громад району.

Детальніше...

 

Відбулося засідання постійних депутатських комісій

13.03.2020

13 березня 2020 року під головуванням голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради. У роботі засідання взяв участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник. Під час засідання депутатами було розглянуто ряд важливих проектів рішень, винесених на чергову сесію районної ради. Члени постійних депутатських комісій розглянули наступні питання: затвердження звіту голови Вовчанської районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району та делегованих Вовчанською районною радою повноважень за 2019 рік; про призначення стипендії "Обдарованість" для дітей і молоді та виплату одноразової грошової винагороди педагогічним працівникам Вовчанського району в 2020 році; про хід виконання районних програм (Програми енергозбереження Вовчанського району на 2016-2020 роки, Програми розвитку физичної культури і спорту у Вовчанському районі на 2019-2023 роки, Програми забезпечення публічної безпеки і порядку на території Вовчанського району на 2018-2020 роки, Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову службу у Вовчанському районі) та обговорили проекти рішень про внесення змін до районного бюджету Вовчанського району на 2020 рік та деяких районних програм.

 

Детальніше...

 

Відбулося засідання експертної комісії з призначення стипендій «Обдарованість»

10.03.2020

10 березня 2020 року під головуванням керуючого справами Вовчанської районної ради Сергія Круподері, голови комісії, відбулося засідання експертної комісії з питань призначення стипендії голови Вовчанської районної державної адміністрації та голови Вовчанської районної ради учням та одноразової грошової винагороди педагогічним працівникам відповідно до Положення районної програми "Освіта Вовчанщини на 2020-2022 роки". У засіданні взяли участь керівники підрозділів Вовчанської районної державної адміністрації та представники освітніх закладів, які входять до складу експертої комісії.

Детальніше...

 

Вітання з Міжнародним жіночим днем

06.03.2020

ШАНОВНІ  ЖІНКИ  ВОВЧАНЩИНИ!

Напередодні першого весняного свята - Міжнародного жіночого дня прийміть найщиріші вітання!

Це свято - для Вас, чарівних, ніжних, тендітних, лагідних та привітних. Віки і тисячоліття світової історії осяяні Вашою мудрістю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню  продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана – жіноча любов і турбота супроводжує нас все життя. І якщо краса порятує світ, то це буде - Ваша краса! 
У цей святковий день бажаю всім жінкам міцного здоров'я, щастя, кохання та добробуту. Нехай виконуються всі Ваші побажання, адже бажання кожної жінки – це закон.
Ми, чоловіки, уклінно дякуємо усім Вам за підтримку, надійну опору, готовність стати пліч-о-пліч і у сімейному, і у суспільному житті. Ви слугуєте прикладом відповідального ставлення до справи, створюєте духовні і матеріальні блага, виконуючи свої обов'язки як працівники, громадські активісти, волонтери,  доброчинці, які роблять наше життя кращим.
Бажаю усім миру, добра і сонячного тепла, адже саме Ви цього варті!

З повагою голова Вовчанської районної ради                                      Анатолій Степанець 

Урочистості до Міжнародного жіночого дня

06.03.2020

У Вовчанському районному будинку культури 6 березня 2020 року відбулись урочисті заходи, присвячені Міжнародному жіночому дню. Жінок Вовчанщини зі сцени привітали голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник та керуючий справами Вовчанської районної ради Сергій Круподеря. Вони побажали всім жінкам гарного настрою, доброго здоров'я, щирої любові та щастя. Приємним сюрпризом для кращої половини людства стали троянди, які дарували кожній жінці на вході до залу, та розигриш призів, які отримали 9 чарівних жительок Вовчанського району.

Детальніше...

 

Нарада з головами органів місцевого самоврядування

04.03.2020

4 березня 2020 року для голів органів місцевого самоврядування Вовчанського району було проведено нараду-семінар із нагальних питань. На нараді були присутні голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець та голова Вовчанського райдержадміністрації Віталій Мірошник, а також заступник начальника управління соціального захисту населення РДА Тетяна Мельникова, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту РДА Андрій Бережний, заступник начальника фінансового управління РДА Ганна Стародубець, головний лікар КП "ЦПМСД" Каріна Ліца, директор КНП "Вовчанської ЦРЛ" Костянтин Тищенко, начальник Вовчанської дільниці Чугуївської ВР ТОВ "Харківгаз збут" Олександр Ягнюк, керуючий Вовчанським відділенням "Ощадбанк" Олег Яриш, представники міської, селишних та сільських рад району.

Детальніше...

 

Відбувся виїзний прийом громадян

27.02.2020

26 лютого 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець здійснив виїзний прийом на території Білоколодязької та Юрченківської громад. На заході були присутні голови, депутатський корпус та мешканці громад.

До голови районної ради звернулись селяни з наболілими питаннями, що стосуються: ремонту доріг, транспортного сполучення з районним центром, вирубки порослі та аварійних дерев уздовж доріг, а також перспектив медичного обслуговування жителів села. Зокрема, до голови районної ради звернулись мешканці селища Білий Колодязь з проханням залишити працювати медсестру, яку було звільнено за віком. Селищна рада готова компенсувати витрати на утримання медичної сестри. Ще одне питання стосувалось ремонту Білоколодязького ліцею.

Детальніше...

 

Державна служба геології та надр України запустила Інвестиційний атлас надрокористувача

Його створили спільно із ДНВП «Геоінформ України», НАК «Надра України», ДГП «Укргеофізика» та УкрДГРІ. Наразі до Атласу увійшли 85 об’єктів, їх розподілено по шістьох кошиках – за видами корисних копалин.

Інвестиційний атлас надрокористувача – один із елементів загальної урядової політики відкритих дверей, яка спрямована на залучення інвесторів, у тому числі й іноземних, для розвитку ресурсного потенціалу нашої держави.

Детальніше...

 

Соціальний проект

«Ти можеш усе! Можливості безмежні»

Мінсоцполітики разом з Громадською організацією «Прометеус»  та Асоціацією «Інформаційні технології України» підписали Меморандум  про співпрацю та презентують соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні».

Меморандум підписано з метою об’єднання зусиль, спрямованих на реалізацію Програми діяльності Кабінету Міністрів України в рамках цілей Мінсоцполітики у сфері підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння їх подальшому працевлаштуванні в ІТ- компанії.

Детальніше...

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 9 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!