Селище живе, коли радіє рідна школа

27.10.2017

Мальовничим плакатом з написом “Нам 50 років” зустрічав Білоколодязький НВК своїх учнів і тих, що навчаються зараз і тих, яким давно дала путівку в життя, вчителів які працюють і працювали в різні роки у її стінах. Радо зустрічав гостей та односельчан розкритими дверима.

Ювілейні заходи розпочалися із зустрічі учнями гостей караваєм.

Детальніше...

 

Річниця визволення України від нацистських загарбників

27.10.2017

27 жовтня з нагоди 73-ї річниці визволення України від нацистських загарбників в місті Вовчанську відбулася траурна хода з покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам.

.

Детальніше...

 

Відбулася нарада з головами територіальних громад району.

26.10.2017

26 жовтня відбулася нарада з головами територіальних громад Вовчанського району, яку провів голова Вовчанської районної ради Степанець А.В., в нараді взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Мірошник В.М. та працівники секретаріату районної ради.

Детальніше...

 

Пільна відзначає День села.

23.10.2017

Традиційне свято, започатковане багато років тому − День села − провели минулої суботи 21 жовтня, мешканці Пільнянської громади. Вперше про Пільнянську громаду згадується в 1917 році під назвою Пільна та Українське. В цьому році громаді виповнилося 100 років.

Привітали громаду зі святом голова Пільнянської сільської ради Ольга Комих, народний депутат України Дмитро Шенцев, заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, депутати районної ради.

Детальніше...

 

Вітання зі святами

13.10.2017

Приміть щирі вітання зі св’ятами-

Днем захисника України, Покровою  Пресвятої Богородиці

та з Днем українського козацтва!!!

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких «баталій», які часто трапляються у повсякденному житті, вдома на вас завжди чекає затишна гавань.

Міцного вам здоров’я, успіхів та надійного тилу. І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого.

З повагою,

Голова Вовчанської районної ради

А.В. Степанець


 

Свято – День захисника України

13.10.2017

13 жовтня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України.

В святкових заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Миколайович Мірошник, учасники  Другої світової війни, воїни АТО, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та Афганської війни.

Детальніше...

 

В місті Вовчанську урочисто відкрито три міні-проекти обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

12.10.2017

12 жовтня 2017 року у місті Вовчанськ депутат Харківської обласної ради Віталій Панов вручив сертифікати переможцям обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

В святкових заходах прийняли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, заступник голови районної ради Ольга Камінська, Вовчанський міський голова Володимир Шевченко, начальник відділу освіти Вовчанської РДА Андрій Бережний, члени ініціативних груп, депутати міської ради та громадськість.

Детальніше...

 

На Вовчанщині презентовано ще п’ять міні-проектів обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

11.10.2017

11 жовтня 2017 року у Вовчанському районі відбулося урочисте відкриття  міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

В урочистостях  прийняли участь депутат Харківської обласної ради Звєрєв В.О., голова Вовчанської районної ради Степанець А.В., голова Вовчанської районної державної адміністрації Мірошник В.М., члени ініціативних груп, голови місцевих громад, депутати селищної та сільської ради, місцеві жителі.

 

В селищі Вільча представлені три проекти: міні-проект «Зробити щасливими наших малят з новими меблями у дитячому садочку - важлива турбота дорослих». Завдяки реалізації даного проекту створені умови у кожній групі дошкільного навчального закладу для інтенсивного розвитку малюків та підготовки їх до школи, покращені умови перебування вихованців дитячого садка. Загальний обсяг фінансування 52560 грн., в тому числі кошти обласного бюджету 26280 грн., районного бюджету 23652 грн. та кошти ініціативної групи 2628 грн.


Детальніше...

 

Презентація двох міні-проектів обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

10.10.2017

10 жовтня 2017 року  у Вовчанському районі відбулося урочисте відкриття двох міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». В заходах прийняли участь депутат Харківської обласної ради Олег Супрун, члени ініціативних груп, голови громад, депутати сільських рад, представники районної ради та громадськість.

В селі Юрченково впроваджено міні-проект «Завершення  енергозберігаючих заходів у Юрченківському СБК – запорука його стабільного функціонування» - заміна системи обігріву будинку культури на сучасну енерго та ресурсозберігаючу». Необхідність реалізації цього міні-проекту для громади була актуальною. В 2016 році завдяки перемозі в цьому конкурсі в будинку культури було замінено 27 вікон та 2 дверей.

Заміна системи обігріву сільського будинку культури на сучасну енергозберігаючу, яка була проведена в цьому році, дала можливість завершити заходи по енергоефективності та енергозбереженню  даного приміщення та покращити умови відпочинку  жителів громади.

Детальніше...

 

Навчання з головами місцевих громад

09.10.2017

09  жовтня  2017 року  голова  Вовчанської  районної  ради  Степанець А.В. взяв  участь  у  навчанні  голів  органів  місцевого  самоврядування  Вовчанського  району. Перед  присутніми  виступила  Усманова Ж.М.- начальник  фінансового  управління Вовчанської районної державної  адміністрації. В  своєму  виступі  вона  розповіла  про  стан  розрахунків  по  міжбюджетним  трансфертам  та  по  формуванню  бюджету  на  2018  рік.

Бондаренко  В.Б. – начальник  управління  соціального  захисту  райдержадміністрації доповіла по  соціальному  захисту  учасників  АТО.

Детальніше...

 

«Щоб вам служилось добре на Вкраїні милій»

09.10.2017

 

9 жовтня 2017 року в  приміщенні Вовчанської районної ради відбулися  святкові  заходи  проводів  призовників  до  лав  Збройних  Сил  України.

Військовий  комісар  Вовчанського  районного  комісаріату Нєвєсов Я.П. оголосив Указ Президента України «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу громадян України та звільнення у запас військовослужбовців у 2017 році».

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 84 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!