Відкриття районної новорічної ялинки

23.12.2016

Вже кілька років поспіль на центральній площі міста Вовчанська засвічує свої вогні новорічна ялинка. На урочистому відкритті ялинки голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець та голова Вовчанської райдержадміністрації В.М. Мірошник привітали дітей та всіх присутніх з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами, з відкриттям головної ялинки міста та побажали усім здоров’я, добробуту, великих успіхів і здобутків в усіх справах, наснаги та натхнення, здійснення мрій та гарного настрою, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів.

Подробнее...

 

Відбулося ІІ пленарне засідання ХІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання

23.12.2016

23 грудня відбулося ІІ пленарне засідання ХІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської райдержадміністрації Мірошник В.М., депутати районної ради, голови територіальних громад, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

На сесії було затверджено Програму економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2017 рік. З доповіддю виступила Романцова С.Б. – начальник відділу економіки Вовчанської РДА, яка довела до відома депутатів, що пріоритетним напрямком Програми у 2017 році буде активізація роботи щодо залучення додаткових коштів на розвиток району, а саме участь в проектах, конкурсах та грантах для отримання міжнародної технічної допомоги.

Подробнее...

 

Шановні жителі м. Вовчанська та Вовчанського району!

23.12.2016

В управлінні соціального захисту населення діє телефонна "гаряча лінія" за номером 4-70-71 та 4-27-89, де Ви маєте можливість записатися на прийом до спеціаліста в зручний для Вас час та отримати інформацію з питань призначення житлових субсидій та державних соціальних допомог.


 

Вітання до Дня Святого Миколая

Шановні жителі району!

Щиро вітаю Вас із Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят. З приходом цього свята кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю. На нього чекають і діти і дорослі, адже окрім подарунків він приносить у кожну оселю радість, надію та любов.

Вірю, що Святий Миколай завітає до кожної домівки і сповнить великою радістю серця всіх. Нехай він дарує здоров’я і щасливу долю, принесе Господнє благословення, що оберігатиме вас протягом усього життя.

Зичу всім вам, дорогі земляки, щоб у всіх добрих справах ви відчували підтримку та любов Святого Миколая, щоб усі ваші задуми і мрії здійснювалися. Щиро бажаю здоров'я, удачи, радості та великої духовної благодаті. Щастя, добра та злагоди Вам і вашій родині!

Бажаю усім веселих і радісних свят!

Голова Вовчанської районної ради                   А.В.Степанець


 

Відбулося пленарне засідання чергової ХІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання

15.12.2016

15 грудня відбулося пленарне засідання  ХІІ сесії Вовчанської районної ради  VII скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь депутати районної ради, голови територіальних громад та старости Старосалтівської  об’єднаної територіальної громади, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

Депутати приняли до відома звіт голови Вовчанської районної ради про свою діяльність з грудня 2015 року по грудень 2016 року.

На сесії було затверджено ряд нових програм та внесено зміни до існуючих.

Депутатами підтримані рішення про затвердження актів приймання – передачі із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району основних засобів та рухомого майна та інші питання стосовно майна спільної комунальної власності; про дострокове припинення повноважень депутата Вовчанської районної ради Саратової В.В.

Подробнее...

 

Чорнобиль – попередження, набат, його уроків людство не забуде.

14.12.2016

14 грудня 2016 року в місті Вовчанську пройшла урочисто-траурна хода з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, в якій взяли участь голова Вовчанської районної ради Степанець А.В., заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Гордієнко Н.М., заступник міського голови Шабельник В.М., працівники районної державної адміністрації, районної та міської ради, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, громадскість, предстаники трудових колективів, молодь.

Подробнее...

 

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

14.12.2016

Щорічно в Україні 14 грудня відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Саме в цей день ми складаємо шану мужнім людям, які у трагічний час Чорнобильської катастрофи приборкували ядерну стихію, захищаючи українську землю та увесь світ від смертельної небезпеки. Із глибоким сумом схиляємося перед світлою пам’яттю героїв, що пожертвували собою заради нас і наших нащадків.

Дозвольте висловити Вам велику вдячність за Ваш героїзм та самовідданість. Адже ціною власного життя та здоров'я, без вагань та роздумів, Ви ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС.

Ми низько схиляємо голови перед неоціненим людським подвигом, мужністю, героїзмом, відвагою ліквідаторів. Вічна вдячність живим і світла пам'ять загиблим!

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС бажаю  Вам і Вашим близьким міцного здоров'я, терпіння, щастя і великої удачі, шани і щирої поваги від людей, благополуччя та довгих років життя! Нехай у ваших родинах панує мир та злагода. Успіхів Вам у всіх ваших справах.

Голова Вовчанської районної ради                А.В.Степанець


 

Віктор Звєрєв взяв участь у відкритті на Вовчанщині чотирьох міні-проектів

12.12.2016

10 грудня 2016 року в двух громадах району, які  брали участь в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє», відбулися урочистості з нагоди презентації успішно реалізованих міні-проектів переможців конкурсу.

У церемонії відкриття реалізованих в громадах Вовчанського району міні-проектів взяв участь депутат Харківської обласної ради Віктор Звєрєв.

Подробнее...

 

Відбулося спільне засідання постійних депутатських комісії

09.12.2016

9 грудня 2016 року відбулось спільне засідання постійних депутатських комісії Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань агропромислового розвитку, екології, земельних відносин та використання природних ресурсів та з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, на якому розглянуто ряд питань, які були рекомендовані винести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

1. Про звіт голови Вовчанської районної ради про свою діяльність з грудня 2015 року по грудень 2016 року.

2. Про дострокове припинення повноважень депутата Вовчанської районної ради             Саратової В.В.

3. Про затвердження списку присяжних Вовчанського районного суду Харківської області.

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території місцевих рад Вовчанського району.


 

7 грудня - День місцевого самоврядування

07.12.2016

Шановні посадові особи та працівники органів місцевого самоврядування,

голови територіальних громад, депутати рад всіх рівнів

щиро вітаю Вас із професійним святом -

Днем місцевого самоврядування!!!

Місцеве самоврядування – один з найважливіших елементів демократичного суспільства, сучасної європейської держави. Cаме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади.

Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальною громадою, вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати багато перспективних планів та задумів. Тож нехай цей урочистий день додасть усім Вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя нашого народу.

З нагоди свята прийміть слова вдячності за Вашу сумлінну та самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад Вовчанського району. Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, витримки, оптимізму. Нехай розуміння і підтримка ваших громад завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів.

Бажаю усім депутатам, представникам органів місцевого самоврядування родинного щастя, благополуччя, добра і достатку.

З повагою,

голова Вовчанської районної ради              А.В.Степанець


 

6 грудня із професійним святом вітали працівників однієї із найчисельніших ланок представницької влади на місцях.

06.12.2016

Сучасну цивілізовану державу неможливо уявити без повноцінної та дієвої системи місцевого самоврядування. Адже саме місцеве самоврядування дає можливість людям реально брати участь у розв'язанні життєво-важливих проблем території. Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашого району. І люди, які працюють в органах місцевого самоврядування, заслуговують поваги і подяки.

Тож, 6 грудня у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників органів місцевого самоврядування Вовчанщини. Привітати та відзначити своє професійне свято зібрались депутати районної, селищних та  сільських  рад, голови  та  працівники  територіальних  громад  району,  керівники  управлінь  та  відділів  районної  державної  адміністрації   з  якими  активно  співпрацюють органи  місцевого  самоврядування  району,  працівників  апарату  Вовчанської  районної  ради, керівників  підприємств,  організацій  та  установ  району, почесні  громадяни  міста  та  району, ветерани  органів  місцевого  самоврядування.

Подробнее...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 79 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!