Урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України

05.12.2017

5 грудня відбувся святковий захід з нагоди Дня Збройних Сил України. У заході взяли участь воїни АТО, особовий склад Вовчанського райвійськкомату, працівники районного відділу головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, військовослужбовці прикордонних військ.

Детальніше...

 

Відбулося пленарне засідання ХХ сесії Вовчанської районної ради VII скликання

30.11.2017

30 листопада відбулося пленарне засідання ХХ сесії Вовчанської районної ради VII скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Віталій Мірошник, депутати районної ради, голови територіальних громад, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

Детальніше...

 

До відома депутатів всіх рівнів, голів сільських, селищних рад

28.11.2017

В межах інформаційної кампанії у 2017 році Національним агентством на основі нової редакції методичних рекомендацій щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в кожній з областей України проводяться семінари-тренінги для широких кіл зацікавлених осіб, а також спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів "Прометеус" створено безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів; треба знати!», який допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень, для депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів та посадових осіб місцевого самоврядування.

Онлайн-курс розпочнеться 09.12.2017. Для участі у ньому необхідно зареєструватися на www.prometheus.org.ua, знайти курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» (постійна адреса: https://edx.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NАZК+С0I101+2017 ТЗ/аbout або gоо.gl/lМfYnТ) та зареєструватися на вказаний курс.


 

Теплі проекти реалізовано на Вовчанщині

28.11.2017

28 листопада на Вовчанщині відбулося відкриття чотирьох міні-проектів переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». У заході взяли участь депутат Харківської обласної ради Віктор Звєрєв, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, керівник апарату Вовчанської районної державної адміністрації Світлана Гайворонська, голови та мешканці громад.

Детальніше...

 

Вшанування пам’яті жертв голодомору

24.11.2016

24 листопада в місті Вовчанську відбулася траурна хода з нагоди Дня пам’яті жертв голодомору і політичних репресій в Україні 1932-1933 років.

Детальніше...

 

ІІ Польсько-Український форум місцевого самоврядування

23.11.2017

23 листопада в Харкові відбувся ІІ Польсько-Український форум місцевого самоврядування «Громада. Ефективний розвиток. Інвестиції», в якому взяв участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець.

В роботі форуму взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, Генеральний Консул Республіки Польща у м. Харкові Януш Яблонський, представники органів місцевого самоврядування України та Польщі, експерти у питаннях регіонального розвитку, представники міжнародних програм та бізнесу.


Детальніше...

 

Святкують хлібороби

22.11.2017

22 листопада в районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди вшанування величної праці трудівників полів та ферм сільськогосподарських господарств, керівників та спеціалістів сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, аграріїв, які трудяться на теренах Вовчанщини та щороку радують земляків трудовими досягненнями.

З вітальними словами до присутніх у святковому залі звертались голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник, народний депутат України Дмитро  Шенцев, депутат Харківської обласної ради Сергій Пієв, які подякували за нелегку наполегливу та клопітку працю, за розуміння важливості своєї справи та побажали щастя, здоров’я, добра, благополуччя, злагоди, благодатної ниви та щедрих врожаїв.

Детальніше...

 

Відбулося засідання постійних депутатських комісій

21.11.2017

21 листопада відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань АПР, екології, земельних відносин та використання природних ресурсів і з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики.

На засіданні були розглянуті питання про хід виконання районних програм;  затвердження районної програми на наступний рік; внесення змін до районного бюджету на 2017 рік; затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території місцевих рад Вовчанського району та інші питання.

Детальніше...

 

День Гідності та Свободи

21.11.2017

21 листопада з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи в місті Вовчанську відбулася урочисто-траурна хода з покладанням квітів до пам’ятного знаку учасникам АТО на сході України.

В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради Степанець А.В., голова Вовчанської райдержадміністрації Мірошник В.М., заступник Вовчанського міського голови Бондаренко Л.М., працівники райдержадміністрації, районної, міської ради, ветерани війни та праці, громадскість, учасники АТО, предстаники трудових колективів, молодь.

Детальніше...

 

Шановні жителі Вовчанського району!

20.11.2017

Президентом України підписано Указ про відзначення 21 листопада Дня Гідності та Свободи.

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Революція гідності не втрачатиме своєї значущості та актуальності, адже саме завдячуючи їй, відбулося осмислення здобутого історичного досвіду боротьби українського народу за свободу, незалежність, державність. Народ, який обрав європейське майбутнє, вийшов захищати та відстоювати свій вибір.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє України!

З повагою,

Голова Вовчанської районної ради                                А.В.Степанець


 

Привітання до Дня працівників сільського господарства

17.11.2016

Шановні працівники сільського господарства району!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята –

Дня працівників сільського господарства!

Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

Селянська праця споконвіку була і буде основою нашого життя, адже завдяки праці сільських працівників забезпечується добробут і благополуччя кожної людини, гарантується продовольча безпека нашого району та держави в цілому.

Селянська праця завжди вважалась однією з найтяжчих, тож і люди, пов'язані з нею, відзначаються витривалістю, відповідальністю, терпінням, відданістю землі та умінням на ній працювати.

Велика Вам вдячність, працівники агропромислового комплексу, за вашу невтомну, наполегливу і сумлінну працю, щедрість душі й теплоту сердець!

Нехай кожен ваш день благословляється добрим здоров’ям, гарним настроєм і людською вдячністю.

Бажаю всім працівникам сільського господарства Вовчанщини благополуччя, радості. Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.

З повагою,

голова Вовчанської районної ради   А.В.Степанець


 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 123 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!