Голова районної ради Анатолій Степанець взяв участь у засіданні постійних депутатських комісій та сесії Вовчанської міської ради.

11.09.2018

11 вересня 2018 року голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець взяв участь у засіданні постійних депутатських комісій та сесії Вовчанської міської ради.

Детальніше...

 

Нарада з головами територіальних громад

10.09.2018

10 вересня відбулася нарада з головами територіальних громад району, яку провів голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець.

На нараді було розглянуто питання щодо участі громад району в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018-2019 роках.

Зокрема, було розглянуто питання про організацію співробітництва громад в рамках реалізації спільного міні-проекту, що надасть змогу громадам району прийняти участь в обласному конкурсі з загальним обсягом фінансування міні-проекту до 1,5 млн. грн. 

Рубіжне святкує і вітає гостей

10.09.2018

9 вересня у Рубіжному святкували День Рубіжненської громади. Голова громади К.Долина щиро привітала всіх учасників святкування з днем села та запросила до слова гостей свята.

Вітаючи мешканців громади зі святом голова райдержадміністрації В.Мірошник, депутат обласної ради О.Супрун, депутат районної ради, почесний громадянин Вовчанського району В.Пієв та депутат районної ради В.Голубничий щиро подякували їм за зусилля спрямовані на розвиток громади, відзначивши при цьому що і районна, і обласна влада завжди готові сприяти і активно сприяють тому, щоб громада розвивалась.

Детальніше...

 

Хотімляни святкують день села

10.09.2018

Святкування Дня Хотімлі завжди викликає не аби яку зацікавленість і в місцевих мешканців, і в численних гостей, які з  особливим задоволенням завжди приїздять у це мальовниче і привітне село.

Багатим на гостей і різноманітні розваги було святкування Дня Хотімлі і нинішнього року.      08 вересня його мешканців приїхали привітати голова районної ради А.Степанець, голова райдержадміністрації В.Мірошник, голова Старосалтівської селищної ради Е.Коновалов, почесні громадяни Вовчанського району М.Бабічев та В.Пієв.

Детальніше...

 

На День села Юрченкове урочисто відкрили міні-проект обласного конкурсу "Разом в майбутнє"

10.09.2018

День села Юрченкове – це спільне свято, свято тих, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися у селі назавжди.

Аби зберегти славні звичаї та традиції, примножити здобутки рідного села на радість дітям та внукам за доброю традицією 07 вересня громада села та численні гості весело відсвяткували чергову річницю народження села Юрченкове. Привітати громаду зі святом прийшли почесні гості депутат обласної ради, депутат районної ради, голови громад району.

Детальніше...

 

Засідання сесії районної ради

05.09.2018

5 вересня відбулося пленарне засідання ХХІX (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Віталій Мірошник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій, установ району, секретаріат районної ради, представники засобів масової інформації.

Детальніше...

 

Свято Першого дзвоника

03.09.2018

Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Усі дороги цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди знаменує  відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Особливим цей рік буде для першокласників, адже  в Україні стартує реформа Нової української школи, яка передбачає навчання за новою програмою та у сучасному новому освітньому просторі, що значно  мотивує дітей на навчання.

3 вересня в навчальних закладах району пройшли заходи з нагоди Дня знань та свята Першого дзвоника.

Голова районної ради Анатолій Степанець відвідав урочистості з нагоди Дня знань та свята Першого дзвоника, що пройшли в ліцеї №1. Посадовець привітав учнів із чудовим хвилюючим святом - Днем Знань, який є початком наполегливої праці та надійним кроком у світ пізнання та побажав усім успішного навчального року, благодатного та щедрого на нові здобутки, досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з вчителями, зустріти добрих і надійних друзів.

Детальніше...

 

31 серпня 2018 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХІX (позачергової) сесії VІІ скликання»

 

 

Детальніше...

 

Святкова вечірня прoграма з нагоди 27-річниці Дня незалежності України

В святковій вечірній програмі з нагоди 27-річниці Дня незалежності України взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації В.М. Мірошник, народний депутат України Д.О.Шенцев, голова правління ПАТ «Вовчанський агрегатний завод», депутат Харківської обласної ради, почесний громадянин Вовчанського району О.А.Антоненко, які привітали присутніх зі святом.

 

Детальніше...

 

«Я живу тобою, Україно»

Зранку 24 серпня у Вовчанську як, і по всій Державі, відбулися офіційні урочистості з нагоди святкування Дня Незалежності України.  В заходах взяли участь голова районної ради Анатолій Вікторович  Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації  Віталій Миколайович Мірошник, представники районних громадських організацій, трудові колективи установ та організацій,  молодь.

Детальніше...

 

День народження святкує Нова Олександрівка

Двадцять третього серпня у Новій Олександрівці святкували День громади. Те, як підготувалися до цього дня всі мешканці громади, яскраво свідчить -  живуть і працюють вони як єдина родина, мета якої – зробити рідний край ще красивішим та затишнішим.

На чудово прибраному і підготовленому мальовничому майданчику гостей свята, а серед них були перших заступник голови райдержадміністрації Л.Воловик, керуючий справами районної ради С.Круподеря, народний депутат України Д.Шенцев, почесний громадянин Вовчанського району, депутат районної ради В.Пієв, керівники сусідніх громад району В.Сердечний, С.Бондаренко, Н.Морозова  та С.Хоменко, зустрічали експозиції, які до свята готували всі вулиці Нової Олександрівки, а також мешканці Лозового. Тут було все – і вироби народних умільців, і витвори майстрів кулінарного мистецтва, які своїми смачними ароматами так і намагалися збити учасників свята з офіційного настрою. А без нього ж ніяк. Адже  всі, хто зібрався біля імпровізованої сцени, чекали на слова привітань від гостей  і на подарунки від них. І гості з такими привітаннями не забарилися.

 

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 38 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!