Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Вітання з Вознесінням Господнім !

17.05.2018

Вознесіння Господнє - велике християнське свято. Цього дня на очах у своїх учнів Христос знісся на небо. Це відбулося через 40 днів після Воскресіння Господнього і тому свято завжди припадає на четвер шостого тижня по Великодню. Вознесінням завершилося земне служіння Ісуса Христа.

Це свято спонукає кожного з нас замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає добру нагоду наповнити свої серця світлими почуттями віри, надії, щастя і добра.

Тож в цей славний  день щиро бажаю вовчанам міцного здоров'я,  щастя, радості, добра та Божої благодаті. Добробуту, душевної величі, злагоди та миру у ваших родинах.

Голова Вовчанської районної ради      А.В.Степанець


 

16 травня 2018 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХVІ сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 

День вишиванки

16.05.2018

17 травня українці відзначають День вишиванки. Це чудове свято не має певної фіксованої дати, його відзначають щорічно у третій четвер травня.

Це свято, присвячене українській національній культурі і традиціям, не дивлячись на свій молодий вік, оскільки воно з’явилося відносно недавно в 2006 році, вже придбало широку популярність і стало традиційним.

День вишиванки, всеукраїнське свято, покликане зберегти народні традиції носіння етнічно вишитий українській одяг. В цей день українців закликають змінити або доповнити звичайний одяг українською національною вишиванкою. Вишиванка – це наша національна гордість, символ здоров’я та краси, оберіг щасливої долі та родової пам’яті, що передавалися з покоління в покоління як родинна реліквія.

Детальніше...

 

Вовчанщина святкує

10.05.2018

Відзначення 73-ї річниці перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні  9 травня розпочалися урочистою ходою, в якій взяли участь ветерани Другої світової війни, голова районної ради А.Степанець, голова райдержадміністрації В.Мірошник, заступник міського голови Л.Бондаренко, діти війни та ветерани праці, представники трудових колективів підприємств, організацій, установ, школярі та громадськість.

Під державним прапором у супроводі духового оркестру і в коридорі учнів шкіл міста з живими квітами колона пройшла центральною вулицею до меморіалів загиблим визволителям міста та землякам, що не повернулися з тієї війни.

На чолі святкової колони у відкритому автомобілі сиділи шановні ветерани, люди, завдяки подвигу яких 73 роки тому на нашу землю прийшов мир. І на всьому шляху  школярі  вручали їм букети.

Детальніше...

 

«СВІЧКА ПАМ’ЯТІ»

09.05.2018

8 травня увечері в місті Вовчанськ відбулась акція "Свічка памꞌяті" з нагоди Дня пам’яті та примирення в знак глибокої скорботи за тими, хто віддав своє життя в кровопролитній боротьбі  за наше мирне майбутнє. Участь в урочито-траурній ході до пам’ятника загиблим воїнам та Меморіалу Слави в парку 40-річчя  Перемоги взяли голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації В.М. Мірошник, Вовчанський міський голова В.С. Шевченко, народний депутат України Д.О. Шенцев, працівники районної державної адміністрації, районної та міської ради, керівники підприємств, установ, ветерани та учасники Другої світової війни, воїни-інтернаціоналісти, трудові колективи підприємств, установ та організацій, учнівська молодь, жителі та гості Вовчанщини.

Детальніше...

 

На районний конкурс міні-проектів «Розбудуємо громаду разом» подано 30 заявок

08.05.2018

8 травня 2018 року відбулося засідання конкурсного комітету районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом», на якому розглянуто інформацію про підсумки прийому заявок на участь в районному конкурсі.

Детальніше...

 

Шановні ветерани, дорогі жителі району!

08.05.2018

Сердечно вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення й

73-ю річницею перемоги над нацизмом

у Другій світовій війні!

У ці урочисті травневі дні ми вшановуємо пам’ять усіх жертв найстрашнішої війни в історії людства, схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, котрі мужньо боролися на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, самовіддано працювали у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму, хто підіймав з руїн і відроджував рідний край.

Пам’ять про Другу світову війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни. Тому для нас, нащадків і спадкоємців солдатів Великої Перемоги, найвищим законом буття є вірність їх священній справі і нетлінній пам’яті, довічна синівська шана і повага.

Сердечно бажаю кожному миру і злагоди, доброго здоров’я, щасливих і довгих літ життя, добробуту і благополуччя кожній родині. Нехай світло Великої Перемоги додає нам усім сил та наснаги на добрі справи в ім’я щасливого майбутнього нашої України.

З повагою,

голова районної ради                                                         А.В.Степанець


 

Обласною радою визначено переможців конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад "РАЗОМ В МАЙБУТНЄ" на 2018 рік

07.05.2018

Із загальної кількості міні-проектів, поданих цьогоріч на обласний  конкурс, 238 міні-проектів було відібрано Конкурсним комітетом як такі, що відповідають умовам Положення про проведення обласного конкурсу розвитку  територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році, і визнані переможцями.

За визначенням конкурсного комітету Вовчанський район має 5 переможців з 16 поданих міні-проектів. Загальний обсяг фінансування проектів-переможців  складає 1092652 грн.

Переможці конкурсу.

Також хотілося б відмітити, що 4 міні-проекти по Старосалтівській селищній раді стали переможцями конкурсу на загальну суму 1090985 грн.


 

Відбулося пленарне засідання чергової ХХV сесії Вовчанської районної ради VII скликання

03.05.2018

3 травня під головуванням голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця відбулося пленарне засідання ХХV сесії Вовчанської районної ради VII скликання. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, депутати районної ради, голови територіальних громад, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

Детальніше...

 

Засідання постійної депутатської комісії

27.04.2018

27 квітня відбулося засідання постійної депутатської комісії Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань бюджету.

Детальніше...

 

Відбулося засідання постійних депутатських комісій

26.04.2018

26 квітня відбулося засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань комунальної власності та комунального господарства; соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та гуманітарних питань.

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 62 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!