День партизанської слави.

22.09.2016

22 вересня 2016 року в місті Вовчанську відбулися урочисто-траурні заходи з покладанням квітів з нагоди Дня партизанської слави та 75 річниці створення партизанського руху на Україні.

Подробнее...

 

21 вересня 2016 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХІ сесії VІІ скликання»

21.09.2016

Подробнее...

 

Засідання круглого столу.

20.09.2016

20 вересня 2016 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович Степанець прийняв участь у засіданні  круглого стілу в рамках "Децентралізованого марафону – 2016".

Подробнее...

 

Відбулася Х (позачергова) сесія VII скликання Вовчанської районної ради

08.09.2016

8 вересня 2016 року відбулося пленарне засідання  Х (позачергової) сесії Вовчанської районної ради  VII скликання, яке провів голова  районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської міської ради Володимир Шевченко, депутати районної ради, голови територіальних громад та старости Старосалтівської об’єднаної територіальної громади, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

Подробнее...

 

Вікна, за якими мешканцям тепло і зручно

07.09.2016

Нинішнього  року Вовчанщина, як ніколи, успішно взяла участь у обласному конкурсі міні-проектів «Разом у майбутнє», вигравши їх аж 19.

Подробнее...

 

Засідання постійних депутатських комісій

06.09.2016

6 вересня 2016 року відбулось засідання постійних депутатських комісій  з питань соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та гуманітарних питань, з питань бюджету, з питань комунальної власності та комунального господарства, з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики.

Подробнее...

 

02 вересня 2016 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання Х (позачергової) сесії VІІ скликання»

Подробнее...

 

Анатолій Степанець привітав учнів гімназії № 1 з початком навчального року

1 вересня  2016 року голова Вовчанської районної ради  Степанець Анатолій Вікторович взяв участь у святковій лінійці в гімназії № 1 міста Вовчанська.

Подробнее...

 

Шановні педагоги, дорогі учні та батьки!

Щиро вітаю  з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаю усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконаний, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

Найщиріші слова подяки - вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

З повагою,

голова Вовчанської районної ради                                       А.В.Степанець


 

Радяться педагоги Вовчанщини

30 серпня 2016 року у районному Будинку культури відбулася  педагогічна конференція. Вже давно стало традицією, що саме в ці дні вчителі та вихователі дитячих дошкільних закладів збираються разом, щоб перед початком нового навчального року оцінити все зроблене у році минулому  та визначитися з головними завданнями на майбутнє.

Саме з погляду на це під час роботи конференції  основними питаннями порядку денного і були підсумки 2015-2016 навчального року та плани і завдання на наступний 2016-2017 навчальний рік.

Педагогів району з початком нового навчального року привітали почесні гості зібрання – голова районної ради А.Степанець та заступник голови райдержадміністрації Н.Гордієнко. Керівники району відзначили неоціненну роль вчительської професії у справі виховання підростаючого покоління і заявили про свою готовність всіляко сприяти розвитку та реформуванню освітянської галузі.

Подробнее...

 

Робоча поїздка до Білоколодязької громади

29.08.2016 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович Степанець  з робочою поїздкою відвідав Білоколодязьку громаду, під час якої ознайомився  з ходом підготовки Білоколодязького  навчально-виховного комплексу до нового навчального року.

Подробнее...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 24 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!