ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

12.05.2017

Постановою Кабінету Міністрів України від 12. 04.2017 р. №254 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.2015 р. №105 «Про затвердження Порядку виплати компенсації за 2014-2015 роки підприємствам, установам, організаціям, фермерським господарствам, сільськогосподарським виробничим кооперативам незалежно від підпорядкування і форми власності та фізичним особам - підприємцям у межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, а також працівникам, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом».

Для отримання компенсації з бюджету середнього заробітку підприємства, установи, організації, фермерські господарства, сільськогосподарські виробничі кооперативи незалежно від підпорядкування і форми власності та фізичні особи - підприємці протягом трьох місяців з дня набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 квітня  № 254 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. № 105” подають органові соціального захисту населення звіти про фактичні витрати на виплату компенсації з бюджету середнього заробітку працівникам за формою згідно з додатком 1, погоджені районним (міським) військовим комісаріатом або військовою частиною, що здійснювали призов працівників на військову службу, в частині підтвердження призову та проходження військової служби, для подання структурному підрозділу соціального захисту населення копій зазначених звітів (з урахуванням звітів, поданих у 2015 році).

Звіти про фактичні витрати на виплату зазначеної компенсації необхідно подати до управління соціального захисту населення Вовчанської районної державної адміністрації (м. Вовчанськ, вул. Соборна, 100, каб.12) до 12 липня 2017 року.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном 42753


 

Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди відзначення Дня Європи

11.05.2017

Згідно Указу Президента України № 339 від 19 квітня 2003 року, враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію, щорічно у третю суботу травня в Україні відзначається День Європи.

11 травня у місті Вовчанську пройшла  урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди відзначення Дня Європи. В заході взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації В.М.Мірошник, міський голова В.С.Шевченко, голови територіальних громад району, працівники районної державної адміністрації, районної та міської ради, лідери громадських організацій, депутати місцевих рад, громадськість, представники трудових колективів, організацій та установ, молодь.

Детальніше...

 

Ювілей агрофірми

10.05.2017

6 травня в селі Кирилівка Вовчанського району відбулася визначна подія -  агрофірмі імені Т.Г. Шевченка у цьому році виповнилося двадцять роковин. На ці святкові заходи завітали голова Вовчанської районної ради А.Степанець та перший заступник голови райдержадміністрації Н.Гордієнко, які тепло привітали колектив сільгосппідприємства та його керівника зі святом та високими досягненнями, одержаними важкою повсякденною працею та відзначили ці здобутки спільною грамотою райдержадміністрації та районної ради, яку і вручили О.Супруну.

Детальніше...

 

Вовчанщина святкує

09.05.2017

Заходи з нагоди відзначення 72-ї річниці перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня розпочалися з урочистої ходи. Під державним прапором у супроводі духового оркестру і в коридорі учнів шкіл міста з живими квітами колона пройшла центральною вулицею до меморіалів загиблим визволителям міста та землякам, що не повернулися з тієї війни.

Детальніше...

 

«СВІЧКА ПАМ’ЯТІ»

09.05.2017

8 травня 2017 року увечері в місті Вовчанськ відбулась акція "Свічка памꞌяті" з нагоди Дня пам’яті та примирення в знак глибокої скорботи за тими, хто віддав своє життя в кровопролитній боротьбі  за наше мирне майбутнє. Участь в урочито-траурній ході до пам’ятника загиблим воїнам та Меморіалу Слави в парку 40-річчя  Перемоги прийняли голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації В.М. Мірошник, Вовчанський міський голова В.С. Шевченко, народний депутат України Д.О. Шенцев, депутат Харківської обласної ради В.В. Панов, працівники районної державної адміністрації, районної та міської ради, трудові колективи підприємств, установ та організацій, учнівська молодь, жителі та гості Вовчанщини.

Детальніше...

 

Ваш подвиг пам’ятаємо завжди

09.05.2017

8 травня урочисто-траурна хода «Свічка пам’яті» пройшла в селі Юрченкове. Разом з мешканцями цього населеного пункту та керівниками громади у її проведенні взяли участь голова районної ради А. Степанець, голова райдержадміністрації В. Мірошник, та народний депутат України Д. Шенцев.

Детальніше...

 

Дорогі жителі району, шановні ветерани!

Сердечно вчітаю Вас з Днем пам’яті та примирення й

72-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

05.05.2017

У ці урочисті травневі дні ми вшановуємо мужність і хоробрість тих, хто бився на фронтах Другої світової війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, боровся з фашистами у партизанських загонах та підпільї, працював у тилу, підіймав з руїн і відроджував рідний край.

Пам’ять про Другу світову війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни. Тому для нас, нащадків і спадкоємців солдатів Великої Перемоги, найвищим законом буття є вірність їх священній справі і нетлінній пам’яті, довічна синівська шана і повага.

Сердечно бажаю кожному миру і злагоди, доброго здоров’я, щасливих і довгих літ життя, добробуту і благополуччя кожній родині.

Зі святами!

Голова Вовчанської районної ради     А.В.Степанець


 

Свято Весни і Праці

28.04.2017

Шановні жителі Вовчанського району!

Щиро вітаю вас зі святом Весни і Праці.

У цей день ми вшановуємо представників усіх професій, які своєю щоденною працею забезпечують процвітання і добробут Вовчанщини та країни в цілому. Нехай чудове свято Весни надихає всіх нас на створення щасливого майбутнього.

Попереду на кожного чекають нові досягнення, і не маю жодних сумнівів у тому, що кожен зможе досягти нових цілей, що примножать славу нашій Вовчанщині. Адже наш район завжди славився працьовитими людьми. Висловлюю слова вдячності всім вовчанам за особистий внесок у розвиток нашого району, за повагу і любов до рідної землі.

Нехай ці святкові дні сповнюють кожного бадьорістю й оптимізмом. Бажаю всім щастя, здоров'я, успіху, радості та плідної праці. Натхнення і сил Вам для здійснення всіх планів і починань.

Хай панує мир, злагода та добробут у Ваших оселях.

Зі святом!

Голова Вовчанської районної ради                                            А.В.Степанець


 

Відбулося пленарне засідання чергової ХV сесії Вовчанської районної ради VII скликання

27.04.2017

27 квітня відбулося пленарне засідання  ХV сесії Вовчанської районної ради  VII скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, депутати районної ради, голови територіальних громад, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

Детальніше...

 

Робоча поїздка до Старосалтівської громади

27.04.2017

26 квітня голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець разом з головою Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошником та начальником фінансового управління РДА Ж.М. Усмановою здійснили робочу поїздку до Старосалтівської громади, під час якої зустрілися з депутатським корпусом громади. На зустрічі з депутатами були обговорені районні програми які діють на території району, а саме:  Програма «Шкільний автобус на 2016 – 2020 роки», Програма «Харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району на 2017 – 2020 роки», «Програма захисту прав дітей, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2016 – 2020 роки», «Комплексна Програма соціального захисту населення Вовчанського району на 2016 – 2018 роки», «Програма підтримки закладів охорони здоров’я у Вовчанському районі на 2016-2018 роки.

Детальніше...

 

Вшанували пам’ять загиблих на Чорнобильській АЕС

26.04.2017

26 квітня у парку 40 - річчя Перемоги м. Вовчанськa пройшов траурний мітинг з покладанням квітів до пам'ятного знаку героям-чорнобильцям в пам'ять про загиблих на Чорнобильській АЕС та з нагоди  31-ї річниці з дня техногенної катастрофи.

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 75 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!