Святкує Рубіжненська громада

07.08.2017

В селі Рубіжне 5 серпня відбулося святкування 357-ї річниці з дня заснування с. Рубіжне. З вітальним словом до мешканців громади звернулась голова громади Долина К.В. та щиро подякувала усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе село.

Детальніше...

 

Рубіжненська громада, перша у районі, презентувала міні-проект у рамках обласного конкурсу разом в майбутнє

07.08.2017

У рамках реалізації обласного конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє» у с.  Рубіжне  5 серпня відбулося відкриття, першого у Вовчанському районі, успішно реалізованого міні-проекту «Затишний сільський осередок (заміна старих вікон та дверей на енергозберігаючі в сільській бібліотеці)».


Детальніше...

 

Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

03.08.2017

2 серпня у Вовчанському районі в смт. Старий Салтів відбулися загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області під головуванням Сергія Чернова, президента Асоціації, голови обласної ради. У роботі загальних зборів Асоціації взяли участь заступник голови Вовчанської районної ради Камінська О.В., члени Правління Асоціації, депутати обласної ради, голови районних рад та голови об’єднаних територіальних громад.

Детальніше...

 

Відбулося пленарне засідання чергової ХVІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання

20.07.2017

 

20 липня відбулося пленарне засідання  ХVІІ сесії Вовчанської районної ради  VII скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, депутати районної ради, голови територіальних громад району, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

Детальніше...

 

До уваги мешканців Вовчанського району !

30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

19.07.2017

У 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних націй було проголошено 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми та зазначено, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми і привертати увагу до тяжкого становища жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які постраждали від торгівлі людьми, а також заохочувати людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Боротьба з торгівлею людьми визнана одним із пріоритетних напрямків роботи Уряду України у сфері захисту прав людини.

У 2016 році Міністерство соціальної політики України анонсувало початок підготовки Стратегії інформаційної політики в сфері протидії домашньому насильству, протидії торгівлі людьми, забезпечення жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей. Одним із завдань цієї Стратегії і формування розуміння того, що людська гідність, права людини є найвищою цінністю, а також попередження та формування нетерпимої поведінки, нульової толерантності до будь-яких форм експлуатації людини.

Детальніше...

 

Відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій

18.07.2017

18 липня відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань бюджету; комунальної власності та комунального господарства.

Детальніше...

 

Відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій

14.07.2017

14 липня відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань агропромислового розвитку, екології, земельних відносин та використання природних ресурсів; з питань соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та гуманітарних питань та з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики.

Детальніше...

 

Громадська комісія розглянула кандидатури на присвоєння звання "Почесний громадянин Вовчанського району"

13.07.2017

13 липня відбулося засідання громадської комісії з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Вовчанського району». У засіданні взяв участь голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець.

Детальніше...

 

Шановні мешканці Вовчанського району!

27.06.2017

Щиро вітаю Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України.

Прийняття Конституції ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Нехай цей святковий день принесе в наші оселі радість і успіх, родинний затишок і злагоду, добробут і гарний настрій. Бажаю усім впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина України!

З повагою,

голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець


 

На Вовчанщині відбулися святкові заходи з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді.

26.06.2017

25 червня 2017 року, з нагоди  відзначення 21-ї річниці Конституції України та Дня молоді, на міській площі відбулися святкові заходи, у яких взяли участь голова  Вовчанської районної ради А.В. Степанець, заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Н.М. Гордієнко, трудові колективи підприємств, установ та організацій, молодь, жителі та гості Вовчанщини.

З нагоди 21-ї річниці Конституції України та Дня молоді всіх присутніх привітав голова  Вовчанської районної ради А.В. Степанець та побажав миру, добра, достатку, творчої енергії, щасливої життєвої долі та здійснення всіх заповітних мрій.

Детальніше...

 

Шановна молодь Вовчанщини!

25.06.2017

Від щирого серця вітаю із Днем молоді!

Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, День молоді – свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це час становлення, професійного вибору, час кохання та мрій, час планування майбутнього.

Молоде покоління в усі часи було окрасою суспільства, його надією, днем сьогоднішнім і прийдешнім.

Приємно знати, що сучасна молодь Вовчанського району бере активну участь у розбудові свого міста, села та держави вцілому, впевнено заявляє про себе у різних сферах життя.

Тож хочу побажати молодому поколінню широких і легких життєвих шляхів, райдужних і прекрасних перспектив, вірних і потрібних починань. Бажаю вам більше яскравих зустрічей, нових ідей, активних дій, чітко намічених цілей, щастя і віри у власні сили!

Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

Зі святом, з Днем молоді!

З повагою,

голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець


 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 76 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!