Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Вітання с Днем Соборності України

22.01.2020

Шановні мешканці Вовчанського району !

22 січня щороку ми відзначаємо День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Тож прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності України!
Успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на наших спільних зусиллях на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу. Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу.
Щиро бажаю всім міцного здоров'я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру, успіхів та нових досягнень на благо рідної Вовчанщини та України! Хай розум, воля і любов до рідного краю сприяють процвітанню соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.


 

 

Сесія Вовчанської районної ради

21.02.2020

21 січня 2020 року відбулась ХLIІ (позачергова) сесія Вовчанської районної ради VII скликання. Участь у засіданні взяли голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів районної ради та райдержадміністрації. На сесії було розглянуто ряд важливих питань. Зокрема, депутати обговорили і схвалили Програму економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2020 рік. Також депутати розглянули питання щодо внесення змін до декількох районних програм: Програми енергозбереження Вовчанського району на 2018-2020 роки, Програми поповнення місцевого матеріального резерву для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Вовчанському районі на 2018-2020 роки, Програми територіальної оборони Вовчанського району на 2019-2020 роки, програми розвитку закладів охорони здоров'я Вовчанського району Харківської області на 2020 рік та інші.

Детальніше...

 

ДО УВАГИ!

21.01.2020

 

Відповідно до рішення Конкурсного комітету 21 січня 2020 року розпочався прийом проєктних заявок для участі в обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Прийом заявок буде здійснюватись до 01 березня 2020 року (до 1700 год.). Звертаємо увагу на те, що рішенням обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1123-VIІ затверджено Положення про порядок проведення обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в новій редакції. Ознайомитися з умовами участі в конкурсі та зразками документів можна на офіційному сайті Харківської обласної ради за адресою: http://www.oblrada.kharkov.ua (в розділі «Конкурси, гранти»).


 

Програма економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2020 рік

21.01.2020

 

 

Програма

економічного і соціального розвитку Вовчанського

району на 2020 рік

 

Додатки до Програми: "Освіта", "Охорона здоров'я", "Паливно-енергетична галузь", "Житлово-комульнальне господарство"


  

Відбулося засідання постійних депутатських комісій

17.01.2020

17 січня 2020 року під головуванням голови Вовчанської районної ради А.В.Степанця відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради. На засіданні депутатами було розглянуто ряд важливих проектів рішень, винесених на позачергову сесію районної ради, що запланована на 21 січня 2020 року. Зокрема, члени постійних комісій обговорили проект Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2020 рік і основні її напрямки. Також депутати розглянули питання щодо внесення змін до декількох районних програм: Програми енергозбереження Вовчанського району на 2018-2020 роки, Програми поповнення місцевого матеріального резерву для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Вовчанському районі на 2018-2020 роки, Програми територіальної оборони Вовчанського району на 2019-2020 роки, програми розвитку закладів охорони здоров'я Вовчанського району Харківської області на 2020 рік та інші.

Детальніше...

 

15 січня 2020 року голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець підписав розпорядження "Про скликання XLІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІI скликання"

15.01.2020

Детальніше...

 

Привітали колядкою

14.01.2020

 

Сьогодні, надзвичайно приємною подією стали різдвяні колядки, з якими святково вбрані школярі під керівництвом Григор’єва Ю.П. завітали до Вовчанської районної ради. Дітлахи просто зачаровували своїм веселим дзвінкоголоссям. Лунали пісні та новорічні побажання, малеча показала свої таланти, знання українських традицій. Маленькі гості привітали голову та працівників ради з новорічними святами і отримали солодкі подарунки від голови районної ради Анатолія Степанця.

Детальніше...

 

Вітання з Новим Роком і Різдвом Христовим!

28.12.2019

Шановні жителі Вовчанського району!

Сердечно вітаю вас з Новим роком і Різдвом Христовим !

 

Для нас рік, що минає, був непростим і насиченим багатьма подіями, які вимагали напруженої та плідної роботи. Було зроблено немало, завдяки нашій спільній праці населені пункти Вовчанщини перетворились і набули сучасного вигляду, ставши більш зручними для людей, які в них живуть і працюють. Попереду ще багато нових задач і невірішених проблем, що потребуватимуть нашого втручання. Справи, розпочаті в 2019 році, будуть продовжуватись і в наступному 2020 році, адже тільки разом через цілеспрямовані заходи ми зможемо досягти успіху і процвітання рідного краю та всієї України. Безумовно, новий рік принесе нам нові виклики і випробування, та я впевнений, що ми їх успішно здолаємо завдяки згуртуванню зусиль і наполегливій праці. У ці святкові дні хочу побажати кожному з вас здоров’я, успіху, добробуту та благополуччя. Нехай новий рік принесе нам мир та спокій, а у кожну родину - щастя і любов. Нехай він буде щедрим та багатим на добро, везіння і заслужені перемоги в будь-якій справі, що несе позитивні результати! Бажаю, щоб для втілення життєвих задумів вам вистачало можливостей, енергії та натхнення. Нехай все, що заплановано, обов’язково справдиться, а Новий рік та Різдвяна Зоря подарує всім світлу надію в щасливе майбутнє України! Бажаю всім, щоб новорічні та різдвяні свята подарували вам прекрасний настрій, хороші новини та яскраві моменти, наповнюючи кожну хвилину життя любов’ю та гармонією.

Щасливого Нового року та Різдва Христового!

Голова Вовчанської районної ради                                               Анатолій Степанець 

У Вовчанську святково презентували новорічну ялинку

27.12.2019

Напередодні Новорічних свят 27 грудня 2019 року на міській площі м.Вовчанська урочисто відкрили районну новорічну ялинку. До малечі та дорослих, які зібрались навколо ялинки, зі словами привітання звернулись заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська та заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Наталія Гордієнко. У своїх вітаннях вони поздоровили мешканців Вовчанського району з наступними святами Нового року та Різдва Христового, побажали всім міцного здоров'я, щастя і благополуччя.

Детальніше...

 

Вітаємо з Днем працівників архівних установ

24.12.2019

Шановні працівники архівних установ!

Щиро вітаю вас із професійним святом !
Збираючи документальні матеріали, ви виконуєте важливу суспільнозначущу справу, адже покликані берегти свідчення історичної пам’яті, єднати її нерозривним зв’язком із сьогоденням і майбуттям.
Вашим розумом і стараннями формується потужний інформаційний ресурс, який дає можливість широкому загалу жителів міст та сіл поповнити знання з історії свого народу і рідного краю, отримати необхідну архівну довідку чи інформацію, перейнятися думками і почуттями славетних попередників.
Вашою самовідданою працею примножуються нетлінні духовні скарби українського народу!
З нагоди свята зичу вам міцного здоров'я, родинного затишку, миру і благополуччя, а на професійній ниві - кращих трудових звершень і лише приємних новин!

Голова Вовчанської районної ради                                             Анатолій Степанець 

12 грудня 2019 року сесією затверджено бюджет Вовчанського району на 2020 рік

 

19.12.2019

Відповідно до вимог ст.28 Бюджетного Кодексу України оприлюднюємо інформацію про бюджет Вовчанського району на 2020 рік, затверджений рішенням ХLI сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання від 12 грудня 2019 року.

 

(Рішення № 1148-VІІ від 12 грудня 2019 року та додатки до нього)

 

  
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 48 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!