Запобігання корупції

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 року та розпорядження Харківської обласної державної адміністрації всі державні службовці та працівники органів місцевого самоврядування повинні обов’язково підвищити кваліфікацію з питань запобігання та протидії корупції. Для проведення навчання 21.10.2011 року було запрошено професора кафедри державного будівництва Харківського регіонального інституту державного управління – Корж Валентину Павлівну.

Тема її виступу : „ Запобігання корупції в органах влади”.

 

Третій кущовий семінар-практикум

19 жовтня 2011 року відбувся третій кущовий семінар-практикум з циклу навчання для голів районних рад, сільських, селищних та міських голів, організований за ініціативи голови Харківської обласної ради, президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Сергія Чернова. У Харківській райраді зібралися керівники органів місцевого самоврядування з Вовчанського, Дергачівського, Зміївського та Харківського районів області.

 

 

 

 

 

Подробнее...

 

День працівника харчової промисловості

Від імені Вовчанської районної ради щиро вітаю Вас із професійним святом! День працівника харчової промисловості у нашому районі вважають своїм професійним святом не тільки колективи підприємств, які давно відомі як виробники якісної харчової продукції, але і десятки малих приватних підприємств.

 

 

 

 

Подробнее...

 

День Українського козацтва

День українського козацтва встановлений Указом Президента України в 1999 році Це свято відзначається щорічно 14 жовтня - у день Покрови Пречистої Богородиці.

 

 

 

Подробнее...

 

Оголошення

Вовчанська районна державна адміністрація повідомляє, що конкурс з продажу об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району: нежитлового приміщення за адресою: м. Вовчанськ, вул. Фрунзе, 1Е (диспетчерська), площею 77,6 кв. м. та м. Вовчанськ, вул. Фрунзе, 1 (гараж), площею 776,2 кв. м.  вважається таким, що не відбувся.

 

 

Голова конкурсної комісії –

перший заступник голови райдержадміністрації                      Ж. М. Усманова

 

Європейський тиждень місцевої демократії

Згідно Указу президента від 27 вересня 2007 року започатковано проведення в Україні Європейського тижня місцевої демократії щороку в тиждень, що включає 15 жовтня – дата відкриття для підписання Європейської хартії місцевого самоврядування в 1985 році. Цим Указом рекомендовано органам місцевого самоврядування проводити щороку під час Європейського тижня місцевої демократії заходи, спрямовані на ознайомлення населення, передусім молоді, з діяльністю сільських, селищних, міських рад та їх виконавчих органів, районних та обласних рад, зокрема дні відкритих дверей, відкриті засідання рад, громадські слухання з важливих питань місцевого значення тощо. Темою цього тижня є «Права людини на місцевому рівні».

 

Подробнее...

 

Спартакіада

Результати XІІI Всеукраїнської спартакіади серед державних службовців АРК, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій

 

 

 

 

 

 

 

Подробнее...

 

Гаряча лінія

„ Гаряча лінія” щодо проблемних питань, які виникають при видачі правоустановчих документів на землю.

 

З метою удосконалення роботи із зверненнями громадян, підприємств, установ та організацій, фізичних осіб – підприємців, для виявлення проблемних питань, пов’язаних із земельними відносинами, та їх оперативного вирішення з 10 жовтня 2011 року в обласній державній адміністрації розпочинає роботу телефонна „ гаряча лінія” щодо проблемних питань, які виникають при видачі правоустановчих документів на землю.

Режим роботи „ гарячої лінії”:

понеділок- п’ятниця, з 11.00 до 16.00.

Телефон „ гарячої лінії”: 700-10-60.

Також повідомлення можна надсилати на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .


 

Відбулася апаратна нарада

10 жовтня 2011 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада  за участю голови райдержадміністрації Панова В.В. ,  голови районної ради Степанця А.В., голови міської ради Топоркової О.А., начальників управлінь та відділів райдержадміністрації .

На нараді розглядалися питання :

1. Про стан виконавської дисципліни в управліннях та відділах райдержадміністрації.

2. Про початок опалювального сезону, готовність господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо- зимовий період 2011- 2012 років.

3. Про хід виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 03.08.2010 р. № 417 „ Про створення обласної  робочої групи з питань раціонального та ефективного використання земель та запобігання порушенням земельного законодавства”.


 

Рішельєвські академічні читання «Лідерство в державному управлінні»

У Одесі завершено роботу щорічних Рішельєвських академічних читань «Лідерство в державному управлінні». Захід провели Національне агентство України з питань державної служби спільно з Одеською обласною державною адміністрацією та Одеською обласною радою, Національним університетом «Одеська юридична академія» у співпраці з Національною академією наук України та Національною академією державного управління при Президентові України.

 

Подробнее...

 

Новий прокурор Вовчанського району

04.10.2011 року заступник прокурора Харківської області Хачатрян Сергій Павлович на зборах активу Вовчанського району представив керівникам підприємств, установ і організацій району Бурцева Олега Володимировича- прокурора Вовчанського району.

 

 

Подробнее...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 98 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!