Конкурс на заміщення вакантної посади

Вовчанська районна державна адміністрація  відповідно до ст. 15 Закону України  „Про державну службу” оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

-          головного спеціаліста відділу промисловості, транспорту, зв’язку та будівництва управління економіки   райдержадміністрації.

Кваліфікаційні вимоги:

-         повна або базова вища  освіта відповідного професійного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра. Післядипломна освіта у сфері управління:  магістр державного управління за відповідною спеціалізацією

-         стаж роботи за фахом на державній службі на посаді головного  спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи за фахом  в інших сферах  не менше 3 років;

-         володіти вільно державною мовою;

-         досконале знання ПК (Microsoft Excel, Microsoft word) .

Документи на конкурс приймаються протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

За довідками звертатися: м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73 кім. 28,  тел. 4-20-50.

 

Голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження про скликання XVI сесії

11 січня 2012 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження про скликання XVІ сесії Вовчанської районної ради VI скликання

 

 

 

Подробнее...

 

Графік проведення освячення води в місті Вовчанську та населених пунктах району 18-19 січня 2012 р.

Подробнее...

 

З Різдвом Христовим

 

З Різдвом Христовим! Веселих Вам свят та людського тепла, хай буде достаток і гарні діла, здоров’я міцного та щастя без краю, усього найкращого щиро бажаєм! Христос народився!

 

2012

 

 

Шановні жителі Вовчанського району!

Від щирого серця вітаємо вас із Новим 2012 роком та Різдвом Христовим !

Нехай новий рік, що наступає, стане початком нових звершень та задумів, дасть нові сили та наснагу, нехай здійснються всі  ваші мрії та сподівання.

Нехай ніколи не полишають вас творча наснага, життєва мудрість і далекоглядність, а щаслива доля дарує силу, здоров’я, родинну злагоду, достаток і благополуччя, якнайбільше світлих і радісних днів.

Голова Вовчанської                                      Голова Вовчанської

райдержадміністрації                                  районної ради

В.В.Панов                                                     А.В.Степанець

 

 

Ухвалено бюджет Вовчанського району на 2012 рік

Сьогодні на ХV (позачергової) сесії депутати Вовчанської районної ради прийняли рішення «Про районний бюджет на 2012 рік».

 

Апаратна нарада 26 грудня 2011 року

26 грудня  2011 року у залі засідань Вовчанської районної ради відбулася апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Панов В.В.,  за участю голови районної ради Степанця А.В., начальників управлінь та відділів райдержадміністрації.

 

Подробнее...

 

23 грудня 2011 року на центральній площі була відкрита новорічна ялинка

 

Подробнее...

 

Віталій Панов нагороджений почесною відзнакою Харківської обласної ради «СЛОБОЖАНСЬКА СЛАВА»

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та голова обласної державної адміністрації Михайло Добкін на засіданні Харківської обласної ради, що відбулось 22 грудня, вручили Почесну відзнаку «Слобожанська слава» Віталію Панову, голові Вовчанської районної державної адміністрації, депутату облради.

Віталій Панов нагороджений за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Харківського регіону, сумлінну плідну працю, відданість справі, високий професіоналізм.

 

Голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження про скликання позачергової сесії

23 грудня 2011 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження про скликання XV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання

 

 

 

Подробнее...

 

50 – річчя ПРАТ „ Вовчанський ОЄЗ”

23 грудня в районному будинку культури відбулися святкові заходи з нагоди 50 – річчя ПРАТ „ Вовчанський ОЄЗ”. Голова районної ради А.В. Степанець та перший заступник голови райдержадміністрації Ж.М. Усманова нагородили працівників спільними почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Подробнее...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 44 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!