Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Привітання з Днем святого Миколая

19.12.2019

Шановні жителі  Вовчанського району!

День святого Миколая, який відзначають 19 грудня, - одне з найочікуваніших та найрадісніших свят не тільки для дітей, але й дорослих. У цей день починають вірити у всілякі дива, це свято любові та душевної теплоти, щедрості та доброти. Cвятий Миколай-Чудотворець належить до найвизначніших святих християнської церкви, якого люблять і шанують. Він приносить радість та веселощі для кожного, і тому ми з нетерпінням очікуємо на нього. Прийміть мої найщиріші привітання з Днем Святого Миколая! Хай він принесе кожному найбільш бажаний подарунок. Хай здійсняться усі ваші найзаповітніші мрії та побажання, хай мир, любов, достаток і щастя супроводжують кожну родину!

Голова районної ради                                                                   Анатолій Степанець

  

Привітання з Днем працівників державної виконавчої служби

17.12.2019

Шановні працівники відділу державної виконавчої служби !

Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем працівника державної виконавчої служби України!

Робота державного виконавця досить складна та нерідко виснажлива, адже це повсякденне спілкування з десятками людей: учасниками виконавчого провадження, посадовими і службовими особами, керівниками підприємств – боржників. І ця робота часто пов’язана з гострими конфліктними ситуаціями, які вам доводиться компетентно вирішувати. Уміння виконавця за таких обставин знайти правильні шляхи розв’язання конфлікту на законних засадах і при цьому забезпечити своєчасність, повноту і неупередженість примусового виконання рішень, ось ті основні завдання, які щодня постають перед державними виконавцями. Тож з нагоди свята бажаю вам професійних успіхів, невичерпної наснаги, міцного здоров'я, благополуччя, родинного затишку і любові рідних та близьких!

Голова районної ради                                                              Анатолій Степанець

  

Привітання с Днем працівників суду

15.12.2019

Шановні працівники суду!

Щорічно цього дня, 15 грудня, Україна відзначає День працівників суду. З нагоди професійного свята прийміть щирі вітання і побажання добра, професійних перемог і нових досягнень!

Ваша місія почесна – забезпечувати права і свободи людини, утверджувати принципи верховенства права та розвитку України як демократичної, правової держави.

Це вимагає від працівників суду та судових органів високого рівня знань, досвіду, відданості справі, наполегливості.

Тож зичу вам  і надалі віддано служити закону із невичерпною енергією, наснагою та витримкою! Нехай вас завжди та в усьому супроводжує успіх!

Голова районної ради                                                                   Анатолій Степанець

  

У Вовчанську вшанували учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

13.12.2019

13 грудня 2019 року з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у Вовчанську пройшов траурний мітинг. У заході взяли участь керівник секретаріату Вовчанської районної ради Сергій Круподеря, керівник апарату Вовчанської райдержадміністрації Світлана Гайворонська, ліквідатори аварії на ЧАЕС, представники трудових та учнівських колективів, громадськість. Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам'ять героїв, які ціною власного життя врятували мільйони людей від страшного атомного лиха. Керівники району, ліквідатори аварії на ЧАЕС та мешканці м.Вовчанська поклали квіти до пам'ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи. У Свято-Жено-Мироносицькому храмі протоієрей Іван Остапович відслужив молебен за всіма постраждалими від Чорнобильської трагедії.

Детальніше...

 

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС

12.12.2019

12 грудня 2019 року з метою попередження можливого виникнення надзвичайної ситуації проведено позачергове засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вовчанського району. У засіданні комісії взяв участь голова районної ради Анатолій Степанець. Також на цей захід були запрошені депутати районної та міської рад, голови місцевих громад.

Голова місцевої комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Віталій Мірошник проінформував присутніх про селекторну нараду Міністерства розвитку громад та територій України, де єдиним пунктом порядку денного стало питання щодо ситуації з теплопостачанням у Вовчанську та частині Вовчанського району.

Детальніше ...

 

Сесія Вовчанської районної ради

12.12.2019

 

12 грудня 2019 року відбулась чергова XLI сесія Вовчанської районної ради VII скликання. Участь у засіданні взяли голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів районної ради та райдержадміністрації. Основними питаннями порядку денного були звіт голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця про роботу в 2018-2019 роках, внесення змін до рішення XXXII сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 13.12.2018 № 1002-VII "Про районний бюджет на 2019 рік" та затвердження районного бюджету на 2020 рік.

Детальніше ...

 

Засідання постійних депутатських комісій

10.12.2019

10 грудня 2019 року відбулося чергове спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради, яке провів голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець. У роботі засідання взяли участь заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Наталія Гордієнко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради. Основними питаннями, які розглядались на засіданні депутатами та запрошеними фахівцями, були внесення змін до бюджету району на 2019 рік та формування бюджету району на наступний 2020 рік.

Детальніше ...

 

Засідання постійних депутатських комісій

09.12.2019

9 грудня 2019 року відбулося чергове спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради, яке провів голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець. У роботі засідання взяли участь голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради.  На засіданні депутати заслухали інформацію про хід виконання районних програм, зокрема, Програми діяльності Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району на 2018-2020 роки, а також Програми харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району на 2018-2020 роки. Разом з цим, депутати обговорили цілий ряд важливих питань, пов'язаних із внесенням  змін до  декількох районних програм.

Детальніше ...

 

Вітання з Днем місцевого самоврядування

06.12.2019

Шановні працівники місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з Днем місцевого самоврядування – святом, яке підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства! Цей день стоїть у ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. У сучасному суспільстві, в умовах впровадження реальних реформ саме органи місцевого самоврядування покликані сприяти розв'язанню життєво важливих проблем місцевого та державного значення. Шановні колеги! Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову демократичної держави. Від вашої праці багато в чому залежить благополуччя мешканців району, вирішення найбільш  важливих питань і задач. Від щирого серця бажаю вcім здоров`я, достатку і добробуту, миру і злагоди, витримки і віри. Нехай усі життєві негаразди минають вас, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за вашу нелегку працю, а любов та підтримка близьких зігрівають серця!

Голова районної ради                                                                   Анатолій Степанець

 

Вітання з Днем Збройних Cил України

06.12.2019

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України, учасники АТО та ветерани війни!

Щиро вітаю вас із Днем Збройних Сил України!

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже котрий рік в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. І цим виправдовують довіру громадян до своїх захисників. Саме на боєздатні Збройні Сили покладають надії мільйони українців, які так мріють про мир, процвітання країни та її славу! І ці мрії обов’язково стануть реальністю, адже наш народ має свою історію та ментальність, а з тим і своє військо, яке гордо відстоювало право на недоторканність та незалежність держави від будь-якого загарбника! У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за українську землю. Вічна їм слава! Дякуємо матерям, які виховали синів, котрі сміло вдягнули військову форму, обрали професію захисника, а в умовах війни на передовій боронять нашу Землю! Шановні військові, сердечно вітаю вас зі святом, бажаю не втрачати віри, завжди пам’ятати, що вдома на вас чекають рідні та близькі люди, які є вашим надійним тилом. Бажаю вам і вашим родинам добробуту, збереження військових традицій, нових перемог і звершень у благородній справі служіння Вітчизні!

 

Голова районної ради                                                                   Анатолій Степанець

 

Вітання з Днем працівників статистики України

05.12.2019

Шановні працівники статистики!

Щиро вітаю Вас з професійним святом! Завдяки вашій праці відтворюється багатоаспектна і водночас достовірна картина усіх сфер життєдіяльності нашого району. Значення статистичної інформації важко переоцінити, адже вона дає можливість адекватно оцінити реальну ситуацію в головних сферах суспільного життя, розробляти перспективні плани та програми розвитку усіх галузях економіки нашого краю, приймати рішення, спрямовані на соціальні перетворення, поліпшення життя громадян. Нехай у Ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, сімейного благополуччя, добра, достатку вам і вашим родинам, невичерпної енергії, успіхів та нових звершень на професійній ниві.

 

Голова районної ради                                                                Анатолій Степанець

 

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 44 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!