Хотімлянський місцевий бюджет для видатків достатній

Нещодавно в районній газеті було видруковано матеріал про  почесного громадянина району 2012 року, колишнього директора  радгоспу «Хотімлянський» Миколу Голієнка. Це господарство, яке входило до харківського тресту овоче-молочних радгоспів, на Вовчанщині  було  серед передових. Працювало тут кілька сотень людей, утримували великий гурт худоби, вирощували в кращі роки більше 6 тисяч тонн овочів, які переважно постачалися до обласного центру.

Подробнее...

 

День партизанської слави

Шановні ветерани! Щиро вітаємо Вас з Днем партизанської слави! Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над фашизмом, відновленням історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Це – свято людей сильних духом і з чистою совістю, котрі не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом. Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, сімейного затишку та добробуту, активної участі у патріотичному вихованні підростаючого покоління!

Подробнее...

 

Особистий прийом

19 вересня 2012 року голова Вовчанської  районної державної адміністрації С.І. Мотузний провів особистий прийом громадян.

За результатами прийому надані відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації та начальникам відповідних служб району.


 

 

Привітання працівників служби цивільного захисту та Держтехногенбезпеки

Вітання з нагоди професійного свята

 

Подробнее...

 

Апаратна нарада

17 вересня 2012 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася нарада на якій розглянуто виконання доручень, даних головою райдержадміністрації  під час апаратних нарад,  робочих зустрічей та на виїзних прийомах громадян, терміни виконання яких надійшов. В нараді взяли участь: голова райдержадміністрації С.І.Мотузний,  голова районної ради А.В.Степанець,  заступники голови райдержадміністрації,  керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації,  голови сільських та селищних рад. За результатом наради були надані  відповідні доручення.


 

РАЙОНИ ОБЛАСТІ МАЮТЬ АКТИВІЗУВАТИ РОБОТУ З ОСВОЄННЯ КОШТІВ, ВИДІЛЕНИХ НА РЕМОНТ ДОРІГ

На кущовому засіданні обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2012-2013 років, який проходив сьогодні у Вовчанську, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов порушив питання нерівномірного і недостатнього рівня освоєння районами коштів, виділених з державного бюджету на ремонт дорожнього покриття.

 

Подробнее...

 

Влада і люди

На сьогодні реально об’єднує Україну лише свято першого дзвоника

Подробнее...

 

Степанець А.В. підписав розпорядження про скликання ХХІI (позачергової) сесії

 

Подробнее...

 

Особистий прийом

5 вересня 2012 року голова Вовчанської  районної державної адміністрації С.І. Мотузний провів особистий прийом громадян. Питання, з якими громадяни звернулися до голови, стосувалися газифікації, будівництва, виділення та оформлення  земельних ділянок.

За результатами прийому надані відповідні доручення.


 

 

Апаратна нарада

3 вересня 2012 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася нарада на якій розглянуто питання « Організація підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо – зимовий період 2012 – 2013 років» та «Про виконання доручень, наданих  головою райдержадміністрації С.І.Мотузним, терміни виконання яких надійшли». В нараді взяли участь: голова райдержадміністрації С.І.Мотузний,  голова районної ради А.В.Степанець,  заступники голови райдержадміністрації,  керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації,  голови сільських та селищних рад. За результатом наради були надані  відповідні доручення.


 

 

Петровському будинку культури - рік. А стільки зроблено!

2 вересня виповнився рік, як було урочисто відкрито Петрівський будинок культури - справжня окраса цього населеного пункту.

Подробнее...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 47 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!