Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Відбулася ХХV сесія VІ скликання

27 грудня 2012 року відбулася ХХV сесія VІ скликання на якій був прийнятий районний бюджет на 2013 рік


 

 

Апаратна нарада

24 грудня 2012 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада, яку провів  голова райдержадміністрації Мотузний С.І. ,   за участю заступників голови райдержадміністрації, заступника голови районної ради Круподері С.П., начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників організацій району .

На нараді розглядалися питання :

Подробнее...

 

Святкують правоохоронці

 

Двадцятого грудня з  нагоди свята – Дня працівників правоохоронних  органів  у районному Будинку култьтури  відбулися  збори особового складу районного відділу внутрішніх справ.

Подробнее...

 

Дарунки й радість через край, Святий приносить Миколай

День Святого Миколая давно вже став довгоочікуваним для нашої дітвори, адже це день, коли вони можуть отримувати  такі бажані для них  подарунки та солодощі. Цікаво  що  Миколай, який всіма силами допомагав бідним , особа цілком реальна і до переліку святих введений він саме за свої добрі справи. Більше того, він яскравий приклад для наслідування. Адже і в наш нелегкий час люди , які мають добре серце і щирі наміри, завжди  можуть знайти тих , кому потрібна їх допомога.

Подробнее...

 

Особистий прийом

19 грудня  2012 року голова Вовчанської  районної державної адміністрації  С.І. Мотузний провів особистий прийом громадян.

За результатами прийому надані відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації та начальникам відповідних служб району.


 

 

Апаратна нарада

17 грудня 2012 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада, яку провів  голова райдержадміністрації Мотузний С.І. ,   за участю заступників голови райдержадміністрації, заступника голови районної ради Круподері С.П., начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників організацій району.

Подробнее...

 

Передноворічні дитячі розваги розпочалися

Подробнее...

 

Круглий стіл

З 11 по 14 грудня  2012 року в кабінеті голови Вовчанської районної державної адміністрації С.І.Мотузного відбулося засідання «Круглого столу» з питання обговорення проекту «Стратегії соціального та економічного розвитку Вовчанського району на подальші роки». В нараді взяли участь: заступники голови райдержадміністрації, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, голови сільських та селищних рад.

Були розглянуті наступні питання:

  1. Проведений аналізу основних проблем та конкурентних переваг  сільської громади по галузям.
  2. Надання пропозицій щодо перспектив розвитку сільської громади по галузям.

 

 

Вшанували ліквідаторів

Тринадцятого грудня з нагоди Дня ліквідаторів у райдержадміністрації відбулися  збори, на які було запрошено багатьох мешканців нашого району з числа тих, хто брав активну участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Подробнее...

 

Проведено апаратну нараду

10 грудня 2012 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада, яку провів голова районної державної адміністрації С.І.Мотузний. В нараді взяли участь голова районної ради А.В.Степанець,  заступники голови райдержадміністрації,  керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації.

Питання, які винесено на розгляд, стосувалися відродження фізичної культури та розвиток спортивної інфраструктури, проведення роботи щодо оформлення нарахування спеціальної бюджетної тваринницької дотації за утримання та збереження молодняка великої рогатої худоби, про стан призначення державних соціальних допомог та житлових субсидій, про підготовку  списку осіб, які потребують допомоги в отриманні безкоштовно дров на осінньо-зимовий період 2012-2013 років, про проведену роботу стосовно ходу будівництва об’єкту – підвідного газопроводу  від с. Велика Бабка Чугуївського району до с. Петрівське Вовчанського району, про вирішення питання кадрового забезпечення Шестаківської лікарської амбулаторії.

По закінченню наради голова райдержадміністрації С.І.Мотузний звернувся до присутніх щодо активізації підписки на газети « Хлібороб» та «Слобідський край» на 2013 рік підприємствами, організаціями району. За результатом наради були надані  відповідні доручення.


 

 

До «Сонечка» додався яскравий промінець

У  яслах-садку №1 відкрилася ще одна група

Радісна і без сумніву  значима подія відбулася сьомого грудня у яслах-садку №1. Тут відкрилася нова, шоста,  група  яку  відвідуватиме  29 хлопчиків і дівчаток. А це значить , що малеча зможе відтепер отримувати повноцінне дошкільне виховання , отримувати неоціненний досвід перебування у колективі. Та й батькам полегшення в плані того , що багато хто з них може вийти на роботу , або ж  шукати її  ,чого маючи на руках дитину були позбавлені.

Подробнее...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 59 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!