28 травня день прикордонника

27 травня 2011 року, напередодні Дня прикордонника, в залі засідань Вовчанської районної ради відбулися збори, на яких кращих прикордонників привітали та нагородили спільними грамотами за вагомий внесок у справі охорони Державного кордону України та з нагоди дня прикордонника голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець, перший заступник голови райдержадміністрації Ж.М.Усманова, міський голова О.А.Топоркова, перший заступник начальника відділу прикордонної служби „ Вовчанськ” старший лейтенант Колесник А.А., начальник відділу прикордонної служби  „ Жовтневе”, капітан Жидко Р.М.

 

Шановні охоронці державних рубежів!

Щиро вітаємо особовий склад, ветеранів, усіх, хто забезпечує недоторканність кордонів нашої Батьківщини, з професійним святом – Днем прикордонника.

Нехай кожний день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками.

Бажаємо вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою.

 

Голова Вовчанської райдержадміністрації                         Панов В.В.

Голова Вовчанської районної ради                                   Степанець А.В.

Голова Вовчанської міської ради                                      Топоркова О.А.

 

23-го травня відбулась апаратна нарада

23 травня у Вовчанській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада  за участю голови райдержадміністрації Панова В.В. , голови районної ради Степанця А.В., голови міської ради Топоркової О.А., начальників управлінь та відділів райдержадміністрації .

На нараді розглядалися питання про стан погашення із виплати заробітної плати та внесків до Пенсійного фонду України підприємствами, організаціями та установами Вовчанського району та про хід проведення весняно- польових робіт у Вовчанському районі.

 

17 травня 2011 року відбулася апаратна нарада

17 травня 2011 року відбулася апаратна нарада у голови Вовчанської райдержадміністрації Панова В.В.  за участю голови районної ради Степанця А.В.,в. о. голови міської ради Топоркової О.А., начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, голів громад, директорів навчальних закладів району.

На нараді було розглянуто питання „ Про хід підготовки до оздоровлення дітей влітку 2011 року”.

 

Міська рада

Згідно повідомлення про результати виборів Вовчанського міського голови за Топоркову Ольгу Анатоліївну проголосували 74,33% виборців.

 

Скликання сесії 10 черня 2011 року

Подробнее...

 

Позачергові вибори

 

Подробнее...

 

День Победы

Дорогі наші ветерани!

Шановні жителі району! Щиро вітаємо вас із найсвітлішим та найдорожчим серцю кожного українця святом - Днем Перемоги!

Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обов’язку, довічна синівська шана і повага.
Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах Великої Вітчизняної, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Подвиг ваш - безсмертний, пам’ять про вас, живих і мертвих, - нетлінна, вдячність народу - безмежна.

Подробнее...

 

На сайті

Сейчас 115 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!