Подарунки жінкам

Жінки геріатричного пансіонату отримали подарунки на восьме березня від Голови обласної державної адміністрації у Харківській області Михайла Добкіна

 

Подробнее...

 

Засідання ХІ сесії Харківської обласної ради VІ скликання.

Першого березня 2012 року голова Вовчанської районної ради Степанець Анатолій Вікторович та голова Вовчанської районної адміністрації Панов Віталій Володимирович прийняли участь у засіданні ХІ сесії Харківської обласної ради VІ скликання на якому депутати розглянули більше 40 питань порядку денного, серед яких: звіт голови Харківської обласної державної адміністрації з питань виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку Харківської області і делегованих обласною радою повноважень у 2011 році; звіт про виконання обласного бюджету за минулий рік; виконання Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2011 рік; виконання обласної програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2006-2011 роки; виконання Програми зайнятості населення Харківської області на 2010-2011 роки.

 

Як живеться селянам та чим їм допомогти?

27 лютого зібранням у  будинку культури села Революційне розпочалася спільна звітна кампанія закріплених за округами народного депутата України Д.Шенцева, депутатів Харківської обласної ради, місцевих рад усіх рівнів та сільських, селищних і міського голів

Подробнее...

 

Голова Вовчанської районної ради 27 лютого 2012 року підписав розпорядження про скликання XVІІ сесії

Подробнее...

 

Вовчанськ Зиму проводжає, а Весну-красну зустрічає (додані фото)

26 лютого на центральному майдані Вовчанська було  гамірно ще з ранку.  Саме в цей день у місті  святкували Масляну, день, коли проводжають зиму і зустрічають весну. Все оформлення майдану, а головне височенний стовп, для подолання його сміливцями у прагненні здобути приз, свідчили про те, що свято буде на славу.

Подробнее...

 

Захисникам Вітчизни шана і подяка

З нагоди  свята, Дня захисника Вітчизни, у районному Будинку культури відбулися урочисті збори, в яких взяли участь ветерани Великої Вітчизняної війни та учасники бойових дій в Афганістані, представники громадськості та студентської молоді.

Подробнее...

 

Концертно-ігрова програма

Концертно-ігрова програма «Ми --- разом»

Весела і емоційно насичена програма під такою назвою пройшла  нещодавно у районному Будинку культури за сприяння райдержадміністрації, її відділу у справах  сім’ї  та  молоді а також за участі районного осередку  організації «Молоді регіони».

Подробнее...

 

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ!

 

Вітаю вас із Днем захисника Вітчизни!

Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких "баталій", які часто трапляються у повсякденному мирному житті, вдома на вас завжди чекає затишна гавань.
Міцного здоров’я Вам, успіхів та надійного тилу!
І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!

 

Голова Вовчанської районної ради                                Степанець А.В.

 

СТРАТЕГІЯ ДЕРЖАВНОЇ КАДРОВОЇ ПОЛІТИКИ - ВИЗНАЧЕННЯ ПОСЛІДОВНОСТІ ДІЙ ЩОДО РОЗВИТКУ ЛЮДСЬКОГО ПОТЕНЦІАЛУ

Подробнее...

 

З 10 ЛЮТОГО 2012 РОКУ СТАРТУЄ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

Цьогоріч конкурс за звання кращого державного службовця святкує свій ювілей. Почалося все п’ять років тому на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Подробнее...

 

16.02.2012 року у Вовчанській райдержадміністрації проведено засідання «круглого столу».

Під час «круглого столу» з керівниками та активом районних громадських організацій: Зарубіним І.В. – головою організації ветеранів; Семенчук Т.Р. – головою організації «Союз Чорнобиль України», представниками виконавчої влади та місцевого самоврядування розглядались питання, які хвилюють членів цих громадських організацій.

В роботі «круглого столу» приймали участь:  Зінченко Володимир Анатолійович, начальник управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Харківської облдержадміністрації; Хіневич Анатолій Петрович, голова Харківської обласної організації ветеранів України; Губарєв Анатолій Олександрович, заступник голови обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», перший заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Усманова Жанна Михайлівна.

Усього на зустрічі було присутнє 52 чол.

Робота почалася з виступу Зінченко Володимира Анатолійовича, начальника управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Харківської облдержадміністрації, який довів до присутніх основну мету заходу.

Післяслово було надане Губарєву Анатолію Олександровичу, заступнику голови обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», який висвітив основні проблеми чорнобильців та проінформував про здійсненні заходи щодо покращення ситуації.

З питань підтримки ветеранів війни та дітей війни виступив Хіневич Анатолій Петрович, голова Харківської обласної організації ветеранів України, який також повідомив про конкретні заходи здійсненні організацією з цих питань.

На усі запитання, які були задані в ході зустрічі, надані відповіді та роз'яснення.

 

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 101 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!