Апаратна нарада

1 жовтня 2012 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася нарада на якій розглянуто питання «Про виконання доручень, наданих  головою райдержадміністрації С.І.Мотузним, терміни виконання яких надійшли». В нараді взяли участь: голова райдержадміністрації С.І.Мотузний,  голова районної ради А.В.Степанець,  заступники голови райдержадміністрації,  керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації,  голови сільських та селищних рад. За результатом наради були надані  відповідні доручення.


 

 

Свято гарного настрою

Ось вже кілька років поспіль  в  теплі  осінні  дні «бабиного літа»  центральний майдан нашого Вовчанська перетворюється   на велику імпровізовану сцену на якій розгортається дійство під назвою «День громад». І з року в рік  рівень проведення цього свята, яке  для всіх його учасників і численних глядачів давно вже стало довгоочікуваним,  лише зростає, що не може не радувати. Адже  свято це за великими рахунком є своєрідним звітом  про  добрі справи кожної громади, демонструючи  ще й  постійно зростаючий рівень  артистизму кожної  сільської  чи селищної ради.

Подробнее...

 

Голова Вовчанської районної ради підписав Розпорядження Про скликання ХХІIІ сесії Вовчанської районної ради VI скликання

 

Подробнее...

 

Нарада

25 вересня 2012 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася нарада, яку провів голова райдержадміністрації Мотузний С.І. за участю голови районної ради Степанця А.В., заступників голови райдержадміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників відповідних служб Вовчанського району, голів територіальних громад, керівників підприємств, установ, організацій району.

Були розглянуті питання:

  1. Виконання на території Вовчанського району Закону України « Про особливості забезпечення відкритості, прозорості та демократичності виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року».
  2. Про механізм забезпечення зберігання програмно - апаратних комплексів системи відео спостереження, відеозапису і трансляції зображення з моменту їх встановлення на звичайних виборчих дільницях району.
  3. Питання належного зберігання в структурних підрозділах підприємства поштового зв’язку « Укрпошта» програмно – апаратних комплексів системи відео спостереження, відеозапису і трансляції зображення.
  4. Про заходи щодо безперебійного електрозабезпечення виборчих дільниць.
  5. Про виконання розпорядження голови Вовчанської райдержадміністрації від 18.00.2012 року № 553 « Про забезпечення автотранспортними засобами виборчих дільниць для проведення чергових виборів народних депутатів України».

 

 

Школа №7 відзначила свій 50 річний ювілей

 

Подробнее...

 

Хотімлянський місцевий бюджет для видатків достатній

Нещодавно в районній газеті було видруковано матеріал про  почесного громадянина району 2012 року, колишнього директора  радгоспу «Хотімлянський» Миколу Голієнка. Це господарство, яке входило до харківського тресту овоче-молочних радгоспів, на Вовчанщині  було  серед передових. Працювало тут кілька сотень людей, утримували великий гурт худоби, вирощували в кращі роки більше 6 тисяч тонн овочів, які переважно постачалися до обласного центру.

Подробнее...

 

День партизанської слави

Шановні ветерани! Щиро вітаємо Вас з Днем партизанської слави! Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над фашизмом, відновленням історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Це – свято людей сильних духом і з чистою совістю, котрі не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом. Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, сімейного затишку та добробуту, активної участі у патріотичному вихованні підростаючого покоління!

Подробнее...

 

Особистий прийом

19 вересня 2012 року голова Вовчанської  районної державної адміністрації С.І. Мотузний провів особистий прийом громадян.

За результатами прийому надані відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації та начальникам відповідних служб району.


 

 

Привітання працівників служби цивільного захисту та Держтехногенбезпеки

Вітання з нагоди професійного свята

 

Подробнее...

 

Апаратна нарада

17 вересня 2012 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася нарада на якій розглянуто виконання доручень, даних головою райдержадміністрації  під час апаратних нарад,  робочих зустрічей та на виїзних прийомах громадян, терміни виконання яких надійшов. В нараді взяли участь: голова райдержадміністрації С.І.Мотузний,  голова районної ради А.В.Степанець,  заступники голови райдержадміністрації,  керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації,  голови сільських та селищних рад. За результатом наради були надані  відповідні доручення.


 

РАЙОНИ ОБЛАСТІ МАЮТЬ АКТИВІЗУВАТИ РОБОТУ З ОСВОЄННЯ КОШТІВ, ВИДІЛЕНИХ НА РЕМОНТ ДОРІГ

На кущовому засіданні обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2012-2013 років, який проходив сьогодні у Вовчанську, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов порушив питання нерівномірного і недостатнього рівня освоєння районами коштів, виділених з державного бюджету на ремонт дорожнього покриття.

 

Подробнее...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 40 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!