Вакансія

Вовчанська районна державна адміністрація  відповідно до ст. 15 Закону України  „Про державну службу” оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

-          заступника голови райдержадміністрації.

Кваліфікаційні вимоги:

-         повна   вища  освіта відповідного професійного спрямування;

-         стаж роботи на керівних посадах 5 років, стаж роботи на державній службі на керівних посадах не менше 3 років;

-         володіти вільно державною мовою;

Документи на конкурс приймаються протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

За довідками звертатися: м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73 кім. 26,   тел. 4-20-50.


 

 

 

Робоча поїздка до Шестаківської сільської ради

Подробнее...

 

Відбулося засідання тимчасової комісії

11 липня 2012 року під головуванням голови Вовчанської районної державної адміністрації Мотузного С.І. відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат на якому розглянуті питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати і дотримання законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати та погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску до Пенсійного фонду України.

В роботі комісії взяли участь прокурор Вовчанського району Бурцев О.В. та головний державний інспектор Територіальної державної інспекції з питань праці у Харківській області   Смирнова Л.М.


 

 

Робоча поїздка до Волохівської сільської ради

 

Подробнее...

 

Робоча поїздка до Старого Салтова

 

Подробнее...

 

Голова районної ради підписав зміни до розпорядження про скликання сесії

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 09.07.2012 р. 6

 

Про внесення змін до розпорядження № 5 від 04.07.2012 р.

"Про скликання XIX (позачергової) сесії

Вовчанської районної ради VI скликання"

 

 

В зв’язку з необхідністю термінового вирішення питань, внесених до порядку денного сесії:

1. Внести зміни до розпорядження № 5 від 04.07.2012 р. «Про скликання XІX (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання», а саме: перенести дату проведення XIX (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання з  19 липня 2012 року на 11 липня 2012 року.

2. Виконавчому апарату Вовчанської районної ради забезпечити інформування депутатів та запрошених осіб про внесені зміни.

 

 

 

Голова Вовчанської районної ради                                            А.В. Степанець


 

Апаратна нарада

9 липня 2012 року відбулася нарада «Про виконання доручення голови райдержадміністрації С.І.Мотузного даного під час апаратної наради 25.06.12, в нараді взяли участь: голова райдержадміністрації С.І.Мотузний,  голова районної ради А.В.Степанець , голова міської ради О.А.Топоркова,  керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації,  голови сільських та селищних рад. За результатом наради були надані  відповідні доручення.


 

 

Робоча поїздка до Гатищенської сільської ради

 

Подробнее...

 

06 липня відбулася робоча поїздка голови райдержадміністрації С.Мотузного та голови Вовчанської районної ради А.Степанця до Революційної сільської громади

Почалася з відвідування приміщення колишньої школи у селі Шевченкове Перше. Рік  вже немає тут ні учнів ні вчителів, дітей з цього села возять до Революційної школи а у приміщенні зараз клуб, бібліотека.

Подробнее...

 

Апаратна нарада

03.07.2012 року відбулася нарада з питання   матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць в ході організації та підготовки проведення чергових виборів народних депутатів України у Вовчанському районі, в нараді взяли участь: голова райдержадміністрації С.І.Мотузний,  голова районної ради А.В.Степанець  керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації відповідних служб району, райвідділу міліції у Вовчанському районі, районної санітарно-епідеміологічної станції, управління державного техногенної безпеки, служби автомобільних доріг, філії ПАТ «Укртелеком», голови сільських та селищних рад.

Були розглянуті: актуальні питання щодо організації підготовки виборчих дільниць району до проведення виборів та стан їх   матеріально-технічного забезпечення. Керівники служб району доповіли про проведення обстеження виборчих дільниць та виявлені в ході них недоліки. Підсумки наради підвів голова районної державної адміністрації С.І.Мотузний, який поставив конкретні завдання перед головами сільських та селищних рад щодо усунення недоліків у  матеріально-технічному забезпеченні виборчих дільниць.


 

 

Робоча поїздка

03 липня 2012 року голова районної державної адміністрації С.І.Мотузний здійснив робочу поїздку на території Червоноармійської першої сільської ради, де провів робочу зустріч з активом громади, відвідав об’єкти соціально-культурної сфери та районний оздоровчий табір «Барвінок».


 

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 37 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!