Оголошення

Вовчанська районна державна адміністрація

оголошує конкурс з продажу об'єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району

Відомості про об'єкти:

1.     нежитлове приміщення за адресою: Харківська обл., м. Вовчанськ, вул. Фрунзе, 1Е, (диспетчерська), площа 77.6 кв. м.

2.     нежитлове приміщення за адресою: Харківська обл., м. Вовчанськ, вул. Фрунзе, 1 (гараж),  площа 776,2 кв. м.

 

Початкова вартість продажу об'єкта:  86 400,00 грн.

 

Умови продажу: забезпечення благоустрою прилеглої до об'єкта території, утримання об'єктів та прилеглої території в належному санітарно-технічному стані.

 

Документи, які подаються для участі в конкурсі:

-    заява встановленого зразка,

-         документ, що посвідчує фізичну особу або представника юридичної особи, їх повноваження;

-         декларацію про доходи – для покупців-фізичних осіб,

-         нотаріально посвідчені копії установчих документів – для покупців-юридичних осіб (копію рішення про участь в конкурсі – для органів місцевого самоврядування).

Конкурсна пропозиція подається в запечатаному печаткою учасника конкурсу конверті з надписом «На конкурс» і повинна містити:

-         назву і місце знаходження об'єкта;

-         відомості про покупця;

-         запропоновану покупцем ціну придбання об'єкта;

-         зобов'язання щодо виконання умов конкурсу;

-         додаткові зобов'язання щодо подальшої експлуатації об'єкта.

Кінцевий термін прийняття заяв на участь у конкурсі – за сім днів до початку його проведення.

Конкурс відбудеться через 30 календарних днів з дня опублікування даного оголошення.

 

Документи приймаються за адресою: м. Вовчанськ, вул. Леніна, 75, кабінет 14 (відділ житлово-комунального господарства райдержадміністрації).

Телефон для довідок: 4-74-30

 

Голова конкурсної комісії –

перший заступник голови райдержадміністрації                      Ж. М. Усманова

 

24 серпня 2011 року

Відкриття пам’ятного знаку на честь 40-ї річниці заснування Вовчанського авіаційного училища льотчиків ДТСААФ СРСР.

День територіальних громад Вовчанського району «20 років Незалежності України». Відкриття експозицій територіальних громад району та міста.

Урочистості з нагоди відзначення 20-ї річниці Незалежності України, Дня Державного Прапору України та Дня міста Вовчанська.

 

Поздравление с Днем Независимости Украины!

 

Сердечно поздравляю Вас со знаменательной датой - 20-й годовщиной Независимости Украины. Сердечная благодарность всем, кто своим неустанным трудом способствует росту благосостояния своего края, города, области, страны, кто прославляет имя Украины в мире и охраняет честь и достоинство ее граждан.

Добра Вам и вашим семьям, оптимизма, новых свершений на благо родного государства!


С праздником!

Глава Волчанского районного совета

Степанец А.В.

 

Відбулися чергові виїзні прийоми громадян територіальних громад головою Вовчанської районної ради Степанцем А.В.

10 серпня до голови райради, який здійснював прийом разом із спеціалістами управління агропромислового комплексу, депутатами районної та сільської рад зібралися мешканці Землянської териториальної громади.

Так у мешканців с.Землянки Хомякова Миколи Олексійовича, Глущенко Наталії Вікторівни, Дмитренко Наталії Олексіївни виникли питання, щодо виділення землі для ведення особистого селянського господарства.

Їм було надано роз’яснення стосовно отримання сертифікатів на земельні ділянки.

Сорокіну Любов Іванівну турбувало питання розрахунків за оренду земельного паю. Також  вона звернулась з проханням надати їй допомогу у прибиранні порослі, яка з’явилася на її межі.

Присутній на прийомі депутат районної ради, який до речі орендує землю, запевнив, що розрахується за оренду землі та допоможе у прибиранні порослі.

12 серпня голова Вовчанської районної ради здійснював прийом громадян с.Лозове Новоолександрівської територіальної громади. На прийом зібралося близько 50 мешканців, яких турбувало питання підвозу дітей до школи. Як з’ясувалося, у с. Новоолександрівка працює загальноосвітня школа та дитячий садок до яких здійснюється підвіз дітей. Але в сусідньому районі існує загальноосвітня школа, в якій шкільні предмети викладаються на російській мові і тому батьки бажають щоб учні навчались саме в ній.

17 серпня відбувся прийом мешканців Іванівської територіальної громади. 10 чоловік звернулися до голови районної ради з питанням щодо отримання нових сертифікатів на земельні ділянки. Як повідомив голова райради, це питання вирішується. Є до мовлення з керівником господарства, який є орендарем земельних ділянок, що буде надана безоплатна допомога у виготовленні відповідних документів.

Мешканців села Захарівна,Іванівської територіальної громади,

Костоглодова Миколи Олександровича, Демидова Миколи Володимировича,Руденка Миколи Павловича цікавило питання про отримання земельних сертифікатів на землі пасовищ та сіножаті.

Голова районної ради детально роз’яснив присутнім порядок отримання земельних сертифікатів.

Також були звернення громадян Титаренко Володимира Михайловича,Фоворова Василя Івановича які просили допомогти їм у вирішенні питань пов’язаних з отриманням пенсій. Голова райради пообіцяв, що після більш детального вивчення цих питань кожному заявнику буде надано відповідь.

 

Aпаратна нарада

15 серпня 2011 року о 9 –ій годині в райдержадміністрації відбулася   апаратна нарада з питань підготовки закладів освіти району до нового навчального року .За участю голів сільських та селищних рад, керівників навчальних закладів та служб району.

На нараді було заслухано доповідь начальника відділу освіти Омельченка Ю.М., директора комбінату шкільного харчування Борздової О.І.За підсумками наради головою райдержадміністрації надані відповідні доручення.

 

СВЯТКОВІ ЗАХОДИ

СВЯТКОВІ ЗАХОДИ

з нагоди відзначення 20-ї річниці Незалежності України

Дня Державного Прапору України

та дня міста Вовчанська

24 серпня 2011 року

 

 

8-00 – Святковий ярмарок

На ярмарку будуть представлені продукція землеробства та тваринництва, зокрема: продаж зерна пшениці, ячменя, гороху, овочів, меду, м’яса свинини та яловичини, ковбасні вироби, живі поросята та ягнята.

м. Вовчанськ, по вул. Дзержинського.

 

09-30 – Міжнародний турнір з футболу  серед ветеранів спорту на кубок голів Вовчанської районної державної адміністрації та Вовчанської районної ради.

В турнірі приймають участь спортивні команди ветеранів футболу Вовчанського,  Шебекинського та Великобурлуцького районів.

Місце проведення: стадіон ПАТ «Вовчанський агрегатний завод»

 

16.00 – Відкриття пам’ятного знаку на честь 40-ї річниці заснування Вовчанського авіаційного училища льотчиків ДТСААФ СРСР.

Приймають участь випускники Вовчанського авіаційного училища льотчиків всіх років, керівники району та міста Вовчанська, громадськість.

 м. Вовчанськ, вул.. Рубіжанське Шосе

 

17-00 –День територіальних громад Вовчанського району «20 років Незалежності України». Відкриття експозицій територіальних громад району та міста.

На експозиціях будуть представлені вироби місцевих умільців, продукція приватних підприємців, привітання колективів художньої самодіяльності громад району та міста.

 м. Вовчанськ, пл. ім. М. Смільського

 

18-30 –. Урочистості з нагоди відзначення 20-ї річниці Незалежності України, Дня Державного Прапору України та Дня міста Вовчанська.

Нагородження спільними грамотами Вовчанської районної ради та Вовчанської районної державної адміністрації передовиків жнив, нагородження видатних людей району та міста на честь 20-ї річниці Незалежності України.

 м. Вовчанськ, пл. ім. М. Смільського

 

19-30 – Концерт української музичної поп-групи «неАнгели».

м. Вовчанськ, пл. ім. М. Смільського

 

20-30 – Святковий феєрверк та музично-розважальна програма.

 м. Вовчанськ, пл. ім. М. Смільського

 

Про скликання XI сесії Вовчанської районної ради VI скликання

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 09.08.2011 р. 13_

 

Про скликання XІ сесії

Вовчанської районної ради VI скликання

 

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування     в Україні» скликати XІ сесію Вовчанської районної ради VI скликання 08 вересня 2011 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73, 3 поверх).

 

На розгляд сесії винести питання:

1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Вовчанського району 2011 року».

2. Про внесення змін до рішення IV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання  від 28.12.2010 р. № 35-VI «Про районний бюджет на 2011 рік».

3. Про затвердження «Програми вдосконалення функціонування роздрібних ринків у Вовчанському районі до 2016 року».

4. Про внесення змін до «Програми охорони та раціонального використання земель у Вовчанському районі Харківської області на 2011-2015 роки».

5. Про внесення змін до районної програми «Шкільний автобус», затвердженої рішенням ІV (позачергової) сесії VІ скликання від 28 грудня 2010 року.

6. Про хід виконання програми «Питна вода Вовчанського району на 2008-2012 роки».

7. Про хід виконання програми «Розвиток дошкільної освіти у Вовчанському районі на 2008-2011 роки»  .

8. Про виконання програми соціально-економічного розвитку за перше півріччя 2011.

9. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Жовтневою Другою сільською  радою Вовчанського району Харківської області та Вовчанською районною радою на 2011 рік.

10. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Хотімлянською сільською  радою Вовчанського району Харківської області та Вовчанською районною радою на 2011 рік.

11. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Революційною сільською  радою Вовчанського району Харківської області та Вовчанською районною радою на 2011 рік.

12. Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою  та Вовчанською міською радою Вовчанського району Харківської області.

13. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі  Жовтневої амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, Пролетарського фельдшерського пункту, Радянського фельдшерського пункту та Червоноармійського Першого фельдшерського пункту Червоноармійської Першої сільської ради  Вовчанського району Харківської області.

14. Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі фельдшерського пункту села Плетенівка Вовчанського району Харківської області.

15. Про зміну категорії населених пунктів Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області.

16. Про зміну категорії населеного пункту Вовчанської міської ради Вовчанського району Харківської області.

17. Про зміну категорії населеного пункту Вовчансько-Хутірської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

18. Про зміну категорії населеного пункту Різниківської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

19. Про зміну категорії населеного пункту Червоноармійської Першої сільської ради Вовчанського району Харківської області.

20. Про зміну категорії населеного пункту Гонтарівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

21. Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району матеріальних цінностей із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

22. Про районну профільну комісію з питань створення фермерських господарств.

23. Про припинення діяльності підрозділу комунального закладу охорони здоров’я «Вовчанська ЦРЛ» фельдшерського пункту с. Дігтярне Нестернянської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

24. Про припинення діяльності підрозділу комунального закладу охорони здоров’я «Вовчанська ЦРЛ» фельдшерського пункту с. Українське Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

25. Про погодження кандидатури на посаду директора Пролетарської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

26. Про погодження кандидатури на посаду директора Вовчанського будинку дитячої творчості Вовчанської районної ради Харківської області.

27. Про списання з балансу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації автомобіля ГАЗ 52-04, державний номер 43-14 ХАТ.

28. Різне.

 

Голова Вовчанської районної ради                                                  А.В. Степанець

 

Особистий прийом громадян

Сьогодні, 3 серпня 2011 року голова Вовчанської  районної державної адміністрації В.В.Панов провів особистий прийом громадян. Питання, з якими громадяни звернулися до голови, стосувалися приватизації земельних ділянок та земельних спорів.

За результатами прийому надані відповідні доручення.

 

1 серпня 2011 року відбулася апаратна нарада

1 серпня 2011 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада  за участю голови райдержадміністрації Панова В.В. ,  голови районної ради Степанця А.В., голови міської ради Топоркової О.А., начальників управлінь та відділів райдержадміністрації .

На нараді розглядалися питання :

1. Про стан виконавської дисципліни в управліннях та відділах райдержадміністрації.

2. Результати комплексної оцінки соціально – економічного розвитку Вовчанського району серед районів Харківської області за 3 місяця 2011 року та шляхи їх покращення.

 

День працівника торгівлі

27 липня 2011 року відбувся прийом у голови Вовчанської районної адміністрації з нагоди дня працівника.

Кращі працівники торгівлі були нагороджені грамотами.

 

Підготовка до зими в районі ведеться успішно

А за окремими  показниками - навіть краще, ніж в середньому по області

 

19 липня заступник голови облдержадміністрації В.Дулуб провів у Вовчанському районі виїзне засідання обласного штабу  з підготовки до проведення опалювального сезону 2011-2012 років, який він же і очолює. Цей штаб було створено за рішенням голови ОДА М.Добкіна у квітні нинішнього року.

Голова райдержадміністрації В.Панов відзвітував, що вже зроблено на Вовчанщині в плані підготовки до зими. Як  випливало із його доповіді,  процес цей  здійснюється згідно плану і  на певних напрямках навіть з перевищенням контрольних показників по датам. Зокрема, підготовлено до роботи  на 84 відсотка тепло котелень, на 67 % каналізаційних насосних станцій, 52 з 60 свердловин для водопостачання.Ведеться ремонт навчальних закладів, закладів культури, житлового фонду. В районі вже діє 5 об’єднань співвласників житлових будинків, до кінця року планується створити ще два таких об’єднання - для більш ефективної експлуатації житла та внутрішньо будинкових  комунікацій .

Вирішується питання з приведенням тарифів на  водокористування, водовідведення до рівнів, які б забезпечували нормальну роботу комунальних підприємств району. Однак, наприклад, у  селищах Старий Салтів та Вільча тарифи ці все ще не дозволяють покривати збитки комунальників на водопостачання. У Старому Салтові на  покриття збитків з місцевого бюджету   можуть і виділяють кошти а от для селища Вільча це  робиться за рахунок коштів районного бюджету.

В районі діє три полігони твердих побутових відходів, у сільських громадах триває процес легалізації   сміттезвалищ.

В.Дулуб  наголосив, що це треба робити обов’язково. А коментуючи   сказане  В.Пановим щодо  ліквідації в районі протягом першого півріччя 201   стихійного сміттєзвалища, зазначив:

- Треба відходити від практики героїчної ліквідації таких накопичень сміття, доцільніше постійно слідкувати, щоб все вчасно вивозилося  на визначене місце для збирання відходів. А ще - більше уваги варто приділяти систематичній  боротьбі з бур’янами.

Доповідаючи про підготовку до зими, В.Панов зазначив, що в районі існує потреба  реконструкції чи  влаштування ряду об’єктів комунального господарства: добудова міського полігону твердих побутових відходів, каналізаційної мережі  у мікрорайонах Рубіжанське шосе та Пролетарське поле тоще, такі об’єкти є у селищі Вільча, Білому Колодязі, Старому Салтові.. На все це потрібні мільйонні кошти, розрахунки щодо  цього передані до облдержадміністрації.

Після доповіді В.Панова В.Дулубу про  хід підготовки до зими відзвітували керівники  Вовчанських підприємств тепломереж, водоканалу,  райлікарні, відділу освіти, культури - питань ні в них до начальника штабу, ні в нього до місцевих не виявилося.

Підбиваючи підсумки засідання, В.Дулуб зазначив: він і члени обласного штабу, а вони також взяли участь у роботі, задоволені ходом підготовки до опалювального сезону у Вовчанському району.

-З окремих показників, - підкреслив він, - маєте навіть кращі результати, ніж в середньому по області. І це  добре.

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 33 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!