У ВОВЧАНСЬКОМУ ЛІЦЕЇ № 2 ПРЕЗЕНТУВАЛИ МІНІПРОЄКТ - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ»

17.09.2019

17 вересня 2019 року в Вовчанському ліцеї № 2 відбулася презентація мініпроєкту «Нова ліцейна кухня» - переможця обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Детальніше ...

 

У ВОВЧАНСЬКУ ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

17.09.2019

17 вересня 2019 року в Вовчанську привітали працівників районного підрозділу ДСНС України з нагоди професійного свята – Дня рятувальника.

Детальніше ...

 

Мешканці Білого Колодязю відзначили День селища

16.09.2019

Мешканці смт.Білий Колодязь 14 вересня 2019 року відзначили День селища. У Білому Колодязі, що існує вже 259 років, живуть працьовиті та життєрадісні люди, які люблять свою рідну землю і шанують її історію.

Детальніше ...

 

У Старому Салтові відсвяткували День громади

16.09.2019

14 вересня 2019 року в смт.Старий Салтів відзначили День громади. Це свято зібрало мешканців всіх населених пунктів Старосалтівської громади – першої об’єднаної територіальної громади у Вовчанському районі.


 

 

Детальніше ...

 

11 вересня 2019 року заступник голови Вовчанської районної ради О.В.Камінська підписала розпорядження "Про скликання ХХXIX сесії Вовчанської районної ради VІI скликання"

11.09.2019

 

Детальніше ...

 

В Іванівці відзначили День громади

09.09.2019

7 вересня 2019 року в c.Іванівка Вовчанського району відсвяткували День громади. На свято зібрались жителі сіл Благодатне, Захарівка, Василівка та Іванівка, яких поєднує минуле, сьогодення та майбутнє громади. Сільський голова Надія Барилко привітала усіх присутніх на святі і висловила щиру вдячність селянам за невтомну працю і віддану любов до рідної землі.

Детальніше ...

 

Привітання з Днем знань

02.09.2019

Дорогі діти, вчителі, батьки!

Щиро вітаю всіх вас з Днем знань і традиційним святом Першого дзвоника. Цей день став по-справжньому всенародним святом молодості і надій, адже він відкриває світ пізнання та сходження до нових вершин і перемог. В усі часи освічена людина користувалася повагою і авторитетом, і саме сьогодні Україна потребує грамотних і кваліфікованих спеціалістів. Сила творіння, добра і суспільної злагоди необхідні нам для будівництва держави.                                У цей день особливі слова вдячності вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії як виховання підростаючого покоління. Cаме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави. Бажаю кожному досягти своєї мети на шляху до успіхів у праці та навчанні!

 

Голова Вовчанської районної ради                       Анатолій Степанець

 

Відбулася педагогічна конференція вчителів району

29.08.2019

29 серпня 2019 року у Вовчанському районному Будинку культури відбулася щорічна педагогічна конференція, в якій взяли участь заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Василівна Камінська та заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Наталя Миколаївна Гордієнко, а також вчителі і вихователі навчальних закладів району. На цій конференції були обговорені досягнення та проблеми першого року впровадження Нової української школи, а також окреслені плани і завдання на наступний 2019-2020 навчальний рік.

 

Детальніше ...

 

У Вовчанську вшанували загиблих захисників Вітчизни

29.08.2019

29 серпня 2019 року в Україні вперше офіційно відзначається День пам’яті загиблих захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Саме в цей день, 29 серпня 2014 року на Сході України загинула найбільша кількість українських військових, які опинились у пастці під Іловайськом.

Детальніше ...

 

Вовчанщина святкує День Незалежності України

24.08.2019

24 серпня 2019 року у Вовчанську відбулися заходи з нагоди 28-ї річниці Незалежності України.

У заходах взяли участь заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Василівна Камінська і заступник голови Вовчанської райдержадміністрації  Наталя Миколаївна Гордієнко.

Детальніше ...

 

У Вовчанську відбулися святкові заходи, присвячені Дню Державного Прапора України

23.08.2019

23 серпня 219 року в м. Вовчанську відбулися святкові заходи, присвячені Дню Державного Прапора України. Розпочалися святкові заходи урочистою ходою Єдності з пронесенням найбільшого в районі рухомого прапора України по центральній вулиці міста.

У заходах взяли участь заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, голова Вовчанської райдержадміністрації  Віталій Мірошник, представники районних громадських організацій, трудові колективи установ та організацій міста і молодь. Керівники району поклали квіти до пам’ятнику загиблим воїнам як знак пошани до тих, хто віддав своє життя за мир і незалежність України.

Детальніше ...

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 15 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!