Засідання постійної комісії з питань комунальної власності та комунального господарства

20 березня 2012 року на засіданні постійної депутатської комісії розглянули такі основні питання:

Подробнее...

 

Апаратна нарада

19 березня  2012 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада, яку провів  голова райдержадміністрації Панов В.В. ,   за участю голови районної ради Степанця А.В., голови міської ради   Топоркової О.А.,  начальників управлінь та відділів райдержадміністрації керівників установ , організацій району .

На нараді розглядалися питання :

1. Про хід виконання доручень голови райдержадміністрації В. В.Панова та стан виконавської дисципліни в райдержадміністрації.

Доповіла:

2. Про нарахування орендної плати за користування земельними частками (паями) громадян відповідно до чинного законодавства у розмірі не менше 3% та сплату податку з доходів фізичних осіб при розрахунках за оренду паїв до бюджету

Щербак Світлана Іванівна  – головний спеціаліст  відділу контролю апарату райдержадміністрації

Про виконання Програми стабілізації  та розвитку тваринництва в господарствах Вовчанського району на період 2010- 2015 року та до 2020 року.

Доповіла:

Полякова Валентина Олексіївна  – в.о. начальника управління агропромислового розвитку

3. Про хід виконання заходів із забезпечення профілактики ВІЛ – інфікованих, лікування, догляду та підтримки ВІЛ – інфікованих та хворих на СНІД.

Доповіли :

Косолапов Олександр .Григорович  – головний лікар ЦРЛ

Фадєєва Євгенія Юхимівна - головний санітарний лікар Вовчанського району

Пісоцький Сергій Павлович – директор РЦСССМ

4. Про стан і причини виробничого травматизму в 2011р та заходи щодо його профілактики на 2012р.

Доповів:

Пономарьов Василь Іванович – директор фонду страхування від нещасних випадків

 

День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

П’ятнадцятого березня з нагоди  професійного свята працівників житлово-комунальної сфери у райдержадміністрації  пройшли  збори на яких спеціалістів, що забезпечують  нам комфорт і зручності,  привітали  перший заступник голови райдержадміністрації Ж.Усманова, заступник голови районної ради С.Круподеря та міський голова О.Топоркова.

Подробнее...

 

Привітання народного депутата України Дмитра Шенцева

Уважаемые работники жилищно-коммунального хозяйства

и бытового обслуживания населения!

Примите самые теплые поздравления с вашим профессиональным праздником! Каждый из вас выполняет значимую и ответственную работу, которая улучшает быт горожан, создает уют. Нас всюду окружают результаты вашего труда, вашей заботы о городе, районе и его жителях. Порядок на улицах, во дворах и подъездах, горячая вода и тепло в квартирах, домах, хорошее качество работы ремонтных мастерских, широкий спектр услуг парикмахерских, ателье стали привычной необходимостью. Вас отличает высокий профессионализм, ответственность, доброжелательность, внимательное и чуткое отношение к потребностям граждан. Именно благодаря вам жители обеспечены всем для того, чтобы жить с комфортом и успешно трудиться на благо Слобожанщины.

От всей души желаю вам процветания, новых профессиональных высот. Будьте здоровы и счастливы!

 

С уважением,

народный депутат Украины                                   Дмитрий Шенцев

 

14 березня 2012 року о 12-00 у Вовчанському районному будинку культури відбулася зустріч з народним депутатом України Дмитром Шенцевим

 

Подробнее...

 

ДОСВІД ДІЯЛЬНОСТІ КАНАДСЬКО-УКРАЇНСЬКОГО ПРОЕКТУ «РЕФОРМА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ НА ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ В УКРАЇНІ»

Загальна інформація про Проект

 

Подробнее...

 

МАГІСТРАТУРИ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ –ВАЖЛИВА СКЛАДОВА СИСТЕМИ ПІДГОТОВКИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

Становлення демократичної, правової, соціальної держави, розвиток громадянського та інформаційного суспільства, європейська інтеграція України, проведення політичної, адміністративної та економічних реформ потребують, щоб компетентність, професіоналізм і лідерство відігравали провідну роль у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Подробнее...

 

Апаратна нарада 12.03.12 року

12 березня 2012 року відбулася апаратна нарада

12 березня 2012 року у залі засідань Вовчанської районної ради відбулася апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Панов В.В., за участю голови районної ради Степанця А.В., керівників підприємств та організацій району, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації.

На нараді розглядалися питання:

1. Про хід виконання доручень голови райдержадміністрації В.Панова та стан виконавської дисципліни в райдержадміністрації.

2. Про роботу щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах району.

2.1.Моніторинг запровадження мінімальної заробітної плати згідно чинного законодавства та погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах району.

2.2.Аналіз рівня середньомісячної заробітної плати по галузях господарського комплексу району.

2.3.Стан надходження податку з доходів фізичних осіб до місцевих бюджетів.

3. Про підготовку і стан роботи по організації та проведенню приписки юнаків до призовної дільниці Вовчансько- Великобурлуцького ОРВК.

4. Про стан роботи щодо соціального захисту багатодітних сімей.

 

Оголошення

Вовчанська районна державна адміністрація  відповідно до ст. 15 Закону України  „Про державну службу” оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

-          провідного спеціаліста відділу з питань НС райдержадміністрації.

Кваліфікаційні вимоги:

-         повна   вища  освіта відповідного професійного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією

-         стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ  категорії не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління  не менше 2 років при необхідності, виходячи із виконання відділом основних завдань і функцій;

-         володіти вільно державною мовою;

-         досконале знання ПК;

Документи на конкурс приймаються протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

За довідками звертатися: м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73 кім. 28,   тел. 4-20-50.

 

Перелік питань

для складання іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади працівників

відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

Подробнее...

 

Зі Святом 8 Березня!

 

Дорогі жінки!

Від усього серця вітаємо Вас зі святом весни, любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Мудреці кажуть: "Царство жінки – це царство ніжності, тонкості і терпіння". І завдання чоловіка не зруйнувати його, а захистити від усіх можливих життєвих негараздів.

Свято 8 Березня є символом усього найкращого, що є у нас в житті – сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. Ми схиляємось перед головним жіночим талантом – віддавати себе, свої найкращі якості близьким людям. Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння, витримка, напруження душевних сил – ті дивовижні якості, яких часто так не вистачає нам, чоловікам.

Від усієї душі бажаємо Вам здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій! Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!

Голова Вовчанської районної ради           Степанець А.В.

Голова Вовчанської РДА                          Панов В.В.


 

З нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня

Сьогодні 05 березня 2012 року відбулись урочисті заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня. Зараз  надворі  весна, вона  асоціюється  у  нас  з  такими  чудовими поняттями, як  кохання, чарівність, життя, вічність, краса. І  не  дивно, що саме  на  початку  цієї  прекрасної  пори  у  дні  весняного  пробудження  й оновлення  землі  вшановуємо  жінку! Тож  в  переддень  8 Березня  ми  бажаємо  вам  завжди  бути  такими  ж молодими, красивими, ніжними  і  коханими, як  сама  весна.

Подробнее...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 19 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!