День працівників радіо, телебачення і зв’язку!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення і зв’язку!
Від вашої щоденної кропіткої роботи залежить на скільки поінформованим та свідомим буде наше суспільство. Адже саме вільні та незалежні засоби масової інформації сприяють впровадженню принципів демократії в Україні. А свобода слова – це важливіший здобуток будь-якої демократичної країни. Вдячний вам за плідне інформаційне партнерство та сподіваюсь на подальшу співпрацю.
Бажаємо усім працівникам радіо, телебачення і зв’язку професійного зросту, невичерпної енергії, геніальних творчих ідей та втілення їх у життя.

Голова Вовчанської районної ради Степанець А.В.

Голова Вовчанської РДА Панов В.В.


 

Новые окна в школе

Депутат Волчанского районного совета, руководитель крупного фермерского хозяйства Волчанско-Хуторской сельской громады Виктор Никоненко сделал прекрасный подарок местной школе – за свои средства заказал и установил 13 металлопластиковых окон.

Виктор Никоненко уже нескольких лет активно помогает развитию этого учебного заведения. Так в прошлом году была капитально отремонтирована школьная столовая, оба входа в школу, в сентябре текущего года фермер выделил 3000,00 гривен для улучшения питания школьников.

 


 

Прийом громадян

09 листопада у громадській приймальні Вовчанської районної ради відбувся прийом громадян депутатом Вовчанської районної ради від партії регіонів Романцовим Якимом Івановичем


 

 

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

 

9 листопада 2011 року у День української писемності та мови на Українському радіо о 13.30 відбувся Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
Ця унікальна акція була започаткована ще у 2000 році. Щороку Національна радіокомпанія отримує понад 10 тисяч листів з радіодиктантами. Кількість учасників постійно зростає, а географія – поширюється. Листи надсилають не лише слухачі з усіх областей України, а й з-за кордону: Росії, Білорусі, Молдови, Німеччини, Бельгії та інших країн. Це люди різного віку та різних професій: школярі та студенти, військові та робітники, пенсіонери та домогосподарки. Активними прихильниками цієї акції є й народні депутати, відомі артисти та громадські діячі.
У зв’язку проведенням диктанту національної єдності та з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, Міністерство освіти також рекомендує передбачити проведення диктанту у загальноосвітніх навчальних закладах.
Цьогорічний диктант мав назву "Червона Рута", провів його доцент Київського університету імені Б. Грінченка, автор шкільних підручників з української мови та літератури Олександр Авраменко. Традиційно диктант складався зі 100–120 слів.

 

Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

04 жовтня відбулися урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери. 

Соціальних працівників району з професійним святом привітали: голова Вовчанської районної ради Степанець Анатолій Вікторович, голова районної державної адміністрації Панов Віталій Володимирович та голова Вовчанської міської ради Топоркова Ольга Анатоліївна.Вони вручили кращим працівникам грамоти та подяки. Щиро побажали всім міцного здоров’я, щастя і радості, родинного затишку.


 

 

XІІІ (позачергова) сесія

У п'ятницю 04 жовтня 2011 року відбулася XІІІ (позачергова) сесія Вовчанської районної ради VI скликання.

Були розглянуті такі питання:

1. Про внесення змін до рішення IV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання від 28.12.2010 р. № 35-VI «Про районний бюджет на 2011 рік».

2. Про затвердження угоди на передачу трансфертів між Вовчанською районною радою та Вовчанською міською радою на 2011 рік на утримання комунальної установи «Вовчанський будинок дитячої та юнацької творчості Вовчанської районної ради Харківської області».


 

Прийом

02 листопада 2011 року голова райдержадміністрації Панов В.В. провів особистий прийом громадян.

 

Голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження про скликання XІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання

 

Подробнее...

 

Апаратна нарада

31 жовтня  2011 року відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації Панова В.В. за участю голови районної ради Степанця А.В. та заступника голови  міської ради П’явки І.В.

На нараді були розглянуті  питання:

1.Про стан виконавської дисципліни в управліннях та відділах райдержадміністрації.

2.Про хід виконання протоколу№9 спільного засідання колегії ХОДА та зборів адміністративно – господарського активу області від 29 вересня  2011 року «Про забезпечення оптимальних умов соціального захисту дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у Вовчанському районі»  .

3.Про хід виконання заходів щодо профілактики гострих респіраторних вірусних захворювань та грипу на території Вовчанського району.


 

День визволення України від фашистських загарбників

 

Дорогі ветерани, визволителі краю!

28 жовтня 2011 року відбулися заходи з нагоди 67 річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників в яких взяли участь керівництво району та міста, ветерани, працівники трудових колективів, організацій, установ, громадськість.

Вони поклали квіти до пам’ятника  загиблим воїнам. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих в боях за визволення батьківщини.

Свято Визволення дісталось нам дорогою ціною незліченних людських та матеріальних втрат. Сьогодні ми схиляємо голову перед усіма, хто поліг у смертельному двобої з фашистським агресором, чиї братські могили є не лише на українській землі, а й за її кордоном.

Велика Вітчизняна війна стала трагічним і жахливим, але міцним стрижнем, навколо якого об'єднався світ. Адже якби хтось відступив хоч на крок, увесь світ вкотився би у прірву ненависті і насилля. 

Всім, хто сьогодні з нами згадує незабутні дні визволення нашої рідної неньки України, хто брав участь у тих історичних подіях, бажаємо міцного здоров'я на довгі безхмарні роки життя, поваги і любові від рідних, злагоди і затишку в родинах, благополуччя, миру і спокою, незламної віри у краще майбутнє нашого народу і держави.

 

Голова Вовчанської районної ради                               Степанець А.В.

 

Голова Вовчанської РДА                                                Панов В.В.


 

XII сесія

28 жовтня 2011 року відбулася XII сесія Вовчанської районної ради на якій звітував голова Вовчанської районної ради про свою діяльність за період з листопада 2010 року по жовтень 2011 року.


 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 26 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!