Відкриття кабінету «Русский мир»

Подробнее...

 

Відкриття дитсадку і подарунки дітям

Насиченим і багатим на події був перший день нинішнього тижня. І найбільш радісною і довгоочікуваною подією цього дня було відкриття першої черги відремонтованого приміщення дитячого садочка у Вовчанських Хуторах.

Подробнее...

 

19 січня весь православний світ відзначає одне з найбільших свят – Хрещення Господнє.

Вважається, що на Водохреща, з опівночі до опівночі, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби.

В цей день у всіх містах і селах, де є церкви, святять воду. Віддавна в народі освячену на Водохреще воду вважають своєрідним спасінням від багатьох недуг. Її дають пити тяжкохворим, нею освячують храми, домівки і тварин. Залишається загадкою той факт, що вода з Водохреща не псується, не має запаху і може зберігатися протягом року. Дехто схильний вважати, що цьому сприяє срібло від хреста, який священик занурює в воду під час обряду. Проте ця думка є помилковою, оскільки не завжди у воду занурюють срібний хрест, а використовують дерев'яний чи з будь-якого металу, а вода все одно роками не псується.

 

Конкурс на заміщення вакантної посади

Вовчанська районна державна адміністрація  відповідно до ст. 15 Закону України  „Про державну службу” оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

-          головного спеціаліста відділу промисловості, транспорту, зв’язку та будівництва управління економіки   райдержадміністрації.

Кваліфікаційні вимоги:

-         повна або базова вища  освіта відповідного професійного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра. Післядипломна освіта у сфері управління:  магістр державного управління за відповідною спеціалізацією

-         стаж роботи за фахом на державній службі на посаді головного  спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи за фахом  в інших сферах  не менше 3 років;

-         володіти вільно державною мовою;

-         досконале знання ПК (Microsoft Excel, Microsoft word) .

Документи на конкурс приймаються протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

За довідками звертатися: м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73 кім. 28,  тел. 4-20-50.

 

Голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження про скликання XVI сесії

11 січня 2012 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження про скликання XVІ сесії Вовчанської районної ради VI скликання

 

 

 

Подробнее...

 

Графік проведення освячення води в місті Вовчанську та населених пунктах району 18-19 січня 2012 р.

Подробнее...

 

З Різдвом Христовим

 

З Різдвом Христовим! Веселих Вам свят та людського тепла, хай буде достаток і гарні діла, здоров’я міцного та щастя без краю, усього найкращого щиро бажаєм! Христос народився!

 

2012

 

 

Шановні жителі Вовчанського району!

Від щирого серця вітаємо вас із Новим 2012 роком та Різдвом Христовим !

Нехай новий рік, що наступає, стане початком нових звершень та задумів, дасть нові сили та наснагу, нехай здійснються всі  ваші мрії та сподівання.

Нехай ніколи не полишають вас творча наснага, життєва мудрість і далекоглядність, а щаслива доля дарує силу, здоров’я, родинну злагоду, достаток і благополуччя, якнайбільше світлих і радісних днів.

Голова Вовчанської                                      Голова Вовчанської

райдержадміністрації                                  районної ради

В.В.Панов                                                     А.В.Степанець

 

 

Ухвалено бюджет Вовчанського району на 2012 рік

Сьогодні на ХV (позачергової) сесії депутати Вовчанської районної ради прийняли рішення «Про районний бюджет на 2012 рік».

 

Апаратна нарада 26 грудня 2011 року

26 грудня  2011 року у залі засідань Вовчанської районної ради відбулася апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Панов В.В.,  за участю голови районної ради Степанця А.В., начальників управлінь та відділів райдержадміністрації.

 

Подробнее...

 

23 грудня 2011 року на центральній площі була відкрита новорічна ялинка

 

Подробнее...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 24 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!