Апаратна нарада 05.09.11 року

05.09.2011 року головою Вовчанської райдержадміністрації  Пановим В.В. проведено апаратну нараду за участю голови Вовчанської районної ради Степанця А.В.,  міського голови  Топоркової О.А., керівників установ,організацій, начальників управлінь і відділів РДА,   голів виконкомів сільських та селищних рад.

На нараді розглянуто питання:

1. Про стан виконавської дисципліни

2. Про виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 05.08.2011 року №441 „Про стан фінансово-бюджетної дисципліни на підприємствах, в установах та організаціях області”.

3. Про стан роботи із зверненнями громадян  за підсумками першого півріччя 2011 року.

4. Про підготовку до Дня фізичної культури та спорту.

 

День підприємця

02 вересня 2011 року відбувся прийом з нагоди дня підприємця, який провели голова Вовчанської районної ради, перший заступник голови Вовчанської РДА, голова Вовчанської міської ради та начальник Вовчанської МДПІ.

Кращі підприємці були нагороджені грамотами.

 

Перший дзвоник

01.09.11 року народний депутат України від партії регіонів і голова Вовчанської РДА на святі у першого дзвоника в Старо-Салтівській школі та Староcалтівського дитячому садку

 

Педагогічна конференція

30 серпня 2011 року Голова районної Державної адміністрації, голова районної ради та Вовчанський міський голова прийняли участь у районній педагогічній конференції

 

 

Оголошення

Вовчанська районна державна адміністрація

оголошує конкурс з продажу об'єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району

Відомості про об'єкти:

1.     нежитлове приміщення за адресою: Харківська обл., м. Вовчанськ, вул. Фрунзе, 1Е, (диспетчерська), площа 77.6 кв. м.

2.     нежитлове приміщення за адресою: Харківська обл., м. Вовчанськ, вул. Фрунзе, 1 (гараж),  площа 776,2 кв. м.

 

Початкова вартість продажу об'єкта:  86 400,00 грн.

 

Умови продажу: забезпечення благоустрою прилеглої до об'єкта території, утримання об'єктів та прилеглої території в належному санітарно-технічному стані.

 

Документи, які подаються для участі в конкурсі:

-    заява встановленого зразка,

-         документ, що посвідчує фізичну особу або представника юридичної особи, їх повноваження;

-         декларацію про доходи – для покупців-фізичних осіб,

-         нотаріально посвідчені копії установчих документів – для покупців-юридичних осіб (копію рішення про участь в конкурсі – для органів місцевого самоврядування).

Конкурсна пропозиція подається в запечатаному печаткою учасника конкурсу конверті з надписом «На конкурс» і повинна містити:

-         назву і місце знаходження об'єкта;

-         відомості про покупця;

-         запропоновану покупцем ціну придбання об'єкта;

-         зобов'язання щодо виконання умов конкурсу;

-         додаткові зобов'язання щодо подальшої експлуатації об'єкта.

Кінцевий термін прийняття заяв на участь у конкурсі – за сім днів до початку його проведення.

Конкурс відбудеться через 30 календарних днів з дня опублікування даного оголошення.

 

Документи приймаються за адресою: м. Вовчанськ, вул. Леніна, 75, кабінет 14 (відділ житлово-комунального господарства райдержадміністрації).

Телефон для довідок: 4-74-30

 

Голова конкурсної комісії –

перший заступник голови райдержадміністрації                      Ж. М. Усманова

 

24 серпня 2011 року

Відкриття пам’ятного знаку на честь 40-ї річниці заснування Вовчанського авіаційного училища льотчиків ДТСААФ СРСР.

День територіальних громад Вовчанського району «20 років Незалежності України». Відкриття експозицій територіальних громад району та міста.

Урочистості з нагоди відзначення 20-ї річниці Незалежності України, Дня Державного Прапору України та Дня міста Вовчанська.

 

Поздравление с Днем Независимости Украины!

 

Сердечно поздравляю Вас со знаменательной датой - 20-й годовщиной Независимости Украины. Сердечная благодарность всем, кто своим неустанным трудом способствует росту благосостояния своего края, города, области, страны, кто прославляет имя Украины в мире и охраняет честь и достоинство ее граждан.

Добра Вам и вашим семьям, оптимизма, новых свершений на благо родного государства!


С праздником!

Глава Волчанского районного совета

Степанец А.В.

 

Відбулися чергові виїзні прийоми громадян територіальних громад головою Вовчанської районної ради Степанцем А.В.

10 серпня до голови райради, який здійснював прийом разом із спеціалістами управління агропромислового комплексу, депутатами районної та сільської рад зібралися мешканці Землянської териториальної громади.

Так у мешканців с.Землянки Хомякова Миколи Олексійовича, Глущенко Наталії Вікторівни, Дмитренко Наталії Олексіївни виникли питання, щодо виділення землі для ведення особистого селянського господарства.

Їм було надано роз’яснення стосовно отримання сертифікатів на земельні ділянки.

Сорокіну Любов Іванівну турбувало питання розрахунків за оренду земельного паю. Також  вона звернулась з проханням надати їй допомогу у прибиранні порослі, яка з’явилася на її межі.

Присутній на прийомі депутат районної ради, який до речі орендує землю, запевнив, що розрахується за оренду землі та допоможе у прибиранні порослі.

12 серпня голова Вовчанської районної ради здійснював прийом громадян с.Лозове Новоолександрівської територіальної громади. На прийом зібралося близько 50 мешканців, яких турбувало питання підвозу дітей до школи. Як з’ясувалося, у с. Новоолександрівка працює загальноосвітня школа та дитячий садок до яких здійснюється підвіз дітей. Але в сусідньому районі існує загальноосвітня школа, в якій шкільні предмети викладаються на російській мові і тому батьки бажають щоб учні навчались саме в ній.

17 серпня відбувся прийом мешканців Іванівської територіальної громади. 10 чоловік звернулися до голови районної ради з питанням щодо отримання нових сертифікатів на земельні ділянки. Як повідомив голова райради, це питання вирішується. Є до мовлення з керівником господарства, який є орендарем земельних ділянок, що буде надана безоплатна допомога у виготовленні відповідних документів.

Мешканців села Захарівна,Іванівської територіальної громади,

Костоглодова Миколи Олександровича, Демидова Миколи Володимировича,Руденка Миколи Павловича цікавило питання про отримання земельних сертифікатів на землі пасовищ та сіножаті.

Голова районної ради детально роз’яснив присутнім порядок отримання земельних сертифікатів.

Також були звернення громадян Титаренко Володимира Михайловича,Фоворова Василя Івановича які просили допомогти їм у вирішенні питань пов’язаних з отриманням пенсій. Голова райради пообіцяв, що після більш детального вивчення цих питань кожному заявнику буде надано відповідь.

 

Aпаратна нарада

15 серпня 2011 року о 9 –ій годині в райдержадміністрації відбулася   апаратна нарада з питань підготовки закладів освіти району до нового навчального року .За участю голів сільських та селищних рад, керівників навчальних закладів та служб району.

На нараді було заслухано доповідь начальника відділу освіти Омельченка Ю.М., директора комбінату шкільного харчування Борздової О.І.За підсумками наради головою райдержадміністрації надані відповідні доручення.

 

СВЯТКОВІ ЗАХОДИ

СВЯТКОВІ ЗАХОДИ

з нагоди відзначення 20-ї річниці Незалежності України

Дня Державного Прапору України

та дня міста Вовчанська

24 серпня 2011 року

 

 

8-00 – Святковий ярмарок

На ярмарку будуть представлені продукція землеробства та тваринництва, зокрема: продаж зерна пшениці, ячменя, гороху, овочів, меду, м’яса свинини та яловичини, ковбасні вироби, живі поросята та ягнята.

м. Вовчанськ, по вул. Дзержинського.

 

09-30 – Міжнародний турнір з футболу  серед ветеранів спорту на кубок голів Вовчанської районної державної адміністрації та Вовчанської районної ради.

В турнірі приймають участь спортивні команди ветеранів футболу Вовчанського,  Шебекинського та Великобурлуцького районів.

Місце проведення: стадіон ПАТ «Вовчанський агрегатний завод»

 

16.00 – Відкриття пам’ятного знаку на честь 40-ї річниці заснування Вовчанського авіаційного училища льотчиків ДТСААФ СРСР.

Приймають участь випускники Вовчанського авіаційного училища льотчиків всіх років, керівники району та міста Вовчанська, громадськість.

 м. Вовчанськ, вул.. Рубіжанське Шосе

 

17-00 –День територіальних громад Вовчанського району «20 років Незалежності України». Відкриття експозицій територіальних громад району та міста.

На експозиціях будуть представлені вироби місцевих умільців, продукція приватних підприємців, привітання колективів художньої самодіяльності громад району та міста.

 м. Вовчанськ, пл. ім. М. Смільського

 

18-30 –. Урочистості з нагоди відзначення 20-ї річниці Незалежності України, Дня Державного Прапору України та Дня міста Вовчанська.

Нагородження спільними грамотами Вовчанської районної ради та Вовчанської районної державної адміністрації передовиків жнив, нагородження видатних людей району та міста на честь 20-ї річниці Незалежності України.

 м. Вовчанськ, пл. ім. М. Смільського

 

19-30 – Концерт української музичної поп-групи «неАнгели».

м. Вовчанськ, пл. ім. М. Смільського

 

20-30 – Святковий феєрверк та музично-розважальна програма.

 м. Вовчанськ, пл. ім. М. Смільського

 

Про скликання XI сесії Вовчанської районної ради VI скликання

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 09.08.2011 р. 13_

 

Про скликання XІ сесії

Вовчанської районної ради VI скликання

 

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування     в Україні» скликати XІ сесію Вовчанської районної ради VI скликання 08 вересня 2011 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73, 3 поверх).

 

На розгляд сесії винести питання:

1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Вовчанського району 2011 року».

2. Про внесення змін до рішення IV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання  від 28.12.2010 р. № 35-VI «Про районний бюджет на 2011 рік».

3. Про затвердження «Програми вдосконалення функціонування роздрібних ринків у Вовчанському районі до 2016 року».

4. Про внесення змін до «Програми охорони та раціонального використання земель у Вовчанському районі Харківської області на 2011-2015 роки».

5. Про внесення змін до районної програми «Шкільний автобус», затвердженої рішенням ІV (позачергової) сесії VІ скликання від 28 грудня 2010 року.

6. Про хід виконання програми «Питна вода Вовчанського району на 2008-2012 роки».

7. Про хід виконання програми «Розвиток дошкільної освіти у Вовчанському районі на 2008-2011 роки»  .

8. Про виконання програми соціально-економічного розвитку за перше півріччя 2011.

9. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Жовтневою Другою сільською  радою Вовчанського району Харківської області та Вовчанською районною радою на 2011 рік.

10. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Хотімлянською сільською  радою Вовчанського району Харківської області та Вовчанською районною радою на 2011 рік.

11. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Революційною сільською  радою Вовчанського району Харківської області та Вовчанською районною радою на 2011 рік.

12. Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою  та Вовчанською міською радою Вовчанського району Харківської області.

13. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі  Жовтневої амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, Пролетарського фельдшерського пункту, Радянського фельдшерського пункту та Червоноармійського Першого фельдшерського пункту Червоноармійської Першої сільської ради  Вовчанського району Харківської області.

14. Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі фельдшерського пункту села Плетенівка Вовчанського району Харківської області.

15. Про зміну категорії населених пунктів Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області.

16. Про зміну категорії населеного пункту Вовчанської міської ради Вовчанського району Харківської області.

17. Про зміну категорії населеного пункту Вовчансько-Хутірської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

18. Про зміну категорії населеного пункту Різниківської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

19. Про зміну категорії населеного пункту Червоноармійської Першої сільської ради Вовчанського району Харківської області.

20. Про зміну категорії населеного пункту Гонтарівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

21. Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району матеріальних цінностей із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

22. Про районну профільну комісію з питань створення фермерських господарств.

23. Про припинення діяльності підрозділу комунального закладу охорони здоров’я «Вовчанська ЦРЛ» фельдшерського пункту с. Дігтярне Нестернянської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

24. Про припинення діяльності підрозділу комунального закладу охорони здоров’я «Вовчанська ЦРЛ» фельдшерського пункту с. Українське Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

25. Про погодження кандидатури на посаду директора Пролетарської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

26. Про погодження кандидатури на посаду директора Вовчанського будинку дитячої творчості Вовчанської районної ради Харківської області.

27. Про списання з балансу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації автомобіля ГАЗ 52-04, державний номер 43-14 ХАТ.

28. Різне.

 

Голова Вовчанської районної ради                                                  А.В. Степанець

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 41 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!