Кустове засідання 15.09.2011

15 вересня 2011 року у Вовчанському районі проведено кустове засідання обласного штабу  з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2011-2012 років.

Засідання пройшло під головуванням заступника голови Харківської обласної державної адміністрації , голови обласного штабу Дулуба В.Г.В ході засідання були розглянуті питання по Вовчанському, Великобурлуцькому, Дворічанському, Куп’янському, Печенізькому, Чугуївському, Шевченківському районах, м.Куп’янську і м.Чугуєву.

Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації  Дулуб В.Г. провів прийом громадян.

 


 

Хома Василь Васильович у Вовчанському районі

9 вересня 2011 року заступник голови- керівник апарату Харківської обласної державної адміністрації  В.В.Хома провів виїзний прийом громадян у Вовчанському районі .

 


 

Робоча поїздка І.Шурма

05.09.2011 року заступник голови Харківської обласної державної адміністрації  І.Шурма перебував з робочою поїздкою у Вовчанському районі в ході якої:

- представив головного лікаря  Комунального закладу охорони здоров’я обласного протитуберкульозного диспансеру  №2 – Зарубіну А.І.

- вручив слухові апарати 10 жителям Вовчанського району

- відвідав Вовчанську ЦРЛ де ознайомився з ходом ремонтних робіт

 

Апаратна нарада 05.09.11 року

05.09.2011 року головою Вовчанської райдержадміністрації  Пановим В.В. проведено апаратну нараду за участю голови Вовчанської районної ради Степанця А.В.,  міського голови  Топоркової О.А., керівників установ,організацій, начальників управлінь і відділів РДА,   голів виконкомів сільських та селищних рад.

На нараді розглянуто питання:

1. Про стан виконавської дисципліни

2. Про виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 05.08.2011 року №441 „Про стан фінансово-бюджетної дисципліни на підприємствах, в установах та організаціях області”.

3. Про стан роботи із зверненнями громадян  за підсумками першого півріччя 2011 року.

4. Про підготовку до Дня фізичної культури та спорту.

 

День підприємця

02 вересня 2011 року відбувся прийом з нагоди дня підприємця, який провели голова Вовчанської районної ради, перший заступник голови Вовчанської РДА, голова Вовчанської міської ради та начальник Вовчанської МДПІ.

Кращі підприємці були нагороджені грамотами.

 

Перший дзвоник

01.09.11 року народний депутат України від партії регіонів і голова Вовчанської РДА на святі у першого дзвоника в Старо-Салтівській школі та Староcалтівського дитячому садку

 

Педагогічна конференція

30 серпня 2011 року Голова районної Державної адміністрації, голова районної ради та Вовчанський міський голова прийняли участь у районній педагогічній конференції

 

 

Оголошення

Вовчанська районна державна адміністрація

оголошує конкурс з продажу об'єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району

Відомості про об'єкти:

1.     нежитлове приміщення за адресою: Харківська обл., м. Вовчанськ, вул. Фрунзе, 1Е, (диспетчерська), площа 77.6 кв. м.

2.     нежитлове приміщення за адресою: Харківська обл., м. Вовчанськ, вул. Фрунзе, 1 (гараж),  площа 776,2 кв. м.

 

Початкова вартість продажу об'єкта:  86 400,00 грн.

 

Умови продажу: забезпечення благоустрою прилеглої до об'єкта території, утримання об'єктів та прилеглої території в належному санітарно-технічному стані.

 

Документи, які подаються для участі в конкурсі:

-    заява встановленого зразка,

-         документ, що посвідчує фізичну особу або представника юридичної особи, їх повноваження;

-         декларацію про доходи – для покупців-фізичних осіб,

-         нотаріально посвідчені копії установчих документів – для покупців-юридичних осіб (копію рішення про участь в конкурсі – для органів місцевого самоврядування).

Конкурсна пропозиція подається в запечатаному печаткою учасника конкурсу конверті з надписом «На конкурс» і повинна містити:

-         назву і місце знаходження об'єкта;

-         відомості про покупця;

-         запропоновану покупцем ціну придбання об'єкта;

-         зобов'язання щодо виконання умов конкурсу;

-         додаткові зобов'язання щодо подальшої експлуатації об'єкта.

Кінцевий термін прийняття заяв на участь у конкурсі – за сім днів до початку його проведення.

Конкурс відбудеться через 30 календарних днів з дня опублікування даного оголошення.

 

Документи приймаються за адресою: м. Вовчанськ, вул. Леніна, 75, кабінет 14 (відділ житлово-комунального господарства райдержадміністрації).

Телефон для довідок: 4-74-30

 

Голова конкурсної комісії –

перший заступник голови райдержадміністрації                      Ж. М. Усманова

 

24 серпня 2011 року

Відкриття пам’ятного знаку на честь 40-ї річниці заснування Вовчанського авіаційного училища льотчиків ДТСААФ СРСР.

День територіальних громад Вовчанського району «20 років Незалежності України». Відкриття експозицій територіальних громад району та міста.

Урочистості з нагоди відзначення 20-ї річниці Незалежності України, Дня Державного Прапору України та Дня міста Вовчанська.

 

Поздравление с Днем Независимости Украины!

 

Сердечно поздравляю Вас со знаменательной датой - 20-й годовщиной Независимости Украины. Сердечная благодарность всем, кто своим неустанным трудом способствует росту благосостояния своего края, города, области, страны, кто прославляет имя Украины в мире и охраняет честь и достоинство ее граждан.

Добра Вам и вашим семьям, оптимизма, новых свершений на благо родного государства!


С праздником!

Глава Волчанского районного совета

Степанец А.В.

 

Відбулися чергові виїзні прийоми громадян територіальних громад головою Вовчанської районної ради Степанцем А.В.

10 серпня до голови райради, який здійснював прийом разом із спеціалістами управління агропромислового комплексу, депутатами районної та сільської рад зібралися мешканці Землянської териториальної громади.

Так у мешканців с.Землянки Хомякова Миколи Олексійовича, Глущенко Наталії Вікторівни, Дмитренко Наталії Олексіївни виникли питання, щодо виділення землі для ведення особистого селянського господарства.

Їм було надано роз’яснення стосовно отримання сертифікатів на земельні ділянки.

Сорокіну Любов Іванівну турбувало питання розрахунків за оренду земельного паю. Також  вона звернулась з проханням надати їй допомогу у прибиранні порослі, яка з’явилася на її межі.

Присутній на прийомі депутат районної ради, який до речі орендує землю, запевнив, що розрахується за оренду землі та допоможе у прибиранні порослі.

12 серпня голова Вовчанської районної ради здійснював прийом громадян с.Лозове Новоолександрівської територіальної громади. На прийом зібралося близько 50 мешканців, яких турбувало питання підвозу дітей до школи. Як з’ясувалося, у с. Новоолександрівка працює загальноосвітня школа та дитячий садок до яких здійснюється підвіз дітей. Але в сусідньому районі існує загальноосвітня школа, в якій шкільні предмети викладаються на російській мові і тому батьки бажають щоб учні навчались саме в ній.

17 серпня відбувся прийом мешканців Іванівської територіальної громади. 10 чоловік звернулися до голови районної ради з питанням щодо отримання нових сертифікатів на земельні ділянки. Як повідомив голова райради, це питання вирішується. Є до мовлення з керівником господарства, який є орендарем земельних ділянок, що буде надана безоплатна допомога у виготовленні відповідних документів.

Мешканців села Захарівна,Іванівської територіальної громади,

Костоглодова Миколи Олександровича, Демидова Миколи Володимировича,Руденка Миколи Павловича цікавило питання про отримання земельних сертифікатів на землі пасовищ та сіножаті.

Голова районної ради детально роз’яснив присутнім порядок отримання земельних сертифікатів.

Також були звернення громадян Титаренко Володимира Михайловича,Фоворова Василя Івановича які просили допомогти їм у вирішенні питань пов’язаних з отриманням пенсій. Голова райради пообіцяв, що після більш детального вивчення цих питань кожному заявнику буде надано відповідь.

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 23 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!