День Святого Миколая

19 грудня 2011 року голова Вовчанської райдержадміністрації В.В.Панов та голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець привітали вихованців загальноосвітньої школи – інтернату № 5 з Днем Святого Миколая та вручили дітям – сиротам подарунки.

 

fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

 

Подія 10 років разом урочисто відзначено початок заснування районної організації партії регіонів на Вовчанщині

...Сцену районного будинку культури прикрашають  синьо-білі кульки а на ній – напис:”10 років разом”. 16 грудня тут зібралися працівники самоврядування району, керівники підприємств, почесні громадяни міста, депутати різних рівнів. Зокрема - депутати обласної ради С.Білохвостенко, С.Овчаренко, О.Кулінічев, В.Панов, В.Пієв. Нагода - святкування  Дня місцевого самоврядування та 10-річчя утворення  районної організації Партії регіонів.

 

Детальніше...

 

ПРО ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ ЧОРНОБИЛЬЦЯМ У 2012 РОЦІ

23 листопада 2011 року Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову № 1210 «Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Внаслідок перерахунків пенсій,  проведених на підставі ухваленої постанови з 1 січня 2012 року зростуть розміри пенсійних виплат інвалідів- ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Детальніше...

 

День інформування населення

Згідно розпорядження голови райдержадміністрації В.Панова №427 від 14.11.2011 року «Про проведення єдиного дня інформування населення по Вовчанському району» кожної другої середи місяця у всіх громадах району, на великих підприємствах проводитиметься інформування населення.

Детальніше...

 

З нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією

2011 рік закладає підвалини для реальної боротьби з корупцією – В’ячеслав Толкованов

Детальніше...

 

Проведено семінар для голів громадських рад

11 листопада 2011 року на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України проведено семінар для голів громадських рад при районних державних адміністраціях Харківської, Луганської, Донецької, Полтавської та Сумської областей.

Детальніше...

 

День пам’яті жертв голодомору

День пам’яті жертв голодоморів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно, в цей День в державі шанують пам’ять жертв голодоморів хвилиною мовчання, відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні.

Пам’ятна дата запроваджена згідно з указом Президента України Леоніда Кучми № 1310/98 від 26 листопада 1998 року. Змінювала назву у 2000 і 2004 роках, остаточно указом президента Віктора Ющенка № 431/2007 від 21 травня 2007 року встановлено назву «День пам'яті жертв голодоморів».

 

Керівники району взяли участь у заході з вшанування пам’яті жертв голодомору.


 

 

Свято з нагоди дня працівників сільського господарства

Сьогодні  24 листопада 2011 року відбулись урочисті заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства. В урочистостях взяли участь голова Вовчанської райдержадміністрації В.В.Панов, голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, помічник народного депутата України Шенцева Дмитра Олексійовича, депутат Харківської обласної ради С.В.Білохвостенко, Вовчанський міський голова О.А. Топоркова які привітали  аграріїв Вовчанщини з галузевим святом, побажали їм великих трудових успіхів та щедрих урожаїв.

 

 

Детальніше...

 

Відкриття спортивної площадки

23 листопада 2011 року в міському парку відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика з штучним покриттям, побудованого за участі обласної та районної організації Партії регіонів.

 

 

 

 

Детальніше...

 

Голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження про скликання XІV сесії Вовчанської районної ради VI скликання на 22 грудня 2011 року

 

Детальніше...

 

День працівників сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства!

Сердечно вітаємо Вас із професійним святом.

Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.

Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової і переробної промисловості у сировині, утворенням сталого експортного потенціалу держави. Це завдяки сільським трудівникам полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!

 

Голова Вовчанської районної ради Степанець А.В.

Голова Вовчанської РДА Панов В.В.

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 13 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!