Про Президенський кадровий резерв

Адміністрація президента України запровадила „ пілотну „ версію програми Президенського кадрового резерву.

Президенський  кадровий  резерв – це програма з пошуку та залучення талановитих, прогресивно мислячих і цілеспрямованих людей до роботи в пріоритетних проектах державного сектору України.

Прийом документів від кандидатів, які бажають прмйняти участь у відборі, завершується 1 липня 2011 року.

Додаткову інформацію можна отримати за електронною адресою: www.presidentcr.gov.ua.

 

Засідання районної професійної комісії з питань створення фермерських господарств

Відповідно п.2.9. Положення про порядок проведення професійного відбору з питань створення фермерських господарств, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики від 17.12.2003 р. №452/335, 07 червня 2011 року о 10 оо год в Управлінні агропромислового розвитку Вовчанської районної державної адміністрації (м.Вовчанськ № 75) було проведено засідання районної професійної комісії з питань створення фермерських господарств. До складу комісії входить 8 чоловік, на засіданні були присутні -7 чоловік. Розглянуто заяви претендентів щодо створення фермерського господарства, до яких надано копії документів, які підтверджують їх досвід роботи у сільському господарстві, наявність необхідної кваліфікації або спеціальної підготовки, обґрунтування розмірів земельної ділянки і напрями діяльності фермерського господарства. Рішення професійної комісії оформлено протоколом, який підписано головуючим та всіма членами комісії, присутніми на засіданні.

 

День защиты детей

Если сегодня природа подарила теплый солнечный день, то становится радостно вдвойне — потому что в первый день лета во многих странах отмечается Международный день детей. Этот праздник многим знаком как Международный день защиты детей. Международный день детей — один из самых старых международных праздников. Решение о его проведении было принято в 1925 году на Всемирной конференции, посвященной вопросам благополучия детей, в Женеве. История умалчивает, почему это детский праздник было решено отмечать именно 1 июня.

 

 

 

 

 

 

У Международного дня детей есть флаг. На зеленом фоне, символизирующем рост, гармонию, свежесть и плодородие, вокруг знака Земли размещены стилизованные фигурки — красная, желтая, синяя, белая и черная. Эти человеческие фигурки символизируют разнообразие и терпимость. Знак Земли, размещенный в центре, — это символ нашего общего дома.

 

 

 

 

В день защиты детей
Мы хотим пожелать
Больше ярких идей,
И детей защищать,
Настоящее детство
Ребятам дарить,
И достойные средства
Для них находить.

 

28 травня день прикордонника

27 травня 2011 року, напередодні Дня прикордонника, в залі засідань Вовчанської районної ради відбулися збори, на яких кращих прикордонників привітали та нагородили спільними грамотами за вагомий внесок у справі охорони Державного кордону України та з нагоди дня прикордонника голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець, перший заступник голови райдержадміністрації Ж.М.Усманова, міський голова О.А.Топоркова, перший заступник начальника відділу прикордонної служби „ Вовчанськ” старший лейтенант Колесник А.А., начальник відділу прикордонної служби  „ Жовтневе”, капітан Жидко Р.М.

 

Шановні охоронці державних рубежів!

Щиро вітаємо особовий склад, ветеранів, усіх, хто забезпечує недоторканність кордонів нашої Батьківщини, з професійним святом – Днем прикордонника.

Нехай кожний день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками.

Бажаємо вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою.

 

Голова Вовчанської райдержадміністрації                         Панов В.В.

Голова Вовчанської районної ради                                   Степанець А.В.

Голова Вовчанської міської ради                                      Топоркова О.А.

 

23-го травня відбулась апаратна нарада

23 травня у Вовчанській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада  за участю голови райдержадміністрації Панова В.В. , голови районної ради Степанця А.В., голови міської ради Топоркової О.А., начальників управлінь та відділів райдержадміністрації .

На нараді розглядалися питання про стан погашення із виплати заробітної плати та внесків до Пенсійного фонду України підприємствами, організаціями та установами Вовчанського району та про хід проведення весняно- польових робіт у Вовчанському районі.

 

17 травня 2011 року відбулася апаратна нарада

17 травня 2011 року відбулася апаратна нарада у голови Вовчанської райдержадміністрації Панова В.В.  за участю голови районної ради Степанця А.В.,в. о. голови міської ради Топоркової О.А., начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, голів громад, директорів навчальних закладів району.

На нараді було розглянуто питання „ Про хід підготовки до оздоровлення дітей влітку 2011 року”.

 

Міська рада

Згідно повідомлення про результати виборів Вовчанського міського голови за Топоркову Ольгу Анатоліївну проголосували 74,33% виборців.

 

Скликання сесії 10 черня 2011 року

Подробнее...

 

Позачергові вибори

 

Подробнее...

 

День Победы

Дорогі наші ветерани!

Шановні жителі району! Щиро вітаємо вас із найсвітлішим та найдорожчим серцю кожного українця святом - Днем Перемоги!

Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обов’язку, довічна синівська шана і повага.
Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах Великої Вітчизняної, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Подвиг ваш - безсмертний, пам’ять про вас, живих і мертвих, - нетлінна, вдячність народу - безмежна.

Подробнее...

 

На сайті

Сейчас 15 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!