Вовчанський відділ поліції інформує

09.02.2017

Про стан виконання Вовчанським ВП

«Програми забезпечення публічної безпеки

і порядку на території Вовчанського району»

на 2016-2017 роки

Подробнее...

 

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ!

03.02.2017

З 01 січня 2017 року відповідно до норм Закону України «Про запобігання корупції» розширено коло осіб, які зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (е-декларацію), за минулий рік шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) за формою, що визначається цим агенством.

Таку декларацію зобов’язані будуть подати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств, установ та закладів тощо.

Звертаємо Вашу увагу, що заповнення е-декларації відбувається за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).


 

Управління соціального захисту населення Вовчанської РДА інформує

03.02.2017

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

Законом України від 06.12.2016 № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (далі – Закон № 1774) вдосконалено законодавство у сфері підвищення мінімальної заробітної плати шляхом внесення змін до законодавчих актів, в частині приведення поняття «мінімальна заробітна плата», умов її визначення та порядку встановлення.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» від 21.12.2016 № 1801-VIII з 1 січня 2017 року затверджено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 1 600 грн., мінімальну заробітну плату в місячному розмірі –  3200 грн., у погодинному розмірі – 19,34 грн.

Подробнее...

 

Цьогорічні загальні умови щодо участі в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє» обговорили на селекторній нараді

31.01.2017

31 січня 2017 року пройшла селекторна нарада Харківської обласної ради під головуванням заступників голови Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» - першого заступника голови обласної ради Коваленка В.М. та голови постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Немикіної Л.П. з питання «Про загальні умови щодо участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2017 році».

На селекторній нараді були присутні голова Вовчанської районної ради Степанець А.В., голова Вовчанської районної державної адміністрації Мірошник В.М., голови територіальних громад району та старости об’єднаної територіальної громади, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, відповідальні працівники районної ради, зацікавлені представники ініциативних груп, громадських організацій та ОСМД, які планують взяти участь в обласному конкурсі «Разом в майбутнє» у 2017 році.

Подробнее...

 

22 січня – День Соборності України.

20.01.2017

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, бажання українського народу об`єднатися заради спільного благополуччя та світлого майбутнього.  Ідея соборності українських земель набула державного статусу, надала завершеної форми самостійній українській державі.

Сьогодні День Соборності– це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності земель, духу, національної  ідеї.

Нехай це свято додає нам сил у розбудові нашої держави та квітучого і дорогого нашому серцю Вовчанського краю, щоб в них завжди панували мир  і людська взаємоповага, висока духовність і культура.

Вітаю Вас, дорогі земляки, із днем Соборності України. Бажаю міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

З повагою,

голова Вовчанської районної ради               А.В.Степанець


 

 

19 січня 2017 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХІІІ сесії VІІ скликання»

19.01.2017

Подробнее...

 

Досвід, переваги, труднощі. Об’єднання територіальних громад.

19.01.2017

18 січня відбулась зустріч голів громад Вовчанського, Двурічанського, Великобурлуцького районів, в якій взяли участь голови районних рад Степанець А.В., Жиліна О.Ф., Турбаба Г.Г., голова Вовчанської районної державної адміністрації Мірошник В.М., голова Дворічанської районної державної адміністрації Приходько В.А. Метою зустрічі було переймання досвіду з організації процесу об’єднання територіальних громад.

Виступаючи перед присутніми голова Вовчанської районної ради Степанець А.В. зазначив, що спроможна територіальна громада – це така громада, в якій місцеві джерела наповнення бюджету, інфраструктурні та кадрові ресурси є достатніми для вирішення  питань місцевого значення, тобто, спроможна територіальна громада буде забезпечувати не тільки фінансування бюджетних установ (дитячих садків,  шкіл, амбулаторій та ФАПів, будинків культури), а  й спрямовувати кошти на реалізацію місцевих програм: на ремонт доріг, утримання систем тепло-водопостачання, електрифікацію населених пунктів, розвиток спорту, на реалізацію програм соціального захисту і т. д.

Подробнее...

 

Привітання зі святом Хрещення Господнього

18.01.2017

Дорогі вовчани та жителі Вовчанського району!

Від щирого серця вітаю Вас із світлим святом – Хрещенням Господнім, яке в народі ще називають Водохрещем. Це одне з найрадісних зимових свят українського народу. Свято Водохреща для українського народу – це джерело світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в добро. Це свято світлих та нових починань. У цей день вода в річках стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я та наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

Прийміть мої сердечні побажання з нагоди свята Водохреща!

Міцного здоров’я, миру, добра, сімейного затишку та злагоди Вам і Вашим родинам!

З повагою,

голова Вовчанської районної ради            А.В.Степанець


 

Графік проведення богослужінь та освячення води у Вовчанському районі 18-19 січня 2017 року

16.01.2017

18 січня о 6.30 та 19 січня о 6.30 з нагоди великого релігійного свята Богоявлення Господнього у Вовчанську у Свято-Жено-Мироносицькому храмі протоієреєм Іваном Остаповичем буде відслужена Божественна літургія.

18 січня

9:30 - освячення води в храмі (Вовчанськ);

11:30 - освячення води біля церкви Успіння Пресвятої Богородиці;

12:30-13:00 - освячення води (с.Гатищета с.Огірцеве);

20:00 - освячення води (каплиця святого Пантелеймона, біля джерела).

19 січня

8:30 - освячення води на площі Смільского;

10:00 - освячення води біля річки (Гурканівський міст);

13:00 - освячення води біля хлібозаводу (м.Вовчанськ);

14:00 - освячення води с.В. Хутора (на річці).

Подробнее...

 

Управління соціального захисту населення Вовчанської РДА повідомляє

13.01.2017

06 грудня 2016 року Верховна Рада України прийняла Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України", яким вносяться зміни до низки Законів України зокрема до статті 5 Закону України "Про психіатричну допомогу" в частині надання грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом І чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду,- на догляд за ним.

Даними змінами передбачено, що з 01 січня 2017 року розмір зазначеної допомоги розраховується як різниця між трьома прожитковими мінімумами на кожного члена сім'ї та середньомісячним сукупним доходом сім'ї за попередні шість місяців, але не може бути більше, ніж прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць.


 

Семінар –тренінг

11.01.2017

11 січня 2017 року в районі відбувся семінар - тренінг на тему: «Підготовка та результативна подача заявок на участь у програмах міжнародної технічної допомоги», у якому взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник,  начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, голови територіальних громад та керівники служб району.

Подробнее...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 49 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!