Стипендія від народного депутата України Дмитра Шенцева

24.04.2020

Народний депутат України Дмитро Шенцев призначив у 2020 році іменні стипендії 23 кращим представникам учнівської молоді Вовчанського району. Серед них - переможці всеукраїнських, обласних і районних олімпіад зі шкільних предметів, лауреати і дипломанти творчих конкурсів, а також призери спортивних змагань та турнірів різного рівня.

Детальніше...

 

Шановні мешканці Вовчанського району!

24.04.2020

26 квітня виповнюється 34 роки з моменту страшної для всього людства техногенної ядерної катастрофи – аварії на Чорнобильській атомній електростанції, наслідки якої відчула на собі вся країна. Саме в ніч на 26 квітня 1986 року неподалік старовинного українського містечка Чорнобиль здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. На шлях невидимого ворога стали мужні, рішучі та здатні до самопожертви люди. Кожна секунда перебування на місці катастрофи коштувала їм життя, але вони працювали в зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії. Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району за подвиг, під час якого Ви жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям та життям, ставши на шляху сліпої ядерної стихії і захистили тим самим не лише українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки. Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра та злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

 

Голова Вовчанської районної ради                                     Анатолій Степанець 

 

Захід до 34-ї річниці Чорнобильської трагедії

24.04.2020

24 квітня 2020 року у Вовчанську відбувся траурний мітинг з нагоди 34-ї річниці Чорнобильської трагедії. До пам'ятного знаку Чорнобильської трагедії, що у міському парку 40-річчя Перемоги, прийшли голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації Анатолій Косолапов, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, громадськість. Під час виступів учасники мітингу згадали ті страшні події, які чорною сторінкою вписані в історію України.

Детальніше...

 

ДО УВАГИ!

23.04.2020

Вовчанське бюро правової допомоги надає роз'яснення з деяких актуальних питань

 

1. Як працюватиме ринок землі?

2. "ТОП-3" - гострі соціальні питання.

3. Новації в медицині: електронний лікарняний.


 

Управління соціального захисту населення Вовчанської райдержадміністрації інформує

23.04.2020

Щодо забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARV-CoV-2» (зі змінами) (далі – Постанова № 211) визначено заходи щодо  запобігання  поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19.

Зазначеною постановою дозволено роботу суб’єктів господарювання щодо виготовлення та реалізації технічних та інших засобів реабілітації, що дає змогу забезпечувати осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення необхідними засобами реабілітації.

Детальніше...

 

Сесія Вовчанської районної ради

22.04.2020

22 квітня 2020 року відбулась ХLV (позачергова) сесія Вовчанської районної ради VII скликання під головуванням Анатолія Степанця - голови Вовчанської районної ради. Участь у засіданні взяли голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов, заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів районної ради та райдержадміністрації. На сесії депутати заслухали питання про внесення змін до Програми підтримки діяльності та відкритості роботи Вовчанської районної державної адміністрації та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Вовчанською районною радою на 2018-2020 роки, та внесення змін до рішення XLI сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 12.12.2019 р. "Про районний бюджет на 2020 рік" (зі змінами).

Детальніше...

 

17 квітня 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець підписав розпорядження "Про скликання XLV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІI скликання"

17.04.2020

Детальніше...

 

Вітання з Великоднем

17.04.2020

Шановні жителі Вовчанського району!

З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть мої найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я та добробуту!

Сердечно бажаю, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували кожного з вас. Щастя і здоров’я всім, невичерпної сили та енергію для творіння добрих та корисних справ. Нехай мир, добробут і впевненість у майбутньому ніколи не залишають українську землю і кожну родину. Хай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на вашому життєвому шляху.

Христос воскрес!

Голова Вовчанської районної ради                                                     Анатолій Степанець 

До відома КП «Центру первинної медико-санітарної допомоги», територіальних громад району та лікарів приватної сімейної медицини

16.04.2020

З метою ефективної організації конкурсу мінігрантів в рамках виконання проєкту «Ефективна первина медицина в громаді» для потенційних учасників конкурсу: центрів первинної медико-санітарної допомоги; органів місцевого самоврядування, на території яких функціонують заклади первинної ланки медицини; лікарів приватної практики сімейної медицини (ФОП), будуть проведені заходи в онлайн форматі:

21 квітня 2020 року з 14 до 15-30 години вебінар «Умови конкурсу, алгоритм написання проєктної заявки та підготовки конкурсної документації»

23 квітня 2020 року з 14 до 15-00 години онлайн консультація

24 квітня 2020 року з 14 до 15-00 години онлайн консультація

Для участі у заходах Вам необхідно зареєструватися за наступними посиланнями за заповнити реєстраційну форму

1) 21 квітня для участі в онлайн консультації

https://etutorium.com/auth/register.html?token=7cd32b04534d304c9fb4b269534d304c9fb65d6d

2) 23 квітня для участі в онлайн консультації

https://etutorium.com/auth/register.html?token=80d78bfc5cc7ab2bfc7789d35cc7ab2bfc7571b3

3) 24 квітня для участі в онлайн консультації

https://etutorium.com/auth/register.html?token=0a7cc19955c36c661adb402655c36c661ad9b857

Після реєстрації Вам, на вказану у реєстраційній формі ел.скриньку, надійде підтвердження про участь і посилання на конкретний захід. Крім того, у день проведення кожного заходу - за годину до проведення - на Вашу ел.скриньку надійде нагадування (також – з посиланням – для зручності).

Після проведення вебінару, у разі виникнення запитань, просимо надсилати їх на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з поміткою «Є питання». Відповіді будуть надані під час онлайн консультацій.


 

 

 

ДО УВАГИ !

14.04.2020

Рекомендації та роз'яснення Вовчанського бюро правової домоги з питань, які можуть  виникнути у громадян України під час карантину

1. Порушення правил карантину: які права має особа, що притягується до  адміністративної відповідальності ?

2. Звільнення під час карантину: як працівникам захистити свої права?

3. Яких принципових змін зазнає система містобудування України у зв’язку із прийнятими КМУ пocтaнoвами вiд 13 березня 2020 рoку?

4. Умови отримання та розмір виплат допомоги по безробіттю.

5.Довідка замість лікарняного листка.


 

 

 

До відома КП «Центру первинної медико-санітарної допомоги», територіальних громад району та лікарів приватної сімейної медицини

13.04.2020

З 10 квітня 2020 року Проектом «Ефективна первинна медицина в громаді» оголошено конкурс мінігрантів на проекти, спрямовані на розвиток первинної ланки медицини в громадах Харківської області, підвищення якості та доступності медичних послуг населенню.

До участі в конкурсі запрошуються:

– Центри первинної медико-санітарної допомоги, Центри первинної медичної допомоги, які є некомерційними підприємствами та комунальною власністю громад;

– органи місцевого самоврядування, на території яких функціонують заклади первинної ланки медицини;

– лікарі приватної практики сімейної медицини (ФОП).

Сума міні-гранту для першої та другої групи складає до 300 тис. грн кожному учаснику групи, для третьої групи – до 150 тис. грн кожному учаснику;

Конкурсанти мають забезпечити власний внесок, співфінансування із місцевого бюджету та/або з інших джерел, не заборонених чинним законодавством України, на рівні не менше як 10% від загального бюджету проекту.

Заявки та конкурсна документація на отримання мінігранту приймаються з 10 квітня по 04 травня 2020 року (включно) в електронній формі на офіційну адресу Проекту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Детальну інформацію щодо умов участі можна отримати на сайті Харківської обласної ради у розділі «Конкурси, гранти». 

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!