Вітання з Днем державної служби України

23.06.2020

Шановні державні службовці, ветерани державної служби!

Щиро вітаю всіх вас з професійним святом - Днем державної служби України!

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Державна служба є реальним провідником ідей державності. Вона має бути правовою, чітко організованою, соціально орієнтованою, ефективною. Від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє країни.

Запорукою успішного виконання намічених цілей є ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які і надалі будуть слугувати на користь людям.

Щиро зичу всім витримки і терпіння, таких необхідних у вашій роботі. Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу. Міцного вам здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень та нових здобутків в ім’я майбутнього рідного краю та України!

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Голова Вовчанської районної ради                                                   Анатолій Степанець 

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС

22.06.2020

22 червня 2020 року відбулось позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Вовчанської районної державної адміністрації, у якому взяв участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець. У засіданні, яке очолив голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов, також взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та служб. Під час засідання комісії було розглянуто ряд важливих питань.

Детальніше...

 

Заходи до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

22.06.2020

У День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни у Вовчанську відбулись траурні заходи. Голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов та завідувачка громадської приймальні народного депутата України Д. Шенцева Тетяна Шевченко поклали квіти до пам'ятників загиблим воїнам.                                                                        Для України Друга світова війна – національна трагедія, під час якої українці, позбавлені власної державності, змушені були воювати за чужі імперські інтереси і часом вбивати інших українців. У розгромі нацизму брали участь українські солдати в лавах Радянської армії (понад 6 млн.), вояки УПА (понад 100 тис.). Друга світова війна для України не обмежувалася лише бойовими діями та окупацією її сучасної території, а й включала участь українців у бойових діях на всіх воєнних театрах. Україна понесла надзвичайні втрати внаслідок цієї війни.

Детальніше...

 

ДО УВАГИ !

19.06.2020

Протокол №17

позачергового засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС від 16 червня 2020 року

  

Вітання с Днем фермера

19.06.2020

Шановні фермери Вовчанського району!

З часу проголошення незалежності України було започатковане фермерське господарювання як прогресивна форма підприємницької діяльності громадян у галузі сільського господарства України.

Фермерський тип господарювання – це особливий вид підприємницької діяльності на селі, на основі праці родини за традиційним українським сільським укладом.

Відзначення Дня фермера – важлива подія внутрішнього життя країни. Адже без селянина немає держави, без фермера – майбутнього.

Тож прийміть, шановні фермери району, найщиріші вітання з професійним святом. Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника - залишаються взірцем для багатьох. Завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі. Здоров’я вам, наснаги, терпіння і  всіх земних благ !Голова Вовчанської районної ради                                    АНАТОЛІЙ СТЕПАНЕЦЬ 

 

Вітання з Днем медичного працівника

19.06.2020

Шановні медичні працівники Вовчанщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника!

Прийміть сердечну подяку за вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь.

Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу.

Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант.

Тож бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я та благополуччя. Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя. Хай кожен новий день приносить упевненість у майбутнє та віру в те, що наша держава й надалі буде підтримувати медичну сферу, гідно оцінюючи працю медиків!

 

Голова Вовчанської районної ради    ............................ АНАТОЛІЙ СТЕПАНЕЦЬ
 

 

ДО УВАГИ !

17.06.2020

Протокол №15 позачергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС

від 16 червня 2020 року

  

Зустріч голови Вовчанської районної ради з депутатським корпусом Волохівської громади

12.06.2020

Голова ВовчанськоЇ районної ради Анатолій Степанець 12 червня 2020 року провів зустріч з депутатським корпусом Волохівської громади. Під час цієї зустрічі були обговорені питання реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні. Анатолій Степанець зупинився на особливо важливих питаннях, які можуть виникнути при утворенні Вовчанської об'єднаної територіальної громади. Крім того, голова районної ради спільно з Волохівським сільським головою Інною Чугун та присутніми депутатами сільської ради обговорили питання проведення місцевих виборів, які відбудуться у 2020 році.

Детальніше...

 

Виїзний прийом Анатолія Степанця у Вільчанській громаді

10.06.2020

10 червня 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець здійснив виїзний прийом у Вільчанській селищній раді. У заході взяли участь Вільчанський селищний голова Микола Лірський, депутати селищної ради та місцеві мешканці. Одним з головних питань, які були порушені під час прийому, стали питання реформування місцевого самоврядування та створення Вовчанської об'єднаної територіальної громади.

Детальніше...

 

Мініпроєкт «Запровадження туризму на сільських територіях, як підґрунтя розширення можливостей жіночого лідерства»

09.06.2020

До участі у проєкті запрошують жінок, які проживають у сільській місцевості та бажають отримати знання у сфері туризму на сільських територіях.

«Відібрані на конкурсній основі 20 жінок упродовж 3-х місяців (червень-серпень 2020 року) матимуть можливість пройти інтенсивний 5-денний курс навчання, який складається з серії тренінгів та майстер-класів, відвідати різні об’єкти туристичної інфраструктури на сільських територіях Харківської та Полтавської областей, ознайомитися з досвідом організації сільського зеленого туризму», - розповіли організатори проєкту.

За результатами навчання учасниці представлять концепт-ідеї щодо розвитку туризму у своїх громадах, використовуючи наявний туристичний потенціал - природний, рекреаційний, історико-культурний, інфраструктурний тощо. Вони матимуть можливість отримати менторську допомогу в реалізації власного туристичного продукту. Участь у програмі є безкоштовною.

Детальніше...

 

Вручення обдарованій молоді стипендій від народного депутата України Дмитра Шенцева

04.06.2020

04 червня 2020 року відбулось урочисте вручення талановитій молоді Вовчанщини іменних стипендій народного депутата України Дмитра Щенцева. Ця стипендія була започаткована як додатковий стимул і заохочення до активної участі в науковому, культурному, спортивному та творчому житті школярів районів округу, яким опікується народний депутат.
За результатами першого  півріччя 2019-2020 навчального року у Вовчанському районі відзначено 23 стипендіати, які стали переможцями у різних конкурсах та змаганнях на обласному й всеукраїнському рівнях. Приємну місію нагородження здійснили разом із головою Вовчанської районної ради Анатолієм Степанцем  голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов та завідувачка громадською приймальнею народного депутата України Д.Шенцева у Вовчанському районі - Тетяна Шевченко.

Детальніше...

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!