Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Шановні підприємці!

Щиро вітаю вас із професійним святом –

Днем підприємця!

Сьогодні підприємництво все більш активно проявляє себе в різних сферах нашого життя, залучаючи енергійних, ініціативних людей, котрі взяли на себе відповідальність не лише за добробут своєї родини, а й докладають максимум зусиль для того, щоб заможною стала наша держава. Від підприємців багато в чому залежить створення нових робочих місць, поповнення бюджетів і, відповідно, соціальна стабільність у суспільстві.

Підприємці Вовчанщини – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які зуміли організувати свою справу.

У день вашого свята прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у вашому бізнесі, реалізації всіх добрих намірів та починань.

Зичу вам та вашим родинам миру, міцного здоров'я, щедрої світлої долі, добробуту, злагоди, витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці.

Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною, постійно зростають обсяги вашого виробництва, реалізації товарів та послуг, збільшуються надходження та прибутки!

Голова Вовчанської районної ради              Анатолій Степанець


 

75-річниця закінчення Другої світової війни

02.09.2020

02 вересня 2020 року з нагоди відзначення 75-річниці закінчення Другої світової війни голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації Анатолій Косолапов поклали квіти до пам'ятника загиблим героям на знак пошани до людей, які віддали своє життя заради миру.

Детальніше...

 

У День знань в районі впроваджено два освітні мініпроєкти

01.09.2020

Голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець 1 вересня прийняв участь у презентації двох освітянських мініпроєктів – переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», а саме: «Твори смачно, смакуй творчо, вчись із задоволенням!» (оновлення осередку здорового харчування у Вовчанському ліцеї №2) та «Новоолександрівська загальноосвітня школа - заклад рівних можливостей».

Завдяки впровадженню мініпроєкту «Твори смачно, смакуй творчо, вчись із задоволенням!» у Вовчанському ліцею №2 приведено в належний стан, з дотриманням санітарно-гігієнічних норм, зона споживання їжі. В 2019 році завдяки перемозі в обласному конкурсі в ліцеї було відремонтовано кухню, а цей проєкт був продовженням розпочатої роботи по створенню комфортних умов для  організації повноцінного та здорового харчування учнів та працівників закладу.

Детальніше...

 

Вітання голови районної ради з Днем знань!

01.09.2020

Дорогі школярі, шановні вчителі, батьки, бабусі і дідусі!

Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Разом із тим, це свято об’єднує всю громаду – від найменших, тих хто вперше піде до школи і стане першокласником, до серйозних старшокурсників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя. Крім того, це свято всіх учителів, викладачів, які щоденно віддають свої знання, навчають та виховують; батьків, бабусь та дідусів, хто з хвилюванням та гордістю збиратиме та проводжатиме рідних чад до школи.

І в цей чарівний час, дозвольте від щирого серця привітати усіх земляків із традиційним святом – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації, святом молодості та надії і насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи.

У цей момент – уже через роки і відстані, перегортаючи сторінки своїх школярських, днів і років – так хочеться сказати вам, що навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Вчіться, щоб знати, діяти жити. Упевнений, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті!

Голова Вовчанської районної ради                     Анатолій Степанець


 

У місті Вовчанську відзначили День пам'яті захисників України

28.08.2020

28 серпня 2020 року у Вовчанську відбувся урочисто-траурний мітинг по відзначенню Дня пам'яті захисників України та відкриттю пам’ятника Героям загиблим за Україну, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. В покладенні квітів до пам’ятника Героям загиблим за Україну взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації Анатолій Косолапов, учасники АТО, представники трудових колективів, громадськість.

Детальніше...

 

Вітання до Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України

23.08.2020

Шановні мешканці Вовчанського району!

Дорогі друзі!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення двох знаменних державних свят - Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці Дня незалежності України!

Державний Прапор – один з трьох офіційних державних символів, що символізують суверенітет держави. Значення синього та жовтого кольорів на прапорі традиційно трактують, як поєднання чистого, мирного безхмарного неба, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану – символу мирної праці і достатку. Державний Прапор та незалежність України - це ті здобутки українського народу, які переконують увесь світ: Україна вільна і самобутня держава, яка будує своє майбутнє та творить сьогодення. Річниця незалежності України - це визначна дата для нашого народу. 29 років тому ми почали разом писати історію молодої держави, започаткували нову епоху в житті українців. Це свято законодавчо закріпило вікові демократичні прагнення українського народу до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання та культурного піднесення.

Тож від усієї душі зичу вам, вашим рідним та колегам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.
Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

 

З повагою

голова Вовчанської районної ради               Анатолій Степанець 

 

Заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України

23.08.2020

23 серпня 2020 року у Вовчанську пройшли урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці Дня незалежності України. У заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації Анатолій Косолапов, депутат Харківської обласної ради Віталій Панов, депутати районної ради, представники трудових колективів, громадськість. На початку заходів А.Степанець, А.Косолапов і В.Панов поклали квіти до пам'ятника загиблим героям на знак пошани до людей, які віддали своє життя заради незалежності та свободи рідної землі.

Детальніше...

 

Прокуратура інформує

21.08.2020

ІНФОРМАЦІЯ В ПОРЯДКУ

СТ.6 ЗАКОНУ УКРАЇНИ

"ПРО ПРОКУРАТУРУ"

 

 

  

Сесія Вовчанської районної ради

20.08.2020

20 серпня 2020 року під головуванням голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця відбулася XLVІІІ (позачергова) сесія Вовчанської районної ради VІІ скликання. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов, начальники управлінь, відділів, служб РДА, керівники підприємств, установ, організацій та правоохоронних органів, голови територіальних громад району, представники засобів масової інформації, працівники секретаріату районної ради. На початку засідання голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець та голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов вручили спільні почесні грамоти за особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Вовчанського район, сумлінне виконання посадових обов'язків та з нагоди 29-ї річниці Дня незалежності України кращим представникам трудових колективів Вовчанщини.

Детальніше...

 

Нарада з головами органів місцевого самоврядування

20.08.2020

20 серпня 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець провів нараду з головами громад району, на якій були обговорені земельні питання. У нараді також взяли участь голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов та начальник відділу у Вовчанському районі ГУ держгеокадастру у Харківській області Віталій Волковський.

Головам сільських та селищних рад були надані роз'яснення щодо положень земельного законодавства, а також запропоновані рекомендації по вирішенню проблемних питань, які виникають під час вирішення земельних спорів. Крім того, В.Волковський відповів на запитання учасників зібрання та надав консультації з порушених питань.


 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!