17 лютого 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець підписав розпорядження "Про скликання XLІV сесії Вовчанської районної ради VІI скликання"

17.02.2020

Детальніше...

 

14 лютого 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець підписав розпорядження "Про скликання XLІIІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІI скликання"

14.02.2020

 

Детальніше...

 

Траурний мітинг з нагоди 31- річниці з дня виведення обмеженого контингенту військ з Афганістану

14.02.2020

 

14 лютого 2020 року у м.Вовчанськ відзначили 31-у річницю з дня виводу обмеженого контингенту військ з Афганістану. В урочисто-траурному мітингу, який відбувся біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, взяли участь воїни-афганці та учасники АТО, заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Наталія Гордієнко, представники трудових і учнівських колективів та громадськість. Присутні на мітингу згадали, що тисячі українців пройшли це жорстоке випробування, багато з яких загинули або залишилися інвалідами. Серед тих, хто загинув, - чотири жителя Вовчанського району: Василь Галич, Олександр Лобанов, Микола Соловйов та Леонід Тройченко. Вічна пам'ять про них назавжди зилишиться в серцях нащадків.

Детальніше...

 

Виїзний прийом Анатолія Степанця у Варварівській громаді

13.02.2020

13 лютого 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець здійснив виїзний прийом на території Варварівської громади. У заході взяли участь Варварівський сільський голова Ірина Шевченко, депутат районної ради Надія Чередниченко, депутати сільської ради та місцеві мешканці. Одним з головних питань, які були порушені під час прийому, стало питання ремонту Варварівського ліцею. Вчителі та батьки учнів звернули увагу голови районної ради на незадовільний стан будівлі ліцею (тріщини в стінах, аварійні ділянки на покрівлі, неробочі вбиральні, неякісна система опалення та інше), що суттєво перешкоджає нормальному навчальному процесу. Також місцеві жителі поскаржились А.Степанцю на високу ціну на дрова, які завозяться до них для опалення житлових будинків.

Детальніше...

 

Виїзний прийом Анатолія Степанця у Пільнянській громаді

11.02.2020

11 лютого 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець здійснив виїзний прийом на території Пільнянської громади. Прийом відбувся за участю Пільнянського сільського голови Ольги Комих, депутатів сільської ради та мешканців с.Пільна. До голови районної ради звернулись селяни з наболілими питаннями, що стосуються: ремонту доріг, транспортного сполучення з районним центром, вирубки порослі та аварійних дерев уздовж доріг, а також перспектив медичного обслуговування жителів села.

Детальніше...

 

Урочистості з нагоди 77-ї річниці визволення Вовчанщини від нацистських загарбників

10.02.2020

10 лютого 2020 року в м.Вовчаньск відбулись урочисті заходи з нагоди 77-ї річниці визволення міста та частини Вовчанського району від нацистських загарбників. Це особлива подія для усіх поколінь Вовчанського краю, адже починаючи з лютого 1943 року було розпочате остаточне визволення від ворога нашої рідної землі. Біля пам'ятника загиблим воїнам у центрі м.Вовчанська зібралися ветерани війни, керівники району, депутати різних рівней, представники трудових та учнівських колективів, громадськість. На знак пошани всім, хто захищав Вовчанщину від нацистів, до пам’ятника поклали квіти народний депутат України Дмитро Шенцев, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець,  заступник голови Вовчанської районної держадміністрації Наталія Гордієнко, ветерани війни, жителі міста.

Детальніше...

 

Вітання з 77-ю річницею визволення Вовчанщини від нацистських загарбників

10.02.2020

Шановні мешканці Вовчанського району!

Щиро вітаю вас  з Днем визволення Вовчанської землі від нацистських загарбників!

 

77 років минуло з того дня, коли на нашій землі, біля наших осель востаннє пролунали постріли і наша рідна земля була звільнена від нацистських загарбників. Подвиг воїнів, народних ополченців, партизан, які визволяли Вовчанщину, назавжди збережеться в нашій пам’яті. Ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, хто ціною власного життя зупинив нацистську навалу, підтверджуємо глибоку повагу всім, хто у жорстоких боях боровся за свободу, мужньо чинив опір ворогові.

Сердечно вітаю Вас, ветерани, та всіх жителів Вовчанського району з цією знаменною подією. Зичу всім доброго здоров’я і довголіття, миру та злагоди. Нехай в нашому суспільстві й надалі панує порозуміння, а разом з цим міцніють надії на краще життя і віра в світле майбутнє України.

Голова Вовчанської районної ради                А.Степанець 

Виїзний прийом Анатолія Степанця у Гатищенській громаді

06.02.2020

06 лютого 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець здійснив виїзний прийом на території Гатищенської громади. Прийом відбувся за участю Гатищенського сільського голови Василя Сливченка та депутатів сільської ради. Представники Гатищенської ради порушили перед головою районної ради ряд важливих питань, що потребують вирішення. Серед проблемних питань - питання, які торкаються земельних відносин, ремонту доріг, транспортного сполучення з районним центром, соціального захисту вразливих категорій громадян тощо.

Детальніше...

 

Виїзний прийом Анатолія Степанця у Вовчансько-Хутірській громаді

05.02.2020

05 лютого 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець здійснив виїзний прийом на території Вовчансько-Хутірської громади, взявши також участь у черговій сесії сільської ради. Після завершення засідання сесії Вовчансько-Хутірський сільський голова Віра Никоненко та депутати сільської ради звернулись до голови районної ради з важливими питаннями, які є проблемними для громади. Так, в ході прийому були порушені питання щодо ремонту доріг, транспортного сполучення з районним центром, перспектив розвитку Вовчанщини в найближчі роки.

Детальніше...

 

Виїзний прийом Анатолія Степанця у Новоолександрівській громаді

04.02.2020

04 лютого 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець здійснив виїзний прийом на території Новоолександрівської громади. У цьому заході також взяли участь Новоолександрівський сільський голова Галина Здор та депутати сільської ради. Депутати звернулись до голови районної ради з наболілими питаннями, що турбують мешканців громади. Зокрема, під час зустрічі порушувались проблеми стану доріг, транспортного сполучення з районним центром, перспектив розвитку освітніх закладів та закладів культури на території ради, а також створення нових робочих місць.

Детальніше...

 

Прокуратура інформує

31.01.2020

Вовчанський відділ Чугуївської місцевої прокуратури звертається до жителів району з проханням невідкладного інформування про факти незаконної порубки, перевезення дерев, захисних иа лісових насаджень на території Вовчанського району.

Із вказаною інформацією звертатись за телефоном "гарячої лінії" (0-241) 4-27-64 (з 9 до 18 години з понеділка по п'ятницю), електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та до Вовчанського ВП ГУНП в Харківській області (4-26-66 цілодобово). 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!