Шановні жителі Вовчанського району!

Щиро вітаю Вас зі світлими

зимовими святами -

Новим роком та Різдвом Христовим!

Хай рік прийдешній додасть усім нових сил, принесе у Ваше життя тільки позитивні емоції та виправдає Ваші надії і прагнення. Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком ваші оселі.

Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують Вам життєву енергію і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих  здобутків.

Бажаю Вам, дорогі земляки, щоб кожен день Нового року був наповнений міцним здоров’ям, відчуттям щасливої долі, душевного спокою і наснаги, домівки повнилися добром, радістю та Божим благословенням.

Щасливого Нового року та веселого Різдва!

З повагою,

голова Вовчанської районної ради                          А.В.Степанець


 

Ювілей нашого земляка

27.12.2017

27 грудня в районному будинку культури відбулися святкові заходи  присвячені 150-річчю з Дня народження Василя Григоровича Колокольцова, колишнього голови Вовчанської земської управи, почесного громадянина міста Вовчанська, який жив на Вовчанщині на початку 20 століття, вершив славні справи на благо і для процвітання нашого краю. Великій людині - видатному громадському діячеві, просвітникові, реформаторові, меценатові.

Зі святом присутніх привітали голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації В.М. Мірошник, голова правління ПРАТ "Вовчанский агрегатний завод", депутат Харківської обласної ради, почесний громадянин Вовчанского району О.А. Антоненко, які провели церемонію нагородження окремих представників громадськості за активну громадську позицію, особистий внесок у розвиток культурної спадщини району.

Детальніше...

 

Відкриття новорічної ялинки

27.12.2017

26 грудня на урочистому відкритті головної ялинки міста заступник голови  Вовчанської районної ради Ольга Камінська та заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Наталя Гордієнко привітали вовчан з наступаючими новорічними та різдвяними святами та побажали усім здоров’я, добробуту, великих успіхів і здобутків в усіх справах, наснаги та натхнення, здійснення мрій та гарного настрою.


Запаливши ялинку новорічними вогниками, свято продовжилося веселим хороводом, іграми та розвагами для дітей.


 

Урочистості з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС України та Національної поліції України

20.12.2017

20 грудня відбувся святковий захід з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС України та Національної поліції України. На свято зібрались ветерани та пенсіонери органів внутрішніх справ району — ті люди, на яких трималась правоохоронна система України.

Детальніше...

 

Нарада з головами територіальних громад району

20.12.2017

19 грудня голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець провів нараду з головами територіальних громад.

Детальніше...

 

Відбулося пленарне засідання позачергової ХХІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання

19.12.2017

19 грудня під головуванням голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця відбулося пленарне засідання ХХІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, депутати районної ради, голови територіальних громад, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

Детальніше...

 

Засідання постійних депутатських комісій

18.12.2017

18 грудня відбулося засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань бюджету, з питань соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та гуманітарних питань.

На засіданні були розглянуті питання про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2018 рік та інші програми; договорів про передачу міжбюджетних трансфертів між  Вовчанською районною радою та місцевими радами Вовчанського району на 2018 рік на утримання дошкільних навчальних закладів, установ  і закладів культури місцевих рад; районного бюджету на 2018 рік та внесення змін до районного бюджету на 2017 рік та інші питання.

Детальніше...

 

15 грудня 2017 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХІ (позачергової) сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 

Шана тим, хто врятував людство від техногенного лиха.

14.12.2017

14 грудня в районному будинку культури відбулися урочисті  збори  з  нагоди  Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, в яких взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник.

Детальніше...

 

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2017

Щорічно в Україні 14 грудня відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Саме в цей день ми вшановуємо мужніх людей, які у трагічний час Чорнобильської катастрофи приборкували ядерну стихію, захищаючи українську землю та увесь світ від смертельної небезпеки. Із глибоким сумом схиляємося перед світлою пам’яттю тих, хто пішов за межу вічності.

Дозвольте висловити Вам велику вдячність за Ваш героїзм та самовідданість. Адже ціною власного життя та здоров'я, без вагань та роздумів, Ви ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС. Усвідомлюючи всю складність ситуації, нехтуючи власною безпекою ступили назустріч неприборканому смертоносному лиху, щоб зберегти життя мільйонів людей.

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС бажаю  Вам і Вашим близьким міцного здоров'я, щастя і великої удачі, шани і щирої поваги від людей, благополуччя та довгих років життя!

Голова Вовчанської районної ради              А.В.Степанець


 

Відбулася зустріч з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

12.12.2017

 

12 грудня відбулося засідання круглого столу, в якому взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, начальники управлінь райдержадміністрації та керівники служб району.

У ході засідання круглого столу учасники вирішували проблемні питання та зводили плани на наступний рік.


 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 50 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!