Вітання з Днем Збройних Cил України

06.12.2019

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України, учасники АТО та ветерани війни!

Щиро вітаю вас із Днем Збройних Сил України!

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже котрий рік в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. І цим виправдовують довіру громадян до своїх захисників. Саме на боєздатні Збройні Сили покладають надії мільйони українців, які так мріють про мир, процвітання країни та її славу! І ці мрії обов’язково стануть реальністю, адже наш народ має свою історію та ментальність, а з тим і своє військо, яке гордо відстоювало право на недоторканність та незалежність держави від будь-якого загарбника! У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за українську землю. Вічна їм слава! Дякуємо матерям, які виховали синів, котрі сміло вдягнули військову форму, обрали професію захисника, а в умовах війни на передовій боронять нашу Землю! Шановні військові, сердечно вітаю вас зі святом, бажаю не втрачати віри, завжди пам’ятати, що вдома на вас чекають рідні та близькі люди, які є вашим надійним тилом. Бажаю вам і вашим родинам добробуту, збереження військових традицій, нових перемог і звершень у благородній справі служіння Вітчизні!

 

Голова районної ради                                                                   Анатолій Степанець

 

Вітання з Днем працівників статистики України

05.12.2019

Шановні працівники статистики!

Щиро вітаю Вас з професійним святом! Завдяки вашій праці відтворюється багатоаспектна і водночас достовірна картина усіх сфер життєдіяльності нашого району. Значення статистичної інформації важко переоцінити, адже вона дає можливість адекватно оцінити реальну ситуацію в головних сферах суспільного життя, розробляти перспективні плани та програми розвитку усіх галузях економіки нашого краю, приймати рішення, спрямовані на соціальні перетворення, поліпшення життя громадян. Нехай у Ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, сімейного благополуччя, добра, достатку вам і вашим родинам, невичерпної енергії, успіхів та нових звершень на професійній ниві.

 

Голова районної ради                                                                Анатолій Степанець

 

 

Вітання з Днем працівників прокуратури України

01.12.2019

Шановні працівники прокуратури !

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників прокуратури України! Ваша сумлінна повсякденна робота, спрямована на утвердження верховенства закону, зміцнення правопорядку, захист прав і свобод людини та громадянина, забезпечується вашим високим професіоналізмом, принциповістю та усвідомленим відчуттям справедливості. З нагоди професійного свята бажаю вам мудрості, мужності й наполегливості, адже за кожним вашими словом і вчинком – утвердження ідеалів Законності та Справедливості. Натхнення вам та удачі в роботі, щастя і злагоди в домівках, міцного здоров’я та благополуччя!

Голова районної ради                    ...................................... Анатолій Степанець

 

 

 

Заходи до Дня пам’яті жертв голодомору і політичних репресій в Україні 1932-1933 років

22.11.2019

22 листопада 2019 року в Вовчанську відбулись заходи, приурочені до Дня пам’яті жертв голодомору і політичних репресій в Україні  1932-1933  років. У траурній ході та мітингу з вшанування пам'яті невинних жертв голодомору взяли участь заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Наталя Гордієнко, ветерани, трудові та учнівські колективи, громадкість. Під час мітингу, який пройшов біля Пам’ятного знаку жертвам голодомору та політичних репресій  в Україні, присутні згадали ті страшні часи 1932-1933 років, коли щодня в Україні від голоду помирали майже 25 тисяч людей.

Детальніше ...

 

У Вовчанську відзначили День Гідності і Свободи

21.11.2019

21 листопада 2019 року в Вовчанську відзначили День Гідності і Свободи. В урочистій ході з нагоди свята взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Наталя Гордієнко, ветерани військової служби, представники трудових та учнівських колективів, громадськість. Біля  пам'ятного  знаку учасникам АТО пройшов урочистий мітинг.  Виступаючі на мітигну відзначали, що це знаменна дата вшанування величі  духу  народу України, його відданості й цілеспрямованості у відстоюванні ідеалів демократії, прав і свобод людини.

Детальніше ...

 

Вітання з Днем Гідності і Свободи

21.11.2019

Шановні мешканці Вовчанського району!

Прийміть щирі вітання з Днем Гідності і Свободи. Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у ООС на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Сьогоднішній день – це підтвердження того, що події 2013 – 2014 років на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній і незалежній Україні.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю.

Нехай буде мирним небо над українською землею і ніколи не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Бажаю усім добробуту і родинного затишку, благополуччя і всіляких гараздів!

Голова районної ради                                                                         Анатолій Степанець

 

Сесія Вовчанської районної ради

19.11.2019

19 листопада 2019 року відбулась XL (позачергова) сесія Вовчанської районної ради VII скликання. Участь у засіданні взяли голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець та голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник. Основним питанням порядку денного було внесення змін до рішення XXXII  сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 13.12.2018 № 1002-VII "Про районний бюджет на 2019 рік".

Депутати заслухали доповідь начальника фінансового управління райдержадміністрації Жанни Усманової, в якій були визначені заходи щодо перерозподілу асигнувань районного бюджету в межах затвердженого обсягу, зокрема, створення лімітних призначень на виконання заходів районної Програми підтримки комунального некомерційного підприємства "Вовчанська районна лікарня"  на 2019-2020 роки для придбання препарату інсулін.

Детальніше ...

 

Звіт голови Вовчанської районної ради про свою діяльність з листопада 2018 року по листопад 2019 року

18.11.2019


 

 

Звіт голови Вовчанської районної ради Степанця Анатолія Вікторовича про свою діяльність з листопада 2018 року по листопад 2019 року
(для ознайомлення)

 

Вітання з професійним святом

17.11.2019

Шановні працівники сільського господарства!


Сердечно вітаю вас із професійним святом.

Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці, це хвала працьовитим селянам, які знають справжню ціну хлібу!
Аграрний сектор економіки Вовчанського району є базовим і разом з іншими складає основу життя та добробуту наших громадян.
Завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років дають можливість пишатися. Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової і переробної промисловості у сировині. Саме завдяки сільським трудівникам полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.
Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо Вовчанщини і рідної України. Хай обходять вас стороною природні стихії, нових вам звершень в такій важливій справі хліборобства. Всім сім'ям родинного затишку, щастя, благополуччя та доброго здоров'я на довгі роки!

Голова Вовчанської районної ради                                                          А.В.Степанець
 

15 листопада 2019 року голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець підписав розпорядження "Про скликання XLІ сесії Вовчанської районної ради VІI скликання"

15.11.2019

Детальніше ...

 

13 листопада 2019 року голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець підписав розпорядження "Про скликання ХL (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІI скликання"

13.11.2019

Детальніше ...

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!