Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Вовчанщина святкує День Незалежності України

24.08.2019

24 серпня 2019 року у Вовчанську відбулися заходи з нагоди 28-ї річниці Незалежності України.

У заходах взяли участь заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Василівна Камінська і заступник голови Вовчанської райдержадміністрації  Наталя Миколаївна Гордієнко.

Детальніше ...

 

У Вовчанську відбулися святкові заходи, присвячені Дню Державного Прапора України

23.08.2019

23 серпня 219 року в м. Вовчанську відбулися святкові заходи, присвячені Дню Державного Прапора України. Розпочалися святкові заходи урочистою ходою Єдності з пронесенням найбільшого в районі рухомого прапора України по центральній вулиці міста.

У заходах взяли участь заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, голова Вовчанської райдержадміністрації  Віталій Мірошник, представники районних громадських організацій, трудові колективи установ та організацій міста і молодь. Керівники району поклали квіти до пам’ятнику загиблим воїнам як знак пошани до тих, хто віддав своє життя за мир і незалежність України.

Детальніше ...

 

Вітаємо з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

23.08.2019

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України!

28 років над вільною та незалежною Україною майорить синьо-жовтий прапор, який є символом національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії і сьогодення. За ці роки нам вдалося досягти певних перемог і пережити тяжкі втрати, ми й досі продовжуємо виборювати та захищати найдорожчий скарб українського народу - недоторканність нашої Батьківщини.

Нехай національна гордість та споконвічний козацький дух допоможуть нам здолати усі перепони і сягнути омріяних вершин. Переконаний, що завдяки щоденній самовідданій праці, духовній єдності та незламній вірі у щасливе майбутнє ми зможемо разом забезпечити процвітання нашої країни.

Нехай щедра українська земля дарує вам сили і наснагу для  здійснення найзаповітніших  мрій, а всі ваші добрі справи примножать славу України. Здоров’я, миру та благополуччя кожній родині та всій Україні!

 

Голова Вовчанської районної ради                  Анатолій Степанець

 

Сесія Вовчанської районної ради

20.08.2019

20 серпня 2019 року під головуванням голови районної ради А.В.Степанця, відбулася  позачергова  38 сесія Вовчанської районної ради VІІ скликання. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської РДА В.М.Мірошник, в.о. начальника управління паливно-енергетичного комплексу Харківської ОДА Д.В.Тараненко, керівники підприємств, організацій, силових відомств, виконавчий апарат районної ради, начальники відділів, секторів і управлінь райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.


Детальніше ...

 

Реалізація міні-проектів у Вовчанському районі

20.08.2019

Територіальні громади Вовчанського району проводять роботи по   реалізації   міні-проектів, які стали переможцями обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в 2019 році.

Дві територіальні громади Пільнянська та Юрченківська завершили роботи  та презентували свої міні-проекти.

В селах  Пільна та Українське створені сприятливі умови для організації дозвілля дітей та розвитку фізичної культури, а саме - облаштовано два ігрових майданчики.Детальніше ...

 

День села відсвяткували в Юрченковому

17.08.2019

17 серпня 2019 року мешканці та гості с.Юрченкове взяли участь у проведенні Дня села. Свято – це завжди радість, позитивні емоції та гарний настрій, воно поєднує людей різного віку та роду діяльності, які разом живуть на одній квітучій землі та створюють своє майбутнє в рідному селі.  Спочатку всіх односельців та гостей свята урочисто привітав сільський голова Сергій Бондаренко, він щиро подякував мешканцям Юрченкового за відданість рідному селу, за любов до землі, яка з року в рік стає краще завдяки працьовитим селянам і реалізації сучасних соціальних проектів за підтримки районної та обласної влади.  Зі словами вітання до мешканців громади також звернулись гості свята – голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, народний депутат України Дмитро Шенцев та депутат Харківської обласної ради Олег Супрун. Вони подякували селянам за їх благородну працю, за бажання зробити село Юрченкове квітучим і розвиненим населеним пунктом, яким можна пишатися.

 

 

Детальніше ...

 

16 серпня 2019 року заступник голови Вовчанської районної ради підписав розпорядження "Про скликання ХХXVІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІI скликання"

 

Детальніше ...

 

12 серпня 2019 року заступник голови Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скасування розпорядження голови районної ради від 09.08.2019 р. № 7«Про скликання ХХXVІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІI скликання»

Детальніше ...

 

09 серпня 2019 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХХVІІІ (позачергової) сесії VІІ скликання»

Детальніше ...

 

Нарада з питань підготовки підприємств та установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 роки

6.08.2019

06 серпня в райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками підприємств, установ, організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації, головами місцевих рад Вовчанського району. В нараді взяв участь голова районної ради Анатолій Степанець.

Детальніше ...

 

Сесія Вовчанської районної ради

01.08.2019

01 серпня під головуванням голови районної ради А.В.Степанця, відбулася чергова сесія Вовчанської районної ради VІІ скликання. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської РДА В.М.Мірошник, начальники управлінь, відділів, служб та  секторів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій та правоохоронних органів, голови територіальних громад району, представники засобів масової інформації, працівники секретаріату районної ради.

Детальніше...

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 37 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!