Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Засідання постійних депутатських комісій

30.07.2019

30 липня відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі засідання взяв участь голова райдержадміністрації Віталій Мірошник.

Детальніше ...

 

Управління соціального захисту населення інформує

29.07.2019

Прес-анонс «Проти дій торгівлі людьми».

Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми.


 

Засідання постійних депутатських комісій

26.07.2019

26 липня під головуванням голови Вовчанської районної ради А.В.Степанця відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради.


На засіданні депутатами було розглянуто проєкти рішень про внесення змін до Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу та до районного бюджету на 2019 рік.

Також, розглянуто питання про призначення керівника комунального підприємства «Вовчанське автотранспортне підприємство» та про присвоєння звання «Почесний громадянин Вовчанського району в 2019 році» та інші питання.

Членами постійних комісій районної ради запропоновано розглянуті проєкти рішень винести на сесію районної ради.


 

Я МАЮ ПРАВО !

19.07.2019

В рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Міністерство юстиції спільно з Центральною виборчою комісією розпочинає новий етап всеукраїнської правопросвітницької кампанії «Я маю право голосу». Пам'ятка виборця,     Плакат


 

ПОВІДОМЛЕННЯ

16.07.2019

Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для всіх категорій споживачів та послугу з постачання теплової енергії

Згідно ст.10 Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», ст..3 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови КМУ від 01 червня 2011 року №869 (в редакції постанови КМУ від 03.04.2019 року №291) та п.2 Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої від 05.06.2018 №130 Вовчанське підприємство теплових мереж повідомляє про наміри здійснення зміни тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для всіх категорій споживачів, на послугу з постачання теплової енергії

Детальніше ...

 

День народження села відзначили в Стариці

15.07.2019

14 липня яскравим дійством стало святкування Дня села в Стариці. Люди з’їхались з різних куточків України, щоб згадати дитинство, юність, поділитись думками, розповісти про себе.

Урочистості розпочалися із теплих слів вітання односельчан та гостей свята сільським головою Наталією Морозовою, яка дякувала усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, допомогу у благоустрої села, підтриманні порядку, за щоденну працю, завдяки якій громада живе і розцвітає.

З цією важливою подією  мешканців громади щиро вітали гості свята – голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, народний депутат України Дмитро Шенцев, Харківський обласний депутат Сергій Пієв, Вовчанський районний депутат Віктор Пієв.

Детальніше ...

 

Чудове свято – День народження села

15.07.2019

12 липня на святих апостолів Петра і Павла жителі Новоолександрівки святкували День рідного села.  На святкове дійство зійшлися не тільки місцеві жителі, а й  гості із сусідніх сіл, родичі з далеких міст.

День села – важлива і хвилююча подія для кожного сільського жителя. Це не просто свято, це – свідчення єдності та самоорганізованості громади.

З вітальними словами до громади звернулися голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, народний депутат України Дмитро Шенцев, Вовчанський районний депутат Віктор Пієв, Новоолександрівський сільський голова Галина Здор.

Детальніше ...

 

Петропавлівка святкує

15.07.2019

12 липня відзначають День Святих апостолів Петра і Павла. Саме цього дня Петропавлівська громада святкувала це свято. Дитячий гомін і сміх, радісні обличчя дорослих та веселий спів - в такій атмосфері відбувалося святкування.

Детальніше ...

 

Я МАЮ ПРАВО !

Міністерство юстиції України розробило покроковий алгоритм дій для споживачів житлово-комунальних послуг. Він пояснює,як захистити свої права у разі, якщо органи місцевого самоврядування не виконують рішення Уряду про перерахунок тарифів на теплопостачання та постачання гарячої води в опалювальному сезоні 2019/2020 року

Детальніше ...

 

Свято Івана Купала

6-7 липня в громадах Вовчанського району відбулося святкування дивовижного та колоритного свята Івана Купала. Воно символізує красу, молодость, очищення та народження літнього сонця.

6 липня святкували його і в Старосалтівській громаді. Біля річки Дінець зібралися жителі громади та району. Серед присутніх були і молодь, і літні люди, і сім’ї з дітьми,  усі, кому не байдужі звичаї наших пращурів, хто любить українську пісню, запальний танець і вірить у чудодійну силу папороті.

В заходах взяв участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, який привітав учасників дійства з цим чарівним народним святом та побажав  щоб магічний купальський вогонь надав всім сили духу в усіх добрих починаннях, щоб приніс успіх, удачу, наповнив теплом, затишком та достатком оселі, а відшукана квітка папороті ощасливила молодих палким коханням. Гарного всім настрою, щастя, здійснення всіх мрій та радості від життя.

Детальніше ...

 

04 липня 2019 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХХVІІ сесії VІІ скликання»

Детальніше ...

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 43 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!