День вишиванки

16.05.2018

Це чудове свято не має певної фіксованої дати, його відзначають щорічно у третій четвер травня.

Це свято, присвячене українській національній культурі і традиціям, не дивлячись на свій молодий вік, оскільки воно з’явилося відносно недавно в 2006 році, вже придбало широку популярність і стало традиційним.

День вишиванки, всеукраїнське свято, покликане зберегти народні традиції носіння етнічно вишитий українській одяг. В цей день українців закликають змінити або доповнити звичайний одяг українською національною вишиванкою.

Вишиванка є запорукою гарного настрою і удачі, адже левова частка візерунків на розшитих сорочках представляють символи краси, добра, процвітання і захисту від злих сил.

Працівники Вовчанської районної ради разом з головою районної ради Анатолієм Степанцем підтримують традицію, і в День вишиванки приходять на роботу в традиційному українському вбранні.

Детальніше...

 

Чергова сесія районної ради

16.05.2019

16 травня відбулася чергова тридцять шоста сесія Вовчанської районної ради, під головуванням голови районної ради Анатолія Степанця.

На сесії було заслухано повідомлення голови Вовчанської районної виборчої комісії Бахішевої Н.Л. про визнання повноважень депутата районної ради Тимченка Ю.Ю. та представлено нового начальника Вовчанського відділу поліції головного управління Національної поліції України у Харківській області полковника поліції Мєлєшева Сергія Борисовича.

На пленарному засіданні депутати заслухали інформацію про хід виконання районних програм, а саме: Програми з питань захисту прав дітей, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності; Комплексної програми соціального захисту населення; Програми надання медичної допомоги дітям, хворим на рідкісні (орфані) захворювання; Програми соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей.

Детальніше...

 

Зміни до порядку надання субсидії

16.05.2019

Стосовно призначення субсидії на наступний період у травні 2019 року

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 (далі – Постанова № 373) виключено пункт 3 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 № 1176 «Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі», яким було встановлено, що з 1 травня 2019 р. призначення житлової субсидії домогосподарствам, які таку субсидію одержували протягом опалювального сезону 2018/19 року на підставі їх звернень до 31 грудня 2018 р., здійснюється лише після подання нових заяви (в якій обов’язково зазначається номер мобільного телефону заявника) і декларації.

Детальніше...

 

Легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення

16.05.2019

Легалізація заробітної плати залишається одним із найактуальніших питань сьогодення. Найважливішими складовими соціально-трудових відносин є порядок працевлаштування, оплата праці, режим, умови праці тощо.

На жаль, відносини між роботодавцями та найманими працівниками нерідко не відповідають нормам чинного законодавства. Здебільшого проблемні питання щодо легалізації заробітної плати виникають у суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб, коли заробітна плата виплачується найманим працівникам, які не обліковуються у бухгалтерських документах.

Детальніше...

 

Засідання постійних депутатських комісій

14.05.2019

14 травня відбулося засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання, за участю голови Вовчанської районної ради А.В.Степанця.

На засіданні депутати обговорили проекти рішень порядку денного чергової сесії районної ради та запропонували винести їх на розгляд сесії, яка відбудеться 16 травня 2019 року о 10 годині.

.

 

Засідання постійної депутатської комісії

10.05.2019

10 травня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, в якому взяв участь голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець.

Детальніше...

 

Урочисті заходи з нагоди відзначення 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня – це день, який для всіх поколінь є особливим: у ньому і радість перемоги, і гіркота втрат. День, коли ми вкотре подумки повертаємося до незабутнього травня 1945 року, щоб згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з нацистскими загарбниками.

З нагоди відзначення 74-ї річниці  Перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні, 9 травня в районному будинку культури відбулися святкові заходи.

З вітальними словами до присутніх звернулись голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації В.М. Мірошник, які дякували  ветеранам за здобуту перемогу та усім гостям свята бажали мирного неба, міцного здоров’я, добра, віри, надії та любові.

Детальніше...

 

День пам’яті та примирення

Вже в котре, у вечірню годину 8 травня в місті Вовчанську проходить акція «Свічка пам’яті» з нагоди Дня пам’яті та примирення. Вовчани та гості міста збираються з лампадками, квітами і колоною йдуть до пам’ятника загиблим воїнам та до Меморіалу Слави в парку 40-річчя Перемоги, щоб згадати тих, хто віддав своє життя заради  миру  і  нашого  спокою.

В урочисто – траурній ході взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації В.М. Мірошник, Вовчанський міський голова В.С. Шевченко, народний депутат України Д.О. Шенцев, працівники районної державної адміністрації, районної та міської ради, керівники підприємств, установ, ветерани та учасники Другої світової війни, воїни-інтернаціоналісти, трудові колективи підприємств, установ та організацій, учнівська молодь.

Детальніше...

 

Шановні ветерани війни, дорогі жителі району!

Від щирого серця вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення й

74-ю річницею Перемоги над нацизмом

у Другій світовій війні!

У ці урочисті травневі дні ми вшановуємо пам’ять усіх жертв найстрашнішої війни в історії людства, схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, котрі мужньо боролися на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, самовіддано працювали у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму.

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за  безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство. Ми у вічному боргу перед ними, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які вони виявили в боях за рідну землю.

Бажаю Вам міцного здоров`я, щастя і благополуччя, бадьорості духу і довгих-довгих років життя під мирним небом.

З повагою,

голова районної ради                                                         А.В.Степанець


 

Відбулося засідання конкурсного комітету районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом»

08.05.2019

8 травня 2019 року відбулося засідання конкурсного комітету районного конкурсу «Розбудуємо громаду разом» на якому, за зверненням голови Вовчансько-Хутірської сільської ради, було розглянуто питання щодо виключення зі списку переможців міні-проект «На майданчику «Дзвіночка» граємо-здоровими зростаємо» (оснащення дитячого майданчика сучасним обладнанням та спортивно-ігровим інвентарем Вовчансько-Хутірського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Дзвіночок».

Також було розглянуто інформацію про хід реалізації проектів – переможців районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо  громаду разом».


 

Муніципальна няня

08.05.2019

З січня 2019 року в Україні запрацював ще один вид соціальної допомоги новоспеченим батькам - « муніципальна няня». Це додаткова грошова допомога від Уряду молодим сім’ям.

Крім щомісячних 860 гривень виплат на дитину, сім’я зможе безповоротно щомісяця отримувати ще 1 626 гривень на відшкодування послуги няні.

Для отримання даної допомоги необхідно:

  1. Самостійно обрати няню
  2. Укласти офіційний договір ( не потребує нотаріального завірення )
  3. Подати документи в управління соціального захисту:

Детальніше...

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!