Відбулося засідання експертної комісії з призначення стипендій «Обдарованість»

07.05.2019

Запровадження системи заохочень обдарованих учнів закладів освіти району є складовою виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 927/2010 «Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді». Рішенням ІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради було прийнято рішення «Про затвердження районної програми «Обдаровані діти» на 2016-2020 роки» зі змінами, згідно з яким щорічно визначаються учні, яким призначається стипендія голови Вовчанської районної державної адміністрації та голови Вовчанської районної ради та виплачується одноразова грошова винагорода педагогічним працівникам.

Детальніше...

 

Урочистості з нагоди Дня прикордонника України

03.05.2019

3 травня 2019 року відбулися урочисті святкові заходи з нагоди відзначення Дня прикордонника України.

Зазначимо, що День прикордонника України тепер відзначають 30 квітня, згідно з  Указом Президента України від 27.04.18 року

Вартові державних рубежів завжди були у великій повазі і шані в українського народу. Прикордонні війська стали важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних, економічних, військових інтересів незалежної України.

Усіх тих, хто стояв або стоїть на сторожі державного кордону, хто ціною життя та здоров’я боронить мир та спокій мільйонів українців, привітали голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Наталя Гордієнко, голова правління ПРАТ «Вовчанський агрегатний завод», депутат Харківської обласної ради Олександр Антоненко, начальник відділу прикордонної служби «Вовчанськ», майор Ярослав Кріпак.

.

Детальніше...

 

ДОРОГІ ВОВЧАНИ, ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

Прийміть найщиріші вітання з Великоднем - світлим та величним святом Христового Воскресіння!

Величне свято Христового Воскресіння спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями, дає нам нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнитися духовно. Світло Великодня очищує душу, сповнюючи її високими прагненнями, зігріває серце теплом віри та надії, вчить милосердю, прощенню та взаєморозумінню.

З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю.

Нехай радісні пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на вашому життєвому шляху, Чудо Воскресіння Христового надихає на добрі та праведні справи.

Нехай Вашими супутниками будуть виваженість, злагода, любов і Божа опіка у всіх починаннях.

Бажаю душевної чистоти і гармонії, миру та спокою у Ваших домівках. Щастя Вам, процвітання та Божої благодаті !

Хростос Воскрес!

З повагою, голова районної ради        А.В.Степанець


 

Вшанували пам’ять загиблих на Чорнобильській АЕС

26.04.2019

26 квітня пройшов траурний мітинг з нагоди  33-ї річниці з дня техногенної катастрофи на Чорнобильській АЕС. У покладанні квітів взяли участь представники районної ради, районної державної адміністрації, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, трудові колективи підприємств, установ та організацій, жителі міста та району, молодь.

Детальніше...

 

Шановні жителі Вовчанщини !

26.04.2019

26 квітня виповнюється 33 роки з моменту страшної для всього людства техногенної ядерної катастрофи – аварії на Чорнобильській атомній електростанції, наслідки якої відчула на собі вся країна. Саме в ніч на 26 квітня 1986 року неподалік старовинного українського містечка Чорнобиль здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.

На шлях невидимого ворога стали мужні, рішучі та здатні на самопожертву люди. Кожна секунда перебування на місці катастрофи коштувала їм життя, але вони працювали в зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району за подвиг, під час якого Ви жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям та життям, ставши на шляху сліпої ядерної стихії і захистили тим самим не лише українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра та злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

З повагою, голова районної ради                                     А.В.Степанець


 

З 1 квітня Уряд вводить новий вид допомоги для багатодітних сімей у розмірі 1700 грн.

24.04.2019

З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей Уряд запровадив новий вид соціальних виплат - щомісячна допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях, у розмірі 1700 грн.

Державна допомога призначатиметься на третю і кожну наступну дитину та виплачуватиметься щомісяця до досягнення дитиною 6-річного віку. У разі коли в сім'ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім'я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюватиметься на кожну таку дитину.

Детальніше...

 

16 квітня 2019 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХXVІ сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 

З ДУМКОЮ ПРО МАЙБУТНЄ

16.04.2019

Традиційно щороку, коли наша земля вже готова до весняного оновлення, проводиться весняне прибирання та благоустрій територій.

Відтак, 16 квітня 2019 року до цієї благородної справи долучилися колективи дитячих садочків міста Вовчанська. За підтримки Вовчанської районної державної адміністрації та Вовчанської районної ради вони приступили до висадки саджанців на прилеглій території та на подвір’ї дитячих садочків. Всього висаджено понад 60 лип. Приємно відзначити, що в озелененні території дитячих садочків взяли участь не лише дорослі, а й малеча.

Справа хороша і корисна, а головне — добра. Бо людина має творити добро на землі для себе та інших. Ці чесноти прищеплюють дітлахам, користуючись народною мудрістю «що посієш, те й пожнеш».

Нехай же висаджені дерева ростуть разом із малятами сильними, красивими. А дитячі садочки стануть ще зеленішими, прекраснішими, і в будь-яку пору року зачаровують кожного неповторною красою.

.

.

.

. 

«Безпечне та здорове майбутнє праці»

09.04.2019

ЗВЕРНЕННЯ

Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році

заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

до органів державної влади, органів місцевого самоврядування,

роботодавців, профспілок, засобів масової інформації,

керівників і працівників підприємств, установ та організацій

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 у нашій країні відзначають День охорони праці. Цьогоріч Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». Напередодні свого столітнього ювілею, який відзначають у 2019 році, і під впливом дискусій про майбутнє сфери праці МОП підбиває підсумки багаторічної діяльності, спрямованої на гармонійний розвиток усіх напрямів цієї сфери, будує плани на майбутнє в контексті глобальних трансформацій щодо таких аспектів, як технології, демографія, організація праці та клімат.

Детальніше...

 

Увага! Торгівля людьми

05.04.2019

МОЖЛИВО, ВИ ПОТРАПИЛИ  У СИТУАЦІЮ

ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

ЯКЩО: - У тебе забрали паспорт або  інші документи;

- Вас контролювали, обмежували свободу пересування та спілкування;

- Вам погрожували, Вас били, ґвалтували, над Вами знущалися або чинили психологічний тиск;

Детальніше...

 

Сесія Вовчанської районної ради

04.04.2019

04 квітня під головуванням голови районної ради А.В.Степанця, відбулася  позачергова сесія Вовчанської районної ради VІІ скликання. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської РДА В.М.Мірошник, керівники підприємств, організацій, силових відомств, виконавчий апарат районної ради, начальники відділів, секторів і управлінь райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

Після затвердження ряду процедурних питань, які стосувались регламенту сесії, секретаріату, тощо, депутати перейшли до розгляду питань порядку денного, які попередньо були розглянуті на засіданні постійних комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії районної ради.

Детальніше...

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!