Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Засідання «круглого столу»

12.06.2019

12 червня 2019 року відбулося засідання «круглого столу», в якому взяли участь представники департаментів і управлінь обласної державної адміністрації, начальники управлінь, відділів Вовчанського, Великобурлуцького, Печенізького районів, ветеранські активісти з ради обласної ветеранської організації та Вовчанського, Великобурлуцького, Печенізького районів.

З привітним словом до присутніх звернулись голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, голова ради обласної ветеранської організації, голова комітету ветеранів праці та дітей війни Володимир Гриневич, народний депутат України Дмитро Шенцев.

Детальніше ...

 

Управління соціального захисту населення інформує

12.06.2019

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціального спрямування, для виконання (реалізації), яких надається фінансова підтримка у 2019 році

Пріоритетні напрямки на вирішення яких мають бути розроблені програми (проекти, заходи) інститутами громадянського суспільства соціального спрямування

Регламент роботи Конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій

Додатки до Порядку відбору інститутів громадянського суспільства соціального спрямування. Додаток 1, Додаток 2, Додаток 3, Додаток 4.


 

ПОВІДОМЛЕННЯ

06.06.2019

Повідомлення про намір здійснити зміну (коригування) діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для всіх категорій споживачів та послугу з централізованого опалення

Згідно ст.10 Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», ст..3 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та ст.ст.15, 20 Закону України «Про теплопостачання», посилаючись на п.8 та п.104 «Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для всіх категорій споживачів, послугу з централізованого опалення»,

Детальніше ...

 

З 1 липня набуде чинності новий Порядок розслідування нещасних випадків

05.06.2019

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №337 затверджено Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, який набуде чинності 01.07.2019 р.

Документом удосконалено механізми розслідування та обліку нещасних випадків та аварій на виробництві відповідно до вимог чинного законодавства, а також урегульовано питання розслідування професійних захворювань та отруєнь на виробництві.

Детальніше...

 

Нарада з головами органів місцевого самоврядування

03.06.2019

03 червня відбулася нарада з головами місцевих рад району, в ході якої було обговорено завдання органів місцевого самоврядування в підготовці та проведення позачергових виборів до Верховної ради України та інші питання. Нарада пройшла під керівництвом голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця, за участю голови Вовчанської районної державної адміністрації Віталія Мірошника та народного депутата України Дмитра Шенцева.

.


 

«Свято дитинства»

31.05.2019

31 травня у Вовчанську відзначили Міжнародний день захисту дітей. З нагоди свята на міську площу завітали випускники Дитячого навчального закладу «Ясла-садок №1», Дитячого навчального закладу «Ясла - садок №2», Дитячого навчального закладу «Дитячий садок №2», Дитячого навчального закладу «Ясла-садок №7» їх вихователі, батьки та гості свята.

Детальніше...

 

Проект Мін'юсту "Я МАЮ ПРАВО!"

30.05.2019

Чужих дітей не буває

Як оформити аліменти за взаємною згодою?

Один із батьків може подати заяву за своїм місцем роботи, місцем виплати пенсії, стипендії про нарахування аліментів на дитину, вказавши розмір та строк. Заява подається особою, яка буде сплачувати аліменти, а не особою, на користь якої сплачуються аліменти. Аліменти відраховуються не пізніше триденного строку від дня, встановленого для виплати заробітної плати, пенсії, стипендії.

Детальніше...

 

Проект Мін'юсту "Я МАЮ ПРАВО!"

30.05.2019

Виїзд із дитиною за кордон

Якщо дитина проживає з одним із батьків, який не перешкоджає другому з батьків у побачення і спілкуванні з дитиною

Не потрібно отримувати дозвіл другого з батьків на виїзд за кордон дитини* на строк до 1 місяця.

*Якщо мета поїздки: лікування; навчання; участь у дитячих змаганнях, фестивалях, наукових виставках, учнівських олімпіадах та конкурсах, екологічних, технічних, мистецьких туристичних, дослідницьких, спортивних заходах; оздоровлення та відпочинок.

Що потрібно зробити?

Детальніше...

 

Соціальний захист

30.05.2019

23 лютого 2017 року Харківською обласною радою створено КУ «Кризовий соціальний центр для жінок» (далі – Центр) є спеціальною соціальною установою для тимчасового перебування жінок (у тому числі матерів з дітьми), що потрапили у важку життєву ситуацію  та потребують допомоги.

Центр здійснює свою діяльність без розголошення інформації про своє місцезнаходження та без розміщення вивіски на приміщенні (будівлі, споруді чи інше), в якому він знаходиться.

Основною метою діяльності Центру є надання комплексної допомоги жінкам (у тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, спричинених, або звільненням з місць позбавлення волі, або потраплянням у ситуації торгівлі людьми, або вчиненням стосовно них гендерно обумовленого насильства.

Для успішного вирішення завдань Центр забезпечує роботу з надання таких соціальних послуг:

Детальніше...

 

Привітання зі святом Останнього дзвоника

24.05.2019

Дорогі школярі!  Шановні вчителі та батьки!

Вітаю вас зі святом Останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року!

Школярам бажаю змістовних літніх канікул, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Випускникам - щасливої дороги у широкий світ дорослого життя, щоб цей шлях був сповнений гарними подіями й здобутками, чистої незрадливої долі, здійснення всіх мрій і сподівань.

Глибоко вдячний педагогам і батькам за самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям.  Ба­жаю Вам нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

Тож вітаю всіх зі святом Останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки й почуття!

З повагою,

голова районної ради        А.В.Степанець


 

Монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг почнеться з 01.10.2019 року

24.05.2019

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі»  затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.

Передбачено дві форми надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій формі: безготівкова і готівкова.

Пільги у грошовій безготівковій формі призначатимуться через АТ «Ощадбанк» (аналогічній грошовій безготівковій формі надання житлових субсидій). Для цього АТ «Ощадбанк» вестиме персоніфікований облік пільговиків і коштів, які поступатимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Потім кошти переказуватимуть на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг.

Детальніше...

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 41 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!