Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Засідання постійних депутатських комісій

14.05.2019

14 травня відбулося засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання, за участю голови Вовчанської районної ради А.В.Степанця.

На засіданні депутати обговорили проекти рішень порядку денного чергової сесії районної ради та запропонували винести їх на розгляд сесії, яка відбудеться 16 травня 2019 року о 10 годині.

.

 

Засідання постійної депутатської комісії

10.05.2019

10 травня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, в якому взяв участь голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець.

Детальніше...

 

Урочисті заходи з нагоди відзначення 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня – це день, який для всіх поколінь є особливим: у ньому і радість перемоги, і гіркота втрат. День, коли ми вкотре подумки повертаємося до незабутнього травня 1945 року, щоб згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з нацистскими загарбниками.

З нагоди відзначення 74-ї річниці  Перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні, 9 травня в районному будинку культури відбулися святкові заходи.

З вітальними словами до присутніх звернулись голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації В.М. Мірошник, які дякували  ветеранам за здобуту перемогу та усім гостям свята бажали мирного неба, міцного здоров’я, добра, віри, надії та любові.

Детальніше...

 

День пам’яті та примирення

Вже в котре, у вечірню годину 8 травня в місті Вовчанську проходить акція «Свічка пам’яті» з нагоди Дня пам’яті та примирення. Вовчани та гості міста збираються з лампадками, квітами і колоною йдуть до пам’ятника загиблим воїнам та до Меморіалу Слави в парку 40-річчя Перемоги, щоб згадати тих, хто віддав своє життя заради  миру  і  нашого  спокою.

В урочисто – траурній ході взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації В.М. Мірошник, Вовчанський міський голова В.С. Шевченко, народний депутат України Д.О. Шенцев, працівники районної державної адміністрації, районної та міської ради, керівники підприємств, установ, ветерани та учасники Другої світової війни, воїни-інтернаціоналісти, трудові колективи підприємств, установ та організацій, учнівська молодь.

Детальніше...

 

Шановні ветерани війни, дорогі жителі району!

Від щирого серця вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення й

74-ю річницею Перемоги над нацизмом

у Другій світовій війні!

У ці урочисті травневі дні ми вшановуємо пам’ять усіх жертв найстрашнішої війни в історії людства, схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, котрі мужньо боролися на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, самовіддано працювали у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму.

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за  безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство. Ми у вічному боргу перед ними, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які вони виявили в боях за рідну землю.

Бажаю Вам міцного здоров`я, щастя і благополуччя, бадьорості духу і довгих-довгих років життя під мирним небом.

З повагою,

голова районної ради                                                         А.В.Степанець


 

Відбулося засідання конкурсного комітету районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом»

08.05.2019

8 травня 2019 року відбулося засідання конкурсного комітету районного конкурсу «Розбудуємо громаду разом» на якому, за зверненням голови Вовчансько-Хутірської сільської ради, було розглянуто питання щодо виключення зі списку переможців міні-проект «На майданчику «Дзвіночка» граємо-здоровими зростаємо» (оснащення дитячого майданчика сучасним обладнанням та спортивно-ігровим інвентарем Вовчансько-Хутірського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Дзвіночок».

Також було розглянуто інформацію про хід реалізації проектів – переможців районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо  громаду разом».


 

Муніципальна няня

08.05.2019

З січня 2019 року в Україні запрацював ще один вид соціальної допомоги новоспеченим батькам - « муніципальна няня». Це додаткова грошова допомога від Уряду молодим сім’ям.

Крім щомісячних 860 гривень виплат на дитину, сім’я зможе безповоротно щомісяця отримувати ще 1 626 гривень на відшкодування послуги няні.

Для отримання даної допомоги необхідно:

  1. Самостійно обрати няню
  2. Укласти офіційний договір ( не потребує нотаріального завірення )
  3. Подати документи в управління соціального захисту:

Детальніше...

 

Відбулося засідання експертної комісії з призначення стипендій «Обдарованість»

07.05.2019

Запровадження системи заохочень обдарованих учнів закладів освіти району є складовою виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 927/2010 «Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді». Рішенням ІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради було прийнято рішення «Про затвердження районної програми «Обдаровані діти» на 2016-2020 роки» зі змінами, згідно з яким щорічно визначаються учні, яким призначається стипендія голови Вовчанської районної державної адміністрації та голови Вовчанської районної ради та виплачується одноразова грошова винагорода педагогічним працівникам.

Детальніше...

 

Урочистості з нагоди Дня прикордонника України

03.05.2019

3 травня 2019 року відбулися урочисті святкові заходи з нагоди відзначення Дня прикордонника України.

Зазначимо, що День прикордонника України тепер відзначають 30 квітня, згідно з  Указом Президента України від 27.04.18 року

Вартові державних рубежів завжди були у великій повазі і шані в українського народу. Прикордонні війська стали важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних, економічних, військових інтересів незалежної України.

Усіх тих, хто стояв або стоїть на сторожі державного кордону, хто ціною життя та здоров’я боронить мир та спокій мільйонів українців, привітали голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Наталя Гордієнко, голова правління ПРАТ «Вовчанський агрегатний завод», депутат Харківської обласної ради Олександр Антоненко, начальник відділу прикордонної служби «Вовчанськ», майор Ярослав Кріпак.

.

Детальніше...

 

ДОРОГІ ВОВЧАНИ, ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

Прийміть найщиріші вітання з Великоднем - світлим та величним святом Христового Воскресіння!

Величне свято Христового Воскресіння спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями, дає нам нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнитися духовно. Світло Великодня очищує душу, сповнюючи її високими прагненнями, зігріває серце теплом віри та надії, вчить милосердю, прощенню та взаєморозумінню.

З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю.

Нехай радісні пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на вашому життєвому шляху, Чудо Воскресіння Христового надихає на добрі та праведні справи.

Нехай Вашими супутниками будуть виваженість, злагода, любов і Божа опіка у всіх починаннях.

Бажаю душевної чистоти і гармонії, миру та спокою у Ваших домівках. Щастя Вам, процвітання та Божої благодаті !

Хростос Воскрес!

З повагою, голова районної ради        А.В.Степанець


 

Вшанували пам’ять загиблих на Чорнобильській АЕС

26.04.2019

26 квітня пройшов траурний мітинг з нагоди  33-ї річниці з дня техногенної катастрофи на Чорнобильській АЕС. У покладанні квітів взяли участь представники районної ради, районної державної адміністрації, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, трудові колективи підприємств, установ та організацій, жителі міста та району, молодь.

Детальніше...

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!