До уваги органів місцевого самоврядування та жителів Вовчанського району!

08.04.2020

 

Для профілактичної дезінфекції приміщень та вулиць населених пунктів району використовуються  наступні дезінфікуючі засоби:

-     Гіпохлорид натрію 1% р-н (Марки А,Б 600 мл  на 10 л води; Марки В 840 мл  на 10 л  води);

-      Санітаб – 0,06% р-н   (4 таблетки на 10 л  води);

-       Санікон 1,0% р-н   (100 мл на 10 л води);

-       Медикарин 0,06% р-н   (4 таблетки на 10 л води);

-       Дезактин 0,2% р-н   (20 г на 10 л води);

-       Хлорне вапно 0,25% р-н   (250 мл 10% розчину на 9 л 750 мл води);

-       Біохлор 0,05% р-н (75 мл на 10 л води).

Дезінфекцію слід проводити не рідше, ніж 2 рази на день.


 

 

 

До відома територіальних громад району!

06.04.2020

З 19.04.2020 року вводиться в дію Закон України від 19.09.2019 року № 114-IX «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі » та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель».

Звертаємо увагу на те, що внесено зміни до сфери застосування Закону в частині проведення закупівель за спрощеною процедурою, а саме частиною 2 статті 3 Закону передбачено, що замовники здійснюють спрощені закупівлі шляхом використання електронної системи закупівель у порядку, передбаченому  Законом (вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість товару (товарів), послуги (послуг)  200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень).

У разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель, у тому числі електронні каталоги для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. 

Оновлені заходи безпеки на період проведення карантину на території України до 24 квітня 2020 року

01.04.2020

На засіданні Кабінету Міністрів України 01.04.2020 урядом запропоновано внести зміни до постанови №211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2". Постанову буде викладено в новій редакції.

«З метою унеможливлення поширення коронавірусної хвороби пропонується запровадити ефективну комбінацію профілактичних немедикаментозних заходів, серед яких: домашня ізоляція, соціальне дистанціювання осіб віком понад 60 років, обмеження відвідування парків та зон відпочинку та інше», – сказав на засіданні уряду Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

Отже, зважаючи на щоденне зростання кількості хворих на COVID-19 в Україні більше, ніж на 10%, та враховуючи рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і досвід міжнародної практики, уряд вважає за потрібне запровадити більш жорсткі вимоги щодо карантину.

Зокрема, під час карантину, який триватиме до 24 квітня 2020 р. на всій території України, серед внесених нових змін діятиме заборона на:

– перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;

– переміщення групою більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;

– перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;

– відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;

– відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

– проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування тощо.

Зазначимо, що деякі обмежувальні заходи вже впроваджені місцевою владою.

Усі інші нововведення будуть опрацьовані з урахуванням пропозицій Уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової та профільних міністерств та відомств.


 

ДО УВАГИ !

01.04.2020

Рекомендації та роз'яснення Вовчанського бюро правової домоги з питань, які можуть  виникнути у громадян України під час каратнину

 

1. Що означає режим надзвичайної ситуації

2. Що робити, якщо зникла людина

3. Як повернути вартість квитків на скасовані через карантин перевезення

4. Карантин та фейки. Або чи притягуються батьки за перебування дітей на вулиці 

ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДЯН ГОЛОВИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ СЕРГІЯ ЧЕРНОВА

29.03.2020

Дорогі земляки!

Вкотре звертаюся до вас із засторогою: не втрачайте пильність та не ставтеся легковажно до найбільшої небезпеки сьогодення, яку несе для нас і наших близьких коронавірусна інфекція.

Цей ворог страшний, бо ми досі беззахисні перед ним. Він, не розбираючи, вихоплює будь-кого зі спокійного життя. Перед нами приклад успішних країн, які щодня втрачають сотні й навіть тисячі своїх громадян. Як свідчать дані Всесвітньої організації здоров'я, на COVID-19 у світі вже захворіли майже 600 тисяч людей.

Україна на упередження поширення інфекції застосувала безпрецедентні заходи, запровадивши карантин. Так, це болісно для економіки. Але, лише максимально обмеживши сьогодні контакти й спілкування, можна мінімізувати людські жертви.

Шановні земляки! Будьте відповідальними. Карантин - не відпустка, не час для пікніків  і масових зібрань на природі.

Залишайтеся вдома! Використовуйте в магазині чи аптеці маску, рукавички, дезінфекційні засоби. Запасіться терпінням: криза мине і життя неодмінно завирує у звичному темпі. Але йому, життю, саме ми даємо шанс сьогодні.  Будьте поруч з близькими, даруйте одне одному увагу, тепло родинного спілкування. Тілесного і духовного здоров'я усім нам!

Голова Харківської обласної ради

Сергій Чернов 

ДО УВАГИ !

27.03.2020

Протокол №8 позачергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС від 26 березня 2020 року 

ДО УВАГИ !

25.03.2020

Постанова МОЗ №2 від 21.03.2020 "Про запобігання подальшого занесення на територію України випадків коронавірусної хвороби (CОVID-19)" 

ДО УВАГИ !

24.03.2020

Протокол №5 позачергового засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС від 23 березня 2020 року 

ПІДТРИМКА РАЙОННИХ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

23.03.2020

В умовах здійснення карантинних заходів, направлених на запобігання поширенню на території Вовчанського району коронавірусу COVID-19, Вовчанською районною радою разом з Вовчанською районною держадміністрацією проведено роботу щодо підготовки закладів охорони здоров’я району до адекватного реагування на можливий перебіг подій, пов’язаних з епідемією. Зокрема, для вжиття заходів з попередження поширення коронавірусу COVID-19 на території нашого району на виконання Програми поповнення місцевого матеріального резерву для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Вовчанському районі на 2018-2020 роки з районного бюджету рішенням сесії, яка відбулася 19 березня 2020 року, було виділено 950,0 тис.грн. дані кошти будуть направлені на придбання засобів індивідуального захисту (захисні костюми багаторазового та одноразового використання, респіратори, маски медичні, захисні окуляри), дезінфікуючі засоби, дезапаратура (оприскувачі, відра), швидкий тест VivaDlagTMCOVID-19IgVID, паливно-мастильні матеріали.

Детальніше...

 

ДО УВАГИ !

23.03.2020

Протокол №7 позачергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС від 21 березня 2020 року

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!