Управління соціального захисту населення інформує

31.01.2020

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ!

КОЛЕКТИВНО – ДОГОВІРНЕ РЕГУЛЮВАННЯ СОЦІАЛЬНО – ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

За традицією в лютому – березні в районі проводиться двомісячник з укладання колективних договорів підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності. Під час нього роботодавці та трудові колективи мають розробити та ухвалити колективні договори або внести зміни чи доповнення до діючих договорів, якщо вони укладені на декілька років, підбити підсумки виконання взаємних зобов’язань за минулий рік.

Детальніше...

 

Нарада з головами органів місцевого самоврядування

31.01.2020

31 січня 2020 року для голів місцевих рад Вовчанського району було проведено семінар-нараду на тему "Ключові зміни в земельному законодавстві 2019-2020 рр." До присутніх на заході звернувся голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, який зазначив, що питання земельних відносин і застосування законодавства в сфері землевпорядкування наразі є особливо актуальними. Часто голови місцевих рад стикаються з проблемними питаннями щодо землі, які потребують негайного вирішення. Тому для надання роз'яснень стосовно законодавчих змін та застосування чинного земельного законодавства були запрошені спеціалісти районного відділу ГУ Держгеокадастру у Харківській області.

Детальніше...

 

Виїзний прийом Анатолія Степанця у Рубіжненській громаді

30.01.2020

30 січня 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець здійснив виїзний прийом на території Рубіжненської громади. У цьому заході також взяли участь Рубіжненський сільський голова Катерина Долина, депутати сільської ради та місцеві мешканці. В ході виїзного прийому присутні звернулись до голови районної ради з важливими питаннями, які стосуються життя селян і громади в цілому. Так, були озвучені питання до Анатолія Степанця, які стосувались: якості питної води в селах ради, вирішення проблеми систематичного транспортного сполучення з районним центром, про створення робочих місць тощо.

 

Детальніше...

 

До уваги!

29.01.2020

Управління соціального захисту населення Вовчанської районної державної адміністрації надає зразок заяви про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг, а також затверджені форми інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг

(доступ до матеріалів)

  

Виїзний прийом Анатолія Степанця у Симинівській громаді

28.01.2020

28 січня 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець здійснив виїзний прийом на території Симинівської громади. Участь у цьому заході взяли також Симинівський сільський голова Ольга Голов'ятинська, секретар ради Тамара Колєдіна, депутати сільської ради та місцеві мешканці. Під час зустрічі присутні мали змогу задати голові районної ради важливі питання, що стосуються життя громади і кожної окремої сім'ї. Зокрема, жителі та депутати звернулись до Анатолія Степанця з наступними запитаннями: про виникнення частих випадків перепаду та падіння напруги в електромережі по селах громади; про необхідність вирішення питання організованого вивозу твердих побутових відходів; про здійснення роботи щодо вирубки порослі вздовж доріг; про встановлення знаку з назвою та обладнання автобусної зупинки біля хутора Синельникове; про оплату послуг з транспортування природного газу.

Детальніше...

 

Заходи до Дня Соборності України

22.01.2020

22 січня 2020 року в Вовчанську пройшли заходи до Дня Соборності України. В урочистій ході та мітингу з нагоди Дня Соборності України взяли участь заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, керівник апарату Вовчанської райдержадміністрації Світлана Гайворонська, представники трудових і учнівських колективів, громадськість. Учасники мітингу згадали героїв, які боролися за об'єднання всіх національно-демократичних сил України і намагалися збудувати незалежну Соборну Українську державу. Присутні на заході поклали квіти до пам'ятного знаку учасникам АТО на знак пошани до всіх загиблих за незалежність України.

Детальніше...

 

Вітання с Днем Соборності України

22.01.2020

Шановні мешканці Вовчанського району !

22 січня щороку ми відзначаємо День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Тож прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності України!
Успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на наших спільних зусиллях на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу. Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу.
Щиро бажаю всім міцного здоров'я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру, успіхів та нових досягнень на благо рідної Вовчанщини та України! Хай розум, воля і любов до рідного краю сприяють процвітанню соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.


 

 

Сесія Вовчанської районної ради

21.02.2020

21 січня 2020 року відбулась ХLIІ (позачергова) сесія Вовчанської районної ради VII скликання. Участь у засіданні взяли голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів районної ради та райдержадміністрації. На сесії було розглянуто ряд важливих питань. Зокрема, депутати обговорили і схвалили Програму економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2020 рік. Також депутати розглянули питання щодо внесення змін до декількох районних програм: Програми енергозбереження Вовчанського району на 2018-2020 роки, Програми поповнення місцевого матеріального резерву для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Вовчанському районі на 2018-2020 роки, Програми територіальної оборони Вовчанського району на 2019-2020 роки, програми розвитку закладів охорони здоров'я Вовчанського району Харківської області на 2020 рік та інші.

Детальніше...

 

ДО УВАГИ!

21.01.2020

 

Відповідно до рішення Конкурсного комітету 21 січня 2020 року розпочався прийом проєктних заявок для участі в обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Прийом заявок буде здійснюватись до 01 березня 2020 року (до 1700 год.). Звертаємо увагу на те, що рішенням обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1123-VIІ затверджено Положення про порядок проведення обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в новій редакції. Ознайомитися з умовами участі в конкурсі та зразками документів можна на офіційному сайті Харківської обласної ради за адресою: http://www.oblrada.kharkov.ua (в розділі «Конкурси, гранти»).


 

Програма економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2020 рік

21.01.2020

 

 

Програма

економічного і соціального розвитку Вовчанського

району на 2020 рік

 

Додатки до Програми: "Освіта", "Охорона здоров'я", "Паливно-енергетична галузь", "Житлово-комульнальне господарство"


  

Відбулося засідання постійних депутатських комісій

17.01.2020

17 січня 2020 року під головуванням голови Вовчанської районної ради А.В.Степанця відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради. На засіданні депутатами було розглянуто ряд важливих проектів рішень, винесених на позачергову сесію районної ради, що запланована на 21 січня 2020 року. Зокрема, члени постійних комісій обговорили проект Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2020 рік і основні її напрямки. Також депутати розглянули питання щодо внесення змін до декількох районних програм: Програми енергозбереження Вовчанського району на 2018-2020 роки, Програми поповнення місцевого матеріального резерву для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Вовчанському районі на 2018-2020 роки, Програми територіальної оборони Вовчанського району на 2019-2020 роки, програми розвитку закладів охорони здоров'я Вовчанського району Харківської області на 2020 рік та інші.

Детальніше...

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 15 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!