З 1 липня набуде чинності новий Порядок розслідування нещасних випадків

05.06.2019

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №337 затверджено Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, який набуде чинності 01.07.2019 р.

Документом удосконалено механізми розслідування та обліку нещасних випадків та аварій на виробництві відповідно до вимог чинного законодавства, а також урегульовано питання розслідування професійних захворювань та отруєнь на виробництві.

Детальніше...

 

Нарада з головами органів місцевого самоврядування

03.06.2019

03 червня відбулася нарада з головами місцевих рад району, в ході якої було обговорено завдання органів місцевого самоврядування в підготовці та проведення позачергових виборів до Верховної ради України та інші питання. Нарада пройшла під керівництвом голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця, за участю голови Вовчанської районної державної адміністрації Віталія Мірошника та народного депутата України Дмитра Шенцева.

.


 

«Свято дитинства»

31.05.2019

31 травня у Вовчанську відзначили Міжнародний день захисту дітей. З нагоди свята на міську площу завітали випускники Дитячого навчального закладу «Ясла-садок №1», Дитячого навчального закладу «Ясла - садок №2», Дитячого навчального закладу «Дитячий садок №2», Дитячого навчального закладу «Ясла-садок №7» їх вихователі, батьки та гості свята.

Детальніше...

 

Проект Мін'юсту "Я МАЮ ПРАВО!"

30.05.2019

Чужих дітей не буває

Як оформити аліменти за взаємною згодою?

Один із батьків може подати заяву за своїм місцем роботи, місцем виплати пенсії, стипендії про нарахування аліментів на дитину, вказавши розмір та строк. Заява подається особою, яка буде сплачувати аліменти, а не особою, на користь якої сплачуються аліменти. Аліменти відраховуються не пізніше триденного строку від дня, встановленого для виплати заробітної плати, пенсії, стипендії.

Детальніше...

 

Проект Мін'юсту "Я МАЮ ПРАВО!"

30.05.2019

Виїзд із дитиною за кордон

Якщо дитина проживає з одним із батьків, який не перешкоджає другому з батьків у побачення і спілкуванні з дитиною

Не потрібно отримувати дозвіл другого з батьків на виїзд за кордон дитини* на строк до 1 місяця.

*Якщо мета поїздки: лікування; навчання; участь у дитячих змаганнях, фестивалях, наукових виставках, учнівських олімпіадах та конкурсах, екологічних, технічних, мистецьких туристичних, дослідницьких, спортивних заходах; оздоровлення та відпочинок.

Що потрібно зробити?

Детальніше...

 

Соціальний захист

30.05.2019

23 лютого 2017 року Харківською обласною радою створено КУ «Кризовий соціальний центр для жінок» (далі – Центр) є спеціальною соціальною установою для тимчасового перебування жінок (у тому числі матерів з дітьми), що потрапили у важку життєву ситуацію  та потребують допомоги.

Центр здійснює свою діяльність без розголошення інформації про своє місцезнаходження та без розміщення вивіски на приміщенні (будівлі, споруді чи інше), в якому він знаходиться.

Основною метою діяльності Центру є надання комплексної допомоги жінкам (у тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, спричинених, або звільненням з місць позбавлення волі, або потраплянням у ситуації торгівлі людьми, або вчиненням стосовно них гендерно обумовленого насильства.

Для успішного вирішення завдань Центр забезпечує роботу з надання таких соціальних послуг:

Детальніше...

 

Привітання зі святом Останнього дзвоника

24.05.2019

Дорогі школярі!  Шановні вчителі та батьки!

Вітаю вас зі святом Останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року!

Школярам бажаю змістовних літніх канікул, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Випускникам - щасливої дороги у широкий світ дорослого життя, щоб цей шлях був сповнений гарними подіями й здобутками, чистої незрадливої долі, здійснення всіх мрій і сподівань.

Глибоко вдячний педагогам і батькам за самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям.  Ба­жаю Вам нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

Тож вітаю всіх зі святом Останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки й почуття!

З повагою,

голова районної ради        А.В.Степанець


 

Монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг почнеться з 01.10.2019 року

24.05.2019

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі»  затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.

Передбачено дві форми надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій формі: безготівкова і готівкова.

Пільги у грошовій безготівковій формі призначатимуться через АТ «Ощадбанк» (аналогічній грошовій безготівковій формі надання житлових субсидій). Для цього АТ «Ощадбанк» вестиме персоніфікований облік пільговиків і коштів, які поступатимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Потім кошти переказуватимуть на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг.

Детальніше...

 

Свято обдарованих дітей «Золоті зерна»

23.05.2019

22 травня 2019 року у Вовчанському районному будинку культури відбулося свято «Золоті зерна», на якому було вшановано кращих учнів - переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України, спортивних змагань, творчих конкурсів обласного та Всеукраїнського рівнів 2018 – 2019 навчального року та педагогічних працівників, тренерів, викладачів, керівників гуртків, які підготували переможців.

Привітати обдаровану учнівську молодь навчальних закладів та творче учительство прийшли голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець та голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник.

Детальніше...

 

День пам’яті жертв політичних репресій

17.05.2019

З нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій, який відзначається в Україні щороку у третю неділю травня, у Вовчанську відбулася траурна хода з покладанням квітів до пам’ятного знаку жертв політичних репресій. В заходах взяли участь працівники районної державної адміністрації, районної та міської ради, ветерани війни та праці, представники трудових колективів, молодь,  громадськість.

Детальніше...

 

День вишиванки

16.05.2018

Це чудове свято не має певної фіксованої дати, його відзначають щорічно у третій четвер травня.

Це свято, присвячене українській національній культурі і традиціям, не дивлячись на свій молодий вік, оскільки воно з’явилося відносно недавно в 2006 році, вже придбало широку популярність і стало традиційним.

День вишиванки, всеукраїнське свято, покликане зберегти народні традиції носіння етнічно вишитий українській одяг. В цей день українців закликають змінити або доповнити звичайний одяг українською національною вишиванкою.

Вишиванка є запорукою гарного настрою і удачі, адже левова частка візерунків на розшитих сорочках представляють символи краси, добра, процвітання і захисту від злих сил.

Працівники Вовчанської районної ради разом з головою районної ради Анатолієм Степанцем підтримують традицію, і в День вишиванки приходять на роботу в традиційному українському вбранні.

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 36 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!