Нарада з головами громад Вовчанського району

04.06.2020

04 червня 2020 року відбулась нарада з головами громад Вовчанського району. Зібрання очолив голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, участь у нараді також взяли голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов, керівники структурних підрозділів районної ради та райдержадміністрації, представники Салтівської ОДПІ. Питання, які обговорювались на нараді, стосувались: змін у податковому та антикорупційному законодавстві; процедури передачі рухомого і нерухомого майна територіальних громад як один з етапів реформування місцевого самоврядування в Україні; стану шахтних колодязів і свердловин та якості питної води в населених пунктах району; співпраці громад з відділом ведення реєстру виборців райдержадміністрації та ін.

Детальніше...

 

ВОВЧАНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ

29.05.2020

З метою якісного просвітництва мешканців м. Вовчанська та Вовчанського району Харківської області відділ «Вовчанське бюро правової допомоги» Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надає роз’яснення з деяких акутальних питань:

1.Соціальна підтримка сімей фізичних-осіб підприємців з дітьми в період карантину від 15.05.2020 (додаток 1 до листа).

2. Що необхідно зробити, щоб усиновити дитину від 14.05.2020 (додаток 2 до листа).

3. Психологічне та економічне насильство: як довести факт від 13.05.2020 (додаток 3 до листа).

4. Додатковий строк для прийняття спадщини від 18.05.2020 (додаток 4 до листа).

5. Багатодітні сімї. Правовий статус та державна підтримка від 15.05.2020 (додаток 5 до листа).

6. Правові аспекти дотримання обов’язку дітей піклуватися про своїх батьків від 14.05.2020 (додаток 6 до листа).

7.  Про обов’язок сплати земельного податку від 14.05.2020 (додаток 7 до листа). 

Засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

22.05.2020

22 травня 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець узяв участь у черговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вовчанської районної державної адміністрації. На засідання, яке провів голова Вовчанської  райдержадміністрації Анатолій Косолапов, були запрошені начальники підрозділів райдержадміністрації, голови громад району, керівники установ і організацій, причетних до обговорюваних питань.

Детальніше...

 

З Днем вишиванки!

21.05.2020

Вовчанська районна рада вітає всіх з Днем вишиванки!

Вишиванка - це символ українського народу, його краса і гордість. Нехай чудові вишиті вбрання сьогодні і завжди додають кожному українцю гарного настрою, а також оберігають від негараздів та зігрівають теплом і любов'ю рідної землі!

Детальніше...

 

Сесія Вовчанської районної ради

21.05.2020

21 травня 2020 року відбулась ХLVІ (позачергова) сесія Вовчанської районної ради VII скликання під головуванням Анатолія Степанця - голови Вовчанської районної ради. Участь у засіданні взяли голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов, заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів районної ради та райдержадміністрації. На сесії депутати заслухали ряд важливих питань, внесених до порядку денного. Зокрема, це питання: Про внесення змін до Програми підтримки діяльності та відкритості роботи Вовчанської районної державної адміністрації та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Вовчанською районною радою на 2018-2020 роки; Про внесення змін до рішення XLI сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 12.12.2019 р. "Про районний бюджет на 2020 рік" (зі змінами); Про прийняття медичного обладнання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району; Про надання згоди на прийняття медичного обладнання (PRO-ESU медичний ендоскопічний електрокоагулятор та система рентгенівська діагностична мобільна МАС) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району; Про надання згоди Вовчанському підприємству теплових мереж на передачу в оренду частини будівлі за адресою: смт. Старий Салтів, вул. Культури, буд. 7-б для встановлення обладнання швидкісного мобільного Інтернету; Про надання згоди комунальному підприємству «ЦПМСД Вовчанського району» на передачу в оренду частини будівлі амбулаторії загальної практики – сімейної медицини за адресою: смт. Вільча, вул. Харківська, буд. 49-а для встановлення обладнання телекомунікацій рухомого (мобільного) зв’язку та інше.

Детальніше...

 

Засідання постійних депутатських комісій

9.05.2020

19 травня 2020 року відбулося спільне засідання депутатських комісій районної ради з обговорення питань порядку денного XLVI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради  VIІ скликання. запланованої на 21 травня 2020 року. У засіданні взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов, спеціалісти відділів районнної ради і райдержадміністрації, депутати районної ради. В ході засідання присутні обговорили ряд актуальних питань, представлених на розгляд сесії.

Зокрема, учасниками зібрання були обговорені проекти рішень: Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації на території Вовчанського району Харківської області на 2020 рік; Про внесення змін до Програми поповнення місцевого матеріального резерву для запобігання та ліквідації наслідків НС в Вовчанському районі на 2018-2020 роки; Про внесення змін до рішення XLI сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 12.12.2019 р. № 1148-VII "Про районний бюджет на 2020 рік".

Детальніше...

 

Вітаємо з професійним святом!

18.05.2020

Шановні працівники музеїв!  Вітаю Вас з професійним святом – Міжнародним днем музеїв!

Музейна справа є важливою складовою культурного розвитку суспільства, цінним здобутком історії окремих особистостей і цілого народу. Завдяки музейним експонатам підростаюче покоління українців може долучитися до історії минулого та побачити сьогодення людства, його здобутки і зрозуміти витоки майбутнього.

Дякуючи невтомній творчій праці музейних працівників, які дбайливо зберігають і примножують спадщину Вовчанської землі та всього Слобожанського краю, ми можемо осягнути все те, що є гордістю нашого народу – наукові та культурні здобутки регіону.

Бажаю Вам міцного здоров'я, благополуччя, сімейного затишку, нових творчих здобутків і віри в те, що найкращі скарби української землі будуть збережені для нащадків!

 

Голова районної ради                                                                  Анатолій Степанець 

Засідання постійних депутатських комісій

15.05.2020

15 травня 2020 року відбулося спільне засідання депутатських комісій районної ради з обговорення питань порядку денного XLVI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради  VIІ скликання. запланованої на 21 травня 2020 року. У засіданні взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов, спеціалісти відділів районнної ради і райдержадміністрації, депутати районної ради. В ході засідання присутні обговорили ряд актуальних питань, представлених на розгляд сесії.

Детальніше...

 

Вовчанське підприємство теплових мереж інформує

14.05.2020

Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для всіх категорій споживачів та постачання теплової енергії для населення

Згідно ст.10 Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», ст.3 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови КМУ від 01 червня 2011 року №869 ( в редакції постанови КМУ від 03.04.2019 року №291) та п.2 Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої від 05.06.2018 року №130 Вовчанське підприємство теплових мереж повідомляє про наміри здійснити зміну тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для всіх категорій споживачів, на послугу з постачання теплової енергії для населення.

Детальніше...

 

Визначено переможців районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом»

14.05.2020

14 травня 2020 року відбулося засідання конкурсного комітету районного конкурсу «Розбудуємо громаду разом».  На засіданні були  підведені підсумки  та визначені  переможці районного конкурсу.

В  2020 році   участь в конкурсі взяли  3  територіальні  громади:  Білоколодязька, Старосалтівська та Вільчанська.

За результатами оцінювання, конкурсним комітетом, визначено переможцями два міні-проекти:

-   "З щасливим дитинством - в успішне майбутнє" (облаштування дитячого ігрового майданчика на території Комунального закладу "Білоколодязький ліцей Вовчанської районної ради Харківської області");

-  "Спорт-це рух, а рух- це життя!"- встановлення вуличних тренажерів в селищі Вільча.

Детальніше...

 

12 травня 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець підписав розпорядження "Про скликання XLVІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІI скликання"

12.05.2020

Детальніше...

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!