ДОРОГІ ВОВЧАНИ, ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

14.04.2017

З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляю Вас

з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою!

Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями, дає нам нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнитися духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, а душа  стає світлішою, серце і помисли чистими, щирими та добрими.

Нехай гарний настрій, писанкове розмаїття, Боже благословення увійдуть у кожну оселю, наповнять життя новими надіями на краще.

Голова Вовчанської районної ради        А.В.Степанець


 

Голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець з робочою поїздкою на Балаклійщині

10.04.2017

07 квітня 2017 року голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець разом з головою Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошником здійснив робочу поїздку в Балаклійський район з метою вивчення проблем жителів смт. Нефтяник, який закріплений за Вовчанським районом, обстеження умов проживання постраждалих та вирішення нагальних питань, пов’язаних з якнайшвидшою ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації на Балаклійщині.

Детальніше...

 

Графік проведення богослужінь та освячення пасок у м.Вовчанськ та населених пунктах району 15-16 квітня 2017 р.

10.04.2017

ВОВЧАНСЬК

Настоятель Свято-Жено-Мироносицького храму, протоієрей Іван (Остапович)

15 квітня («Великая суббота»)

7:00 – літургія Святителя Василия Великого,

11:30 – освячення пасок у храмі Успение Пресвятой Богородици, по вул.Чкалова,

12:30 – освячення (Вовчанські Хутора),

13:30 – освячення (Гатище),

14:00 – освячення (Огірцеве),

17:00 – освячення (площа Колокольцова),

23:30 – полунощниця у Храмі,

24:00 – Пасхальна Божественна Літургія.

Детальніше...

 

Звернення до депутатів та працівників місцевих рад регіону щодо надання допомоги постраждалим від вибуху у місті Балаклії 23 березня 2017 року

04.04.2017

Шановні колеги!

Відомо, що підтримка ближнього, який опинився в складній життєвій ситуації, особливо у важкий період, притаманна українцям. Настав час іще раз продемонструвати наші кращі якості.

Усіх нас глибоко стурбувала трагедія, що сталася на військових складах у м. Балаклії нашої області. У результаті пожежі та вибухів значно  пошкоджено об’єкти інфраструктури та особливо житлові будинки, багато з яких не підлягає відновленню. Наші земляки опинилися без даху над головою.

Завдяки оперативним діям працівників ДСНС, військових, поліції, волонтерів під керівництвом спеціального штабу були здійснені дії щодо ліквідації пожежі, розмінування території, але необхідно виконати ще низку робіт для відновлення дахів, вікон, вхідних дверей тощо.

За попередніми підрахунками експертів, безпосередній збиток від пожежі і вибухів складає близько 220 млн грн, а з урахуванням збитків промислових та аграрних підприємств, сума збитку може сягнути  300 млн грн.

Для ліквідації наслідків подій на першому етапі з резервного фонду районного бюджету, а також із резервних фондів обласного і державного бюджетів було виділено понад 132 млн грн. Вочевидь, що цих коштів недостатньо.

Шановні друзі!

Звертаємося до всіх небайдужих, просимо відгукнутися та надати  посильну допомогу в ліквідації надзвичайної ситуації у місті Балаклії, перерахувавши одноденну заробітну плату на розрахунковий благодійний рахунок Балаклійської міської ради № 31551355238022, МФО 851011, ЄДРПОУ 04058628, отримувач: Балаклійська міська рада, призначення платежу: «Благодійний внесок».

Переконані, таким вчинком ми ще раз продемонструємо свою єдність, солідарність із постраждалими від трагедії, підтримаємо та збережемо їхню віру у добро та справедливість!

СХВАЛЕНО

Загальні збори Асоціації

органів місцевого самоврядування

Харківської області

31.03.2017


 

Увага! Торгівля людьми!

04.04.2017

Торгівля людьми є однією зі сфер кримінального бізнесу, що розвивається найбільш стрімкими темпами. На сьогодні масштаби цього виду злочинної діяльності у світі набули таких розмірів, що за своїми наслідками стоїть на третьому місці після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками. На даний час понад 160 ООО українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року.

З метою протидії даному виду злочинної діяльності в Україні в 2012 році було прийнято Закон України «Про протидію торгівлі людьми». Відповідно до вимог даного Закону суб’єкти, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, взаємодіють між собою в рамках реалізації Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, та співпрацюють з громадськими об’єднаннями, регіональними та міжнародними організаціями.

З метою своєчасного та оперативного отримання інформації про вчинені, підготовлювані злочини даної категорії у прокуратурах усіх рівнів, у т.ч. і в Чугуївській місцевій прокуратурі діє телефон та електронна адреса «гарячої лінії»: (38-246) 2-43-36 та  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Крім того, телефон «гарячої лінії» діє безпосередньо у відділах Чугуївської місцевої прокуратури, а саме Вовчанському відділі Чугуївської місцевої прокуратури; (0-241) 4-27-64.

Також, існують організації-члени Всеукраїнської Коаліції з протидії торгівлі людьми, у т.ч. і у м. Харкові:

- «Жіноча громада», м. Харків, керівник Ольга Білецька - (38-057) 714-38-50.

- «Твоє право», м. Харків, керівник Олександр Полянський

- «Шлях до життя», м. Харків, керівник Яна Шарун, (38-057) 719-85-30.


 

Голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХV сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 

Строк подання декларації для осіб, які подають їх уперше, продовжено до 1 травня

До уваги суб’єктів декларування, які подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування вперше

Нормами Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб» внесені зміни до Розділу XIII "Прикінцеві положення" Закону України «Про запобігання корупції», якими до 1 травня 2017 року продовжено строк подання щорічної декларації для осіб, які відповідно до цього Закону подають таку декларацію вперше.

Разом з цим нагадуємо, що відповідно до Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» починаючи з січня 2017 року особи зазначені у пункті 1підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону (далі – суб’єкти декларування), зобов’язані щорічно подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (https://portal.nazk.gov.ua/login). Таку декларацію зобов’язані будуть подати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств, установ та закладів тощо.

Для подання декларації за минулий рік суб’єкт декларування:

-         має використовувати особистий ключ електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) отриманий для виконання своїх службових обов’язків;

-        перейти на веб-портал НАЗК (https://portal.nazk.gov.ua/login) та авторизуватись за допомогою особистого ключа ЕЦП (файл Key-6.dat);

-        ввести актуальну адресу електронної поштової скриньки (бажано використовувати поштові скриньки доменних зон «ua», «net» або «com»).

Детальну інформацію щодо порядку заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування можна переглянути на веб-сайті НАЗК https://nazk.gov.ua.

Довідка щодо заповнення декларацій: (044) 200-08-29, (044) 200-06-88


 

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє

29.03.2017

До уваги представників громадських формувань !!!

Неприбуткові підприємства, установи та організації, з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій зобов’язані до 1 липня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність із нормами Податкового кодексу України та у цей термін подати копії таких документів до контролюючого органу.

Звертаємо Вашу увагу, що як показав досвід, кількість звернень за отриманням відповідної адміністративної послуги збільшилась в чотири рази за два місяця до кінця 2016 року, що відповідно до чинного на той час законодавства було граничним строком для приведення у відповідність установчих документів. Таким чином, це призвело до значного збільшення черг та зростання соціальної напруги у відповідній сфері, якої можна було б уникнути рівномірно розподіливши кількість звернень шляхом своєчасного подання документів для державної реєстрації.

Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області закликає представників громадських формувань звернутись як найшвидше з документами для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, тобто для державної реєстрації нової редакції установчих документів.

Детальніше...

 

ВОВЧАНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ ІНФОРМУЄ

06 жовтня 2016 року Верховною радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності».

Відповідно до вказаного Закону були внесені зміни, зокрема до Закону України «Про електронний цифровий підпис», якими передбачається, що державні реєстратори прав на нерухоме майно, державні реєстратори юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, нотаріуси також використовують лише захищені носії особистих ключів.


 

Вовчанська районна організація ветеранів України відсвяткувала своє 30-річчя

17.03.2017

17 березня 2017 року відбулися урочистості, з нагоди відзначення 30-річного ювілею з Дня створення Вовчанської районної організації ветеранів України.

Детальніше...

 

Дорогі наші жінки!

07.03.2017

Щиро вітаю Вас з Міжнародним жіночим днем – святом Весни, Любові і Краси.

8 Березня саме той день коли ми, чоловіки, маємо чудову нагоду сказати вам наскільки важливе місце ви посідаєте у нашому житті. Ви – наша окраса, опора та натхнення. Ви прекрасні, бо несете у своєму серці весну, ділитесь любов’ю і добром.

Бажаю, щоб свято не обмежувалось одним днем, щоб щоденно кожна з Вас була тією жінкою, перед якою схиляють голову незалежно від статусу, рангу та віку.

Дякую вам за любов і ніжність, за те, що у найскладніших життєвих ситуаціях ми відчуваємо вашу підтримку, мудрість та доброту.

Нехай Ваші турботи будуть приємними, а кожен день – зігрітий щастям, присутністю рідних, близьких, коханих, наповнений новими відкриттями та здобутками!

Бажаю Вам, милі жінки, здоров’я, благополуччя і миру, здійснення усіх заповітних мрій!

Будьте коханими і щасливими!

Голова районної ради                           А.В.Степанець


 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 71 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!