7 грудня - День місцевого самоврядування

07.12.2016

Шановні посадові особи та працівники органів місцевого самоврядування,

голови територіальних громад, депутати рад всіх рівнів

щиро вітаю Вас із професійним святом -

Днем місцевого самоврядування!!!

Місцеве самоврядування – один з найважливіших елементів демократичного суспільства, сучасної європейської держави. Cаме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади.

Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальною громадою, вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати багато перспективних планів та задумів. Тож нехай цей урочистий день додасть усім Вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя нашого народу.

З нагоди свята прийміть слова вдячності за Вашу сумлінну та самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад Вовчанського району. Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, витримки, оптимізму. Нехай розуміння і підтримка ваших громад завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів.

Бажаю усім депутатам, представникам органів місцевого самоврядування родинного щастя, благополуччя, добра і достатку.

З повагою,

голова Вовчанської районної ради              А.В.Степанець


 

6 грудня із професійним святом вітали працівників однієї із найчисельніших ланок представницької влади на місцях.

06.12.2016

Сучасну цивілізовану державу неможливо уявити без повноцінної та дієвої системи місцевого самоврядування. Адже саме місцеве самоврядування дає можливість людям реально брати участь у розв'язанні життєво-важливих проблем території. Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашого району. І люди, які працюють в органах місцевого самоврядування, заслуговують поваги і подяки.

Тож, 6 грудня у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників органів місцевого самоврядування Вовчанщини. Привітати та відзначити своє професійне свято зібрались депутати районної, селищних та  сільських  рад, голови  та  працівники  територіальних  громад  району,  керівники  управлінь  та  відділів  районної  державної  адміністрації   з  якими  активно  співпрацюють органи  місцевого  самоврядування  району,  працівників  апарату  Вовчанської  районної  ради, керівників  підприємств,  організацій  та  установ  району, почесні  громадяни  міста  та  району, ветерани  органів  місцевого  самоврядування.

Подробнее...

 

Обговорення проблем освіти та її реформування

06.12.2016

06 грудня голова Вовчанської районної ради Степанець А.В. прийняв участь у засіданні «круглого столу» темою якого було створення опорних навчальних закладів освітніх округів, який провів голова Вовчанської райдержадміністрації Мірошник В.М. На засідання зібрались директора навчальних закладів та голови територіальних громад району.

Подробнее...

 

Привітання до Дня Збройних сил України.

06.12.2016

 

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники України!

Сьогодні, відзначаючи свято - День Збрoйних сил України, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.

Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.

У пам'яті сучасників і майбутніх нащадків назавжди збережуться пoдвиги багатьoх пoкoлінь вoїнів-захисників, їх безмежна відданість і любoв дo ріднoї землі, мужність та герoїзм.

Щиро вітаю славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, бажаю міцного богатирського здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів, кохання і всіх благ!

Зі святом!

З повагою,

голова Вовчанської районної ради              А.В.Степанець


 

Форум місцевого самоврядування

30.11.2016

29 листопада в Харківському регіональному інституті Національної академії державного управління при Президентові України пройшов Польсько-український форум з питань місцевого самоврядування, участь в якому взяла делегація керівників органів місцевого самоврядування Вовчанського району на чолі з головою районної ради Анатолієм Степанцем.

У заході взяли участь представники місцевого самоврядування з Харківської, Полтавської, Сумської, Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Запорізької областей.

Подробнее...

 

Збори депутатів всіх рівнів

25.11.2016

25 листопада відбулися збори депутатів всіх рівнів, обраних мешканцями Вовчанського району, які провів голова Вовчанської районної ради Степанець Анатолій Вікторович.

В роботі зборів прийняли участь голова Вовчанської райдержадміністрації Мірошник Віталій Миколайович, депутат обласної ради Антоненко Олександр Анатолійович, депутати районної, міської, селищних та сільських рад, начальники управлінь, відділів,  служб та секторів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації, працівники секретаріату районної ради.

.

Подробнее...

 

Питання перевезення пільгової категорії населення

25.11.2016

25 листопада відбулася нарада в якій взяли участь голова Вовчанської районної ради А. Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації В. Мірошник, начальник департаменту Харківської облдержадміністрації В.Наконечний, керівника ТОВ «Авто ОВІ» В.Дробушко, який здійснює перевезення населення в районі, голови територіальних громад району, керівники відділв та установ райдержадміністрації.

Подробнее...

 

Вшанування пам’яті жертв голодомору

25.11.2016

25 листопада в місті Вовчанську відбулася траурна хода до Дня пам’яті жертв голодомору і політичних репресій в Україні 1932-1933 років.

Подробнее...

 

Голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович Степанець провів особистий прийом громадян.

23.11.2016

Голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець 23 листопада провів особистий прийом громадян в Новоолександрівській та Іванівській громадах.

Подробнее...

 

Заходи до Дня Гідності та Свободи

21.11.2016

21 листопада в місті Вовчанську відбулася урочисто-траурна хода з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

Подробнее...

 

Привітання до Дня працівників сільського господарства

18.11.2016

Шановні працівники сільського господарства району!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Споконвічно напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Аграрний сектор економіки є базовим у нашому районі, в якому працюють дбайливі господарі.

День працівників сільського господарства - це свято людей праці для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, але й людську долю.

Відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Дозвольте від щирого сердця подякувати вам – хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.

Нехай кожен ваш день благословляється добрим здоров’ям, гарним настроєм і людською вдячністю.

Бажаю всім працівникам сільського господарства Вовчанщини благополуччя, радості. Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.

З повагою, голова Вовчанської районної ради             А.В.Степанець


 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 55 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!