01 березня 2017 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХІV (позачергової) сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 

Вовчанщина святкує Масляну

27.02.2017

25 лютого на центральному майдані міста Вовчанська пройшло святкування Масляної та проводи зими, яке зібрало дуже багато бажаючих весело та з користю провести цей день.

Детальніше...

 

Виїзний прийом голови Вовчанської районної ради А.В.Степанця

23.02.2017

22 лютого 2017 року відбувся особистий виїзний прийом голови Вовчанської районної ради  А.В.Степанця  до  Старицької   та  Симинівської сільських  рад.

Детальніше...

 

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТО МАСЛЯНОЇ

21.02.2017


 

У В А Г А !

20.02.2017

Посольство Федеративної Республіки Німеччини в Україні вербальною нотою проінформувало Міністерство закордонних справ України про ухвалення рішення щодо отримання грошової допомоги радянським військовослужбовцям, які перебували у полоні у роки Другої світової війни з 22 червня 1941 р. по 8 травня 1945 р.

За даною інформацією прохаємо звертатися до управління соціального захисту населення Вовчанської районної державної адміністрації за адресою: м. Вовчанськ, вул. Соборна,100 та за телефонами: 4-27-89, 4-21-40.


 

Відбувся З’їзд Асоціації

20.02.2017

17 лютого у м. Києві відбувся З’їзд Української Асоціації районних та обласних рад, в якому взяв участь голова Вовчанської районної ради Степанець Анатолій Вікторович.

Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов виступив із доповіддю про діяльність Асоціації з 2012 по 2016 роки. У своєму виступі Сергій Чернов підбив підсумки роботи Асоціації у нормотворчій діяльності, взаємодії з органами центральної влади, співпраці з міжнародними організаціями, організації експертних обговорень актуальних питань та інформаційно-навчальних заходів.

Крім того, в порядку денному з’їзду були питання щодо внесення змін та доповнень до Статуту Асоціації, обрання віце-президентів Асоціації, внесення змін до складу Правління Асоціації, визначення його кількісного складу, прийом до складу Асоціації.


 

Шановні земляки, дорогі співвітчизники!

20.02.2017

20 лютого ми відзначаємо пам’ятну скорботну дату – День Героїв Небесної Сотні, вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права людини, європейське майбутнє України. Їх вчинок змінив хід сучасної історії України. Завдяки їх самовідданості, патріотизму, вірі в ідеали свободи та демократії наша країна отримала унікальний шанс повністю змінитися, впевнено ступити на європейський шлях розвитку.

Вшануймо пам’ять тих Героїв, які віддали своє життя за людську гідність, щасливе майбутнє свого народу.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у кожній домівці, не згасає віра в щасливе майбутнє нашої держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

З повагою, голова районної ради                       А.В.Степанець


 

Відбулося пленарне засідання чергової ХІІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання

16.02.2017

16 лютого відбулося пленарне засідання  ХІІІ сесії Вовчанської районної ради  VII скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, депутати районної ради, голови територіальних громад та старости Старосалтівської об’єднаної територіальної громади, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

Подробнее...

 

Особистий виїзний прийом голови Вовчанської районної ради А.В.Степанця

16.02.2017

15 лютого 2017 року відбувся особистий виїзний прийом голови Вовчанської районної ради  А.В.Степанця  до  Різниківської  та  Землянської  сільських  рад.

На  прийом  прийшли  депутати  та  мешканці  населених пунктів  цих  громад. В присутності  сільських  голів  були  обговорені  важливі  питання  по підвозу  дітей  до школи, їх харчування, транспортне  сполучення з населеними  пунктами, очищення  доріг, виплата  орендної  плати  за  паї  та  інші   питання  повсякденного  життя  громад.

Подробнее...

 

День пам’яті

15.02.2017

15 лютого 2017 року відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 28-ї річниці виведення військ з Афганістану.

В урочистих заходах взяли участь керуючий справами виконавчого апарату, керівник секретаріату районної ради Круподеря С.П., голова Вовчанської районної державної адміністрації Мірошник В.М., заступник міського голови  Бондаренко Л.М., воїни-інтернаціоналісти, ветерани війни та праці, представники районних громадських організацій, державні службовці, молодь, громадськість району.

Присутні на мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх тих, хто не повернувся з поля бою та поклали квіти до пам’ятника воїнам.

Подробнее...

 

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ

13.02.2017

КОЛЕКТИВНО – ДОГОВІРНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

СОЦІАЛЬНО – ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

За традицією в лютому – березні в районі проводиться двомісячник з укладання колективних договорів підприємствами, установами та організаціями району всіх форм власності. Під час нього роботодавці та трудові колективи мають розробити та ухвалити колективні договори або внести зміни чи доповнення до діючих договорів, якщо вони укладені на декілька років, підбити підсумки виконання взаємних зобов’язань за минулий рік.

Згідно зі статтею 2 Закону України “Про колективні договори та угоди” від 01.07.1993 р. колективні договори укладаються на всіх підприємствах, установах та організаціях, які використовують найману працю і мають статус юридичної особи, незалежно від форм власності і господарювання, а також від кількості працівників.

Відсутність колективного договору на підприємстві має розцінюватись як порушення норм Закону України “Про колективні договори”, статті 17 Закону України “Про підприємства України”, статей 10 - 20 Кодексу законів про працю України та пункту 7 статті 65 Господарського кодексу України.

У відділі з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Вовчанської радержадміністрації (м. Вовчанськ, вул. Соборна, 100, каб №12) ви можете отримати консультативну допомогу з питань укладання колективних договорів, змін та доповнень до них та здійснити їх повідомну реєстрацію.

Начальник управління

соціального захисту населення                                                  В.Б.Бондаренко


 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 37 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!