17 листопада 2016 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХІІ сесії VІІ скликання»

17.11.2016

Подробнее...

 

Свято - День працівників сільського господарства

17.11.2016

Кожного року восени, коли вже зібрано весь урожай, а земля готується до відпочинку, в районі традиційно вшановують працівників агропромислового комплексу району. Це свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це - свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

17 листопада 2016 року в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства. На свято прибули делегації сільськогосподарських підприємств та підприємств зернозаготівельної галузі, фермерських господарств, підприємств переробної промисловості району, ветерани  сільськогосподарської праці.

Зі словами привітання з професійним святом до аграріїв району звернулись голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Миколайович Мірошник, які подякували за працьовиті руки, природну мудрість, багатий досвід, що живить сьогодні українську ниву, за свою нелегку наполегливу та клопітку працю, за розуміння важливості своєї справи, за те, що шанують землю і збирають багаті врожаї, що залишаються вірними селу –трударями.

Подробнее...

 

Відбулася нарада з головами територіальних громад району.

14.11.2016

14 листопада 2016 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович Степанець спільно із головою Вовчанської районної державної адміністрації Віталієм Миколайовичем Мірошником провели нараду з головами територіальних громад району, на якому обговорили питання формування місцевих бюджетів на 2017 рік. На нараді також були присутні начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, відповідальні працівники районної ради.

Подробнее...

 

Відбулося засідання «круглого столу».

11.11.2016

11 листопада під керівництвом голови Вовчанської районної ради Анатолія Вікторовича Степанця відбулося засідання «круглого столу» з головами громадських організацій, представниками політичних партій. В роботі  прийняв участь голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Миколайович Мірошник. На засіданні також були присутні відповідальні працівники районної ради, райдержадміністрації, представники районних засобів масової інформації.

Подробнее...

 

Голова Вовчанської районної ради Степанець Анатолій Вікторович провів особистий прийом громадян.

09.11.2016

Голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець 9 листопада здійснив робочу поїздку та провів особистий прийом громадян в Юрченківській та Котівській громадах.

На початку прийому Степанець А.В. поспілкувався з Юрченківським сільським головою Бондаренко С.А. та Котівським сільським головою Хоменко С.В., де обговорили низку питань щодо діяльності територіальних громад та шляхи їх вирішення.

Мешканці Юрченківської громади підняли питання щодо децентралізації влади та виділення земельних ділянок працівникам соціальної сфери.

Подробнее...

 

ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

04.11.2016

Шановні працівники соціальної сфери Вовчанського району!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери.

У соціальній службі працюють люди з високим почуттям відповідальності, вчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує, дарують надію на краще, постійно проявляють доброту і милосердя.

Вам доводиться стикатися з різними сторонами життя людини і суспільства.

Від вашого професіоналізму та компетентності, високих особистих якостей багато в чому залежить якість життя тисяч людей в нашому районі, їх соціальне самопочуття, впевненість у завтрашньому дні.

Прийміть вдячність за самовідданість, вірність обов’язку і покликанню.

Бажаю всім працівникам соціальної сфери Вовчанського району успіхів, здоров'я, сил та невичерпної життєвої енергії, нових великих здобутків на обраній ниві професійної діяльності, вдячності та поваги від людей.

З повагою,

голова Вовчанської районної ради                                   А.В.Степанець


 

З нагоди професійного свята приймали вітання працівники соціальної сфери Вовчанського району

03.11.2016

03 листопада 2016 року з нагоди відзначення Дня соціального працівника відбулися урочистості, на яких зі словами щирих привітань до усіх працівників соціальної сфери Вовчанського району звернулися керуючий справами виконавчого аппарату, керівник секретаріату Вовчанської районної ради С.П. Круподеря, заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Н.М. Гордієнко та заступник голови Вовчанської міської ради В.М. Шабельник.

Подробнее...

 

Проведена «пряма» телефонна лінія з головою районної ради.

02.11.2016

2 листопада голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець провів «пряму» телефонну лінію з жителями району.У роботі взяли участь відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ.

Кожен бажаючий житель Вовчанського району мав можливість поставити свої нагальні питання та отримати відповідь.

Так, мешканця міста Вовчанська турбувало питання, що біля його будинку росте дуже старе дерево і він хвилюється за те, що воно у будь-який момент може впасти та пошкодити лінію електропередач.

Жителька селища Білий Колодязь звернулася з питанням, яке хвилює і багатьох мешканців селища, а саме, посприяти у питанні наданні земельної ділянки під городи, бо є власні домоволодіння біля яких не має землі під город, що дуже важливо для жителів сільської місцевості.

У порушених питаннях Анатолій Степанець надав роз’яснення і взяв їх вирішення на особистий контроль.


 

«Ніхто не забутий!», «Ніщо не забуто!»

28.10.2016

28 жовтня 2016 року відбулися урочисто-траурні заходи з нагоди 72-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації В.М. Мірошник, заступник Вовчанського міського голови Л.М. Бондаренко, працівники районної державної адміністрації, районної та міської ради, трудові колективи підприємств, установ та організацій, учасники АТО, молодь, громадскість.


Подробнее...

 

Шановні мешканці Вовчанського району!

27.10.2016

 

2 листопада 2016 року з 9:00 до 10:00 години відбудеться «пряма» телефонна лінія, під час якої Ви зможете поставити свої запитання голові Вовчанської районної ради Степанцю Анатолію Вікторовичу за телефоном: (05741) 4-27-80

  

КЗОЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанького району" повідомляє

25.10.2016

Згідно розподілу Управління охорони здоров'я ХОДА, КЗОЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанького району" отримав вакцину для профілактики дифтерії та правця, яку застосовують згідно календаря профілактичних щеплень в 16 років, та надалі кожні 10 років.

Дифтерія відноситься до гострих бактеріальних інфекцій дорослих і дітей, при ній виникають запальні зміни на слизових оболонках або шкірі, утворюються особливі плівки і уражаються внутрішні органи - серце, нирки, нервова і дихальна системи.

Правець (рос. Столбняк) - гостре інфекційне захворювання, що уражає нервову систему, породжує тонічні і тетанічні судоми скелетних м'язових волкон, що ведуть до асфіксії. Має надзвичайно високу летальність.

Проведення щеплень проводяться в кабінеті імунопрофілактики амбулаторії ЗПСМ №1 м.Вовчанськ (м. Вовчанськ, вул. Шевченка, 24).

За додатковою інформацією можна звертатися до кабінету імунопрофілактики АЗПСМ "1 м.Вовчанська або до сімейного лікаря/сімейної медичної сестри відповідної дільниці.

Захистіть себе та своїх близьких від таких загрозливих захворювань,

як дифтерія та правець!


 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 60 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!