Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Реалізація мініпроєкту – переможця обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»

 

28.07.2020

У Вовчанському ліцею №2 триває реалізація мініпроєкту – переможця  обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році: «Твори смачно, смакуй творчо, вчись із задоволенням!».

Проєктом передбачено проведення поточного ремонту ліцейної їдальні. На сьогоднішній день приміщення їдальні підготовлено до ремонтних робіт, придбано частину будівельних матеріалів та розпочато укладання керамогранітної плитки на підлозі.

Детальніше...

 

Сесія Вовчанської районної ради

23.07.2020

23 липня 2020 року під головуванням голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця, відбулася XLVІІ сесія Вовчанської районної ради VІІ скликання. В роботі сесії взяли участь Народний депутат України Дмитро Шенцев, голова Вовчанської районної державної адміністрації Анатолій Косолапов, начальники управлінь, відділів, служб РДА, керівники підприємств, установ, організацій та правоохоронних органів, голови територіальних громад району, представники засобів масової інформації, працівники секретаріату районної ради.

Детальніше...

 

Засідання постійних депутатських комісій

21.07.20

21 липня 2020 року відбулося спільне засідання депутатських комісій районної ради з обговорення питань порядку денного XLVIІ сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання, запланованої на 23 липня 2020 року. У засіданні взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов, спеціалісти відділів районної ради і райдержадміністрації, депутати районної ради. В ході засідання присутні обговорили ряд актуальних питань, представлених на розгляд сесії.

Детальніше...

 

ВОВЧАНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ

20.07.2020

З метою якісного просвітництва мешканців м. Вовчанська та Вовчанського району Харківської області відділ «Вовчанське бюро правової допомоги» Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надає роз’яснення з деяких актуальних питань:

1. ОГОЛОШЕННЯ про проведення онлайн-фотоконкурсу «Правова допомога поруч»

2. Телефонному консультуванню БПД – три роки!

3. Викривачі корупції – категорія осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу

4. Способи захисту прав та свобод людини і громадянина

5. Право на захист! Алгоритм дій особи під час затримання

6. Право обирати на місцевих виборах: як змінити виборчу адресу?


 

 

Відбулося засідання постійних депутатських комісій

20.07.2020

20 липня 2020 року під головуванням голови Вовчанської районної ради А.В.Степанця відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради. У засіданні взяли участь голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов, спеціалісти відділів районної ради і райдержадміністрації, депутати постійних депутатських комісій з питань соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та гуманітарних питань; з питань АПР, екології, земельних відносин та використання природних ресурсів; з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики.

Детальніше...

 

Відбулося засідання комісії по визначенню Почесного громадянина Вовчанського району за 2020 рік.

15.07.2020

До Вовчанської районної ради надійшли подання від Вовчансько-Хутірської сільської ради та народного ансамблю «Вишенька» щодо присвоєння звання «Почесний громадянин Вовчанського району» керівнику народного ансамблю «Вишенька» з 1985 року по 2016 рік, композитору, заслуженому діячу естрадного мистецтва України Максименку Єгору Олексійовичу.

Детальніше...

 

ДО УВАГИ!

14.07.2020

ПРОТОКОЛ № 20 позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуаці від 13 липня 2020 року


 

ДО УВАГИ!

14.07.2020

ПРОТОКОЛ № 19 позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 03 липня 2020 року


 

 

ВОВЧАНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ

02.07.2020

З метою якісного просвітництва мешканців м. Вовчанська та Вовчанського району Харківської області відділ «Вовчанське бюро правової допомоги» Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надає роз’яснення з деяких актуальних питань:

Права громадян на відшкодування завданої шкоди унаслідок стихійного лиха

Як вчасно отримати аліменти, не звертаючись до суду?

Як в Україні карають за зберігання та збут наркотиків.

Як діяти, якщо на автомобіль впало дерево та хто має відшкодувати збитки.

Допустимий рівень шуму.

Як захистити авторське право в інтернеті.

Притягнення працівника до матеріальної відповідальності.


 

 

Вітання з Днем Конституції України

26.06.2020

Шановні жителі Вовчанського району!

Щиро вітаю вас із знаменною датою в житті нашої держави — Днем Конституції України! 28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу. Україна обрала шлях незалежного розвитку, закріпила це в Конституції, підтвердивши своє прагнення стати демократичною, соціальною, правовою державою, одним із основних принципів якої є забезпечення прав та свобод людини і громадянина.

Святкування Дня Конституції України цього року – найбільш актуально. Це вже не просто данина традиції, а можливість проявити силу патріотизму, згадати зусилля і втрати, з якими наші предки відстоювали права на свою свободу, а сьогодні наші побратими знову захищають суверенітет і цілісність країни.

Вірю, що Конституція може згуртувати всі покоління в переконанні, що Батьківщина починається з кожного і від кожного з нас залежить побудова гармонійного суспільства для всебічного розвитку людини. Переконаний, що ніхто не пошкодує заради цього ні сил, ні таланту, ні енергії.

Наш високий громадянський обов’язок – поважати Конституцію, слідувати її положенням, підвищувати правову культуру суспільства.

У день свята щиро бажаю всім міцного здоров’я, щастя і достатку, любові, миру, натхненної праці та успіхів задля розбудови стабільної і процвітаючої України.

Зі святом вас,  дорогі земляки!

Голова Вовчанської районної ради                                      Анатолій СТЕПАНЕЦЬ 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!