Вшанування пам’яті

10.02.2017

Лютий місяць особливий для усіх поколінь нашого Вовчанського краю. Бо саме в ці дні 1943 року було розпочато визволення району від німецько-фашистських загарбників.  10 лютого, з нагоди 74-ї річниці визволення Вовчанська від фашистських загарбників, відбулася урочисто-траурна хода з покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам.

У заході взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець,  заступник міського голови Людмила Бондаренко, ветерани Великої Вітчизняної війни, депутатський корпус, представники трудових колективів району, громадскість, молодь.

Подробнее...

 

Засідання постійних депутатських комісій

10.02.2017

10 лютого відбулося засідання постійних депутатських комісій  Вовчанської районної ради.

Подробнее...

 

Шановні ветерани, дорогі земляки!

09.02.2017

10 лютого  – знаменна дата в історії Вовчанщини. 74 роки минуло з того дня, як наша Вовчанщина була визволена  від фашистських загарбників, а для багатьох захисників вовчанська земля стала останнім місцем вічного спокою.

Героїзм, мужність та сила духу визволителів Вовчанщини завжди залишатиметься в пам’яті вдячних нащадків.

Цей світлий і водночас сумний день дуже важливий і незабутній для всіх тих, хто визволяв Вовчанщину, для членів їх сімей, друзів і колег. Ми схиляємо голову перед пам’яттю загиблих, висловлюємо вдячність і повагу живим, згадуємо тих, хто не повернувся з війни або відійшов у вічність вже в мирний час. Імена цих героїв і їхній подвиг не можуть бути забутими вовчанами.

Щиро вітаю всіх учасників бойових дій, ветеранів Великої Вітчизняної війни, які дожили до цих пам’ятних днів, і разом з нами радіють визволенню рідної землі від навали ворогів, всіх жителів Вовчанщини з 74-ю річницею визволення від фашистських загарбників.

Бажаю всім землякам здоров’я, щастя, упевненості в грядущому дні й ніколи не зазнати воєнних лихоліть.

Нехай квітне і розвивається наша рідна Вовчанщина, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

Зі святом Вас, шановні ветерани та жителі Вовчанщини!

Голова Вовчанської районної ради                А.В.Степанець


 

 

Виїзний прийом

09.02.2017

8 лютого 2017 року відбувся особистий виїзний прийом голови Вовчанської районної ради  А.В.Степанця до Петропавлівскої  сільської  та Білоколодязької  селищної ради.

На  прийом  прийшли  депутати  та  мешканці  населених пунктів  цих  громад. В присутності сільського  та  селищного  голів  були  обговорені  важливі  питання  по підвозу  дітей  до школи, малечі  до НВК, їх харчування, транспортне  сполучення з населеними  пунктами, очищення  доріг, виплата  орендної  плати  за  паї  та  інші  важливі  питання  повсякденного  життя  громад.  На  особистому  прийомі  перед  присутніми  Степанець А.В. розповів  про  необхідність виконання  Закону України «Про добровільне  об’єднання  територіальних  громад», де  детально зупинився,  оперуючи   цифрами,  важливості  цього  процесу.  Мешканку  Петропавлівької  сільської  ради  турбувало питання  щодо  закриття з 01.01.2017 року  КЗОЗ обласного протитуберкульозного диспансера №2, а  на території громади  є  хворі  на  відкриту  форму  туберкульозу.

Подробнее...

 

ЧУГУЇВСЬКА МІСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

09.02.2017

Вовчанський відділ інформує


 

 

Про призначення субсидії населенню на придбання твердого палива і скрапленого газу в 2017 році

09.02.2017

Відповідно до п. 14 абз.2 абз.3  Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995р. № 848, із змінами та доповненнями, субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз  на календарний рік за особистим зверненням громадян.

Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива і відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг надається на календарний рік.  При цьому субсидія на оплату житлово – комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року.

Подробнее...

 

Вовчанський відділ поліції інформує

09.02.2017

Про стан виконання Вовчанським ВП

«Програми забезпечення публічної безпеки

і порядку на території Вовчанського району»

на 2016-2017 роки

Подробнее...

 

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ!

03.02.2017

З 01 січня 2017 року відповідно до норм Закону України «Про запобігання корупції» розширено коло осіб, які зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (е-декларацію), за минулий рік шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) за формою, що визначається цим агенством.

Таку декларацію зобов’язані будуть подати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств, установ та закладів тощо.

Звертаємо Вашу увагу, що заповнення е-декларації відбувається за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).


 

Управління соціального захисту населення Вовчанської РДА інформує

03.02.2017

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

Законом України від 06.12.2016 № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (далі – Закон № 1774) вдосконалено законодавство у сфері підвищення мінімальної заробітної плати шляхом внесення змін до законодавчих актів, в частині приведення поняття «мінімальна заробітна плата», умов її визначення та порядку встановлення.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» від 21.12.2016 № 1801-VIII з 1 січня 2017 року затверджено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 1 600 грн., мінімальну заробітну плату в місячному розмірі –  3200 грн., у погодинному розмірі – 19,34 грн.

Подробнее...

 

Цьогорічні загальні умови щодо участі в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє» обговорили на селекторній нараді

31.01.2017

31 січня 2017 року пройшла селекторна нарада Харківської обласної ради під головуванням заступників голови Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» - першого заступника голови обласної ради Коваленка В.М. та голови постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Немикіної Л.П. з питання «Про загальні умови щодо участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2017 році».

На селекторній нараді були присутні голова Вовчанської районної ради Степанець А.В., голова Вовчанської районної державної адміністрації Мірошник В.М., голови територіальних громад району та старости об’єднаної територіальної громади, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, відповідальні працівники районної ради, зацікавлені представники ініциативних груп, громадських організацій та ОСМД, які планують взяти участь в обласному конкурсі «Разом в майбутнє» у 2017 році.

Подробнее...

 

22 січня – День Соборності України.

20.01.2017

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, бажання українського народу об`єднатися заради спільного благополуччя та світлого майбутнього.  Ідея соборності українських земель набула державного статусу, надала завершеної форми самостійній українській державі.

Сьогодні День Соборності– це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності земель, духу, національної  ідеї.

Нехай це свято додає нам сил у розбудові нашої держави та квітучого і дорогого нашому серцю Вовчанського краю, щоб в них завжди панували мир  і людська взаємоповага, висока духовність і культура.

Вітаю Вас, дорогі земляки, із днем Соборності України. Бажаю міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

З повагою,

голова Вовчанської районної ради               А.В.Степанець


 

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 49 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!