Відбулася позачергова ХІV сесія Вовчанської районної ради VII скликання

03.03.2017

03 березня відбулося пленарне засідання  ХІV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради  VII скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

Детальніше...

 

Завершено прийом проектних заявок на участь в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє - 2017»

02.03.2017

Вовчанською районною радою завершено прийом, розроблених ініціативними групами, громадськими організаціями та благодійними фондами, міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Всі проектні заявки з пакетом необхідних документів перевірені спеціалістами районної ради та направлені до секретаріату Конкурсного комітету  обласного конкурсу «Разом в майбутнє».

Всього в 2017 році районною радою до Конкурсного комітету передано 64 міні-проекти, з яких найбільше направлено на підвищення енергоефективності та енергозбереження, а саме  45 міні-проектів. В номінації «Добробут громад» подано 13 міні-проектів, ще 6 в номінації «Чисте довкілля».

Більша кількість проектних заявок ініціативними групами було розроблено  по  галузі «Житлово-комунальне господарство» - 23, «Освіта» - 19 та по інших галузях таких як: «Охорона здоров’я», «Культура і мистецтво», «Фізична культура і спорт» та «Благоустрій».

Співфінансування 11 міні-проектів  на суму 761,0 тис. грн. передбачено за рахунок коштів  районного бюджету, співфінансування інших 53 проектів погоджено із місцевими радами (25 – з міського бюджету, 4 – із селищного і 24–із сільських бюджетів).

Активну участь в  підготовці проектних заявок взяла Старосалтівська об’єднана територіальна громада. До конкурсного комітету обласного конкурсу «Разом в майбутнє»  ними  подано 34 міні-проекти.

Всього до Конкурсного комітету обласного конкурсу «Разом в майбутнє» від Вовчанського району подано 98 міні-проектів.

Вовчанська районна рада дякує всім конкурсантам за ініціативу та участь у конкурсі. Бажаємо перемоги та успішної реалізації запланованих ініціатив, направлених на розвиток місцевих територіальних громад району.


 

01 березня 2017 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХІV (позачергової) сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 

Вовчанщина святкує Масляну

27.02.2017

25 лютого на центральному майдані міста Вовчанська пройшло святкування Масляної та проводи зими, яке зібрало дуже багато бажаючих весело та з користю провести цей день.

Детальніше...

 

Виїзний прийом голови Вовчанської районної ради А.В.Степанця

23.02.2017

22 лютого 2017 року відбувся особистий виїзний прийом голови Вовчанської районної ради  А.В.Степанця  до  Старицької   та  Симинівської сільських  рад.

Детальніше...

 

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТО МАСЛЯНОЇ

21.02.2017


 

У В А Г А !

20.02.2017

Посольство Федеративної Республіки Німеччини в Україні вербальною нотою проінформувало Міністерство закордонних справ України про ухвалення рішення щодо отримання грошової допомоги радянським військовослужбовцям, які перебували у полоні у роки Другої світової війни з 22 червня 1941 р. по 8 травня 1945 р.

За даною інформацією прохаємо звертатися до управління соціального захисту населення Вовчанської районної державної адміністрації за адресою: м. Вовчанськ, вул. Соборна,100 та за телефонами: 4-27-89, 4-21-40.


 

Відбувся З’їзд Асоціації

20.02.2017

17 лютого у м. Києві відбувся З’їзд Української Асоціації районних та обласних рад, в якому взяв участь голова Вовчанської районної ради Степанець Анатолій Вікторович.

Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов виступив із доповіддю про діяльність Асоціації з 2012 по 2016 роки. У своєму виступі Сергій Чернов підбив підсумки роботи Асоціації у нормотворчій діяльності, взаємодії з органами центральної влади, співпраці з міжнародними організаціями, організації експертних обговорень актуальних питань та інформаційно-навчальних заходів.

Крім того, в порядку денному з’їзду були питання щодо внесення змін та доповнень до Статуту Асоціації, обрання віце-президентів Асоціації, внесення змін до складу Правління Асоціації, визначення його кількісного складу, прийом до складу Асоціації.


 

Шановні земляки, дорогі співвітчизники!

20.02.2017

20 лютого ми відзначаємо пам’ятну скорботну дату – День Героїв Небесної Сотні, вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права людини, європейське майбутнє України. Їх вчинок змінив хід сучасної історії України. Завдяки їх самовідданості, патріотизму, вірі в ідеали свободи та демократії наша країна отримала унікальний шанс повністю змінитися, впевнено ступити на європейський шлях розвитку.

Вшануймо пам’ять тих Героїв, які віддали своє життя за людську гідність, щасливе майбутнє свого народу.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у кожній домівці, не згасає віра в щасливе майбутнє нашої держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

З повагою, голова районної ради                       А.В.Степанець


 

Відбулося пленарне засідання чергової ХІІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання

16.02.2017

16 лютого відбулося пленарне засідання  ХІІІ сесії Вовчанської районної ради  VII скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, депутати районної ради, голови територіальних громад та старости Старосалтівської об’єднаної територіальної громади, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

Подробнее...

 

Особистий виїзний прийом голови Вовчанської районної ради А.В.Степанця

16.02.2017

15 лютого 2017 року відбувся особистий виїзний прийом голови Вовчанської районної ради  А.В.Степанця  до  Різниківської  та  Землянської  сільських  рад.

На  прийом  прийшли  депутати  та  мешканці  населених пунктів  цих  громад. В присутності  сільських  голів  були  обговорені  важливі  питання  по підвозу  дітей  до школи, їх харчування, транспортне  сполучення з населеними  пунктами, очищення  доріг, виплата  орендної  плати  за  паї  та  інші   питання  повсякденного  життя  громад.

Подробнее...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 73 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!