Шановні медичні працівники !

16.06.2017

Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята — Дня медичного працівника!

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому Ваша професія завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність, благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.

Прийміть щирі вітання шановні працівники охорони здоров’я з професійним святом та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я мешканців нашого району!

Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою.
Зі святом Вас! Щастя Вам і добра!

Голова Вовчанської районної ради              А.В.Степанець


 

Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника

16.06.2017

15 червня у Вовчанському районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника. Зі святкової сцени лунали слова привітання та вшанування представників медичного фаху від голови Вовчанської районної ради Степанця А.В., Вовчанської районної державної адміністрації Мірошника В.М.


Детальніше...

 

Відбулося пленарне засідання ХVІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання

08.06.2017

08 червня відбулося пленарне засідання ХVІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання, яке провів голова районної ради А.В. Степанець. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник, депутати районної ради, голови територіальних громад, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

Детальніше...

 

Відбулася нарада з головами місцевих рад

08.06.2017

08 червня голова Вовчанської районної ради Степанець А.В. за участю голови Вовчанської районної державної адміністрації Мірошника В.М. провели робочу нараду з головами місцевих рад району.

Перед присутніми виступив головний лікар КЗОЗ «Центральна районна лікарня» Тищенко К.В., який проінформував присутніх щодо виконання Програми підтримки закладів охорони здоров’я у Вовчанському районі.

Детальніше...

 

Вовчанський районний відділ державної виконавчої служби інформує

07.06.2017

«Про права дитини»

Дитинство – період життя людини, коли формуються найважливіші функції організму, активно здійснюється засвоєння моральних норм, знань і цінностей, що дозволяє малюку почуватися повноцінним членом суспільства.

Діти – це особлива соціально-демографічна група населення з віковими обмеженнями від народження до 18 років, яка має свої права, інтереси, специфічні проблеми, але не може відстоювати і захищати їх перед суспільством. Унаслідок цього сьогодні досить гостро постає проблема захисту дітей та їхніх прав.
Міжнародне співтовариство, Організація Об’єднаних Націй уже кілька десятиріч працюють над тим, щоб створити дітям усього світу якнайкращі умови для життя й усебічного розвитку. Результатом цієї праці стала низка міжнародних документів надзвичайної ваги, які стосуються прав дитини і забезпечення виживання, захисту та розвитку юного покоління. Зокрема, було створено дитячий фонд ООН – ЮНІСЕФ.
Основними міжнародними документами ЮНІСЕФ щодо прав дітей є: «Декларація прав дитини» (1959 р.), Конвенція ООН «Про права дитини» (1989 р.), Всесвітня декларація про забезпечення виживання, захисту і розвитку дітей (1990 р.). Базовим документом, спрямованим на захистдітей, є Конвенція «Про права дитини», прийнята Організацією Об’єднаних Націй. Це найперша у світовій історії глобальна угода щодо прав дитини: 191 країна світу ратифікувала Конвенцію, зобов’язавшись узгодити власне законодавство з її положеннями. Україна приєдналась до неї у 1991 році.
Раніше у світі турбота про дітей та їхній захист розглядалися як надання допомоги тим, хто її потребує. Конвенція ж визначає нову концепцію, проголошуючи забезпечення виживання, захисту і розвитку дітей обов’язком держави та суспільства, а не питанням доброї волі. Діти ще від народження мають усі основні свободи й невід’ємні права кожної людини.
Конвенція «Про права дитини» – міжнародний правовий документ, у якому закріплені гарантії прав дитини. Він поєднав у собі високі соціально-моральні та правові норми міжнародного стандарту й педагогічні основи спілкування дорослих із дітьми.


 

Нарада з питань запобігання і протидії корупції в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування району

02.06.2017

02 червня голова Вовчанської районної ради Степанець А.В. прийняв участь у  нараді з розгляду стану роботи з питання запобігання і протидії корупції в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування району.

В нараді прийняли участь та виступили перший заступник керівника Чугуївської місцевої прокуратури Харківської області, молодший радник юстиції І.В. Єна, начальник Вовчанського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області Зіненко І.А. та опероуповноважений МРВ в м. Чугуїв управління СБ України в Харківській області В.В. Коломієць.

.


 

Засідання постійних депутатських комісій

02.06.2017

02 червня відбулося засідання постійних депутатських комісій  з питань соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та гуманітарних питань; з питань бюджету; з питань комунальної власності та комунального господарства.

На засіданні комісій були розглянуті питання про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, до районних Програм, до Реєстру нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району; про затвердження Порядку забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів різного рівня, Порядку забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення спортсменів – учасників спортивних заходів різного рівня та грошової норми витрат на забезпечення харчуванням, лікарськими засобами та виробами медичного призначення учасників спортивних заходів за рахунок коштів районного бюджету; про затвердження договору між Харківською обласною радою та Вовчанською районною радою про надання міжбюджетного трансферту з обласного бюджету на співфінансування міні-проектів – переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» 2017 року; про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2017 рік між місцевими радами  Вовчанського району та Вовчанською районною радою для співфінансування міні-проектів - переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» 2017 року; земельні питання та ін.

Детальніше...

 

«Свято дитинства»

01.06.2017

1 червня на  майданчику  біля  ФОКу відбулося «Свято дитинства» з  нагоди  Міжнародного  Дня  захисту  дітей, в якому взяли участь учні  навчальних   закладів  міста  та  району. На  свято  завітали голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації  Віталій Миколайович Мірошник та заступник Вовчанського міського голови Людмила Миколаївна Бондаренко, які привітали дітлахів зі святом та побажали усім щасливого безтурботного дитинства, щоб здійснилися  всі їх мрії, щоб росли вони здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Детальніше...

 

31 травня 2017 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХVІ (позачергової) сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 

До уваги депутатів районної ради, голів та депутатів місцевих рад

30.05.2017

На виконання Указу Президента України від 15 травня 2017 року №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» просимо змінити електронні поштові скриньки російських доменів (наприклад: mail.ru, yandex.ru, bk.ru) в особистих облікових записах Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на створені на українських серверах (наприклад: ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com).

Для зміни електронної поштової скриньки облікового запису необхідно на одному з українських поштових сервісів отримати персональну електронну адресу. Після цього авторизуватися в Реєстрі за посиланням portal.nazk.gov.ua за допомогою власного ЄЦП. Потім треба перейти у вкладку «Мій профіль», натиснути кнопку «Змінити контактні дані», у полі «Новий E-mail» вказати нову поштову скриньку та натиснути кнопку «Змінити E-mail».

На нову поштову скриньку надійде лист «Зміна E-mail|ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни E-mail перейдіть за посиланням.

Звертаємо увагу, що для зміни електронної адреси в Вашому особистому кабінеті у Реєстрі не потрібно отримувати новий ЄЦП.


 

Обласною радою визначено переможців конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад "РАЗОМ В МАЙБУТНЄ" на 2017 рік

22.05.2017

Із загальної кількості міні-проектів, поданих цьогоріч на конкурс, 420 міні-проектів було відібрано Конкурсним комітетом як такі, що відповідають умовам Положення про проведення обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2017 році, і визнані переможцями.

За визначенням конкурсного комітету Вовчанський район має 18 переможців. Загальний обсяг фінансування проектів- переможців складає 1 532 796 грн.

Переможці конкурсу


 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 92 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!