До уваги депутатів!

19.02.2018

Розпочався черговий етап е-декларування!

З 01 січня 2018 року розпочався черговий етап подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон) суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік. Таку декларацію зобов’язані будуть подати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств, установ та закладів тощо.

Детальніше...

 

Вовчанщина святкує Масляну

19.02.2018

17 лютого на центральному майдані міста Вовчанська пройшло святкування Масляної та проводи зими, яке зібрало дуже багато бажаючих весело та з користю провести цей день.

Почалося воно з ходи святково і яскраво прикрашеної колони, у якій були колективи підприємств, установ, організацій та навчальних закладів міста та делегації громад. Виявляючи  фантазію та творчість  колективи  оформили свої групи відповідною святковою атрибутикою, багато хто одягнув  національні костюми, що створювало по-справжньому веселу і радісну атмосферу. Проходження колони відбулося під музичний супровід військового духового оркестру. На чолі колони було традиційне опудало Масляної.

Детальніше...

 

Відбулося пленарне засідання чергової ХХІІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання

15.02.2018

15 лютого під головуванням голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця відбулося пленарне засідання ХХІІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, депутати обласної ради Олег Супрун, Сергій Пієв, депутати районної ради, голови територіальних громад, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

Детальніше...

 

День пам’яті

15.02.2018

15 лютого 2018 року відбувся урочисто-траурний мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 29-ї річниці виведення військ з Афганістану.

Детальніше...

 

Засідання постійної депутатської комісії

13.02.2018

13 лютого відбулося засідання постійної депутатської комісії Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань бюджету.

Детальніше...

 

75-а річниця визволення м. Вовчанська та частини Вовчанського району від нацистських загарбників

09.02.2018

9 лютого в районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди 75-ї річниці визволення м. Вовчанська та частини Вовчанського району від нацистських загарбників. В заходах взяли участь заступник голови Вовчанської районної ради О.В.Камінська, голова Вовчанської райдержадміністрації В.М.Мірошник, ветерани, трудівники тилу, представники громадськості, гості міста.

Детальніше...

 

Засідання постійних депутатських комісій

09.02.2018

9 лютого відбулося засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань агропромислового розвитку, екології, земельних відносин та використання природних ресурсів; з питань соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та гуманітарних питань.

Детальніше...

 

Засідання постійних депутатських комісій

08.02.2018

8 лютого відбулося засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань комунальної власності та комунального господарства, з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики.

Детальніше...

 

З ЛЮТОГО «ДОСТУПНИХ ЛІКІВ» СТАНЕ БІЛЬШЕ

08.02.2018

Уряд розширив програму «Доступні ліки», за якою можна отримати препарати від хронічних захворювань в аптеці за рецептом безкоштовно або з незначною доплатою. З лютого 2018 року перелік препаратів, що входять до програми, збільшився на 20%.

В оновленому переліку 239 препаратів від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми, які застосовуються для амбулаторного лікування (раніше до програми були включені 198 препаратів). Стало більше на 24 препарати від серцево-судинних захворювань, на 14 - від діабету ІІ типу, на 3 – від бронхіальної астми.

До програми включені препарати 48 виробників: 30 іноземних та 18 українських.

47 препаратів можна отримати безкоштовно

Детальніше...

 

ЧУГУЇВСЬКА МІСЦЕВА ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ

08.02.2018

 

ІНФОРМАЦІЯ в порядку ст. 6 Закону України «Про прокуратуру»


 

Збори депутатів всіх рівнів

02.02.2018

2 лютого відбулися збори депутатів всіх рівнів, під головуванням голови Вовчанської районної ради А.В. Степанця. На зборах були присутні перший заступник голови Харківської обласної ради Коваленко В.М., депутати обласної ради: Звєрєв В.О., Антоненко О.А., голова Вовчанської райдержадміністрації Мірошник В.М., радник з питань регіонального розвитку Харківського відокремленого підрозділу УСТАНОВИ «ЦЕНТР РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ» Родченко В.Б., депутати районної, селищної та сільських рад, голови територіальних громад, начальники управлінь, відділів, служб та секторів РДА, представники засобів масової інформації, працівники секретаріату районної ради.

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 128 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!