Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Визначено переможців районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом»

14.05.2020

14 травня 2020 року відбулося засідання конкурсного комітету районного конкурсу «Розбудуємо громаду разом».  На засіданні були  підведені підсумки  та визначені  переможці районного конкурсу.

В  2020 році   участь в конкурсі взяли  3  територіальні  громади:  Білоколодязька, Старосалтівська та Вільчанська.

За результатами оцінювання, конкурсним комітетом, визначено переможцями два міні-проекти:

-   "З щасливим дитинством - в успішне майбутнє" (облаштування дитячого ігрового майданчика на території Комунального закладу "Білоколодязький ліцей Вовчанської районної ради Харківської області");

-  "Спорт-це рух, а рух- це життя!"- встановлення вуличних тренажерів в селищі Вільча.

Детальніше...

 

12 травня 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець підписав розпорядження "Про скликання XLVІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІI скликання"

12.05.2020

Детальніше...

 

Челлендж для громад: гроші та ресурси після карантину

12.05.2020

Запрошуємо представників органів місцевого самоврядування взяти участь в обговоренні актуальних питань місцевого розвитку

(19 травня о 15.00)

  

Урочисті заходи з нагоди 75-ї річниці Перемоги

12.05.2020

8 та 9 травня 2020 року в м.Вовчанськ пройшли урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 75-річчя Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В покладанній квітів до пам'ятників загиблим героям взяли участь голова Вовчанської ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов, народний депутат України Дмитро Шенцев, представники громадськості. Славетний подвиг героїчного народу, який не вдалося зламати нацистським загарбникам, буде вічно жити в пам'яті вдячних нащадків.

Детальніше...

 

Шановні ветерани війни, дорогі жителі Вовчанського району!

08.05.2020

Від щирого серця вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення і 75-річчям Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У ці урочисті травневі дні ми вшановуємо пам’ять усіх жертв найстрашнішої війни в історії людства, схиляючи голови перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, котрі мужньо боролися на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, самовіддано працювали у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму.

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за  безсмертний подвиг переможців у цій війні. Ми у вічному боргу перед ними: за відібрану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які вони виявили в боях за рідну землю.

Бажаю усім Вам міцного здоров`я, щастя і благополуччя, бадьорості духу та довгих років життя під мирним небом. З Днем Перемоги!

Голова районної ради                                                         Анаталій СТЕПАНЕЦЬ 

Звернення голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 8-9 травня 2020 року

08.05.2020

Відеозвернення Сергія Чернова  за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=7_yiIDI3qJ8

Дорогі мешканці Харківщини! Шановні ветерани!

У сьогоднішній даті – гордість, радість і скорбота. Почуття, які об’єднують мільйони людей всіх поколінь ось уже 75 років. Подвиг захисників і визволителів непідвладний часу, як і наша пам’ять та безмежна вдячність усім, хто проявив нездоланну мужність і патріотизм, відстоюючи майбутнє Батьківщини у Другій світовій війні.

Немає на Слобожанщині родини, яку б у той буремний період обійшла стороною найстрашніша та найжорстокіша в людській історії війна. Лише за визволення рідного краю віддали своє життя 206 765 бійців, проте імена багатьох загиблих залишилися невідомими.

Святий обов’язок нинішнього покоління у пам’ять про великий подвиг – увічнити полеглих воїнів, жертв війни, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

Доземний уклін усім, хто стинався на фронтах, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав із руїн і відроджував Харківщину.

Вічна слава загиблим, глибока шана ветеранам. Безсмертним є їхній подвиг. З Днем Перемоги!

Голова Харківської

обласної ради                                                                           Сергій ЧЕРНОВ 

Управління соціального захисту населення Вовчанської райдержадміністрації інформує

07.05.2020

Призначення житлових субсидій

з травня 2020 року

З метою посилення соціальної підтримки мало захищених верств населення в умовах карантину 25 березня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 247 « Про особливості надання житлових субсидій», якою внесено ряд змін щодо надання субсидії з оплати за житлово – комунальні послуги населенню, а саме: призначення у травні 2020 року житлової субсидії на наступний період усім домогосподарствам, які її отримували в опалювальному періоді 2019-2020 років, відбудеться автоматично без звернень громадян, не застосовуючи вимоги пункту 78 Положення.

Детальніше...

 

ДО УВАГИ!

07.05.2020

Протокол №12 позачергового засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС від 05 травня 2020 року

  

 

ВОВЧАНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ

06.05.2020

З метою якісного просвітництва мешканців м. Вовчанська та Вовчанського району Харківської області відділ «Вовчанське бюро правової допомоги» Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надає роз’яснення з деяких акутальних питань:

1. Прес-реліз «Оголошено відбір серед адвокатів для навчання та участі у пілотному проєкті з відновного правосуддя від 29.04.2020».

2. Дотримання права на таємницю про стан здоров’я від 30.04.2020.

3. Кібербулінг: як вберегтися від сучасної форми агресії від 29.04.2020.

4. Право власності на земельні ділянки від 28.04.2020.

5. Мінімальний розмір аліментів від 28.04.2020.

6. Електронний паспорт у мобільному додатку «Дія» від 28.04.2020.

7. Відповідальність за випалювання рослинності та забруднення повітря від 27.04.2020. 

ДО УВАГИ!

04.05.2020

Протокол №11 позачергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС від 30 квітня 2020 року

  

Завершено реєстрацію заявок на районний конкурс «Розбудуємо громаду разом»

29.04.2020

Відбулося засідання конкурсного комітету районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом», на якому розглянуто інформацію про підсумки прийому заявок на участь в районному конкурсі.

За інформацією співголови конкурсного комітету Анатолія Степанця  до конкурсного комітету надійшло 3 міні-проекти  на загальну суму 347,8 тис. грн.

Детальніше...

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!