Подаруймо тепло нашим дітям

21.10.2016

Завдяки перемозі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє» в місті Вовчанську урочисто відбулася презентація оновлених приміщень Вовчанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №6 та Вовчанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №7.

З  цією подією школярів та педагогічний колектив привітав депутат Харківської обласної ради Віталій Панов, який вручив керівникам установ Сертифікати про успішну реалізацію міні-проектів та стікери.

Подробнее...

 

Презентації реалізованих міні-проектів продовжуються

21.10.2016

21 жовтня 2016 року в місті Вовчанську відбулися презентації 6 реалізованих міні-проектів що стали переможцями обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в 2016 році.

У заході взяли участь депутати Харківської обласної ради Олександр Антоненко, Віталій Панов, голова Вовчанської міської ради Володимир Шевченко.

Подробнее...

 

Відбулася чергова ХІ сесія VII скликання Вовчанської районної ради

20.10.2016

20 жовтня 2016 року відбулося пленарне засідання  ХІ сесії Вовчанської районної ради  VII скликання, яке провів голова  районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь депутат Харківської обласної ради Сергій Пієв, депутати районної ради, голови територіальних громад та старости Старосалтівської  об’єднаної територіальної громади, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради та представники громадської організації «Харківська провозахисна група».

Подробнее...

 

На Вовчанщіні реалізовано ще три міні-проекти.

19.10.2016

19 жовтня 2016 року в трьох громадах району відбулися урочистості з нагоди презентації успішно реалізованих міні-проектів переможців обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє».

Привітати з такою подією до громад району завітав депутат Харківської обласної ради Супрун О.М., який вручив відповідний Сертифікат, підписаний головою обласної ради Черновим С.І. та головою бюджетної комісіі облради Нимикіною Л.П. про успішне завершення міні-проекту та стікер набувшого популярності в регіоні конкурсу міні-проектів.

Подробнее...

 

Засідання постійних депутатських комісій

18.10.2016

Відбулися засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради.

Подробнее...

 

Вітання зі святами

13.10.2016

Приміть щирі вітання зі святами –

Днем захисника України, Покровою Пресвятої Богородиці

та з Днем українського козацтва!!!

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Сердечно бажаю вам щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь Вітчизні. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

З повагою,

голова Вовчанської районної ради

Степанець А.В.


 

В пам’яті народній ніколи не згасне подвиг українського солдата

13.10.2016

13 жовтня 2016 року відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України та урочистий мітинг з нагоди закладення символічного каменю на місці встановлення пам’ятного знаку учасникам антитерористичної операції на Сході України.  В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації В.М. Мірошник, заступник Вовчанського міського голови В.М. Шабельник, працівники районної державної адміністрації, районної та міської ради, трудові колективи підприємств, установ та організацій, учасники АТО, молодь, громадскість.

Подробнее...

 

Під час наради за участі голови районної ради Степанця А.В. обговорили низку заходів, що відбудуться в районі до Дня захисника України

11.10.2016


Про це йшла мова на нараді, що відбулася в райдержадміністрації 10 жовтня 2016 року, в якій взяли участь начальники відділів і секторів райдержадміністрації, керівники громадських організацій та служб району. За інформацією заступника голови райдержадміністрації Наталії Гордієнко в рамках відзначення Дня захисника України у Вовчанському районі заплановано провести ряд заходів, а саме:

13 жовтня 2016 року у місті Вовчанську о 10.30 відбудеться покладення  квітів до  пам’ятника воїнам – інтернаціоналістам, пам’ятника загиблим воїнам 1941-1945рр., пам’ятного знаку  Чорнобильської трагедії.

О 10.50 відбудеться урочистий мітинг з  нагоди закладення символічного каменю на місці встановлення пам’ятного знаку  учасникам антитерористичної операції на Сході України.

О 12.00 в приміщенні районного будинку культури  відбудуться урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня захисника України.

Крім того, в населених пунктах району планується проведення уроків мужності у школах, творчи вечори, концерти, покладання квітів до пам’ятних знаків.


 

Мешканці села Пільна відзначають День села.

10.10.2016

09.10.2016 року в селі Пільна відбулося свято - річниця заснування села. Поздоровити селян з їх святковою датою завітали голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець, народний депутат України Д.О.Шенцев, заступник голови Вовчанської РДА Гордієнко Н.М., депутат Харківської обласної ради Супрун О.М., депутати Вовчанської районної ради Чупіс В.В. та Пієв В.М.

Подробнее...

 

ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНІ!

05.10.2016

 

Маленький хлопчик Коваленко Владик із Вовчанська дуже потребує Вашої допомоги.

Після аварії, яка сталася 11.07.2016 року він знаходиться в лікарні в м. Харкові в тяжкому стані. Він в комі, але бореться за життя. Поряд з ним його мама, яка дуже хоче, щоб її єдиний синочок жив.

Кожного дня на ліки потрібно багато коштів. Дякуємо за будь – яку допомогу.

Номер рахунку Приват Банку 4149497806909604 (мама Владика - Коваленко Аліна).

Номер для зв’язку 0971340813 – Світлана (бабуся Владика).

0988251364 – Аліна (мама Владика).


 

Відділ Держгеокадастру у Вовчанському районі повідомляє

04.10.2016

«31 серпня 2016 року було прийнято Постанову Кабінету Міністрів України №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру», якою з 01 жовтня 2016 року змінено порядок погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, а саме запроваджено принцип екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок територіальними органами Держгеокадастру.

Подробнее...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 56 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!