Вшанування пам’яті жертв голодомору

25.11.2016

25 листопада в місті Вовчанську відбулася траурна хода до Дня пам’яті жертв голодомору і політичних репресій в Україні 1932-1933 років.

Подробнее...

 

Голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович Степанець провів особистий прийом громадян.

23.11.2016

Голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець 23 листопада провів особистий прийом громадян в Новоолександрівській та Іванівській громадах.

Подробнее...

 

Заходи до Дня Гідності та Свободи

21.11.2016

21 листопада в місті Вовчанську відбулася урочисто-траурна хода з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

Подробнее...

 

Привітання до Дня працівників сільського господарства

18.11.2016

Шановні працівники сільського господарства району!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Споконвічно напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Аграрний сектор економіки є базовим у нашому районі, в якому працюють дбайливі господарі.

День працівників сільського господарства - це свято людей праці для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, але й людську долю.

Відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Дозвольте від щирого сердця подякувати вам – хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.

Нехай кожен ваш день благословляється добрим здоров’ям, гарним настроєм і людською вдячністю.

Бажаю всім працівникам сільського господарства Вовчанщини благополуччя, радості. Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.

З повагою, голова Вовчанської районної ради             А.В.Степанець


 

17 листопада 2016 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХІІ сесії VІІ скликання»

17.11.2016

Подробнее...

 

Свято - День працівників сільського господарства

17.11.2016

Кожного року восени, коли вже зібрано весь урожай, а земля готується до відпочинку, в районі традиційно вшановують працівників агропромислового комплексу району. Це свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це - свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

17 листопада 2016 року в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства. На свято прибули делегації сільськогосподарських підприємств та підприємств зернозаготівельної галузі, фермерських господарств, підприємств переробної промисловості району, ветерани  сільськогосподарської праці.

Зі словами привітання з професійним святом до аграріїв району звернулись голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Миколайович Мірошник, які подякували за працьовиті руки, природну мудрість, багатий досвід, що живить сьогодні українську ниву, за свою нелегку наполегливу та клопітку працю, за розуміння важливості своєї справи, за те, що шанують землю і збирають багаті врожаї, що залишаються вірними селу –трударями.

Подробнее...

 

Відбулася нарада з головами територіальних громад району.

14.11.2016

14 листопада 2016 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович Степанець спільно із головою Вовчанської районної державної адміністрації Віталієм Миколайовичем Мірошником провели нараду з головами територіальних громад району, на якому обговорили питання формування місцевих бюджетів на 2017 рік. На нараді також були присутні начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, відповідальні працівники районної ради.

Подробнее...

 

Відбулося засідання «круглого столу».

11.11.2016

11 листопада під керівництвом голови Вовчанської районної ради Анатолія Вікторовича Степанця відбулося засідання «круглого столу» з головами громадських організацій, представниками політичних партій. В роботі  прийняв участь голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Миколайович Мірошник. На засіданні також були присутні відповідальні працівники районної ради, райдержадміністрації, представники районних засобів масової інформації.

Подробнее...

 

Голова Вовчанської районної ради Степанець Анатолій Вікторович провів особистий прийом громадян.

09.11.2016

Голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець 9 листопада здійснив робочу поїздку та провів особистий прийом громадян в Юрченківській та Котівській громадах.

На початку прийому Степанець А.В. поспілкувався з Юрченківським сільським головою Бондаренко С.А. та Котівським сільським головою Хоменко С.В., де обговорили низку питань щодо діяльності територіальних громад та шляхи їх вирішення.

Мешканці Юрченківської громади підняли питання щодо децентралізації влади та виділення земельних ділянок працівникам соціальної сфери.

Подробнее...

 

ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

04.11.2016

Шановні працівники соціальної сфери Вовчанського району!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери.

У соціальній службі працюють люди з високим почуттям відповідальності, вчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує, дарують надію на краще, постійно проявляють доброту і милосердя.

Вам доводиться стикатися з різними сторонами життя людини і суспільства.

Від вашого професіоналізму та компетентності, високих особистих якостей багато в чому залежить якість життя тисяч людей в нашому районі, їх соціальне самопочуття, впевненість у завтрашньому дні.

Прийміть вдячність за самовідданість, вірність обов’язку і покликанню.

Бажаю всім працівникам соціальної сфери Вовчанського району успіхів, здоров'я, сил та невичерпної життєвої енергії, нових великих здобутків на обраній ниві професійної діяльності, вдячності та поваги від людей.

З повагою,

голова Вовчанської районної ради                                   А.В.Степанець


 

З нагоди професійного свята приймали вітання працівники соціальної сфери Вовчанського району

03.11.2016

03 листопада 2016 року з нагоди відзначення Дня соціального працівника відбулися урочистості, на яких зі словами щирих привітань до усіх працівників соціальної сфери Вовчанського району звернулися керуючий справами виконавчого аппарату, керівник секретаріату Вовчанської районної ради С.П. Круподеря, заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Н.М. Гордієнко та заступник голови Вовчанської міської ради В.М. Шабельник.

Подробнее...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 41 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!