Управління соціального захисту населення інформує

Щороку 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо ганебного феномену «торгівлі людьми», небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Кількість громадян України, які потрапляютьу ситуацію торгівлі людьми, з кожним роком стрімко зростає. Злочинці вміло знаходять нові методи вербування та втягнення у торгівлю людьми.

Наприкінці 2016 року великого розголосу набула справа так званих «кур’єрів – експедиторів», коли наших громадян втягують у злочинну діяльність, а саме, під приводом роботи кур’єром – експедитором з перевезення малогабаритного багажу, вмістом якого виявляються наркотичні речовини. За незаконну діяльність українців затримують правоохоронні органи іноземних держав та позбавляють волі. Строк позбавлення волі в середньому сягає від 8 до 25 років.

Детальніше...

 

В територіальних громадах району свято - День села

02.10.2017

Чудове свято – день села.

День рідного села-

Де ви з’явилися на світ,

Де ясні зорі вечорові

І вишень білосніжний цвіт

Кожен населений пункт Вовчанського району має свою історію, видатних та працьовитих односельчан і приводом згадати цю історію та відзначити поважних людей і здобутки громади за рік є відзначення Дня  села.

 

Так, 30 вересня в такий чудовий святковий день  Віри, Надії, Любові  Вовчанські Хутори,  Варварівка, Стариця та Шестаково святкували День села.

 

Детальніше...

 

Вітання освітянам з нагоди професійного свята

29.09.2017

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом –  Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

Діти - майбутнє держави. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться.

Нехай ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щедрої любові до вихованців та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Вчителем!

Бажаю Вам здійснення найзаповітніших мрій, щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Нехай Вам завжди всміхається доля, на довгих стежинах життєвої ниви нехай супроводжує вас віра й наснага, надія і людська повага.

З повагою,

голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець


 

Відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій

29.09.2017

29 вересня  відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань бюджету, з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, з питань соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та гуманітарних питань.

Детальніше...

 

Урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти

28.09.2017

28 вересня 2017 року  на передодні свого професійного свята в районному Будинку культури зібралися освітяни  району.

Вітаючи, педагогів, працівників дошкільної та позашкільної освіти, ветеранів освіти, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець зазначив, що «працю педагога ні з чим не можна ні порівняти, ні зіставити, вона вимагає великого доброго серця, чуйності і неодмінно любові до дітей. Мудрість гласить, що в світі є лише одна професія від Бога-це вчитель, всі ж інші професії-від учителя». Хай і на далі ваші знання, життєвий досвід, вогонь душі і доброта сердець будуть сповна віддані дітям, вихованню їх на багатих історико-культурних і духовних цінностях українського народу.

 

Детальніше...

 

Відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій

28.09.2017

28 вересня  відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань агропромислового розвитку, екології, земельних відносин та використання природних ресурсів; з питань комунальної власності  та комунального господарства.


 

Детальніше...

 

Урочисто-траурна хода та покладення квітів з нагоди Дня партизанської слави

22.09.2017

Сьогодні ми відзначаємо День партизанської слави. Довгий і  кривавий  календар війни з нацистами тягнувся майже чотири роки.

З самого початку війни, поряд з призваними по мобілізації воїнами регулярної армії, діяли партизанські  загони. Вони  нищили  ворога, громили  військові ешелони, вдень і вночі не давали спокою фашистам. Серед партизан  були люди різного віку і становища, але всіх їх об’єднувала воля до  перемоги  над ненависним ворогом.

В покладенні квітів взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович Степанець, заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Наталя Миколаївна Гордієнко, заступник Вовчанського міського голови Людмила Миколаївна Бондаренко, працівники районної державної адміністрації, районної та міської ради, ветерани війни та праці, воїни інтернаціоналісти, воїни АТО, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АС, представники організацій установ, трудових колективів, молодь.

Детальніше

 

Хотімля святкує День села

19.09.2017

Не спіть, не дрімайте, спішіть, поспішайте,
Всією сім'єю, всією ріднею до нас завітайте
На музики троїсті, на танці вогнисті, 
На свято врочисте.

Буде тут любо,
Буде тут гарно.
Пісень буде рясно

Саме такими словами почалося Свято села, яке проходило 17 вересня в селі Хотімля. Цей день зібрав багато люду, на святі були  присутні не тільки місцеві жителі, а й гості села, серед них народний депутат України Дмитро Шенцев, заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, депутати районної ради Анатолій Шатковський, Володимир Голієнко, Сергій Лебеденко, Віктор Пієв, які привітали всіх присутніх зі святом рідного села.

Детальніше...

 

Новоолександрівська громада святкує День села

19.09.2017

«Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес,

і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло-пахне цвітом село»

16 вересня яскравим дійством стало святкування Дня села в Новоолександрівці. Саме в цей день з'їхалися до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічало гостей.

На це свято завітав і голова Вовчанської районної ради  Анатолій Вікторович Степанець. Вітаючи жителів громади  зі святом, Анатолій Вікторович, подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села.  Побажав селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

Детальніше...

 

Шановні працівники та ветерани лісового господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівника лісу!

Ліс – справжній, живий скарб, легені нашої землі. Ліс – неоціненне багатство нашого краю, унікальний витвір природи і людської праці, що має важливе економічне  та  екологічне значення. Охорона лісу – високе  покликання працівників лісового господарства. Щоденна праця в усі пори року за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство краю, забезпечувати екологічну безпеку людей, гармонійну взаємодію суспільства і природи. Саме від Вашої професійної, самовідданої праці залежить збереження зеленого багатства, його відновлення та ефективне використання.

Бажаю Вам міцного здоров'я, мирного неба, невичерпної енергії, родинного благополуччя та вагомих трудових досягнень.

З повагою,

голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець


 

Вітання голови районної ради з Днем рятівника!

Щиро вітаю всіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Вовчанського району з професійним святом – Днем рятівника!

Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій – людей сильних, мужніх і відважних, які надійно стоять на сторожі життя й безпеки громадян, захищають природні багатства та матеріальні цінності від проявів стихії і техногенних катастроф.

Щиро дякую вам за професіоналізм, мужність, сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, відвернути біду.

Бажаю усім вам міцного здоров'я, добробуту, родинного щастя, сил та успіхів у Вашій сповненій тривог та небезпек службі, побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів.

Голова Вовчанської районної ради                                А.В.Степанець


 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 60 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!