День пам’яті

15.02.2017

15 лютого 2017 року відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 28-ї річниці виведення військ з Афганістану.

В урочистих заходах взяли участь керуючий справами виконавчого апарату, керівник секретаріату районної ради Круподеря С.П., голова Вовчанської районної державної адміністрації Мірошник В.М., заступник міського голови  Бондаренко Л.М., воїни-інтернаціоналісти, ветерани війни та праці, представники районних громадських організацій, державні службовці, молодь, громадськість району.

Присутні на мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх тих, хто не повернувся з поля бою та поклали квіти до пам’ятника воїнам.

Подробнее...

 

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ

13.02.2017

КОЛЕКТИВНО – ДОГОВІРНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

СОЦІАЛЬНО – ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

За традицією в лютому – березні в районі проводиться двомісячник з укладання колективних договорів підприємствами, установами та організаціями району всіх форм власності. Під час нього роботодавці та трудові колективи мають розробити та ухвалити колективні договори або внести зміни чи доповнення до діючих договорів, якщо вони укладені на декілька років, підбити підсумки виконання взаємних зобов’язань за минулий рік.

Згідно зі статтею 2 Закону України “Про колективні договори та угоди” від 01.07.1993 р. колективні договори укладаються на всіх підприємствах, установах та організаціях, які використовують найману працю і мають статус юридичної особи, незалежно від форм власності і господарювання, а також від кількості працівників.

Відсутність колективного договору на підприємстві має розцінюватись як порушення норм Закону України “Про колективні договори”, статті 17 Закону України “Про підприємства України”, статей 10 - 20 Кодексу законів про працю України та пункту 7 статті 65 Господарського кодексу України.

У відділі з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Вовчанської радержадміністрації (м. Вовчанськ, вул. Соборна, 100, каб №12) ви можете отримати консультативну допомогу з питань укладання колективних договорів, змін та доповнень до них та здійснити їх повідомну реєстрацію.

Начальник управління

соціального захисту населення                                                  В.Б.Бондаренко


 

Вшанування пам’яті

10.02.2017

Лютий місяць особливий для усіх поколінь нашого Вовчанського краю. Бо саме в ці дні 1943 року було розпочато визволення району від німецько-фашистських загарбників.  10 лютого, з нагоди 74-ї річниці визволення Вовчанська від фашистських загарбників, відбулася урочисто-траурна хода з покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам.

У заході взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець,  заступник міського голови Людмила Бондаренко, ветерани Великої Вітчизняної війни, депутатський корпус, представники трудових колективів району, громадскість, молодь.

Подробнее...

 

Засідання постійних депутатських комісій

10.02.2017

10 лютого відбулося засідання постійних депутатських комісій  Вовчанської районної ради.

Подробнее...

 

Шановні ветерани, дорогі земляки!

09.02.2017

10 лютого  – знаменна дата в історії Вовчанщини. 74 роки минуло з того дня, як наша Вовчанщина була визволена  від фашистських загарбників, а для багатьох захисників вовчанська земля стала останнім місцем вічного спокою.

Героїзм, мужність та сила духу визволителів Вовчанщини завжди залишатиметься в пам’яті вдячних нащадків.

Цей світлий і водночас сумний день дуже важливий і незабутній для всіх тих, хто визволяв Вовчанщину, для членів їх сімей, друзів і колег. Ми схиляємо голову перед пам’яттю загиблих, висловлюємо вдячність і повагу живим, згадуємо тих, хто не повернувся з війни або відійшов у вічність вже в мирний час. Імена цих героїв і їхній подвиг не можуть бути забутими вовчанами.

Щиро вітаю всіх учасників бойових дій, ветеранів Великої Вітчизняної війни, які дожили до цих пам’ятних днів, і разом з нами радіють визволенню рідної землі від навали ворогів, всіх жителів Вовчанщини з 74-ю річницею визволення від фашистських загарбників.

Бажаю всім землякам здоров’я, щастя, упевненості в грядущому дні й ніколи не зазнати воєнних лихоліть.

Нехай квітне і розвивається наша рідна Вовчанщина, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

Зі святом Вас, шановні ветерани та жителі Вовчанщини!

Голова Вовчанської районної ради                А.В.Степанець


 

 

Виїзний прийом

09.02.2017

8 лютого 2017 року відбувся особистий виїзний прийом голови Вовчанської районної ради  А.В.Степанця до Петропавлівскої  сільської  та Білоколодязької  селищної ради.

На  прийом  прийшли  депутати  та  мешканці  населених пунктів  цих  громад. В присутності сільського  та  селищного  голів  були  обговорені  важливі  питання  по підвозу  дітей  до школи, малечі  до НВК, їх харчування, транспортне  сполучення з населеними  пунктами, очищення  доріг, виплата  орендної  плати  за  паї  та  інші  важливі  питання  повсякденного  життя  громад.  На  особистому  прийомі  перед  присутніми  Степанець А.В. розповів  про  необхідність виконання  Закону України «Про добровільне  об’єднання  територіальних  громад», де  детально зупинився,  оперуючи   цифрами,  важливості  цього  процесу.  Мешканку  Петропавлівької  сільської  ради  турбувало питання  щодо  закриття з 01.01.2017 року  КЗОЗ обласного протитуберкульозного диспансера №2, а  на території громади  є  хворі  на  відкриту  форму  туберкульозу.

Подробнее...

 

ЧУГУЇВСЬКА МІСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

09.02.2017

Вовчанський відділ інформує


 

 

Про призначення субсидії населенню на придбання твердого палива і скрапленого газу в 2017 році

09.02.2017

Відповідно до п. 14 абз.2 абз.3  Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995р. № 848, із змінами та доповненнями, субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз  на календарний рік за особистим зверненням громадян.

Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива і відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг надається на календарний рік.  При цьому субсидія на оплату житлово – комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року.

Подробнее...

 

Вовчанський відділ поліції інформує

09.02.2017

Про стан виконання Вовчанським ВП

«Програми забезпечення публічної безпеки

і порядку на території Вовчанського району»

на 2016-2017 роки

Подробнее...

 

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ!

03.02.2017

З 01 січня 2017 року відповідно до норм Закону України «Про запобігання корупції» розширено коло осіб, які зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (е-декларацію), за минулий рік шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) за формою, що визначається цим агенством.

Таку декларацію зобов’язані будуть подати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств, установ та закладів тощо.

Звертаємо Вашу увагу, що заповнення е-декларації відбувається за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).


 

Управління соціального захисту населення Вовчанської РДА інформує

03.02.2017

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

Законом України від 06.12.2016 № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (далі – Закон № 1774) вдосконалено законодавство у сфері підвищення мінімальної заробітної плати шляхом внесення змін до законодавчих актів, в частині приведення поняття «мінімальна заробітна плата», умов її визначення та порядку встановлення.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» від 21.12.2016 № 1801-VIII з 1 січня 2017 року затверджено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 1 600 грн., мінімальну заробітну плату в місячному розмірі –  3200 грн., у погодинному розмірі – 19,34 грн.

Подробнее...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 79 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!