Обласною радою визначено переможців конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад "РАЗОМ В МАЙБУТНЄ" на 2018 рік

07.05.2018

Із загальної кількості міні-проектів, поданих цьогоріч на обласний  конкурс, 238 міні-проектів було відібрано Конкурсним комітетом як такі, що відповідають умовам Положення про проведення обласного конкурсу розвитку  територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році, і визнані переможцями.

За визначенням конкурсного комітету Вовчанський район має 5 переможців з 16 поданих міні-проектів. Загальний обсяг фінансування проектів-переможців  складає 1092652 грн.

Переможці конкурсу.

Також хотілося б відмітити, що 4 міні-проекти по Старосалтівській селищній раді стали переможцями конкурсу на загальну суму 1090985 грн.


 

Відбулося пленарне засідання чергової ХХV сесії Вовчанської районної ради VII скликання

03.05.2018

3 травня під головуванням голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця відбулося пленарне засідання ХХV сесії Вовчанської районної ради VII скликання. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, депутати районної ради, голови територіальних громад, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

Детальніше...

 

Засідання постійної депутатської комісії

27.04.2018

27 квітня відбулося засідання постійної депутатської комісії Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань бюджету.

Детальніше...

 

Відбулося засідання постійних депутатських комісій

26.04.2018

26 квітня відбулося засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань комунальної власності та комунального господарства; соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та гуманітарних питань.

Детальніше...

 

Вшанували пам’ять загиблих на Чорнобильській АЕС

26.04.2018

26 квітня пройшов траурний мітинг з покладанням квітів до пам'ятного знаку героям-чорнобильцям в пам'ять про загиблих на Чорнобильській АЕС та з нагоди  32-ї річниці з дня техногенної катастрофи.

У покладанні квітів взяли участь представники районної ради, районної державної адміністрації, міської ради, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, трудові колективи підприємств, установ та організацій жителі міста та району, молодь.

Детальніше...

 

32-а річниця Чорнобильської трагедії

26.04.2018

26 квітня виповнюється сумна 32-га річниця техногенної ядерної катастрофи – аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Біда, яка сталася вночі 26 квітня 1986 року неподалік старовинного українського містечка Чорнобиль назавжди залишиться в пам'яті людей. Світ ще не знав такого масштабного та тривалого за наслідками техногенно-екологічного лиха.

Масштаби Чорнобильського лиха могли б бути незрівнянно більшими, якби на шлях невидимого ворога не стали б мужні, рішучі та здатні на самопожертву люди. Кожна секунда перебування на місці катастрофи коштувала їм здоров’я та життя, але вони працювали в зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії.

Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям, ставши на шляху сліпої ядерної стихії і захистили тим самим не лише українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки.

Бажаю усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру та злагоди! Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

Голова районної ради                                    А.В.Степанець


 

Засідання постійних депутатських комісій

25.04.2018

25 квітня відбулося засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань агропромислового розвитку, екології, земельних відносин та використання природних ресурсів; з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики.

Детальніше...

 

Відбулося засідання експертної комісії з призначення стипендій

18.04.2018

18 квітня відбулося засідання експертної комісії з призначення стипендій «Обдарованість».


Запровадження системи заохочень обдарованих учнів закладів освіти району є складовою виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 927/2010 «Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді». Рішенням ІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради було прийнято рішення «Про затвердження районної програми «Обдаровані діти» на 2016-2020 роки», згідно з яким щорічно визначаються учні, яким призначається стипендія голови Вовчанської районної державної адміністрації та голови Вовчанської районної ради і виплачується одноразова грошова винагорода педагогічним працівникам.

Детальніше...

 

Святкові проводи призовників

16.04.2018

16 квітня у райвійськкоматі відбулися урочисті проводи  юнаків Вовчанщини   на військову строкову службу. Двадцять призовників, які цього дня полишали рідні домівки, будуть  направлені на службу до лав Національної гвардії України.

Майбутніх захисників Вітчизни та їх батьків і рідних з визначною подією тепло привітали голова районної ради А. Степанець, голова райдержадміністрації В.Мірошник, районний військовий комісар Я.Нєвєсов, які  побажали хлопцям успішного засвоєння воєнної науки, а батькам терпіння та гарного настрою в очікуванні, коли їх сини повернуться додому змужнілими  і зовсім дорослими.


 

НА СУБОТНИК – ІЗ ЗАВЗЯТТЯМ!

16.04.2018

13 квітня представники державних установ району, районної ради, ДП «Вовчанське лісове господарство», громадських організацій, депутати районної ради, представники районного осередку політичної партії  БПП «Солідарність”, озброївшись лопатами та відрами, з неабияким ентузіазмом взялись за роботу.

Детальніше...

 

Визначено переможця конкурсу «Розробка логотипу районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом»

12.04.2018

11 квітня відбулося засідання конкурсного комітету районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом», на якому були розглянуті конкурсні роботи подані на участь в конкурсі «Розробка логотипу районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом».

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 29 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!