Урочисті заходи з нагоди Дня рятівника

15.09.2017

17 вересня відзначається професійне свято – День рятівника. У житті надзвичайні ситуації завжди виникають несподівано. І в цих складних ситуаціях є люди, які професійно приходять на допомогу. Це працівники цивільного захисту, аварійно-рятувальної служби, пожежної охорони, які займаються захистом життя громадян, ліквідацією і попередженням наслідків техногенних катастроф.

15 вересня з нагоди свята рятувальників нашого району з професійним святом привітали заступник голови Вовчанської районної ради О.В.Камінська, голова районної державної адміністрації В.М.Мірошник, які у своїх промовах подякували усім рятівникам за високий професіоналізм, мужність, добросовісне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, запобігти лихові та побажали міцного здоров'я, родинного благополуччя, щастя, здійснення мрій та бажань і якомога менше тривожних викликів.

Детальніше...

 

Управління соціального захисту населення інформує

15.09.2017

Харківським обласним центром зайнятості з Харківським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів відпрацьовано механізм направлення на професійне навчання до Харківського центру професійно – технічної освіти ДСЗ осіб з інвалідністю, які зареєстровані в установленому порядку в Державній службі зайнятості як безробітні та відповідно до законодавства не мають права на допомогу по безробіттю (Згідно Порядку проведення професійної підготовки, підвищення кваліфікації та перепідготовки інвалідів, зареєстрованих у державній службі зайнятості, за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів, затвердженого постановою КМУ від 27.12.2006 №1836) та осіб з інвалідністю працездатного віку, які перебувають на обліку в органах соціального захисту за місцем проживання, без реєстрації в службі зайнятості (згідно розділу ІІ Інструкції з надання фінансової допомоги на поворотній і безповоротній основі та цільової позики за рахунок сум адміністративно – господарських санкцій та пені, що надходять до Державного бюджету за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів, затверденої наказом Міністерства праці та соціальної політики від 06.09.2010 №270) за ліцензованими професіями у Харківському центрі професійно – технічної освіти.

Додаткова інформація на офіційному сайті: www.osvita.cz.kh.ua та за телефонами 42753, 42090,42041.


 

Виїзний прийом заступника голови районної ради

14.09.2017

13 вересня відбувся виїзний прийом заступника голови Вовчанської районної ради Ольги Камінської у селі Вовчанські-Хутора. Мешканці могли особисто поговорити з заступником голови районної ради та задати їй турбуючі їх питання.

Детальніше...

 

У с. Верхній Салтів Вовчанського району відбувся етнофестиваль «Аланські витоки. Перлини Слобожанщини»

11.09.2017

10 вересня у с. Верхній Салтів Вовчанського району на майданчику біля історико-археологічного музею-заповіднику «Верхній Салтів» відбувся етнофестиваль «Аланські витоки. Перлини Слобожанщини». Це фестиваль, який проводиться другий рік поспіль. Всі, хто побував на цьому святі, змогли поринутись в історію Слобожанщини середніх віків. Кочові племена, які по­змінно жили тут у період iз IV до середини XIII століття, залишили по собі древнє городище, два великi поселення та чимало катакомбних усипалень, що стали першими реальними доказами існування відомої культури — Хазарський каганат. Розкопки тут ведуть уже понад століття, але й понині археологи знаходять рідкісні речі з сивої давнини.

Аланські витоки - це історія та археологія, стародавні та сучасні спортивні змагання, привітні та талановиті жителі Вовчанщини, смаколики та мед від громад Вовчанського району, несподівані знайомства та зустріч зі старими друзями на свіжому повітрі.

На свято завітали почесні гості – голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, заступник голови, керівник апарату Харківської обласної державної адміністрації А.В. Бабічев, голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник, директор Департаменту культури та туризму Харківської обласної державної адміністрації  О.А. Яцина, які урочисто відкрили другий етнофестиваль «Аланські витоки. Перлини Слобожанщини» та побажали усім миру, міцного здоров’я, щастя,  гарного настрою та чудових вражень від сьогоднішнього дня.

Детальніше...

 

07 вересня 2017 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХІХ сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 

Відбулося пленарне засідання ХVІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання

05.09.2017

 

05 вересня відбулося пленарне засідання ХVІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Наталя Гордієнко, депутати районної ради, голови територіальних громад району, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.


Детальніше...

 

Відбулося спільне засідання постійних депутатських комісії

05.09.2017

05 вересня відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання.

Детальніше...

 

01 вересня 2017 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХVІІІ (позачергової) сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 

Свято - День знань в Новоолександрівській громаді

01.09.2017

1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі.

У цей святковий день привітати усіх учнів, вчителів, батьків із традиційним святом Першого дзвоника до Новоолександрівської громади завітав голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець та побажав дітям успіхів у навчанні, батькам та вчителям – наснаги й розуміння та щоб новий навчальний рік усім приносив тільки приємні враження!

Детальніше...

 

Вітання голови районної ради З Днем знань!

01.09.2017

Шановні освітяни! Дорогі школярі, батьки!

Вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом —               Днем знань!

Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це свято, яке завжди залишається в пам’яті кожної людини. Приходить воно до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл.

Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.

Саме в День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, дорогі наші вчителі, — ми завжди залишаємося вашими учнями!

Усім, хто 1 вересня прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів.

Тож з нагоди Дня знань  щиро вітаю усіх з початком навчального року. Бажаю міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань!

З повагою,

Голова Вовчанської райолнної ради                        А.В.Степанець


 

Увага! Економте час та кошти – плануйте візит до центру зайнятості оnline

31.08.2017

Послуга електронної черги реєстрації безробітних доступна за посиланням http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about або на порталі Державної служби зайнятості http://www.dcz.gov.ua через рубрику «Електронні послуги».

Якщо Ви зарезервували для себе час, Вам не потрібно отримувати талон на відвідування. Звертайтесь до фахівця центру зайнятості у зарезервований час. На електронному табло у центрі зайнятості відобразиться запрошення з номером талону на робоче місце, яке Вам буде повідомлено під час запису на прийом засобами електронної черги.

Записатись можна на консультації з питань: сприяння працевлаштуванню, вибору професії, профнавчання, профорієнтації, тимчасової зайнятості, юридичних аспектів у сфері зайнятості, реєстрації у центрі зайнятості тощо.

Електронна черга – це швидко і зручно! Цінуйте свій час – користуйтеся новими опціями, створеними саме для Вас!


 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 57 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!