У Вовчанську урочисто відкрили відремонтовану районну поліклініку

31.10.2019

31 жовтня 2019 року у м.Вовчанськ урочисто відкрили оновлену районну поліклініку, реконструкція якої відбулась завдяки підтримки німецького фонду розвитку "GIZ" та співфінансування з Харківського обласного і Вовчанського районного бюджетів. У церемонії відкриття взяли участь заступник голови Харківської обласної держадміністрації Вадим Данієлян, керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Сергій Клименко, менеджер проекту розвитку соціальної інфраструктури України німецького фонду "GIZ" в Україні Рене фон Прондцинскі, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник, депутати Харківської обласної ради Віталій Панов, Сергій Пієв та Олександр Антоненко, директор КНП "Вовчанська районна лікарня" Костянтин Тищенко, голови міської, селищних та сільських рад, медичні працівники, представники  трудових та учнівських колективів.

Детальніше ...

 

Урочистості з нагоди 75-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників

28.10.2019

З нагоди 75-ї річниці визволення України від німецько-фашитських загарбників у Вовчанську пройшли урочисті збори. В залі Вовчанського районного будинку культури зібрались ветерани війни та праці, представники трудових колективів, учнівська молодь. До присутніх на зборах звернулись заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Наталія Гордієнко і керівник секретаріату Вовчанської районної ради Сергій Круподеря. Вони відзначили, що день визволення України від фашистської навали - це особливий день, адже заради миру і спокою на рідній землі мільйони воїнів поклали своє життя. Завдяки мужності і вірності своєму народові герої Другої світової війни здобули перемогу та подарували всім нащадкам світле майбутнє.

Детальніше ...

 

Вітання з 75 річницею визволення України від німецько-фашитських загарбників

28.10.2019

Шановні ветерани Другої світової війни, жителі Вовчанського району!

28 жовтня 2019 року ми відзначаємо 75 річницю з дня визволення України від фашистських окупантів. Далекої осені 1944 року український народ у кривавій боротьбі відстояв мир і спокій на рідній землі, поборовши жорстокого ворога. Ціна, яку заплатили українці за перемогу, була дуже високою: мільйони наших співвітчизників полягли в боях за Україну, тисячі мирних громадян загинули від рук фашистів, які знищували все на своєму шляху. На жаль, поруч з нами все менше і менше учасників і свідків тієї страшної війни. Нині на Вовчанщині проживають 26 учасників бойових дій, 303 учасники війни та 2691 дитина війни. І ми маємо низько вклонитись кожному з них, дякуючи за мирне небо над головою і подароване світле майбутнє. Особливі слова подяки тим, хто не пошкодував свого життя заради миру в Україні, хто безстрашно і наполегливо йшов у бій крізь біль та вогонь, виборюючи свободу Батьківщини. Нехай земля береже їх прах, а кращою пам'яттю про них буде мирне світле майбутнє України. Дорогі ветерани! З нагоди 75 річниці визволення рідної землі від фашистського ворога прийміть щирі побажання міцного здоров’я, наснаги, родинного затишку і благополуччя. І нехай над усіма нами завжди буде чисте синє небо, під яким ростуть щасливі діти, а згадка про страшну війну стане сторінкою історії, яка вже ніколи не повториться!

Голова Вовчанської районної ради ..................................................Анатолій Степанець

 

Пільна відсвяткувала День села

28.10.2019

26 жовтня 2019 року у с.Пільна відсвяткувала День села. На свято зібрались майже всі селяни, а разом з ними і жителі сусіднього с.Українського. З привітаннями з нагоди свята до учасників заходу звернулися голова сільської ради Ольга Комих, депутат обласної ради Олег Супрун, депутати районної ради Віктор Пієв та Валерій Чупіс. Привітання громаді та святковий подарунок -  безкоштовну роботу надувної гірки для малечі адресував і народний депутат України Дмитро Шенцев, від імені якого мешканців Пільної з Днем села привітала керівник його громадської приймальні  Тетяна Шевченко.

Детальніше ...

 

Новоолександрівська громада презентувала мініпроєкт "Розбудуємо громаду разом"

24.10.2019

У с.Новоолександрівка 24 жовтня 2019 року відбулося урочисте відкриття мініпроєкту - переможця районного конкурсу «Розбудуємо громаду разом». Результатом реалізації проєкту під назвою «Там, де музика грає – все село гуляє» стало створення літньої сцени та облаштування прилеглої території тротуарною плиткою. Участь в урочистих заходах взяли голова Вовчанської районної ради Анатолїй Степанець, голова Новоолександрівської ради Галина Здор, депутати сільської ради та представники громади. Завдяки реалізації мініпроєкту громада отримала осучаснену териіторію для проведення культурно-масових заходів у весняно-літній період.

Детальніше ...

 

Запрошення взяти участь у Міжнародній культурно-освітній поїздці «Європейська співдружність»

22.10.2019

До уваги керівників органів місцевого самоврядування, медичних, лікувально-профілактичних, освітніх, навчальних закладів, ЗМІ, інших організацій та установ соціального і гуманітарного напрямку. Міністерство культури України листом від 04.09.2019 № 1177/19-2/15-19 пропонує взяти участь у Міжнародній культурно-освітній поїздці «Європейська співдружність», що відбудеться з 23 квітня до 01 травня 2020 року до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу.  Умови участі та програма поїздки викладені у додатку до листа.

 

У Гонтарівці відзначили День села

21.10.2019

19 жовтня 2019 року в Гонтарівці відзначили День села. На свято зібрались мешканці Гонтарівського страростинського округу, а також голова Старосалтівської селищної ради Е.П. Коновалов, депутати селищної ради, депутат Харківської обласної ради О.М.Супрун, керівники підприємств та організацій громади. Вітаючи селян, селищний голова Е.П. Коновалов відзначив, що Гонтарівка - це не тільки мальовниче село, в якому живуть працьовиті люди, це й важлива складова громади, адже ДП "ДГ"Гонтарівка", що діє у селі, виконує дві основні задачі: забезпечує місцевих жителів роботою і наповнює бюджет громади.

Детальніше ...

 

У Вовчанську урочисто відкрили тротуарну доріжку

18.10.2019

18 жовтня 2019 року у місті Вовчанську відбулася презентація мініпроєкту «Безпека пішоходів – спокій громади», який став переможцем районного конкурсу «Розбудуємо громаду разом». Участь в урочистих заходах взяли заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, керівник апарату Вовчанської районної державної адміністрації Світлана Гайворонська, представники Вовчанської міської ради та громадскість. У рамках мініпроєкту у м.Вовчанську біля ФОКу було облаштовано тротуарною плиткою доріжку, придбано та встановлено лавочки і урни для сміття, проведено озеленення частини вулиці.

Детальніше ...

 

У Хотімлі презентовано мініпроєкти районного та обласного конкурсів

17.10.2019

У селі Хотімля 17 жовтня 2019 року відбулося відкриття двох мініпроєктів - переможців  обласного та районного конкурсів «Разом в майбутнє» та «Розбудуємо громаду разом».

Участь в урочистих заходах взяли, депутат Харківської обласної ради Олег Супрун, заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, заступник голови Старосалтівської селищної ради Костянтин Колкутін, депутати Вовчанської районної ради Анатолій Шатковський, Володимир Голієнко, Сергій Лебеденко та представники громади.

Детальніше ...

 

Привітання з Днем захисника України

14.10.2019

День захисника України - це свято, яке відзначається щорічно 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.

Це свято, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі. День захисника Вітчизни є особливим для тих, хто зі зброєю в руках захищав в різні роки і нині захищає мир і спокій на нашій землі, не даючи ворогу втілити свої плани та роз’єднати український народ. Усвідомлюючи своє високе призначення - охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної України гідно несе славу своїх пращурів, для яких повага до Батьківщини, до українських традицій та рідної мови завжди були головними цінностями в житті.

Шановні захисники Вітчизни! Дякую вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша українська земля назавжди буде благословенною, вільною та  незалежною! Бажаю вам і членам ваших родин міцного здоров'я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я світлого майбутнього України!

 

Голова Вовчанської районної ради                                                  А.В.Степанець

 

Урочистості з нагоди Дня захисника України

11.09.2019

11 жовтня 2019 року в Вовчанському районному будинку культури відбулись урочисті збори з нагоди Дня захисника України. Присутніх на заході привітали заступник голови Вовчанської районної ради О.В.Камінська та заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Н.М.Гордієнко. Вони зазначили, що завдяки мужності вірних своєму народові воїнів Україна вистояла в усіх збройних конфліктах, що відбувались протягом її історичного розвитку. І сьогодні її кордони гідно захищають справжні патріоти.

 

Детальніше ...

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 10 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!