Проведена «пряма» телефонна лінія з головою районної ради.

02.11.2016

2 листопада голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець провів «пряму» телефонну лінію з жителями району.У роботі взяли участь відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ.

Кожен бажаючий житель Вовчанського району мав можливість поставити свої нагальні питання та отримати відповідь.

Так, мешканця міста Вовчанська турбувало питання, що біля його будинку росте дуже старе дерево і він хвилюється за те, що воно у будь-який момент може впасти та пошкодити лінію електропередач.

Жителька селища Білий Колодязь звернулася з питанням, яке хвилює і багатьох мешканців селища, а саме, посприяти у питанні наданні земельної ділянки під городи, бо є власні домоволодіння біля яких не має землі під город, що дуже важливо для жителів сільської місцевості.

У порушених питаннях Анатолій Степанець надав роз’яснення і взяв їх вирішення на особистий контроль.


 

«Ніхто не забутий!», «Ніщо не забуто!»

28.10.2016

28 жовтня 2016 року відбулися урочисто-траурні заходи з нагоди 72-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації В.М. Мірошник, заступник Вовчанського міського голови Л.М. Бондаренко, працівники районної державної адміністрації, районної та міської ради, трудові колективи підприємств, установ та організацій, учасники АТО, молодь, громадскість.


Подробнее...

 

Шановні мешканці Вовчанського району!

27.10.2016

 

2 листопада 2016 року з 9:00 до 10:00 години відбудеться «пряма» телефонна лінія, під час якої Ви зможете поставити свої запитання голові Вовчанської районної ради Степанцю Анатолію Вікторовичу за телефоном: (05741) 4-27-80

  

КЗОЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанького району" повідомляє

25.10.2016

Згідно розподілу Управління охорони здоров'я ХОДА, КЗОЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанького району" отримав вакцину для профілактики дифтерії та правця, яку застосовують згідно календаря профілактичних щеплень в 16 років, та надалі кожні 10 років.

Дифтерія відноситься до гострих бактеріальних інфекцій дорослих і дітей, при ній виникають запальні зміни на слизових оболонках або шкірі, утворюються особливі плівки і уражаються внутрішні органи - серце, нирки, нервова і дихальна системи.

Правець (рос. Столбняк) - гостре інфекційне захворювання, що уражає нервову систему, породжує тонічні і тетанічні судоми скелетних м'язових волкон, що ведуть до асфіксії. Має надзвичайно високу летальність.

Проведення щеплень проводяться в кабінеті імунопрофілактики амбулаторії ЗПСМ №1 м.Вовчанськ (м. Вовчанськ, вул. Шевченка, 24).

За додатковою інформацією можна звертатися до кабінету імунопрофілактики АЗПСМ "1 м.Вовчанська або до сімейного лікаря/сімейної медичної сестри відповідної дільниці.

Захистіть себе та своїх близьких від таких загрозливих захворювань,

як дифтерія та правець!


 

Подаруймо тепло нашим дітям

21.10.2016

Завдяки перемозі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє» в місті Вовчанську урочисто відбулася презентація оновлених приміщень Вовчанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №6 та Вовчанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №7.

З  цією подією школярів та педагогічний колектив привітав депутат Харківської обласної ради Віталій Панов, який вручив керівникам установ Сертифікати про успішну реалізацію міні-проектів та стікери.

Подробнее...

 

Презентації реалізованих міні-проектів продовжуються

21.10.2016

21 жовтня 2016 року в місті Вовчанську відбулися презентації 6 реалізованих міні-проектів що стали переможцями обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в 2016 році.

У заході взяли участь депутати Харківської обласної ради Олександр Антоненко, Віталій Панов, голова Вовчанської міської ради Володимир Шевченко.

Подробнее...

 

Відбулася чергова ХІ сесія VII скликання Вовчанської районної ради

20.10.2016

20 жовтня 2016 року відбулося пленарне засідання  ХІ сесії Вовчанської районної ради  VII скликання, яке провів голова  районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь депутат Харківської обласної ради Сергій Пієв, депутати районної ради, голови територіальних громад та старости Старосалтівської  об’єднаної територіальної громади, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради та представники громадської організації «Харківська провозахисна група».

Подробнее...

 

На Вовчанщіні реалізовано ще три міні-проекти.

19.10.2016

19 жовтня 2016 року в трьох громадах району відбулися урочистості з нагоди презентації успішно реалізованих міні-проектів переможців обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє».

Привітати з такою подією до громад району завітав депутат Харківської обласної ради Супрун О.М., який вручив відповідний Сертифікат, підписаний головою обласної ради Черновим С.І. та головою бюджетної комісіі облради Нимикіною Л.П. про успішне завершення міні-проекту та стікер набувшого популярності в регіоні конкурсу міні-проектів.

Подробнее...

 

Засідання постійних депутатських комісій

18.10.2016

Відбулися засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради.

Подробнее...

 

Вітання зі святами

13.10.2016

Приміть щирі вітання зі святами –

Днем захисника України, Покровою Пресвятої Богородиці

та з Днем українського козацтва!!!

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Сердечно бажаю вам щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь Вітчизні. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

З повагою,

голова Вовчанської районної ради

Степанець А.В.


 

В пам’яті народній ніколи не згасне подвиг українського солдата

13.10.2016

13 жовтня 2016 року відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України та урочистий мітинг з нагоди закладення символічного каменю на місці встановлення пам’ятного знаку учасникам антитерористичної операції на Сході України.  В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації В.М. Мірошник, заступник Вовчанського міського голови В.М. Шабельник, працівники районної державної адміністрації, районної та міської ради, трудові колективи підприємств, установ та організацій, учасники АТО, молодь, громадскість.

Подробнее...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 46 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!