Вітання народного депутата

30.09.2016

30 вересня 2016 року напередодні свята – Дня працівників освіти голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець разом з народним депутатом України Дмитром Шенцевим привітали із святом професійних і талановитих педагогів Вовчанського краю, подякували за невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Подробнее...

 

Вітання вчителям з нагоди Дня працівників освіти.

 

Шановні педагоги,

дорогі вчителі!

 

Ми довіряємо вам найдорогоцінніше, що у нас є: наших дітей. І взявши їх за руки, ви ведете наші чада у світ невпізнаного і незнайомого. На цьому шляху ви вчите дітей добру і справедливості, допомагаєте їм подолати перешкоди і труднощі, оберігаєте від помилок, дбаєте про дітей і просто їх любите.

Від усього серця вітаю Вас з професійним святом! Нехай ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується. Нехай ваші учні будуть талановиті і кмітливі!

Бажаю терпіння і мудрості, міцного здоров’я та великих творчих удач!

З повагою,

голова Вовчанської районної ради

А.В.Степанець


 

Урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти

29 вересня 2016 року в районному Будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти.

Голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник привітали освітян району з професійним святом, подякували за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю та побажали усім присутнім здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.


Подробнее...

 

Загальні збори та навчальний семінар-практикум

28 вересня 2016 року Голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець разом з головами територіальних громад Вовчанського району та старостами Старосалтівської селищної ради прийняли участь у Загальних зборах Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області та регіональному навчальному семінарі-практикуму для депутатів і керівників місцевих рад Харківської області.

Подробнее...

 

Вовчанщина на Великому Слобожанському ярмарку.

26.09.2016

24 і 25 вересня у Харкові відбувся Традиційний Великий Слобожанський Ярмарок – 2016.

Достойно на цьому ярмарку було представлено і нашу Вовчанщину, делегацію якої очолили голова районної ради А.Степанець та голова райдержадміністрації В.Мірошник.

Подробнее...

 

У В А Г А ! У В А Г А !

23.09.2016

 

 

У Вовчанському районі Харківськї області зареєстровані випадки

отруєння сурогатами алкоголю.

 

Якщо Ви виявили у себе та своїх близьких після споживання спиртних напоїв слідуючі симптоми:

-       Запаморочення, головний біль

-       Нудоту, блювання

-       Шлункові спазми та ріжучий біль в животі

-       Порушення зору ( двоїння, «мушки» перед очима, різке послаблення зору»)

Необхідно негайно звернутися до Швидкої Допомоги за телефоном 103

Не вживайте алкогольні напої!!!


 

Позачергова нарада

23.09.2016

23 вересня 2016 року голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець прийняв участь у позачерговій нараді місцевої комісії ТЕБ та НС 20724 "Групове отруєння алкогольними напоями", яку провів голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник за участю начальників відділів та секторів райдержадміністрації, керівників управлінь, відділів та служб району.


На нараді були створені оперативні групи, що терміново виїхали по населеним пунктам району для ліквідації надзвичайної ситуації та інформування населення про можливість отруєння алкогольними напоями, придбаними у місцевих торгових точках.


 

 

Засідання обласного штабу з організації підготовки ЖКГ та об’єктів соціальної сфери регіону до зими.

23.09.2016

22 вересня 2016 року голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець прийняв участь в засіданні обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, яку провів заступник голови обласної державної адміністрації, голови обласного штабу Є.Д. Шахненко.

Подробнее...

 

День партизанської слави.

22.09.2016

22 вересня 2016 року в місті Вовчанську відбулися урочисто-траурні заходи з покладанням квітів з нагоди Дня партизанської слави та 75 річниці створення партизанського руху на Україні.

Подробнее...

 

21 вересня 2016 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХІ сесії VІІ скликання»

21.09.2016

Подробнее...

 

Засідання круглого столу.

20.09.2016

20 вересня 2016 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович Степанець прийняв участь у засіданні  круглого стілу в рамках "Децентралізованого марафону – 2016".

Подробнее...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 52 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!