До уваги!

29.01.2020

Управління соціального захисту населення Вовчанської районної державної адміністрації надає зразок заяви про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг, а також затверджені форми інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг

(доступ до матеріалів)

  

Виїзний прийом Анатолія Степанця у Симинівській громаді

28.01.2020

28 січня 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець здійснив виїзний прийом на території Симинівської громади. Участь у цьому заході взяли також Симинівський сільський голова Ольга Голов'ятинська, секретар ради Тамара Колєдіна, депутати сільської ради та місцеві мешканці. Під час зустрічі присутні мали змогу задати голові районної ради важливі питання, що стосуються життя громади і кожної окремої сім'ї. Зокрема, жителі та депутати звернулись до Анатолія Степанця з наступними запитаннями: про виникнення частих випадків перепаду та падіння напруги в електромережі по селах громади; про необхідність вирішення питання організованого вивозу твердих побутових відходів; про здійснення роботи щодо вирубки порослі вздовж доріг; про встановлення знаку з назвою та обладнання автобусної зупинки біля хутора Синельникове; про оплату послуг з транспортування природного газу.

Детальніше...

 

Заходи до Дня Соборності України

22.01.2020

22 січня 2020 року в Вовчанську пройшли заходи до Дня Соборності України. В урочистій ході та мітингу з нагоди Дня Соборності України взяли участь заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, керівник апарату Вовчанської райдержадміністрації Світлана Гайворонська, представники трудових і учнівських колективів, громадськість. Учасники мітингу згадали героїв, які боролися за об'єднання всіх національно-демократичних сил України і намагалися збудувати незалежну Соборну Українську державу. Присутні на заході поклали квіти до пам'ятного знаку учасникам АТО на знак пошани до всіх загиблих за незалежність України.

Детальніше...

 

Вітання с Днем Соборності України

22.01.2020

Шановні мешканці Вовчанського району !

22 січня щороку ми відзначаємо День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Тож прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності України!
Успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на наших спільних зусиллях на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу. Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу.
Щиро бажаю всім міцного здоров'я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру, успіхів та нових досягнень на благо рідної Вовчанщини та України! Хай розум, воля і любов до рідного краю сприяють процвітанню соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.


 

 

Сесія Вовчанської районної ради

21.02.2020

21 січня 2020 року відбулась ХLIІ (позачергова) сесія Вовчанської районної ради VII скликання. Участь у засіданні взяли голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів районної ради та райдержадміністрації. На сесії було розглянуто ряд важливих питань. Зокрема, депутати обговорили і схвалили Програму економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2020 рік. Також депутати розглянули питання щодо внесення змін до декількох районних програм: Програми енергозбереження Вовчанського району на 2018-2020 роки, Програми поповнення місцевого матеріального резерву для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Вовчанському районі на 2018-2020 роки, Програми територіальної оборони Вовчанського району на 2019-2020 роки, програми розвитку закладів охорони здоров'я Вовчанського району Харківської області на 2020 рік та інші.

Детальніше...

 

ДО УВАГИ!

21.01.2020

 

Відповідно до рішення Конкурсного комітету 21 січня 2020 року розпочався прийом проєктних заявок для участі в обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Прийом заявок буде здійснюватись до 01 березня 2020 року (до 1700 год.). Звертаємо увагу на те, що рішенням обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1123-VIІ затверджено Положення про порядок проведення обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в новій редакції. Ознайомитися з умовами участі в конкурсі та зразками документів можна на офіційному сайті Харківської обласної ради за адресою: http://www.oblrada.kharkov.ua (в розділі «Конкурси, гранти»).


 

Програма економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2020 рік

21.01.2020

 

 

Програма

економічного і соціального розвитку Вовчанського

району на 2020 рік

 

Додатки до Програми: "Освіта", "Охорона здоров'я", "Паливно-енергетична галузь", "Житлово-комульнальне господарство"


  

Відбулося засідання постійних депутатських комісій

17.01.2020

17 січня 2020 року під головуванням голови Вовчанської районної ради А.В.Степанця відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради. На засіданні депутатами було розглянуто ряд важливих проектів рішень, винесених на позачергову сесію районної ради, що запланована на 21 січня 2020 року. Зокрема, члени постійних комісій обговорили проект Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2020 рік і основні її напрямки. Також депутати розглянули питання щодо внесення змін до декількох районних програм: Програми енергозбереження Вовчанського району на 2018-2020 роки, Програми поповнення місцевого матеріального резерву для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Вовчанському районі на 2018-2020 роки, Програми територіальної оборони Вовчанського району на 2019-2020 роки, програми розвитку закладів охорони здоров'я Вовчанського району Харківської області на 2020 рік та інші.

Детальніше...

 

15 січня 2020 року голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець підписав розпорядження "Про скликання XLІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІI скликання"

15.01.2020

Детальніше...

 

Привітали колядкою

14.01.2020

 

Сьогодні, надзвичайно приємною подією стали різдвяні колядки, з якими святково вбрані школярі під керівництвом Григор’єва Ю.П. завітали до Вовчанської районної ради. Дітлахи просто зачаровували своїм веселим дзвінкоголоссям. Лунали пісні та новорічні побажання, малеча показала свої таланти, знання українських традицій. Маленькі гості привітали голову та працівників ради з новорічними святами і отримали солодкі подарунки від голови районної ради Анатолія Степанця.

Детальніше...

 

Вітання з Новим Роком і Різдвом Христовим!

28.12.2019

Шановні жителі Вовчанського району!

Сердечно вітаю вас з Новим роком і Різдвом Христовим !

 

Для нас рік, що минає, був непростим і насиченим багатьма подіями, які вимагали напруженої та плідної роботи. Було зроблено немало, завдяки нашій спільній праці населені пункти Вовчанщини перетворились і набули сучасного вигляду, ставши більш зручними для людей, які в них живуть і працюють. Попереду ще багато нових задач і невірішених проблем, що потребуватимуть нашого втручання. Справи, розпочаті в 2019 році, будуть продовжуватись і в наступному 2020 році, адже тільки разом через цілеспрямовані заходи ми зможемо досягти успіху і процвітання рідного краю та всієї України. Безумовно, новий рік принесе нам нові виклики і випробування, та я впевнений, що ми їх успішно здолаємо завдяки згуртуванню зусиль і наполегливій праці. У ці святкові дні хочу побажати кожному з вас здоров’я, успіху, добробуту та благополуччя. Нехай новий рік принесе нам мир та спокій, а у кожну родину - щастя і любов. Нехай він буде щедрим та багатим на добро, везіння і заслужені перемоги в будь-якій справі, що несе позитивні результати! Бажаю, щоб для втілення життєвих задумів вам вистачало можливостей, енергії та натхнення. Нехай все, що заплановано, обов’язково справдиться, а Новий рік та Різдвяна Зоря подарує всім світлу надію в щасливе майбутнє України! Бажаю всім, щоб новорічні та різдвяні свята подарували вам прекрасний настрій, хороші новини та яскраві моменти, наповнюючи кожну хвилину життя любов’ю та гармонією.

Щасливого Нового року та Різдва Христового!

Голова Вовчанської районної ради                                               Анатолій Степанець 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!