На Вовчанщині відбулися святкові заходи з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді.

26.06.2017

25 червня 2017 року, з нагоди  відзначення 21-ї річниці Конституції України та Дня молоді, на міській площі відбулися святкові заходи, у яких взяли участь голова  Вовчанської районної ради А.В. Степанець, заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Н.М. Гордієнко, трудові колективи підприємств, установ та організацій, молодь, жителі та гості Вовчанщини.

З нагоди 21-ї річниці Конституції України та Дня молоді всіх присутніх привітав голова  Вовчанської районної ради А.В. Степанець та побажав миру, добра, достатку, творчої енергії, щасливої життєвої долі та здійснення всіх заповітних мрій.

Детальніше...

 

Шановна молодь Вовчанщини!

25.06.2017

Від щирого серця вітаю із Днем молоді!

Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, День молоді – свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це час становлення, професійного вибору, час кохання та мрій, час планування майбутнього.

Молоде покоління в усі часи було окрасою суспільства, його надією, днем сьогоднішнім і прийдешнім.

Приємно знати, що сучасна молодь Вовчанського району бере активну участь у розбудові свого міста, села та держави вцілому, впевнено заявляє про себе у різних сферах життя.

Тож хочу побажати молодому поколінню широких і легких життєвих шляхів, райдужних і прекрасних перспектив, вірних і потрібних починань. Бажаю вам більше яскравих зустрічей, нових ідей, активних дій, чітко намічених цілей, щастя і віри у власні сили!

Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

Зі святом, з Днем молоді!

З повагою,

голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець


 

Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня державної служби України.

23.06.2017

В цей урочистий день, 23 червня державних службовців Вовчанщини з професійним святом - Днем  державної  служби України привітали голова Вовчанської районої ради Степанець А.В., голова Вовчанської районної державної адміністрації Мірошник В.М. та побажали щастя,  миру, добра  і  благополуччя  у родинах, міцного  здоров’я, душевної  рівноваги  і  комфорту, щоб наступні  роки  були  сповнені  творчим  натхненням, життєвою  енергією, добром  і  злагодою.

Детальніше...

 

Шановні державні службовці Вовчанщини!

23.06.2017

Щиро вітаю вас із професійним святом –

Днем державної служби!

Саме на Вас покладається основна відповідальність за ефективне виконання функцій держави. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі. Кожен на своєму місці виступає єднальною ланкою між владою і народом, знає його проблеми, шукає шляхи їх вирішення.

Висловлюю найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь Вовчанського району!

Бажаю всім вам міцного здоров'я, успіхів і оптимізму, творчого натхнення у вашій нелегкій та відповідальній роботі, плідних та нових здобутків на благо України та її народу, високої професійної майстерності, здійснення всіх найзаповітніших задумів. Хай супроводжують вас і ваші родини мир і злагода, добро і любов, благополуччя і щастя.

З повагою,

голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець


 

На Вовчанщині відбулися заходи до Дня Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

22.06.2017

22 червня 2017 року відбулися заходи до Дня Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. В заходах взяли участь керуючий справами виконавчого апарату, керівник секретаріату Вовчанської районної ради Круподеря С.П., голова Вовчанської районної державної адміністрації Мірошник В.М., заступники міського голови Бондаренко Л.М. та Шабельник В.М., ветерани війни та праці, представники районних громадських організацій, державні службовці, молодь, трудові колективи району, які поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам у місті Вовчанську.

Детальніше...

 

21 червня 2017 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХVІІ сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 

Шановні медичні працівники !

16.06.2017

Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята — Дня медичного працівника!

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому Ваша професія завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність, благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.

Прийміть щирі вітання шановні працівники охорони здоров’я з професійним святом та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я мешканців нашого району!

Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою.
Зі святом Вас! Щастя Вам і добра!

Голова Вовчанської районної ради              А.В.Степанець


 

Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника

16.06.2017

15 червня у Вовчанському районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника. Зі святкової сцени лунали слова привітання та вшанування представників медичного фаху від голови Вовчанської районної ради Степанця А.В., Вовчанської районної державної адміністрації Мірошника В.М.


Детальніше...

 

Відбулося пленарне засідання ХVІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання

08.06.2017

08 червня відбулося пленарне засідання ХVІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання, яке провів голова районної ради А.В. Степанець. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник, депутати районної ради, голови територіальних громад, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

Детальніше...

 

Відбулася нарада з головами місцевих рад

08.06.2017

08 червня голова Вовчанської районної ради Степанець А.В. за участю голови Вовчанської районної державної адміністрації Мірошника В.М. провели робочу нараду з головами місцевих рад району.

Перед присутніми виступив головний лікар КЗОЗ «Центральна районна лікарня» Тищенко К.В., який проінформував присутніх щодо виконання Програми підтримки закладів охорони здоров’я у Вовчанському районі.

Детальніше...

 

Вовчанський районний відділ державної виконавчої служби інформує

07.06.2017

«Про права дитини»

Дитинство – період життя людини, коли формуються найважливіші функції організму, активно здійснюється засвоєння моральних норм, знань і цінностей, що дозволяє малюку почуватися повноцінним членом суспільства.

Діти – це особлива соціально-демографічна група населення з віковими обмеженнями від народження до 18 років, яка має свої права, інтереси, специфічні проблеми, але не може відстоювати і захищати їх перед суспільством. Унаслідок цього сьогодні досить гостро постає проблема захисту дітей та їхніх прав.
Міжнародне співтовариство, Організація Об’єднаних Націй уже кілька десятиріч працюють над тим, щоб створити дітям усього світу якнайкращі умови для життя й усебічного розвитку. Результатом цієї праці стала низка міжнародних документів надзвичайної ваги, які стосуються прав дитини і забезпечення виживання, захисту та розвитку юного покоління. Зокрема, було створено дитячий фонд ООН – ЮНІСЕФ.
Основними міжнародними документами ЮНІСЕФ щодо прав дітей є: «Декларація прав дитини» (1959 р.), Конвенція ООН «Про права дитини» (1989 р.), Всесвітня декларація про забезпечення виживання, захисту і розвитку дітей (1990 р.). Базовим документом, спрямованим на захистдітей, є Конвенція «Про права дитини», прийнята Організацією Об’єднаних Націй. Це найперша у світовій історії глобальна угода щодо прав дитини: 191 країна світу ратифікувала Конвенцію, зобов’язавшись узгодити власне законодавство з її положеннями. Україна приєдналась до неї у 1991 році.
Раніше у світі турбота про дітей та їхній захист розглядалися як надання допомоги тим, хто її потребує. Конвенція ж визначає нову концепцію, проголошуючи забезпечення виживання, захисту і розвитку дітей обов’язком держави та суспільства, а не питанням доброї волі. Діти ще від народження мають усі основні свободи й невід’ємні права кожної людини.
Конвенція «Про права дитини» – міжнародний правовий документ, у якому закріплені гарантії прав дитини. Він поєднав у собі високі соціально-моральні та правові норми міжнародного стандарту й педагогічні основи спілкування дорослих із дітьми.


 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 103 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!