Робоча поїздка до Старосалтівської громади

27.04.2017

26 квітня голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець разом з головою Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошником та начальником фінансового управління РДА Ж.М. Усмановою здійснили робочу поїздку до Старосалтівської громади, під час якої зустрілися з депутатським корпусом громади. На зустрічі з депутатами були обговорені районні програми які діють на території району, а саме:  Програма «Шкільний автобус на 2016 – 2020 роки», Програма «Харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району на 2017 – 2020 роки», «Програма захисту прав дітей, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2016 – 2020 роки», «Комплексна Програма соціального захисту населення Вовчанського району на 2016 – 2018 роки», «Програма підтримки закладів охорони здоров’я у Вовчанському районі на 2016-2018 роки.

Детальніше...

 

Вшанували пам’ять загиблих на Чорнобильській АЕС

26.04.2017

26 квітня у парку 40 - річчя Перемоги м. Вовчанськa пройшов траурний мітинг з покладанням квітів до пам'ятного знаку героям-чорнобильцям в пам'ять про загиблих на Чорнобильській АЕС та з нагоди  31-ї річниці з дня техногенної катастрофи.

Детальніше...

 

31-а річниця Чорнобильської трагедії

26.04.2017

Відзначаючи сумнозвісну 31-шу річницю Чорнобильської катастрофи, подумки повертаємося до 26 квітня 1986 року, коли на Чорнобильській атомній електростанції сталася аварія, яка спричинила найбільшу в світі техногенну катастрофу. Вибух на ЧАЕС зруйнував життя та здоров'я, душевний мир та соціальний спокій багатьох людей.

Масштаби Чорнобильського лиха могли б бути незрівнянно більшими, якби не самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків цієї аварії – наших співвітчизників. Ризикуючи власним життям та здоров’ям, ліквідатори аварії виконали свій професійний і громадянський обов’язок, проявивши високий героїзм та самовідданість.

Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям задля життя не тільки своїх рідних та близьких, але  на благо порятунку цілої держави.

Бажаю усім жителям Вовчанщини міцного здоров’я, щастя, миру та злагоди, достатку і благополуччя!

Голова Вовчанської районної ради                                А.В.Степанець


 

Засідання постійних депутатських комісій

25.04.2017

25 квітня 2017 року відбулося засідання постійних депутатських комісій  з питань соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та гуманітарних питань, з питань бюджету.

На засіданні комісій були розглянуті питання про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, до районних Програм, про затзатвердженя Порядку надання одноразової адресної матеріальної допомоги особам, які опинилися у складних життєвих обставинах, про затзатвердженя Статутів комунальних закладів та ін.

Постійні депутатські комісії вирішили погодити запропоновані проекти рішень та рекомендували голові районної ради винести дані питання на розгляд сесії районної ради.


 

Засідання постійних депутатських комісій

20.04.2017

20 квітня відбулося засідання постійних депутатських комісій  Вовчанської районної ради.

На засіданні комісій депутати розглядали питання про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району Харківської області на 2016 – 2018 роки, Програми зайнятості населення Вовчанського району на  2014 – 2017 роки, про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2017 рік між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою, про дострокове припинення повноважень депутатів Вовчанської районної ради Никоненка В.О., Ченцової Г.С., про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території  місцевих рад Вовчанського району та ряд інших питань.

Детальніше...

 

ДОРОГІ ВОВЧАНИ, ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

14.04.2017

З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляю Вас

з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою!

Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями, дає нам нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнитися духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, а душа  стає світлішою, серце і помисли чистими, щирими та добрими.

Нехай гарний настрій, писанкове розмаїття, Боже благословення увійдуть у кожну оселю, наповнять життя новими надіями на краще.

Голова Вовчанської районної ради        А.В.Степанець


 

Голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець з робочою поїздкою на Балаклійщині

10.04.2017

07 квітня 2017 року голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець разом з головою Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошником здійснив робочу поїздку в Балаклійський район з метою вивчення проблем жителів смт. Нефтяник, який закріплений за Вовчанським районом, обстеження умов проживання постраждалих та вирішення нагальних питань, пов’язаних з якнайшвидшою ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації на Балаклійщині.

Детальніше...

 

Графік проведення богослужінь та освячення пасок у м.Вовчанськ та населених пунктах району 15-16 квітня 2017 р.

10.04.2017

ВОВЧАНСЬК

Настоятель Свято-Жено-Мироносицького храму, протоієрей Іван (Остапович)

15 квітня («Великая суббота»)

7:00 – літургія Святителя Василия Великого,

11:30 – освячення пасок у храмі Успение Пресвятой Богородици, по вул.Чкалова,

12:30 – освячення (Вовчанські Хутора),

13:30 – освячення (Гатище),

14:00 – освячення (Огірцеве),

17:00 – освячення (площа Колокольцова),

23:30 – полунощниця у Храмі,

24:00 – Пасхальна Божественна Літургія.

Детальніше...

 

Звернення до депутатів та працівників місцевих рад регіону щодо надання допомоги постраждалим від вибуху у місті Балаклії 23 березня 2017 року

04.04.2017

Шановні колеги!

Відомо, що підтримка ближнього, який опинився в складній життєвій ситуації, особливо у важкий період, притаманна українцям. Настав час іще раз продемонструвати наші кращі якості.

Усіх нас глибоко стурбувала трагедія, що сталася на військових складах у м. Балаклії нашої області. У результаті пожежі та вибухів значно  пошкоджено об’єкти інфраструктури та особливо житлові будинки, багато з яких не підлягає відновленню. Наші земляки опинилися без даху над головою.

Завдяки оперативним діям працівників ДСНС, військових, поліції, волонтерів під керівництвом спеціального штабу були здійснені дії щодо ліквідації пожежі, розмінування території, але необхідно виконати ще низку робіт для відновлення дахів, вікон, вхідних дверей тощо.

За попередніми підрахунками експертів, безпосередній збиток від пожежі і вибухів складає близько 220 млн грн, а з урахуванням збитків промислових та аграрних підприємств, сума збитку може сягнути  300 млн грн.

Для ліквідації наслідків подій на першому етапі з резервного фонду районного бюджету, а також із резервних фондів обласного і державного бюджетів було виділено понад 132 млн грн. Вочевидь, що цих коштів недостатньо.

Шановні друзі!

Звертаємося до всіх небайдужих, просимо відгукнутися та надати  посильну допомогу в ліквідації надзвичайної ситуації у місті Балаклії, перерахувавши одноденну заробітну плату на розрахунковий благодійний рахунок Балаклійської міської ради № 31551355238022, МФО 851011, ЄДРПОУ 04058628, отримувач: Балаклійська міська рада, призначення платежу: «Благодійний внесок».

Переконані, таким вчинком ми ще раз продемонструємо свою єдність, солідарність із постраждалими від трагедії, підтримаємо та збережемо їхню віру у добро та справедливість!

СХВАЛЕНО

Загальні збори Асоціації

органів місцевого самоврядування

Харківської області

31.03.2017


 

Увага! Торгівля людьми!

04.04.2017

Торгівля людьми є однією зі сфер кримінального бізнесу, що розвивається найбільш стрімкими темпами. На сьогодні масштаби цього виду злочинної діяльності у світі набули таких розмірів, що за своїми наслідками стоїть на третьому місці після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками. На даний час понад 160 ООО українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року.

З метою протидії даному виду злочинної діяльності в Україні в 2012 році було прийнято Закон України «Про протидію торгівлі людьми». Відповідно до вимог даного Закону суб’єкти, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, взаємодіють між собою в рамках реалізації Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, та співпрацюють з громадськими об’єднаннями, регіональними та міжнародними організаціями.

З метою своєчасного та оперативного отримання інформації про вчинені, підготовлювані злочини даної категорії у прокуратурах усіх рівнів, у т.ч. і в Чугуївській місцевій прокуратурі діє телефон та електронна адреса «гарячої лінії»: (38-246) 2-43-36 та  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Крім того, телефон «гарячої лінії» діє безпосередньо у відділах Чугуївської місцевої прокуратури, а саме Вовчанському відділі Чугуївської місцевої прокуратури; (0-241) 4-27-64.

Також, існують організації-члени Всеукраїнської Коаліції з протидії торгівлі людьми, у т.ч. і у м. Харкові:

- «Жіноча громада», м. Харків, керівник Ольга Білецька - (38-057) 714-38-50.

- «Твоє право», м. Харків, керівник Олександр Полянський

- «Шлях до життя», м. Харків, керівник Яна Шарун, (38-057) 719-85-30.


 

Голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХV сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 96 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!