Строк подання декларації для осіб, які подають їх уперше, продовжено до 1 травня

До уваги суб’єктів декларування, які подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування вперше

Нормами Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб» внесені зміни до Розділу XIII "Прикінцеві положення" Закону України «Про запобігання корупції», якими до 1 травня 2017 року продовжено строк подання щорічної декларації для осіб, які відповідно до цього Закону подають таку декларацію вперше.

Разом з цим нагадуємо, що відповідно до Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» починаючи з січня 2017 року особи зазначені у пункті 1підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону (далі – суб’єкти декларування), зобов’язані щорічно подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (https://portal.nazk.gov.ua/login). Таку декларацію зобов’язані будуть подати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств, установ та закладів тощо.

Для подання декларації за минулий рік суб’єкт декларування:

-         має використовувати особистий ключ електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) отриманий для виконання своїх службових обов’язків;

-        перейти на веб-портал НАЗК (https://portal.nazk.gov.ua/login) та авторизуватись за допомогою особистого ключа ЕЦП (файл Key-6.dat);

-        ввести актуальну адресу електронної поштової скриньки (бажано використовувати поштові скриньки доменних зон «ua», «net» або «com»).

Детальну інформацію щодо порядку заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування можна переглянути на веб-сайті НАЗК https://nazk.gov.ua.

Довідка щодо заповнення декларацій: (044) 200-08-29, (044) 200-06-88


 

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє

29.03.2017

До уваги представників громадських формувань !!!

Неприбуткові підприємства, установи та організації, з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій зобов’язані до 1 липня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність із нормами Податкового кодексу України та у цей термін подати копії таких документів до контролюючого органу.

Звертаємо Вашу увагу, що як показав досвід, кількість звернень за отриманням відповідної адміністративної послуги збільшилась в чотири рази за два місяця до кінця 2016 року, що відповідно до чинного на той час законодавства було граничним строком для приведення у відповідність установчих документів. Таким чином, це призвело до значного збільшення черг та зростання соціальної напруги у відповідній сфері, якої можна було б уникнути рівномірно розподіливши кількість звернень шляхом своєчасного подання документів для державної реєстрації.

Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області закликає представників громадських формувань звернутись як найшвидше з документами для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, тобто для державної реєстрації нової редакції установчих документів.

Детальніше...

 

ВОВЧАНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ ІНФОРМУЄ

06 жовтня 2016 року Верховною радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності».

Відповідно до вказаного Закону були внесені зміни, зокрема до Закону України «Про електронний цифровий підпис», якими передбачається, що державні реєстратори прав на нерухоме майно, державні реєстратори юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, нотаріуси також використовують лише захищені носії особистих ключів.


 

Вовчанська районна організація ветеранів України відсвяткувала своє 30-річчя

17.03.2017

17 березня 2017 року відбулися урочистості, з нагоди відзначення 30-річного ювілею з Дня створення Вовчанської районної організації ветеранів України.

Детальніше...

 

Дорогі наші жінки!

07.03.2017

Щиро вітаю Вас з Міжнародним жіночим днем – святом Весни, Любові і Краси.

8 Березня саме той день коли ми, чоловіки, маємо чудову нагоду сказати вам наскільки важливе місце ви посідаєте у нашому житті. Ви – наша окраса, опора та натхнення. Ви прекрасні, бо несете у своєму серці весну, ділитесь любов’ю і добром.

Бажаю, щоб свято не обмежувалось одним днем, щоб щоденно кожна з Вас була тією жінкою, перед якою схиляють голову незалежно від статусу, рангу та віку.

Дякую вам за любов і ніжність, за те, що у найскладніших життєвих ситуаціях ми відчуваємо вашу підтримку, мудрість та доброту.

Нехай Ваші турботи будуть приємними, а кожен день – зігрітий щастям, присутністю рідних, близьких, коханих, наповнений новими відкриттями та здобутками!

Бажаю Вам, милі жінки, здоров’я, благополуччя і миру, здійснення усіх заповітних мрій!

Будьте коханими і щасливими!

Голова районної ради                           А.В.Степанець


 

Відбулася позачергова ХІV сесія Вовчанської районної ради VII скликання

03.03.2017

03 березня відбулося пленарне засідання  ХІV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради  VII скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

Детальніше...

 

Завершено прийом проектних заявок на участь в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє - 2017»

02.03.2017

Вовчанською районною радою завершено прийом, розроблених ініціативними групами, громадськими організаціями та благодійними фондами, міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Всі проектні заявки з пакетом необхідних документів перевірені спеціалістами районної ради та направлені до секретаріату Конкурсного комітету  обласного конкурсу «Разом в майбутнє».

Всього в 2017 році районною радою до Конкурсного комітету передано 64 міні-проекти, з яких найбільше направлено на підвищення енергоефективності та енергозбереження, а саме  45 міні-проектів. В номінації «Добробут громад» подано 13 міні-проектів, ще 6 в номінації «Чисте довкілля».

Більша кількість проектних заявок ініціативними групами було розроблено  по  галузі «Житлово-комунальне господарство» - 23, «Освіта» - 19 та по інших галузях таких як: «Охорона здоров’я», «Культура і мистецтво», «Фізична культура і спорт» та «Благоустрій».

Співфінансування 11 міні-проектів  на суму 761,0 тис. грн. передбачено за рахунок коштів  районного бюджету, співфінансування інших 53 проектів погоджено із місцевими радами (25 – з міського бюджету, 4 – із селищного і 24–із сільських бюджетів).

Активну участь в  підготовці проектних заявок взяла Старосалтівська об’єднана територіальна громада. До конкурсного комітету обласного конкурсу «Разом в майбутнє»  ними  подано 34 міні-проекти.

Всього до Конкурсного комітету обласного конкурсу «Разом в майбутнє» від Вовчанського району подано 98 міні-проектів.

Вовчанська районна рада дякує всім конкурсантам за ініціативу та участь у конкурсі. Бажаємо перемоги та успішної реалізації запланованих ініціатив, направлених на розвиток місцевих територіальних громад району.


 

01 березня 2017 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХІV (позачергової) сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 

Вовчанщина святкує Масляну

27.02.2017

25 лютого на центральному майдані міста Вовчанська пройшло святкування Масляної та проводи зими, яке зібрало дуже багато бажаючих весело та з користю провести цей день.

Детальніше...

 

Виїзний прийом голови Вовчанської районної ради А.В.Степанця

23.02.2017

22 лютого 2017 року відбувся особистий виїзний прийом голови Вовчанської районної ради  А.В.Степанця  до  Старицької   та  Симинівської сільських  рад.

Детальніше...

 

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТО МАСЛЯНОЇ

21.02.2017


 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 93 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!