День незалежності України «З Україною в серці»

24 серпня 2016 року відбулися заходи з нагоди 25-ї річниці Незалежності України «З Україною в серці».

Подробнее...

 

День незалежності України

Шановні мешканці Вовчанського району!

Від щирого серця й від усієї душі зичу всім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього – обов’язок кожного з нас, усього народу.День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України!

Зі святом Вас, з Днем Незалежності України.

Голова Вовчанської районної ради                                         А.В. Степанець


 

 

День Державного прапора України

23 серпня 2016 року голова районної ради Анатолій Вікторович  Степанець прийняв участь в святкових  заходах присвячених Дню Державного прапора України.

Подробнее...

 

Свято

21 серпня 2016 року, в рамках святкування 342-ї річниці заснування міста Вовчанська, голова районної ради Анатолій Степанець прийняв участь в відкритті фізкультурно-оздоровчого комплексу.

Подробнее...

 

Нарада з головами громад

19 серпня 2016 року під головуванням голови Вовчанської районної ради Анатолія Вікторовича Степанця відбулася  нарада-семінар з головами територіальних громад.

Подробнее...

 

У селі Шестакове відбулися урочисто-траурні заходи з нагоди визволення села від окупантів та перепоховання останків воїнів

11 серпня 2016 року в селі Шестакове відбулися урочисто-траурні заходи з нагоди визволення села від окупантів та перепоховання останків воїнів, які загинули під час Війни, у яких взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Миколайович Мірошник, депутат Харківської обласної ради Віктор Олександрович Звєрєв, заступник військового комісару Ярослав Павлович Нєвесов, голова Старосалтівської селищної ради Едуард Павлович Коновалов, виконуюча обов'язки старости Любов Анатоліївна Житник, громадськість та жителі Шестаківської територіальної громади.

Подробнее...

 

Вібулась чергова ІХ сесія VІІ скликання Вовчанської районної ради.

11.08.2016

11 серпня 2016 року відбулось пленарне засідання ІХ сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Мірошник Віталій Миколайович, голова Вовчанської міської ради Шевченко Володимир Сергійович, депутати районної ради, голови територіальних громад та старости Старосалтівської об’єднаної територіальної громади, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

Подробнее...

 

Засідання постійних депутатських комісій

09.08.2016

9 серпня 2016 року відбулось засідання постійних депутатських комісій з питань бюджету, з питань комунальної власності та комунального господарства.

Подробнее...

 

Засідання постійних депутатських комісій

05.08.2016

5 серпня 2016 року відбулось засідання постійних депутатських комісій з питань агропромислового розвитку, екології, земельних відносин та використання природних ресурсів, з питань соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та гуманітарних питань та з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики.

Подробнее...

 

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів робочу зустріч з керівним складом, депутатами і колективом виконавчого апарату Старосалтовської об'єднаної територіальної громади.

04.08.2016

В ході зустрічі були обговорені наболілі питання, що виникли перед громадою після об'єднання. Метою проведення зустрічі було надання методичної допомоги щодо вирішення означених проблем.

Участь в заході взяли: голова постійної комісії з питань бюджету Харківської обласної ради Людмила Немикіна, перший віце-президент, виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник, депутати обласної ради.

Подробнее...

 

Нарада з головами громад

21.07.2016

21 липня 2016 року під головуванням голови Вовчанської районної ради Анатолія Вікторовича Степанця відбулась нарада-семінар з головами територіальних громад та старостами Старосалтівської об’єднаної територіальної громади.

Подробнее...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 90 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!