Педагогічна конференція

30.08.2017

Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими конференціями педагогічних працівників, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року, визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти та шляхи їх реалізації.

Так, 30 серпня, на Вовчанщині в районному Будинку культури відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників. У роботі конференції взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник,  директори та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів району, завідувачі та вихователі дошкільних навчальних закладів, працівники позашкільних навчальних закладів району.

Детальніше...

 

Урочисті заходи з нагоди 26-річниці незалежності України

24.08.2017

24 серпня відбулися урочисті заходи з нагоди 26-ї річниці незалежності України «З Україною в серці». В заходах взяли участь голова районної ради Анатолій Вікторович  Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації  Віталій Миколайович Мірошник.

Детальніше...

 

ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

24.08.2017

 

Любіть Україну, як сонце, любіть

як вітер, і трави, і води.

В годину щасливу і в радості  мить

Любіть у годину негоди…

В. Сосюра

 

 

Шановні жителі Вовчанщини!

Щиро вітаю Вас з Днем незалежності України!

Це свято має велике загальнодержавне значення як свято суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім’я процвітання рідної країни.

Державна незалежність відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни. Наша держава зростає, відкриває для себе нові можливості та перспективи. Запорука державотворчого успіху — суспільна злагода, творче єднання зусиль всіх громадян вільної та незалежної України.

Нехай не вичерпується джерело Вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Зичу Вам, шановні земляки, міцного здоров’я, успішної реалізації далекосяжних планів, благополуччя, миру та добра в кожній оселі.

З повагою,

голова районної ради А.В. Степанець


 

Свято Державного Прапора України

23.08.2017

23 серпня у м. Вовчанську відбулися святкові заходи присвячені Дню Державного Прапору України. Розпочалися святкові заходи урочистою ходою Єдності до Дня Державного Прапору України з пронесенням найбільшого в районі рухомого прапора України вулицею Соборна міста Вовчанська.

Детальніше...

 

ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

23.08.2017

Шановні жителі Вовчанщини!

Щиро вітаю Вас з Днем Державного Прапора України!

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність.

Прапор - символ слави багатьох поколінь українців, він пов'язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення.

Цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України. Ставлячись з повагою до державних символів України, до числа яких належить і Державний прапор, ми віддаємо дань пам'яті героїчного минулого країни, шануємо непорушний зв'язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу.

Від усього серця бажаю, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров’я, добробуту і щастя кожній родині.

З повагою,

голова районної ради А.В. Степанець


 

Відбулася нарада з головами територіальних громад району.

21.08.2017

21 серпня відбулася нарада з головами територіальних громад Вовчанського району, яку провів голова Вовчанської районної ради Степанець А.В., за участю заступника голови Вовчанської районної державної адміністрації Гордієнко Н.М. та керівників структурних підрозділів Вовчанської  районної державної адміністрації.

Детальніше...

 

Вовчанськ святкує

21.08.2017

19 серпня Вовчанськ святкував 343-річницю заснування міста. В урочистостях взяв участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, який привітав жителів та гостей міста зі святом, побажав їм міцного здоров’я, любові, миру, добра, достатку, родинного тепла та щасливої життєвої долі, а місту подальшого розвитку і процвітання.

Детальніше...

 

Шановні вовчани та гості міста!

18.08.2017

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування

Дня міста Вовчанська!

Це особливий день, бо іменини рідного міста - це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.

Це свято об'єднує усіх, кому дорогий наш Вовчанськ. Рідне місто славиться людьми - талановитими, щирими, добрими й працездатними, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє.

Усі досягнення, якими багатий Вовчанськ, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського  вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.

Дякую кожному з вас, шановні вовчани, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій  райцентру, покращення добробуту його жителів.

Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити місто, заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

Від щирого серця вітаю всіх вовчан з днем міста! Від усієї душі зичу місту динамічного розвитку і процвітання. Усім мешканцям нашого славетного краю бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання, а серед жителів міста панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

З повагою,

голова районної ради                            А.В.Степанець


 

Відбулася нарада з головами територіальних громад району.

11.08.2017

11 серпня відбулася нарада-семінар з головами територіальних громад Вовчанського району, яку провела заступник голови Вовчанської районної ради Камінська О.В.

Детальніше...

 

Святкує Рубіжненська громада

07.08.2017

В селі Рубіжне 5 серпня відбулося святкування 357-ї річниці з дня заснування с. Рубіжне. З вітальним словом до мешканців громади звернулась голова громади Долина К.В. та щиро подякувала усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе село.

Детальніше...

 

Рубіжненська громада, перша у районі, презентувала міні-проект у рамках обласного конкурсу разом в майбутнє

07.08.2017

У рамках реалізації обласного конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє» у с.  Рубіжне  5 серпня відбулося відкриття, першого у Вовчанському районі, успішно реалізованого міні-проекту «Затишний сільський осередок (заміна старих вікон та дверей на енергозберігаючі в сільській бібліотеці)».


Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 53 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!