У Вовчанську святково презентували новорічну ялинку

27.12.2019

Напередодні Новорічних свят 27 грудня 2019 року на міській площі м.Вовчанська урочисто відкрили районну новорічну ялинку. До малечі та дорослих, які зібрались навколо ялинки, зі словами привітання звернулись заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська та заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Наталія Гордієнко. У своїх вітаннях вони поздоровили мешканців Вовчанського району з наступними святами Нового року та Різдва Христового, побажали всім міцного здоров'я, щастя і благополуччя.

Детальніше...

 

Вітаємо з Днем працівників архівних установ

24.12.2019

Шановні працівники архівних установ!

Щиро вітаю вас із професійним святом !
Збираючи документальні матеріали, ви виконуєте важливу суспільнозначущу справу, адже покликані берегти свідчення історичної пам’яті, єднати її нерозривним зв’язком із сьогоденням і майбуттям.
Вашим розумом і стараннями формується потужний інформаційний ресурс, який дає можливість широкому загалу жителів міст та сіл поповнити знання з історії свого народу і рідного краю, отримати необхідну архівну довідку чи інформацію, перейнятися думками і почуттями славетних попередників.
Вашою самовідданою працею примножуються нетлінні духовні скарби українського народу!
З нагоди свята зичу вам міцного здоров'я, родинного затишку, миру і благополуччя, а на професійній ниві - кращих трудових звершень і лише приємних новин!

Голова Вовчанської районної ради                                             Анатолій Степанець 

12 грудня 2019 року сесією затверджено бюджет Вовчанського району на 2020 рік

 

19.12.2019

Відповідно до вимог ст.28 Бюджетного Кодексу України оприлюднюємо інформацію про бюджет Вовчанського району на 2020 рік, затверджений рішенням ХLI сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання від 12 грудня 2019 року.

 

(Рішення № 1148-VІІ від 12 грудня 2019 року та додатки до нього)

 

  

Привітання з Днем святого Миколая

19.12.2019

Шановні жителі  Вовчанського району!

День святого Миколая, який відзначають 19 грудня, - одне з найочікуваніших та найрадісніших свят не тільки для дітей, але й дорослих. У цей день починають вірити у всілякі дива, це свято любові та душевної теплоти, щедрості та доброти. Cвятий Миколай-Чудотворець належить до найвизначніших святих християнської церкви, якого люблять і шанують. Він приносить радість та веселощі для кожного, і тому ми з нетерпінням очікуємо на нього. Прийміть мої найщиріші привітання з Днем Святого Миколая! Хай він принесе кожному найбільш бажаний подарунок. Хай здійсняться усі ваші найзаповітніші мрії та побажання, хай мир, любов, достаток і щастя супроводжують кожну родину!

Голова районної ради                                                                   Анатолій Степанець

  

Привітання з Днем працівників державної виконавчої служби

17.12.2019

Шановні працівники відділу державної виконавчої служби !

Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем працівника державної виконавчої служби України!

Робота державного виконавця досить складна та нерідко виснажлива, адже це повсякденне спілкування з десятками людей: учасниками виконавчого провадження, посадовими і службовими особами, керівниками підприємств – боржників. І ця робота часто пов’язана з гострими конфліктними ситуаціями, які вам доводиться компетентно вирішувати. Уміння виконавця за таких обставин знайти правильні шляхи розв’язання конфлікту на законних засадах і при цьому забезпечити своєчасність, повноту і неупередженість примусового виконання рішень, ось ті основні завдання, які щодня постають перед державними виконавцями. Тож з нагоди свята бажаю вам професійних успіхів, невичерпної наснаги, міцного здоров'я, благополуччя, родинного затишку і любові рідних та близьких!

Голова районної ради                                                              Анатолій Степанець

  

Привітання с Днем працівників суду

15.12.2019

Шановні працівники суду!

Щорічно цього дня, 15 грудня, Україна відзначає День працівників суду. З нагоди професійного свята прийміть щирі вітання і побажання добра, професійних перемог і нових досягнень!

Ваша місія почесна – забезпечувати права і свободи людини, утверджувати принципи верховенства права та розвитку України як демократичної, правової держави.

Це вимагає від працівників суду та судових органів високого рівня знань, досвіду, відданості справі, наполегливості.

Тож зичу вам  і надалі віддано служити закону із невичерпною енергією, наснагою та витримкою! Нехай вас завжди та в усьому супроводжує успіх!

Голова районної ради                                                                   Анатолій Степанець

  

У Вовчанську вшанували учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

13.12.2019

13 грудня 2019 року з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у Вовчанську пройшов траурний мітинг. У заході взяли участь керівник секретаріату Вовчанської районної ради Сергій Круподеря, керівник апарату Вовчанської райдержадміністрації Світлана Гайворонська, ліквідатори аварії на ЧАЕС, представники трудових та учнівських колективів, громадськість. Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам'ять героїв, які ціною власного життя врятували мільйони людей від страшного атомного лиха. Керівники району, ліквідатори аварії на ЧАЕС та мешканці м.Вовчанська поклали квіти до пам'ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи. У Свято-Жено-Мироносицькому храмі протоієрей Іван Остапович відслужив молебен за всіма постраждалими від Чорнобильської трагедії.

Детальніше...

 

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС

12.12.2019

12 грудня 2019 року з метою попередження можливого виникнення надзвичайної ситуації проведено позачергове засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вовчанського району. У засіданні комісії взяв участь голова районної ради Анатолій Степанець. Також на цей захід були запрошені депутати районної та міської рад, голови місцевих громад.

Голова місцевої комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Віталій Мірошник проінформував присутніх про селекторну нараду Міністерства розвитку громад та територій України, де єдиним пунктом порядку денного стало питання щодо ситуації з теплопостачанням у Вовчанську та частині Вовчанського району.

Детальніше ...

 

Сесія Вовчанської районної ради

12.12.2019

 

12 грудня 2019 року відбулась чергова XLI сесія Вовчанської районної ради VII скликання. Участь у засіданні взяли голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів районної ради та райдержадміністрації. Основними питаннями порядку денного були звіт голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця про роботу в 2018-2019 роках, внесення змін до рішення XXXII сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 13.12.2018 № 1002-VII "Про районний бюджет на 2019 рік" та затвердження районного бюджету на 2020 рік.

Детальніше ...

 

Засідання постійних депутатських комісій

10.12.2019

10 грудня 2019 року відбулося чергове спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради, яке провів голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець. У роботі засідання взяли участь заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Наталія Гордієнко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради. Основними питаннями, які розглядались на засіданні депутатами та запрошеними фахівцями, були внесення змін до бюджету району на 2019 рік та формування бюджету району на наступний 2020 рік.

Детальніше ...

 

Засідання постійних депутатських комісій

09.12.2019

9 грудня 2019 року відбулося чергове спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради, яке провів голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець. У роботі засідання взяли участь голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради.  На засіданні депутати заслухали інформацію про хід виконання районних програм, зокрема, Програми діяльності Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району на 2018-2020 роки, а також Програми харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району на 2018-2020 роки. Разом з цим, депутати обговорили цілий ряд важливих питань, пов'язаних із внесенням  змін до  декількох районних програм.

Детальніше ...

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!