Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


ДО УВАГИ!

29.04.2020

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ РАЙОННИХ ТА ОБЛАСНИХ РАД ДО КЕРІВНИЦТВА ДЕРЖАВИ ЩОДО ГРУБОГО ПОРУШЕННЯ ПРИНЦИПІВ ВПРОВАДЖЕННЯ РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ
Ознайомитись з текстом цього звернення можна за посиланням:http://uaror.org.ua/?p= 21009

 

ДО УВАГИ!

28.04.2020

Асоціація районних та обласних рад Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування звернулася до Президента України Володимира Зеленського з проханням ветувати закон, який дозволяє Уряду змінювати межі районів.

Ознайомитись з текстом цього звернення можна за посиланням: http://uaror.org.ua/?p=20985 

Управління соціального захисту населення Вовчанської райдержадміністрації інформує

27.04.2020

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ДО ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ В УКРАЇНІ У 2020 РОЦІ

 

1. ЗВЕРНЕННЯ Організаційного комітету з підготовки та проведення Дня охорони праці в Україні у 2020 році.

2. Профілактика і пом’якшення наслідківпоширення COVID-19 на робочому місці: КОНТРОЛЬНИЙ ПЕРЕЛІК ЗАХОДІВ.

3. Декілька порад під час світової пандемії коронавірусу.
 

ДО УВАГИ!

27.04.2020

Протокол №11 позачергового засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС від 23 квітня 2020 року

  

 

Стипендія від народного депутата України Дмитра Шенцева

24.04.2020

Народний депутат України Дмитро Шенцев призначив у 2020 році іменні стипендії 23 кращим представникам учнівської молоді Вовчанського району. Серед них - переможці всеукраїнських, обласних і районних олімпіад зі шкільних предметів, лауреати і дипломанти творчих конкурсів, а також призери спортивних змагань та турнірів різного рівня.

Детальніше...

 

Шановні мешканці Вовчанського району!

24.04.2020

26 квітня виповнюється 34 роки з моменту страшної для всього людства техногенної ядерної катастрофи – аварії на Чорнобильській атомній електростанції, наслідки якої відчула на собі вся країна. Саме в ніч на 26 квітня 1986 року неподалік старовинного українського містечка Чорнобиль здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. На шлях невидимого ворога стали мужні, рішучі та здатні до самопожертви люди. Кожна секунда перебування на місці катастрофи коштувала їм життя, але вони працювали в зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії. Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району за подвиг, під час якого Ви жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям та життям, ставши на шляху сліпої ядерної стихії і захистили тим самим не лише українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки. Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра та злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

 

Голова Вовчанської районної ради                                     Анатолій Степанець 

 

Захід до 34-ї річниці Чорнобильської трагедії

24.04.2020

24 квітня 2020 року у Вовчанську відбувся траурний мітинг з нагоди 34-ї річниці Чорнобильської трагедії. До пам'ятного знаку Чорнобильської трагедії, що у міському парку 40-річчя Перемоги, прийшли голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації Анатолій Косолапов, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, громадськість. Під час виступів учасники мітингу згадали ті страшні події, які чорною сторінкою вписані в історію України.

Детальніше...

 

Переможці обласного конкурсу мініпроєктів "Разом в майбутнє" у 2020 році

23.04.2020

Харківською обласною радою визначено переможців конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад "РАЗОМ В МАЙБУТНЄ" на 2020 рік

Із загальної кількості мініпроєктів, поданих цьогоріч на обласний  конкурс, 261 мініпроєкт було відібрано Конкурсним комітетом як такі, що відповідають умовам Положення про проведення обласного конкурсу розвитку  територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році, і визнані переможцями.

За визначенням конкурсного комітету Вовчанський район має 5 переможців з 8 поданих мініпроєктів. Загальний обсяг фінансування проєктів - переможців  складає 1076352 грн.

Переможці конкурсу.
 

 

Управління соціального захисту населення Вовчанської райдержадміністрації інформує

23.04.2020

Щодо забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARV-CoV-2» (зі змінами) (далі – Постанова № 211) визначено заходи щодо  запобігання  поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19.

Зазначеною постановою дозволено роботу суб’єктів господарювання щодо виготовлення та реалізації технічних та інших засобів реабілітації, що дає змогу забезпечувати осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення необхідними засобами реабілітації.

Детальніше...

 

Сесія Вовчанської районної ради

22.04.2020

22 квітня 2020 року відбулась ХLV (позачергова) сесія Вовчанської районної ради VII скликання під головуванням Анатолія Степанця - голови Вовчанської районної ради. Участь у засіданні взяли голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов, заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів районної ради та райдержадміністрації. На сесії депутати заслухали питання про внесення змін до Програми підтримки діяльності та відкритості роботи Вовчанської районної державної адміністрації та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Вовчанською районною радою на 2018-2020 роки, та внесення змін до рішення XLI сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 12.12.2019 р. "Про районний бюджет на 2020 рік" (зі змінами).

Детальніше...

 

17 квітня 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець підписав розпорядження "Про скликання XLV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІI скликання"

17.04.2020

Детальніше...

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 43 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!