Нарада з питань запобігання і протидії корупції в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування району

02.06.2017

02 червня голова Вовчанської районної ради Степанець А.В. прийняв участь у  нараді з розгляду стану роботи з питання запобігання і протидії корупції в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування району.

В нараді прийняли участь та виступили перший заступник керівника Чугуївської місцевої прокуратури Харківської області, молодший радник юстиції І.В. Єна, начальник Вовчанського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області Зіненко І.А. та опероуповноважений МРВ в м. Чугуїв управління СБ України в Харківській області В.В. Коломієць.

.


 

Засідання постійних депутатських комісій

02.06.2017

02 червня відбулося засідання постійних депутатських комісій  з питань соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та гуманітарних питань; з питань бюджету; з питань комунальної власності та комунального господарства.

На засіданні комісій були розглянуті питання про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, до районних Програм, до Реєстру нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району; про затвердження Порядку забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів різного рівня, Порядку забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення спортсменів – учасників спортивних заходів різного рівня та грошової норми витрат на забезпечення харчуванням, лікарськими засобами та виробами медичного призначення учасників спортивних заходів за рахунок коштів районного бюджету; про затвердження договору між Харківською обласною радою та Вовчанською районною радою про надання міжбюджетного трансферту з обласного бюджету на співфінансування міні-проектів – переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» 2017 року; про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2017 рік між місцевими радами  Вовчанського району та Вовчанською районною радою для співфінансування міні-проектів - переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» 2017 року; земельні питання та ін.

Детальніше...

 

«Свято дитинства»

01.06.2017

1 червня на  майданчику  біля  ФОКу відбулося «Свято дитинства» з  нагоди  Міжнародного  Дня  захисту  дітей, в якому взяли участь учні  навчальних   закладів  міста  та  району. На  свято  завітали голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації  Віталій Миколайович Мірошник та заступник Вовчанського міського голови Людмила Миколаївна Бондаренко, які привітали дітлахів зі святом та побажали усім щасливого безтурботного дитинства, щоб здійснилися  всі їх мрії, щоб росли вони здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Детальніше...

 

31 травня 2017 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХVІ (позачергової) сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 

До уваги депутатів районної ради, голів та депутатів місцевих рад

30.05.2017

На виконання Указу Президента України від 15 травня 2017 року №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» просимо змінити електронні поштові скриньки російських доменів (наприклад: mail.ru, yandex.ru, bk.ru) в особистих облікових записах Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на створені на українських серверах (наприклад: ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com).

Для зміни електронної поштової скриньки облікового запису необхідно на одному з українських поштових сервісів отримати персональну електронну адресу. Після цього авторизуватися в Реєстрі за посиланням portal.nazk.gov.ua за допомогою власного ЄЦП. Потім треба перейти у вкладку «Мій профіль», натиснути кнопку «Змінити контактні дані», у полі «Новий E-mail» вказати нову поштову скриньку та натиснути кнопку «Змінити E-mail».

На нову поштову скриньку надійде лист «Зміна E-mail|ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни E-mail перейдіть за посиланням.

Звертаємо увагу, що для зміни електронної адреси в Вашому особистому кабінеті у Реєстрі не потрібно отримувати новий ЄЦП.


 

Обласною радою визначено переможців конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад "РАЗОМ В МАЙБУТНЄ" на 2017 рік

22.05.2017

Із загальної кількості міні-проектів, поданих цьогоріч на конкурс, 420 міні-проектів було відібрано Конкурсним комітетом як такі, що відповідають умовам Положення про проведення обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2017 році, і визнані переможцями.

За визначенням конкурсного комітету Вовчанський район має 18 переможців. Загальний обсяг фінансування проектів- переможців складає 1 532 796 грн.

Переможці конкурсу


 

Вшанували День пам’яті жертв політичних репресій

19.05.2017

З нагоди відзначення в Україні Дня пам’яті жертв політичних репресій, у Вовчанську відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку жертв політичних репресій, у якій взяли участь керуючий справами виконавчого апарату, керівник секретаріату Вовчанської районної ради Круподеря С.П., заступник  голови  Вовчанської районної  державної адміністрації  Н. М.  Гордієнко, працівники районної державної адміністрації, районної ради, ветерани війни та праці, предстаники трудових колективів, молодь.

Детальніше...

 

Керівники місцевих рад Харківщини визначили напрямки співробітництва з Державною аудиторською службою України

18.05.2017

Начальник Північно-східного офісу Держаудитслужби Юрій Єфімов виступив на  загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. Він розповів про основні функції Держаудитслужби та важливість професійного підходу до реалізації бюджетної політики органами місцевого самоврядування всіх рівнів.

Збори відкрив президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. На захід були запрошені представники ЗМІ Харкова і області.

З доповіддю „Про основні напрямки співробітництва Держаудитслужби України з органами місцевого самоврядування” виступив начальник Північно-східного офісу Держаудитслужби Юрій Єфімов, який визначив напрямки співробітництва з керівниками місцевих рад Харківщини,  та повідомив про основні завдання, що поставлені перед Державною аудиторською службою.

Після обговорення інформації Юрія Єфімова було прийнято рішення представниками членів Асоціації, в якому місцевим радам рекомендовано посилити внутрішній контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів, дотриманням процедури державних закупівель, законодавства з фінансових питань тощо.

Разом з тим, за пропозицією президента Асоціації Сергія Чернова, Північно-східний офіс Держаудитслужби  підготує висновки щодо можливих типових помилок у роботі місцевих рад стосовно виконання бюджетного законодавства. За результатами дослідження, на наступних семінарах-практикумах у цьому році Асоціація разом з Північно-східним офісом Держаудитслужби проведе цикл навчань для керівників місцевих рад з даної тематики.


 

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

12.05.2017

Постановою Кабінету Міністрів України від 12. 04.2017 р. №254 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.2015 р. №105 «Про затвердження Порядку виплати компенсації за 2014-2015 роки підприємствам, установам, організаціям, фермерським господарствам, сільськогосподарським виробничим кооперативам незалежно від підпорядкування і форми власності та фізичним особам - підприємцям у межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, а також працівникам, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом».

Для отримання компенсації з бюджету середнього заробітку підприємства, установи, організації, фермерські господарства, сільськогосподарські виробничі кооперативи незалежно від підпорядкування і форми власності та фізичні особи - підприємці протягом трьох місяців з дня набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 квітня  № 254 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. № 105” подають органові соціального захисту населення звіти про фактичні витрати на виплату компенсації з бюджету середнього заробітку працівникам за формою згідно з додатком 1, погоджені районним (міським) військовим комісаріатом або військовою частиною, що здійснювали призов працівників на військову службу, в частині підтвердження призову та проходження військової служби, для подання структурному підрозділу соціального захисту населення копій зазначених звітів (з урахуванням звітів, поданих у 2015 році).

Звіти про фактичні витрати на виплату зазначеної компенсації необхідно подати до управління соціального захисту населення Вовчанської районної державної адміністрації (м. Вовчанськ, вул. Соборна, 100, каб.12) до 12 липня 2017 року.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном 42753


 

Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди відзначення Дня Європи

11.05.2017

Згідно Указу Президента України № 339 від 19 квітня 2003 року, враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію, щорічно у третю суботу травня в Україні відзначається День Європи.

11 травня у місті Вовчанську пройшла  урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди відзначення Дня Європи. В заході взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації В.М.Мірошник, міський голова В.С.Шевченко, голови територіальних громад району, працівники районної державної адміністрації, районної та міської ради, лідери громадських організацій, депутати місцевих рад, громадськість, представники трудових колективів, організацій та установ, молодь.

Детальніше...

 

Ювілей агрофірми

10.05.2017

6 травня в селі Кирилівка Вовчанського району відбулася визначна подія -  агрофірмі імені Т.Г. Шевченка у цьому році виповнилося двадцять роковин. На ці святкові заходи завітали голова Вовчанської районної ради А.Степанець та перший заступник голови райдержадміністрації Н.Гордієнко, які тепло привітали колектив сільгосппідприємства та його керівника зі святом та високими досягненнями, одержаними важкою повсякденною працею та відзначили ці здобутки спільною грамотою райдержадміністрації та районної ради, яку і вручили О.Супруну.

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 106 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!