Навчання з головами місцевих громад

09.10.2017

09  жовтня  2017 року  голова  Вовчанської  районної  ради  Степанець А.В. взяв  участь  у  навчанні  голів  органів  місцевого  самоврядування  Вовчанського  району. Перед  присутніми  виступила  Усманова Ж.М.- начальник  фінансового  управління Вовчанської районної державної  адміністрації. В  своєму  виступі  вона  розповіла  про  стан  розрахунків  по  міжбюджетним  трансфертам  та  по  формуванню  бюджету  на  2018  рік.

Бондаренко  В.Б. – начальник  управління  соціального  захисту  райдержадміністрації доповіла по  соціальному  захисту  учасників  АТО.

Детальніше...

 

«Щоб вам служилось добре на Вкраїні милій»

09.10.2017

 

9 жовтня 2017 року в  приміщенні Вовчанської районної ради відбулися  святкові  заходи  проводів  призовників  до  лав  Збройних  Сил  України.

Військовий  комісар  Вовчанського  районного  комісаріату Нєвєсов Я.П. оголосив Указ Президента України «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу громадян України та звільнення у запас військовослужбовців у 2017 році».

Детальніше...

 

Навчання з вивчення Порядку розроблення районних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання

06.10.2017

6 жовтня 2017 року під головуванням голови Вовчанської районної ради Анатолія Вікторовича Степанця, за участю голови Вовчанської районної державної адміністрації Віталія Миколайовича Мірошника проведено навчання, по вивченню «Порядку розроблення районних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання», з структурними підрозділами Вовчанської РДА, підприємствами та організаціями, які  є розробниками районних цільових програм.

Детальніше...

 

Відбулося пленарне засідання ХІХ сесії Вовчанської районної ради VII скликання

05.10.2017

05 жовтня відбулося пленарне засідання ХІХ сесії Вовчанської районної ради VII  скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Наталя Гордієнко, депутат Харківської обласної ради Сергій Пієв, депутати районної ради, голови територіальних громад району, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

Детальніше...

 

Управління соціального захисту населення інформує

Щороку 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо ганебного феномену «торгівлі людьми», небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Кількість громадян України, які потрапляютьу ситуацію торгівлі людьми, з кожним роком стрімко зростає. Злочинці вміло знаходять нові методи вербування та втягнення у торгівлю людьми.

Наприкінці 2016 року великого розголосу набула справа так званих «кур’єрів – експедиторів», коли наших громадян втягують у злочинну діяльність, а саме, під приводом роботи кур’єром – експедитором з перевезення малогабаритного багажу, вмістом якого виявляються наркотичні речовини. За незаконну діяльність українців затримують правоохоронні органи іноземних держав та позбавляють волі. Строк позбавлення волі в середньому сягає від 8 до 25 років.

Детальніше...

 

В територіальних громадах району свято - День села

02.10.2017

Чудове свято – день села.

День рідного села-

Де ви з’явилися на світ,

Де ясні зорі вечорові

І вишень білосніжний цвіт

Кожен населений пункт Вовчанського району має свою історію, видатних та працьовитих односельчан і приводом згадати цю історію та відзначити поважних людей і здобутки громади за рік є відзначення Дня  села.

 

Так, 30 вересня в такий чудовий святковий день  Віри, Надії, Любові  Вовчанські Хутори,  Варварівка, Стариця та Шестаково святкували День села.

 

Детальніше...

 

Вітання освітянам з нагоди професійного свята

29.09.2017

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом –  Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

Діти - майбутнє держави. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться.

Нехай ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щедрої любові до вихованців та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Вчителем!

Бажаю Вам здійснення найзаповітніших мрій, щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Нехай Вам завжди всміхається доля, на довгих стежинах життєвої ниви нехай супроводжує вас віра й наснага, надія і людська повага.

З повагою,

голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець


 

Відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій

29.09.2017

29 вересня  відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань бюджету, з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, з питань соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та гуманітарних питань.

Детальніше...

 

Урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти

28.09.2017

28 вересня 2017 року  на передодні свого професійного свята в районному Будинку культури зібралися освітяни  району.

Вітаючи, педагогів, працівників дошкільної та позашкільної освіти, ветеранів освіти, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець зазначив, що «працю педагога ні з чим не можна ні порівняти, ні зіставити, вона вимагає великого доброго серця, чуйності і неодмінно любові до дітей. Мудрість гласить, що в світі є лише одна професія від Бога-це вчитель, всі ж інші професії-від учителя». Хай і на далі ваші знання, життєвий досвід, вогонь душі і доброта сердець будуть сповна віддані дітям, вихованню їх на багатих історико-культурних і духовних цінностях українського народу.

 

Детальніше...

 

Відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій

28.09.2017

28 вересня  відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань агропромислового розвитку, екології, земельних відносин та використання природних ресурсів; з питань комунальної власності  та комунального господарства.


 

Детальніше...

 

Урочисто-траурна хода та покладення квітів з нагоди Дня партизанської слави

22.09.2017

Сьогодні ми відзначаємо День партизанської слави. Довгий і  кривавий  календар війни з нацистами тягнувся майже чотири роки.

З самого початку війни, поряд з призваними по мобілізації воїнами регулярної армії, діяли партизанські  загони. Вони  нищили  ворога, громили  військові ешелони, вдень і вночі не давали спокою фашистам. Серед партизан  були люди різного віку і становища, але всіх їх об’єднувала воля до  перемоги  над ненависним ворогом.

В покладенні квітів взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович Степанець, заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Наталя Миколаївна Гордієнко, заступник Вовчанського міського голови Людмила Миколаївна Бондаренко, працівники районної державної адміністрації, районної та міської ради, ветерани війни та праці, воїни інтернаціоналісти, воїни АТО, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АС, представники організацій установ, трудових колективів, молодь.

Детальніше

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 72 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!