Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

23 серпня об 11.30 відбувся урочистий прийом голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця та голови Вовчанської районної державної адміністрації Віталія Мірошника

23 серпня відбувся урочистий прийом голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця та голови Вовчанської районної державної адміністрації Віталія Мірошника з представниками колективів організацій,  підприємств, установ району з нагоди Дня Державного прапору України, 27-ї річниці Незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

Детальніше...

 

23 серпня у м. Вовчанську відбулися святкові заходи присвячені Дню Державного Прапору України.

23 серпня у м. Вовчанську відбулися святкові заходи присвячені Дню Державного Прапору України. Розпочалися святкові заходи урочистою ходою Єдності з пронесенням найбільшого в районі рухомого прапора України вулицею Соборна міста Вовчанська.

В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович  Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації  Віталій Миколайович Мірошник, представники районних громадських організацій, трудові колективи установ та організацій,  молодь.

Детальніше...

 

Вітання голови Вовчанскої районної ради з Днем незалежності України та Днем державного прапора України!

Шановні жителі Вовчанського району!

Щиро вітаю Вас із найбільшим святом нашої держави – Днем Незалежності України, а також Днем Державного Прапора України!

Нелегкою була дорога українського народу до того незабутнього дня, коли втілилася у життя національна ідея. До цієї славетної дати йшло багато поколінь наших предків, які відважно та невтомно боролися за самостійну державу та її майбутнє. На жаль і сьогодні доводиться нам відстоювати  суверенітет, цілісність території, інтереси рідної країни. Маємо гідно пережити ці важкі часи і в єднанні, ціною спільних надзусиль захистити Незалежність, наше право бути повноцінними господарями на своїй українській землі.

Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Прапор є уособленням усіх здобутків та перемог нашого народу на шляху до самостійності України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Хай у ці дні над будівлями майорить державний стяг та наповнює серця патріотизмом, гордістю за наш волелюбний народ.

Нехай ці свята наповнять ваші серця гордістю за нашу державу, вселять надію на краще майбутнє, додадуть сили і наснаги у досягненні великої мети – розквіту нашої Батьківщини.

Від себе особисто та  від усього депутатського корпусу районної ради зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, щедрої долі, невичерпного оптимізму, любові та добробуту в кожному домі!

Зі святом вас!

З повагою,

Голова районної ради                                                                                              А.В.Степанець

 

УВАГА! Початок проведення обласного конкурсу міні – проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» на 2019 рік з 1 вересня 2018 року!

Вовчанська районна рада повідомляє, що Конкурсним комітетом обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» прийнято  рішення про початок проведення Конкурсу на 2019 рік з 1 вересня 2018 року.

Реєстрація проектів на он-лайн платформі офіційного сайту Харківської обласної ради розпочнеться з 1 вересня 2018 року і буде здійснюватися до 17 години 31 жовтня 2018 року. Конкурс буде проведений відповідно до Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», затвердженого рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 579-VII (зі змінами).

План проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018-2019 роках розміщений на сайті Харківської обласної ради у розділі «Конкурси, гранти».

Крім того, бажаючим взяти участь у Конкурсі, фахівці районної ради надають методичну та консультативну допомогу по складанню та оформленню пакету документів для участі у Конкурсі.

 

Відбулася XХVІІI сесія районної ради VІІ скликання

16 серпня відбулася XХVІІI сесія районної ради VІІ скликання, яку провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голови територіальних громад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості, представники ЗМІ. На порядок денний сесійного засідання голова районної ради Анатолій Степанець запропонував депутатам винести питання, які були попередньо вивчені членами постійних депутатських комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії районної ради.

Детальніше...

 

Відбулося засідання наради-семінару з головами територіальних громад району

 

10 серпня відбулась нарада-семінар з головами територіальних громад району, яку провели голова районної ради А.В.Степанець та голова Вочанської РДА В.М.Мірошник


Детальніше...

 

Відбулося спільне засідання депутатських комісій районної ради

10 серпня відбулося спільне засідання депутатських комісій з питань АПР, екології, земельних відносин та використання природних ресурсів, місцевого самоврядування, законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, бюджету.

Були розглянуті питання внесення змін до районного бюджету, затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та інші профільні питання.

Депутати погодили запропоновані проекти рішень та рекомендували голові районної ради винести дані питання на розгляд сесії районної ради. 

Засідання постійних депутатських комісій районної ради

9 серпня відбулися спільні засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання

Детальніше...

 

Постанова Вовчанської міської виборчої комісії
 

2 серпня відбулося спільне засідання президії Вовчанської районної ради VII скликання та громадської комісії для визначення кандидатур на звання «Почесний громадянин Вовчанського району 2018 року»

2 серпня відбулося спільне засідання президії Вовчанської районної ради VII скликання та громадської комісії для визначення кандидатур на звання «Почесний громадянин Вовчанського району 2018 року».

Після обговорення члени президії та громадської комісії одноголосно підтримали кандидатури Колокольцова Василя  Григоровича мецената, голови  Вовчанскої земської управи, статського радника з 1911 року, міністра землеробства та Пісоцького Олега Миколайовича, завідувача відділенням малоінвазивних методів хірургічного лікування, лікаря – хірурга КЗОЗ «Харківська міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної допомоги ім. проф. О.І. Мещанінова» на присвоєння звання почесного громадянина Вовчанського району 2018 року.

Було запропоновано дане питання винести на розгляд депутатських комісій та сесії Вовчанської районної ради.

 

Заступник голови районної ради Ольга Камінська взяла участь у пленарному засіданні Рубіжненської сільської ради

27.07.2018

26 липня 2018 року в Рубіжненській сільській раді відбулася сесія, в якій за запрошенням депутатського корпусу Рубіжненської сільської ради, взяли участь заступник голови районної ради Ольга Камінська та консультант голови районної ради з юридичних питань Олександр Санін.

На засіданні сесії були розглянуті питання стосовно внесення змін до Рубіжненського сільського бюджету на 2018 рік, Програми економічного і соціального розвитку Рубіжненської сільської ради на 2018 рік, рішення Рубіжненської сільської ради від 14.07.2018 року «Про встановлення місцевих податків на 2019 рік» та ряд інших питань.

Заступник голови районної ради Ольга Камінська проінформувала депутатів сільської ради та присутніх на сесії про фінансування та хід виконання районної Програми підтримки депутатської діяльності Вовчанської районної ради на 2018-2020 роки та надала відповіді на питання депутатів ради та присутніх на засіданні сесії.

Консультації з юридичних питань, що стосуються спільної комунальної власності територіальних громад району та інших питань, надав консультант голови районної ради Санін О.Г.


 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 70 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!