Вовчанщина святкує

09.05.2017

Заходи з нагоди відзначення 72-ї річниці перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня розпочалися з урочистої ходи. Під державним прапором у супроводі духового оркестру і в коридорі учнів шкіл міста з живими квітами колона пройшла центральною вулицею до меморіалів загиблим визволителям міста та землякам, що не повернулися з тієї війни.

Детальніше...

 

«СВІЧКА ПАМ’ЯТІ»

09.05.2017

8 травня 2017 року увечері в місті Вовчанськ відбулась акція "Свічка памꞌяті" з нагоди Дня пам’яті та примирення в знак глибокої скорботи за тими, хто віддав своє життя в кровопролитній боротьбі  за наше мирне майбутнє. Участь в урочито-траурній ході до пам’ятника загиблим воїнам та Меморіалу Слави в парку 40-річчя  Перемоги прийняли голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації В.М. Мірошник, Вовчанський міський голова В.С. Шевченко, народний депутат України Д.О. Шенцев, депутат Харківської обласної ради В.В. Панов, працівники районної державної адміністрації, районної та міської ради, трудові колективи підприємств, установ та організацій, учнівська молодь, жителі та гості Вовчанщини.

Детальніше...

 

Ваш подвиг пам’ятаємо завжди

09.05.2017

8 травня урочисто-траурна хода «Свічка пам’яті» пройшла в селі Юрченкове. Разом з мешканцями цього населеного пункту та керівниками громади у її проведенні взяли участь голова районної ради А. Степанець, голова райдержадміністрації В. Мірошник, та народний депутат України Д. Шенцев.

Детальніше...

 

Дорогі жителі району, шановні ветерани!

Сердечно вчітаю Вас з Днем пам’яті та примирення й

72-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

05.05.2017

У ці урочисті травневі дні ми вшановуємо мужність і хоробрість тих, хто бився на фронтах Другої світової війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, боровся з фашистами у партизанських загонах та підпільї, працював у тилу, підіймав з руїн і відроджував рідний край.

Пам’ять про Другу світову війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни. Тому для нас, нащадків і спадкоємців солдатів Великої Перемоги, найвищим законом буття є вірність їх священній справі і нетлінній пам’яті, довічна синівська шана і повага.

Сердечно бажаю кожному миру і злагоди, доброго здоров’я, щасливих і довгих літ життя, добробуту і благополуччя кожній родині.

Зі святами!

Голова Вовчанської районної ради     А.В.Степанець


 

Свято Весни і Праці

28.04.2017

Шановні жителі Вовчанського району!

Щиро вітаю вас зі святом Весни і Праці.

У цей день ми вшановуємо представників усіх професій, які своєю щоденною працею забезпечують процвітання і добробут Вовчанщини та країни в цілому. Нехай чудове свято Весни надихає всіх нас на створення щасливого майбутнього.

Попереду на кожного чекають нові досягнення, і не маю жодних сумнівів у тому, що кожен зможе досягти нових цілей, що примножать славу нашій Вовчанщині. Адже наш район завжди славився працьовитими людьми. Висловлюю слова вдячності всім вовчанам за особистий внесок у розвиток нашого району, за повагу і любов до рідної землі.

Нехай ці святкові дні сповнюють кожного бадьорістю й оптимізмом. Бажаю всім щастя, здоров'я, успіху, радості та плідної праці. Натхнення і сил Вам для здійснення всіх планів і починань.

Хай панує мир, злагода та добробут у Ваших оселях.

Зі святом!

Голова Вовчанської районної ради                                            А.В.Степанець


 

Відбулося пленарне засідання чергової ХV сесії Вовчанської районної ради VII скликання

27.04.2017

27 квітня відбулося пленарне засідання  ХV сесії Вовчанської районної ради  VII скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, депутати районної ради, голови територіальних громад, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

Детальніше...

 

Робоча поїздка до Старосалтівської громади

27.04.2017

26 квітня голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець разом з головою Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошником та начальником фінансового управління РДА Ж.М. Усмановою здійснили робочу поїздку до Старосалтівської громади, під час якої зустрілися з депутатським корпусом громади. На зустрічі з депутатами були обговорені районні програми які діють на території району, а саме:  Програма «Шкільний автобус на 2016 – 2020 роки», Програма «Харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району на 2017 – 2020 роки», «Програма захисту прав дітей, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2016 – 2020 роки», «Комплексна Програма соціального захисту населення Вовчанського району на 2016 – 2018 роки», «Програма підтримки закладів охорони здоров’я у Вовчанському районі на 2016-2018 роки.

Детальніше...

 

Вшанували пам’ять загиблих на Чорнобильській АЕС

26.04.2017

26 квітня у парку 40 - річчя Перемоги м. Вовчанськa пройшов траурний мітинг з покладанням квітів до пам'ятного знаку героям-чорнобильцям в пам'ять про загиблих на Чорнобильській АЕС та з нагоди  31-ї річниці з дня техногенної катастрофи.

Детальніше...

 

31-а річниця Чорнобильської трагедії

26.04.2017

Відзначаючи сумнозвісну 31-шу річницю Чорнобильської катастрофи, подумки повертаємося до 26 квітня 1986 року, коли на Чорнобильській атомній електростанції сталася аварія, яка спричинила найбільшу в світі техногенну катастрофу. Вибух на ЧАЕС зруйнував життя та здоров'я, душевний мир та соціальний спокій багатьох людей.

Масштаби Чорнобильського лиха могли б бути незрівнянно більшими, якби не самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків цієї аварії – наших співвітчизників. Ризикуючи власним життям та здоров’ям, ліквідатори аварії виконали свій професійний і громадянський обов’язок, проявивши високий героїзм та самовідданість.

Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям задля життя не тільки своїх рідних та близьких, але  на благо порятунку цілої держави.

Бажаю усім жителям Вовчанщини міцного здоров’я, щастя, миру та злагоди, достатку і благополуччя!

Голова Вовчанської районної ради                                А.В.Степанець


 

Засідання постійних депутатських комісій

25.04.2017

25 квітня 2017 року відбулося засідання постійних депутатських комісій  з питань соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та гуманітарних питань, з питань бюджету.

На засіданні комісій були розглянуті питання про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, до районних Програм, про затзатвердженя Порядку надання одноразової адресної матеріальної допомоги особам, які опинилися у складних життєвих обставинах, про затзатвердженя Статутів комунальних закладів та ін.

Постійні депутатські комісії вирішили погодити запропоновані проекти рішень та рекомендували голові районної ради винести дані питання на розгляд сесії районної ради.


 

Засідання постійних депутатських комісій

20.04.2017

20 квітня відбулося засідання постійних депутатських комісій  Вовчанської районної ради.

На засіданні комісій депутати розглядали питання про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району Харківської області на 2016 – 2018 роки, Програми зайнятості населення Вовчанського району на  2014 – 2017 роки, про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2017 рік між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою, про дострокове припинення повноважень депутатів Вовчанської районної ради Никоненка В.О., Ченцової Г.С., про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території  місцевих рад Вовчанського району та ряд інших питань.

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 96 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!