Хотімля святкує День села

19.09.2017

Не спіть, не дрімайте, спішіть, поспішайте,
Всією сім'єю, всією ріднею до нас завітайте
На музики троїсті, на танці вогнисті, 
На свято врочисте.

Буде тут любо,
Буде тут гарно.
Пісень буде рясно

Саме такими словами почалося Свято села, яке проходило 17 вересня в селі Хотімля. Цей день зібрав багато люду, на святі були  присутні не тільки місцеві жителі, а й гості села, серед них народний депутат України Дмитро Шенцев, заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, депутати районної ради Анатолій Шатковський, Володимир Голієнко, Сергій Лебеденко, Віктор Пієв, які привітали всіх присутніх зі святом рідного села.

Детальніше...

 

Новоолександрівська громада святкує День села

19.09.2017

«Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес,

і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло-пахне цвітом село»

16 вересня яскравим дійством стало святкування Дня села в Новоолександрівці. Саме в цей день з'їхалися до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічало гостей.

На це свято завітав і голова Вовчанської районної ради  Анатолій Вікторович Степанець. Вітаючи жителів громади  зі святом, Анатолій Вікторович, подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села.  Побажав селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

Детальніше...

 

Шановні працівники та ветерани лісового господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівника лісу!

Ліс – справжній, живий скарб, легені нашої землі. Ліс – неоціненне багатство нашого краю, унікальний витвір природи і людської праці, що має важливе економічне  та  екологічне значення. Охорона лісу – високе  покликання працівників лісового господарства. Щоденна праця в усі пори року за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство краю, забезпечувати екологічну безпеку людей, гармонійну взаємодію суспільства і природи. Саме від Вашої професійної, самовідданої праці залежить збереження зеленого багатства, його відновлення та ефективне використання.

Бажаю Вам міцного здоров'я, мирного неба, невичерпної енергії, родинного благополуччя та вагомих трудових досягнень.

З повагою,

голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець


 

Вітання голови районної ради з Днем рятівника!

Щиро вітаю всіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Вовчанського району з професійним святом – Днем рятівника!

Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій – людей сильних, мужніх і відважних, які надійно стоять на сторожі життя й безпеки громадян, захищають природні багатства та матеріальні цінності від проявів стихії і техногенних катастроф.

Щиро дякую вам за професіоналізм, мужність, сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, відвернути біду.

Бажаю усім вам міцного здоров'я, добробуту, родинного щастя, сил та успіхів у Вашій сповненій тривог та небезпек службі, побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів.

Голова Вовчанської районної ради                                А.В.Степанець


 

Урочисті заходи з нагоди Дня рятівника

15.09.2017

17 вересня відзначається професійне свято – День рятівника. У житті надзвичайні ситуації завжди виникають несподівано. І в цих складних ситуаціях є люди, які професійно приходять на допомогу. Це працівники цивільного захисту, аварійно-рятувальної служби, пожежної охорони, які займаються захистом життя громадян, ліквідацією і попередженням наслідків техногенних катастроф.

15 вересня з нагоди свята рятувальників нашого району з професійним святом привітали заступник голови Вовчанської районної ради О.В.Камінська, голова районної державної адміністрації В.М.Мірошник, які у своїх промовах подякували усім рятівникам за високий професіоналізм, мужність, добросовісне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, запобігти лихові та побажали міцного здоров'я, родинного благополуччя, щастя, здійснення мрій та бажань і якомога менше тривожних викликів.

Детальніше...

 

Управління соціального захисту населення інформує

15.09.2017

Харківським обласним центром зайнятості з Харківським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів відпрацьовано механізм направлення на професійне навчання до Харківського центру професійно – технічної освіти ДСЗ осіб з інвалідністю, які зареєстровані в установленому порядку в Державній службі зайнятості як безробітні та відповідно до законодавства не мають права на допомогу по безробіттю (Згідно Порядку проведення професійної підготовки, підвищення кваліфікації та перепідготовки інвалідів, зареєстрованих у державній службі зайнятості, за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів, затвердженого постановою КМУ від 27.12.2006 №1836) та осіб з інвалідністю працездатного віку, які перебувають на обліку в органах соціального захисту за місцем проживання, без реєстрації в службі зайнятості (згідно розділу ІІ Інструкції з надання фінансової допомоги на поворотній і безповоротній основі та цільової позики за рахунок сум адміністративно – господарських санкцій та пені, що надходять до Державного бюджету за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів, затверденої наказом Міністерства праці та соціальної політики від 06.09.2010 №270) за ліцензованими професіями у Харківському центрі професійно – технічної освіти.

Додаткова інформація на офіційному сайті: www.osvita.cz.kh.ua та за телефонами 42753, 42090,42041.


 

Виїзний прийом заступника голови районної ради

14.09.2017

13 вересня відбувся виїзний прийом заступника голови Вовчанської районної ради Ольги Камінської у селі Вовчанські-Хутора. Мешканці могли особисто поговорити з заступником голови районної ради та задати їй турбуючі їх питання.

Детальніше...

 

У с. Верхній Салтів Вовчанського району відбувся етнофестиваль «Аланські витоки. Перлини Слобожанщини»

11.09.2017

10 вересня у с. Верхній Салтів Вовчанського району на майданчику біля історико-археологічного музею-заповіднику «Верхній Салтів» відбувся етнофестиваль «Аланські витоки. Перлини Слобожанщини». Це фестиваль, який проводиться другий рік поспіль. Всі, хто побував на цьому святі, змогли поринутись в історію Слобожанщини середніх віків. Кочові племена, які по­змінно жили тут у період iз IV до середини XIII століття, залишили по собі древнє городище, два великi поселення та чимало катакомбних усипалень, що стали першими реальними доказами існування відомої культури — Хазарський каганат. Розкопки тут ведуть уже понад століття, але й понині археологи знаходять рідкісні речі з сивої давнини.

Аланські витоки - це історія та археологія, стародавні та сучасні спортивні змагання, привітні та талановиті жителі Вовчанщини, смаколики та мед від громад Вовчанського району, несподівані знайомства та зустріч зі старими друзями на свіжому повітрі.

На свято завітали почесні гості – голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, заступник голови, керівник апарату Харківської обласної державної адміністрації А.В. Бабічев, голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник, директор Департаменту культури та туризму Харківської обласної державної адміністрації  О.А. Яцина, які урочисто відкрили другий етнофестиваль «Аланські витоки. Перлини Слобожанщини» та побажали усім миру, міцного здоров’я, щастя,  гарного настрою та чудових вражень від сьогоднішнього дня.

Детальніше...

 

07 вересня 2017 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХІХ сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 

Відбулося пленарне засідання ХVІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання

05.09.2017

 

05 вересня відбулося пленарне засідання ХVІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Наталя Гордієнко, депутати районної ради, голови територіальних громад району, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.


Детальніше...

 

Відбулося спільне засідання постійних депутатських комісії

05.09.2017

05 вересня відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання.

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 78 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!