Народний ансамбль «Вишенька» гідно представив Вовчанщину на міжнародному фольклорному фестивалі у Болгарії

26.09.2019

Народний ансамбль української пісні «Вишенька» Вовчансько-Хутірської сільської ради Вовчанського району під керівництвом Сергія Брехунцова взяв участь у IX Міжнародному фольклорному фестивалі «Море ритму», який проходив з 20 по 23 вересня 2019 року в м.Балчик у Болгарії.

Детальніше ...

 

Відбувся особистий прийом громадян

24.09.2019

24 вересня голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець провів виїзний прийом громадян на території  Бугаївської громади, під час якого до нього звернулися батьки дітей, які відвідують ясла-садок «Веселка» з проханням посприяти у вирішенні питання функціонування ДНЗ, в зв’язку з порушенням системи протипожежного захисту. Ветеран праці, пенсіонерка попросила допомоги у прибиранні дерева. Інша мешканка громади була схвильована благоустроєм території громади.

Детальніше ...

 

День партизанської слави

20.09.2019

20 вересня з нагоди Дня партизанської слави у місті Вовчанську відбулася урочисто-траурна хода, в якій взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, працівники районної державної адміністрації, районної та міської ради, ветерани війни та праці, воїни інтернаціоналісти, воїни АТО, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АС, представники організацій, установ, трудових колективів, молодь.

Детальніше ...

 

Нарада-семінар з головами територіальних громад району

19.09.2019

19 вересня відбулася нарада-семінар з головами територіальних громад району, яку провів голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець. В засіданні взяв участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник.

На засіданні розглядалось питання про стан реалізації районних цільових Програм у 2019 році та про розгляд пропозицій щодо фінансування районних Програм на 2020 рік, про що доповіла заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська.

Начальник відділу у Вовчанському районі ГУ держгеокадастру у Харківській області Віталій Волковський проінформував присутніх з питання передачі земель у комунальну власність у розрізі земель сільськогосподарського призначення (несільськогосподарські угіддя), а саме полезахисних лісових смуг, а також земель лісогосподарського призначення, а саме лісів колишніх колективних сільськогосподарських підприємств, які не надані у користування.

Також було розглянуто ряд інших питань.

Під час семінару-наради на всі поставлені запитання було надано розгорнуті відповіді.


 

У ВОВЧАНСЬКОМУ ЛІЦЕЇ № 2 ПРЕЗЕНТУВАЛИ МІНІПРОЄКТ - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ»

17.09.2019

17 вересня 2019 року в Вовчанському ліцеї № 2 відбулася презентація мініпроєкту «Нова ліцейна кухня» - переможця обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Детальніше ...

 

У ВОВЧАНСЬКУ ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

17.09.2019

17 вересня 2019 року в Вовчанську привітали працівників районного підрозділу ДСНС України з нагоди професійного свята – Дня рятувальника.

Детальніше ...

 

Мешканці Білого Колодязю відзначили День селища

16.09.2019

Мешканці смт.Білий Колодязь 14 вересня 2019 року відзначили День селища. У Білому Колодязі, що існує вже 259 років, живуть працьовиті та життєрадісні люди, які люблять свою рідну землю і шанують її історію.

Детальніше ...

 

У Старому Салтові відсвяткували День громади

16.09.2019

14 вересня 2019 року в смт.Старий Салтів відзначили День громади. Це свято зібрало мешканців всіх населених пунктів Старосалтівської громади – першої об’єднаної територіальної громади у Вовчанському районі.


 

 

Детальніше ...

 

11 вересня 2019 року заступник голови Вовчанської районної ради О.В.Камінська підписала розпорядження "Про скликання ХХXIX сесії Вовчанської районної ради VІI скликання"

11.09.2019

 

Детальніше ...

 

В Іванівці відзначили День громади

09.09.2019

7 вересня 2019 року в c.Іванівка Вовчанського району відсвяткували День громади. На свято зібрались жителі сіл Благодатне, Захарівка, Василівка та Іванівка, яких поєднує минуле, сьогодення та майбутнє громади. Сільський голова Надія Барилко привітала усіх присутніх на святі і висловила щиру вдячність селянам за невтомну працю і віддану любов до рідної землі.

Детальніше ...

 

Привітання з Днем знань

02.09.2019

Дорогі діти, вчителі, батьки!

Щиро вітаю всіх вас з Днем знань і традиційним святом Першого дзвоника. Цей день став по-справжньому всенародним святом молодості і надій, адже він відкриває світ пізнання та сходження до нових вершин і перемог. В усі часи освічена людина користувалася повагою і авторитетом, і саме сьогодні Україна потребує грамотних і кваліфікованих спеціалістів. Сила творіння, добра і суспільної злагоди необхідні нам для будівництва держави.                                У цей день особливі слова вдячності вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії як виховання підростаючого покоління. Cаме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави. Бажаю кожному досягти своєї мети на шляху до успіхів у праці та навчанні!

 

Голова Вовчанської районної ради                       Анатолій Степанець

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 32 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!