Урочистості з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС України та Національної поліції України

20.12.2017

20 грудня відбувся святковий захід з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС України та Національної поліції України. На свято зібрались ветерани та пенсіонери органів внутрішніх справ району — ті люди, на яких трималась правоохоронна система України.

Детальніше...

 

Нарада з головами територіальних громад району

20.12.2017

19 грудня голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець провів нараду з головами територіальних громад.

Детальніше...

 

Відбулося пленарне засідання позачергової ХХІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання

19.12.2017

19 грудня під головуванням голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця відбулося пленарне засідання ХХІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, депутати районної ради, голови територіальних громад, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

Детальніше...

 

Засідання постійних депутатських комісій

18.12.2017

18 грудня відбулося засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань бюджету, з питань соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та гуманітарних питань.

На засіданні були розглянуті питання про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2018 рік та інші програми; договорів про передачу міжбюджетних трансфертів між  Вовчанською районною радою та місцевими радами Вовчанського району на 2018 рік на утримання дошкільних навчальних закладів, установ  і закладів культури місцевих рад; районного бюджету на 2018 рік та внесення змін до районного бюджету на 2017 рік та інші питання.

Детальніше...

 

15 грудня 2017 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХІ (позачергової) сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 

Шана тим, хто врятував людство від техногенного лиха.

14.12.2017

14 грудня в районному будинку культури відбулися урочисті  збори  з  нагоди  Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, в яких взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник.

Детальніше...

 

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2017

Щорічно в Україні 14 грудня відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Саме в цей день ми вшановуємо мужніх людей, які у трагічний час Чорнобильської катастрофи приборкували ядерну стихію, захищаючи українську землю та увесь світ від смертельної небезпеки. Із глибоким сумом схиляємося перед світлою пам’яттю тих, хто пішов за межу вічності.

Дозвольте висловити Вам велику вдячність за Ваш героїзм та самовідданість. Адже ціною власного життя та здоров'я, без вагань та роздумів, Ви ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС. Усвідомлюючи всю складність ситуації, нехтуючи власною безпекою ступили назустріч неприборканому смертоносному лиху, щоб зберегти життя мільйонів людей.

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС бажаю  Вам і Вашим близьким міцного здоров'я, щастя і великої удачі, шани і щирої поваги від людей, благополуччя та довгих років життя!

Голова Вовчанської районної ради              А.В.Степанець


 

Відбулася зустріч з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

12.12.2017

 

12 грудня відбулося засідання круглого столу, в якому взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, начальники управлінь райдержадміністрації та керівники служб району.

У ході засідання круглого столу учасники вирішували проблемні питання та зводили плани на наступний рік.


 

Катерина Долина визнана кращим сільським головою в обласному конкурсу

08.12.2017

7 грудня у Будинку рад під час урочистого прийому з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні було підбито підсумки обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування» у 2017 році.

У номінації «Кращий  сільський голова» переможцем стала Катерина Долина Рубіжненський сільський голова Вовчанського району. Диплом та грошову премію переможцю вручив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Детальніше...

 

Вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування

07.12.2017

Шановні посадові особи та працівники

органів місцевого самоврядування,

голови територіальних громад,

депутати рад всіх рівнів

щиро вітаю Вас із професійним святом -

Днем місцевого самоврядування!!!

Місцеве самоврядування – один з найважливіших елементів демократичного суспільства, сучасної європейської держави. Cаме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади.

Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальною громадою, вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати багато перспективних планів та задумів. Тож нехай цей урочистий день додасть усім Вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя громад.

З нагоди свята прийміть слова вдячності за Вашу сумлінну та самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад Вовчанського району. Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, витримки, оптимізму. Нехай розуміння і підтримка ваших громад завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів.

З повагою,

голова Вовчанської районної ради              А.В.Степанець


 

Відзначення Дня місцевого самоврядування

06.12.2017

На передодні свята Дня місцевого самоврядування 6 грудня голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець та голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник провели урочистий прийом, на який були запрошені ветерани, що пропрацювали понад 20 років в органах місцевого самоврядування. Керівники району подякували  присутнім за багаторічну працю, за те що віддали багато сил та здоров’я, розум і талант для вирішення нагальних проблем, за бажання бачити наш район красивим, затишним  та комфортним.

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 71 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!