Випускний вечір

01.07.2019

29 червня у Вовчанському районному будинку культури відбувся випускний вечір та вручення шкільних атестатів і відзнак випускникам 2019 року Вовчанської загальноосвітньої школи №3.

З вітальним словом до випускників, їх батьків, рідних і близьких звернулися голова районної ради Анатолій Степанець, народний депутат України Дмитро Шенцев побажали випускникам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття, реалізувати власні здібності, таланти, побудувати власну успішну долю, бути гідними творцями свого життя.

Детальніше ...

 

Святкові заходи з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді

01.07.2019

28 червня відзначають День Конституції України, і дуже символічно, що День молоді ми святкуємо разом з Днем Конституції України, бо - ці два свята  пов'язані між собою міцними нетлінними вузами, адже Конституція – найважливіший символ і атрибут суверенітету нашої країни, а молоде покоління – це її майбутнє.

З нагоди свята у місті Вовчанськ відбувся велопробіг за участю дітей, молоді, та всіх, хто підтримує активний відпочинок на велосипедах.

Детальніше ...

 

Відкриття меморіальної дошки Т. Матосьян

24.06.2019

24 червня в місті Вовчанську пройшли заходи по відкриттю меморіальної дошки світлої пам’яті почесному громадянину Вовчанського району, депутату районної ради V скликання, колишньому державному санітарному лікарю Вовчанського району Матосьян Тамари Григорівни. За роки самовідданої праці Т. Матосьян багато зробила для збереження та зміцнення здоров'я населення, забезпечення належного санітарного та епідемічного стану на території району.

Пам’ятну дошку було встановлено за ініціативою благодійної організації «Благодійний фонд «Усі разом» голова фонду Рибалко А.Я.

Детальніше ...

 

Урочистості з нагоди Дня державної служби

24.06.2019

21 червня відбулися урочисті заходи з нагоди Дня державної служби, які зібрали службовців державних установ, посадових осіб місцевого самоврядування та ветеранів державної служби.

З професійним святом державних службовців вітали заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, голова районної державної адміністрації В.М.Мірошник, голова профспілки працівників державних установ Вовчанського району Володимир Чорнобай.

Детальніше ...

 

Заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

21.06.2019

21 червня відбулися заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. В заходах взяли участь заступник голови Вовчанської районної ради О.В.Камінська, голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник, ветерани війни та праці, керівники підприємств, установ та організацій, представники районних громадських організацій, державні службовці, молодь, трудові колективи району, які поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам у місті Вовчанську.

Детальніше ...

 

Оголошення

19.06.2019

Оголошення про Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж.


 

 

Святкування Дня медичного працівника

18.06.2019

18 червня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника.

Медичний колектив району прийшли привітати заступник голови районної ради О.В.Камінська, голова районної державної адміністрації В.М.Мірошник, народний депутат України Дмитро Шенцев.

Детальніше ...

 

Пільнянська громада презентувала міні-проект обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

 

Пріоритетним напрямком роботи Пільнянської територіальної громади є соціально-економічний розвиток  території та створення комфортних умов проживання  членів  громади.  Для надання сучасного вигляду сіл громади, рівня добробуту населення, внутрішнього психологічного комфорту та гармонії мешканці  громади, які мають активну позицію у вирішенні всіх існуючих проблем,  для залучення коштів  на благоустрій беруть участь в обласних та районних конкурсах.

Детальніше ...

 

Ювілей дитячого садка

12.06.2019

12 червня 2019 року дитячий садочок «Ромашка» села Юрченкове Вовчанського району урочисто відзначив 60-річний ювілей.

Привітати рідний садок з ювілеєм зібрались усі, хто працює, працював, виховується та виховувався в садочку.

На 60-річний ювілей до садочка завітали голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, народний депутат України Дмитро Шенцев, які привітали громаду села з урочистостями, та побажали і надалі успішного розквіту дитячому садочку, щоб завжди тут панувала радість, дитячий сміх та любов.

.

Детальніше ...

 

Засідання «круглого столу»

12.06.2019

12 червня 2019 року відбулося засідання «круглого столу», в якому взяли участь представники департаментів і управлінь обласної державної адміністрації, начальники управлінь, відділів Вовчанського, Великобурлуцького, Печенізького районів, ветеранські активісти з ради обласної ветеранської організації та Вовчанського, Великобурлуцького, Печенізького районів.

З привітним словом до присутніх звернулись голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, голова ради обласної ветеранської організації, голова комітету ветеранів праці та дітей війни Володимир Гриневич, народний депутат України Дмитро Шенцев.

Детальніше ...

 

Управління соціального захисту населення інформує

12.06.2019

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціального спрямування, для виконання (реалізації), яких надається фінансова підтримка у 2019 році

Пріоритетні напрямки на вирішення яких мають бути розроблені програми (проекти, заходи) інститутами громадянського суспільства соціального спрямування

Регламент роботи Конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій

Додатки до Порядку відбору інститутів громадянського суспільства соціального спрямування. Додаток 1, Додаток 2, Додаток 3, Додаток 4.


 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!