Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

29 травня 2018 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХVІ (позачергової) сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 

29 травня 2018 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про внесення змін до розпорядження № 9 від 16.05.2018 р.»

Детальніше...

 

Інформація про планову діяльність ПАТ «Укргазвидобування»

25.05.2018

ПОВІДОМЛЕННЯ про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля.


 

Увага! З 1 травня 2018 року впроваджено новий порядок надання субсидій.

25.05.2018

7 квітня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022», якою впроваджено оновлений порядок надання житлових субсидій (набрала чинності з 01.05.2018 року).

З урахуванням прийнятих змін із травня поточного року субсидія призначається двічі на рік – у травні (на неопалювальний період із 1 травня по 30 вересня) і у жовтні (на опалювальний період із 1 жовтня по 30 квітня).

Для більшості домогосподарств, які вже користуються державною допомогою при оплаті за житлово-комунальні послуги, субсидії перепризначатимуть автоматично.

Однак для окремих сімей із 1 травня 2018 року призначення житлової субсидії здійснюється лише після подання нових заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства є:

Детальніше...

 

Свято Останнього дзвоника

25.05.2018

25 травня  у навчальних закладах Вовчанщини продзвеніли останні шкільні дзвоники, сповістивши  школяра про закінчення навчального року.

Зі святом Останнього дзвоника школярів, педагогів та батьків Новоолександрівської загальноосвітньої школи привітав голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець.

Детальніше...

 

У Вовчанську прикордонники святкували 25-річчя.

23.05.2018

У Вовчанську урочисто відзначили 25-річчя виходу перших прикордонних нарядів на охорону державного кордону на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Вовчанськ». Недоторканість кордонів, захист національних інтересів у всі часи були і залишаються пріоритетними завданнями держави. В цей урочистий день було вшановано всіх, хто причетний до забезпечення недоторканності державного кордону України, хто стоїть на варті передових рубежів нашого Вовчанського району.

Детальніше...

 

Почесний громадянин Вовчанського району

18.05.2018

Вовчанська районна рада повідомляє, що до 30 червня 2018 року приймаються подання (клопотання) від органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, населення, трудових колективів підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань району щодо претендентів на звання «Почесний громадянин Вовчанського району 2018 року» з зазначенням визначних заслуг районного значення кандидатів та їхні біографічні довідки.

Документи подавати до районної ради (м.Вовчанськ, вул.Соборна, 73)

Довідки за телефонами: 4-27-80; 4-26-48.


 

Відзначення Дня вишиванки

17.05.2018

17 травня українці відзначають День вишиванки. Це свято покликане зберегти народні традиції носіння етнічно вишитого українського одягу.

Виконавчий апарат Вовчанської районної ради також долучився до святкування Дня вишиванки. Гарна сонячна погода, яскраві вишиванки, щирі усмішки додали всім святкового настрою. Адже сьогоднішнє свято ще раз стверджує, що ми нація, яка шанує свої звичаї, культуру, яка пам’ятає свою історію. Голова районної ради Анатолій Степанець привітав присутніх зі святом та подякував за збереження українських звичаїв вишиванки, яка є душею нашого народу.


Детальніше...

 

Вітання з Вознесінням Господнім !

17.05.2018

Вознесіння Господнє - велике християнське свято. Цього дня на очах у своїх учнів Христос знісся на небо. Це відбулося через 40 днів після Воскресіння Господнього і тому свято завжди припадає на четвер шостого тижня по Великодню. Вознесінням завершилося земне служіння Ісуса Христа.

Це свято спонукає кожного з нас замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає добру нагоду наповнити свої серця світлими почуттями віри, надії, щастя і добра.

Тож в цей славний  день щиро бажаю вовчанам міцного здоров'я,  щастя, радості, добра та Божої благодаті. Добробуту, душевної величі, злагоди та миру у ваших родинах.

Голова Вовчанської районної ради      А.В.Степанець


 

16 травня 2018 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХVІ сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 

День вишиванки

16.05.2018

17 травня українці відзначають День вишиванки. Це чудове свято не має певної фіксованої дати, його відзначають щорічно у третій четвер травня.

Це свято, присвячене українській національній культурі і традиціям, не дивлячись на свій молодий вік, оскільки воно з’явилося відносно недавно в 2006 році, вже придбало широку популярність і стало традиційним.

День вишиванки, всеукраїнське свято, покликане зберегти народні традиції носіння етнічно вишитий українській одяг. В цей день українців закликають змінити або доповнити звичайний одяг українською національною вишиванкою. Вишиванка – це наша національна гордість, символ здоров’я та краси, оберіг щасливої долі та родової пам’яті, що передавалися з покоління в покоління як родинна реліквія.

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 46 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!