Відбулося засідання ХХІV позачергової сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання

13.03.2018

13 березня під головуванням Анатолія Степанця відбулося засідання ХХІV позачергової сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання. В роботі сесії взяли участь депутати районної ради, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради. На сесію були запрошені селищні та сільські голови, керівники управлінь, відділів, окремих установ, підприємств та організацій району.

Нагальність скликати позачергову сесію була викликана необхідністю внесення змін до районних Програм, до районного бюджету на 2018 рік, районного конкурсу «Розбудуємо громаду разом», участі ініціаторів і конкурсантів Вовчанського району в обласному конкурсі «Разом в майбутнє», тобто є невідкладними та потребували негайного розгляду.

Детальніше...

 

Милі, чарівні, найкращі наші жінки!

07.03.2018

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового свята – Весни, Любові та Краси – 8 Березня!

Це свято несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Без вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Бажаю Вам щастя й вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.

Будьте коханими і щасливими!

З повагою, голова районної ради                              А.В.Степанець


 

Святковий концерт

07.03.2018

06 березня в районному Будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди відзначення найпрекраснішого та найніжнішого весняного свята жіночності й краси – 8 Березня.

З вітальним словом до чарівних жінок Вовчанщини звернувся голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець, який подякував берегиням роду людського за їх щоденну турботу, любов, ніжність та побажав їм безмежного жіночого щастя,  любові, добра, яскравих емоцій, чудового весняного настрою, краси, приємних сюрпризів, здійснення бажань, миру та злагоди.

Детальніше...

 

5 березня 2018 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХІV (позачергової) сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 

До відома учасників обласного конкурсу міні – проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»!

05.03.2018

Вовчанська районна рада повідомляє, що рішенням Харківської обласної ради від 01 березня 2018 року № 682-VII до Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», затвердженого рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 579-VII, внесені такі зміни:

-         у абзаці другому підпункту 2.1. пункту 2 слова «батьківські ради» замінено словами «батьківські комітети (ради)»;

-         у абзаці третьому підпункту 2.1. пункту 2 слово «районні» виключено, тобто з другої категорії учасників – ініціаторів спільних проектів, розроблених в рамках співробітництва територіальних громад виключені районні ради;

-         абзац третій підпункту 2.3.2. пункту 2 викладено у новій редакції:

«- друга категорія – 50% співфінансування з місцевих бюджетів (сільських, селищних, районних, міських рад міст районного та обласного значення, об’єднаних територіальних громад) та інших джерел, не заборонених чинним законодавством України, в тому числі обов’язкове співфінансування у рамках приватного партнерства не менше 5%».

Участь приватного партнерства у співфінансуванні міні-проектів по другій категорії  більше ніж 5% будуть оцінюватися більшою кількістю балів.


 

Пам’ятка про порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату

03.03.2018

1. Особи, які досягли віку, визначеного частиною першою статті 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, але не набули права на пенсійну виплату у зв’язку з відсутністю відповідного страхового стажу, за наявності не менше ніж 15 років страхового стажу мають право звернутися до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних, районних у мм.Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх утворення) (крім мм.Києва та Севастополя) рад, органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань соціального захисту населення, виконавчих органів рад об’єднаних територіальних громад (далі-органи соціального захисту населення) за призначенням тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату (далі - тимчасова допомога).

Детальніше...

 

Прийом проектних заявок на районний конкурс міні-проектів «Розбудуємо громаду разом» розпочнеться 15 березня 2018 року.

28.02.2018

Рішенням ХХІІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 15.02.2018 року № 768- VII в районі в 2018 році запроваджено районний конкурс міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом».

Сьогодні під головуванням Степанця А.В. - голови Вовчанської районної ради та Мірошника В.М.- голови Вовчанської районної державної адміністрації відбулось засідання Конкурсного комітету районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом».

Детальніше...

 

Триває підготовка заявок на участь в обласному конкурсі «Разом в майбутнє»

26.02.2018

З 22 січня 2018 року в області розпочався прийом проектних заявок для участі в обласному конкурсі міні – проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Територіальні громади, установи та організації  району також включилися до цієї роботи.

Бажаючим взяти участь в конкурсі фахівці районної ради надають методичну та консультативну допомогу по складанню та оформленню пакету документів для участі у конкурсі.

Найбільш активну позицію в підготовці та розробці проектів станом на звітну дату займають територіальні громади Вовчанська, Вільчанська, Пільнянська, Вовчансько – Хутірська та Рубіжненська. Серед освітянської галузі найбільш активно працюють над проектами школи міста.

Підготовлені міні – проекти, що стосуються об’єктів спільної комунальної власності, зокрема школи міста, необхідно буде розглянути та схвалити на сесії районної ради з метою подальшого подання для розгляду до Конкурсного комітету області, тому рекомендуємо розробникам даних проектів прискорити роботу щодо підготовки міні-проектів розвитку громад та оформлення пакету документів в рамках обласного конкурсу.

Наголошуємо, що строки підготовки є стислими.


 

День пам’яті

20.02.2018

20 лютого відбулася урочисто-траурна хода з покладанням квітів з нагоди Дня вшанування Героїв Небесної Сотні. В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради Степанець А.В., голова Вовчанської районної державної адміністрації Мірошник В.М.,  працівники райдержадміністрації, районної ради, представники районних громадських організацій, молодь та громадськість району.

Детальніше...

 

До уваги депутатів!

19.02.2018

Розпочався черговий етап е-декларування!

З 01 січня 2018 року розпочався черговий етап подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон) суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік. Таку декларацію зобов’язані будуть подати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств, установ та закладів тощо.

Детальніше...

 

Вовчанщина святкує Масляну

19.02.2018

17 лютого на центральному майдані міста Вовчанська пройшло святкування Масляної та проводи зими, яке зібрало дуже багато бажаючих весело та з користю провести цей день.

Почалося воно з ходи святково і яскраво прикрашеної колони, у якій були колективи підприємств, установ, організацій та навчальних закладів міста та делегації громад. Виявляючи  фантазію та творчість  колективи  оформили свої групи відповідною святковою атрибутикою, багато хто одягнув  національні костюми, що створювало по-справжньому веселу і радісну атмосферу. Проходження колони відбулося під музичний супровід військового духового оркестру. На чолі колони було традиційне опудало Масляної.

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 33 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!