Святкують хлібороби

22.11.2017

22 листопада в районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди вшанування величної праці трудівників полів та ферм сільськогосподарських господарств, керівників та спеціалістів сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, аграріїв, які трудяться на теренах Вовчанщини та щороку радують земляків трудовими досягненнями.

З вітальними словами до присутніх у святковому залі звертались голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник, народний депутат України Дмитро  Шенцев, депутат Харківської обласної ради Сергій Пієв, які подякували за нелегку наполегливу та клопітку працю, за розуміння важливості своєї справи та побажали щастя, здоров’я, добра, благополуччя, злагоди, благодатної ниви та щедрих врожаїв.

Детальніше...

 

Відбулося засідання постійних депутатських комісій

21.11.2017

21 листопада відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань АПР, екології, земельних відносин та використання природних ресурсів і з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики.

На засіданні були розглянуті питання про хід виконання районних програм;  затвердження районної програми на наступний рік; внесення змін до районного бюджету на 2017 рік; затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території місцевих рад Вовчанського району та інші питання.

Детальніше...

 

День Гідності та Свободи

21.11.2017

21 листопада з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи в місті Вовчанську відбулася урочисто-траурна хода з покладанням квітів до пам’ятного знаку учасникам АТО на сході України.

В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради Степанець А.В., голова Вовчанської райдержадміністрації Мірошник В.М., заступник Вовчанського міського голови Бондаренко Л.М., працівники райдержадміністрації, районної, міської ради, ветерани війни та праці, громадскість, учасники АТО, предстаники трудових колективів, молодь.

Детальніше...

 

Шановні жителі Вовчанського району!

20.11.2017

Президентом України підписано Указ про відзначення 21 листопада Дня Гідності та Свободи.

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Революція гідності не втрачатиме своєї значущості та актуальності, адже саме завдячуючи їй, відбулося осмислення здобутого історичного досвіду боротьби українського народу за свободу, незалежність, державність. Народ, який обрав європейське майбутнє, вийшов захищати та відстоювати свій вибір.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє України!

З повагою,

Голова Вовчанської районної ради                                А.В.Степанець


 

Привітання до Дня працівників сільського господарства

17.11.2016

Шановні працівники сільського господарства району!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята –

Дня працівників сільського господарства!

Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

Селянська праця споконвіку була і буде основою нашого життя, адже завдяки праці сільських працівників забезпечується добробут і благополуччя кожної людини, гарантується продовольча безпека нашого району та держави в цілому.

Селянська праця завжди вважалась однією з найтяжчих, тож і люди, пов'язані з нею, відзначаються витривалістю, відповідальністю, терпінням, відданістю землі та умінням на ній працювати.

Велика Вам вдячність, працівники агропромислового комплексу, за вашу невтомну, наполегливу і сумлінну працю, щедрість душі й теплоту сердець!

Нехай кожен ваш день благословляється добрим здоров’ям, гарним настроєм і людською вдячністю.

Бажаю всім працівникам сільського господарства Вовчанщини благополуччя, радості. Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.

З повагою,

голова Вовчанської районної ради   А.В.Степанець


 

Відбулося засідання постійної депутатської комісії

17.11.2017

17 листопада відбулося засідання постійної депутатської комісії Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань бюджету.

Детальніше...

 

Відбулося засідання постійної депутатської комісії

16.11.2017

16 листопада на засіданні постійної комісії Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та гуманітарних питань були розглянуті питання порядку денного, які були рекомендовано винести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради.

Детальніше...

 

Відбулося засідання постійної депутатської комісії

15.11.2017

15 листопада на засіданні постійної комісії Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань комунальної власності та комунального господарства  були розглянуті питання порядку денного, які були рекомендовано винести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради.

Детальніше...

 

Працівників соціальної сфери району привітали з професійним святом

06.11.2017

Традиційно в першу неділю листопада держава і суспільство вітають людей, професійним обов’язком яких є захист прав і свобод соціально незахищених верств населення, щоденна турбота про пенсіонерів, ветеранів і інвалідів, дітей і молодь, вирішення питань зайнятості, оплати праці, призначення пенсій, державних компенсацій та інших соціальних виплат.

Сьогодні, 6 листопада, за участі голови Вовчанської районної ради А. Степанця та голови районної державної адміністрації В.Мірошника  відбулися районні урочистості до Дня працівника соціальної сфери.

Детальніше...

 

На Вовчанщині презентовано два міні-проекту

03.11.2017

03 листопада 2017 року у Вовчанському районі відбулися урочисті відкриття міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

В заходах взяли участь депутат Харківської обласної ради Олег Супрун, заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, сільські голови, представники ініціативних груп та медичних закладів, депутати сільської ради, громадськість.

Детальніше...

 

01 листопада 2017 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХ сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 30 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!