Проекти рішень

Про хід виконання районних програм.

Про затвердження Програми підтримки діяльності і відкритості роботи Вовчанської районної державної адміністрації та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Вовчанською районною радою на 2018-2020 роки. Програма. Додаток.

Про внесення змін до районних програм. Заходи.

Про затвердження тарифів на послуги централізованого теплопостачання.

Про затвердження актів приймання-передачі котелень на баланс Вовчанського підприємства теплових мереж. Додаток.

Про внесення змін до рішення ХІІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 16.02.2017 р. № 403-VII «Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Землянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою».

Про внесення змін до рішення ХІІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 16.02.2017 р. № 406-VII «Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Нестернянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою».

Про внесення змін до рішення ХІІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 16.02.2017 р. № 409-VII «Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Петропавлівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою».

Про внесення змін до рішення ХІІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 16.02.2017 р. № 411-VII «Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Різниківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою».

Про внесення змін до рішення ХVI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 08.06.2017 р. № 517-VII «Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Старицькою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою».

Про затвердження Порядку розроблення місцевих цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання.

Про виконавчий апарат та умови оплати праці на 2018 рік працівників Вовчанської районної ради VII скликання.

Про внесення змін до складу постійної депутатської комісії з питань АПР, екології земельних відносин та використання природних ресурсів.

 

На сайті

Сейчас 82 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!