Проекти рішень

Про хід виконання районних програм.

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2019 рік, затвердженої рішенням XXХІI сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 13.12.2018 р. № 979-VIІ (зі змінами)

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району Харківської області на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням XXIII сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 15.02.2018 р. № 767-VII  (зі змінами)

Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету на виплату компенсації вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним, або повітряним, або залізничним або водним транспортом громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 1 та 2 категорій. Додаток.

Про деякі питання щодо надання фінансової підтримки інститутам громадського суспільства соціального спрямування. Додаток 1. Додаток 2. Додаток 3. Додаток 4.

Про прийняття медичного обладнання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про надання згоди на передачу в оренду частин нежитлових будівель за адресою: м. Вовчанськ, вул. Шевченка, 28 та м. Вовчанськ, вул. 1-го Травня, 1-А, які є об’єктами спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про зміну місцезнаходження та внесення змін до Статуту комунальної установи «Вовчанська дитячо-юнацька спортивна школа».

Про погодження ДП «Вовчанське лісове господарство» ліміту на заготівлю другорядних лісових матеріалів на 2019 рік. Додаток.

Про призначення стипендій «Обдарованість» для дітей і молоді та виплату одноразової грошової винагороди педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району в 2019 році. Додаток.

 

На сайті

Сейчас 32 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!