Проекти рішень

Про призначення стипендій "Обдарованість" для дітей і молоді та виплату одноразової грошової винагороди педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району в 2020 році.

Про внесення змін до Програми розвитку закладів охорони здоров’я Вовчанського району Харківської області на 2020 рік, затвердженої рішенням XLI сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 12.12.2019 р. № 1144-VII (зі змінами)

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району Харківської області на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням XXIII сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 15.02.2018 р. № 767-VII  (зі змінами).

Звіт голови Вовчанської районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району та делегованих Вовчанською районною радою повноважень за 2019 рік. Звіт.

Про хід виконання районних програм.

Про внесення змін до Програми підтримки діяльності та відкритості роботи Вовчанської районної державної адміністрації та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Вовчанською районною радою на 2018 – 2020 роки, затвердженої рішенням XX сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 30.11.2017 р. № 642-VII (зі змінами).

Про надання згоди на закриття трьох фельдшерських пунктів – підрозділів комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району» Вовчанської районної ради Харківської області.

Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району житлового будинку, придбаного для дитячого будинку сімейного типу за адресою: вул. Короленка, буд. 21а, м. Вовчанськ, та затвердження акту приймання-передачі.

Про затвердження Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу у Вовчанському районі Харківської області у 2020 році

Про внесення змін до Статуту КНП «Вовчанська ЦРЛ».

Про надання згоди на встановлення меморіальної дошки по вшануванню пам’яті  Громова Василя Петровича.

 

На сайті

На даний момент 42 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!