Проекти рішень

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району Харківської області на 2016 – 2018 роки, затвердженої рішенням III (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 24.12.2015 р. № 50-VII. Заходи.

Про внесення змін до Програми зайнятості населення Вовчанського району на  2014 – 2017 роки, затвердженої рішенням ХХХІV (позачергової) сесії VI скликання від 30.01.2014 р. № 797-VІ. Таблиця 2. Таблиця 3. Таблиця 4.

Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2017 рік між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про передачу з балансу сектора культури та туризму Вовчанської районної державної адміністрації на баланс Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району автомобіля ВАЗ 2121 «Нива», державний номер 14-32 ХІА.

Про скасування рішень XIII сесії Вовчанської районної ради VІI скликання від 16.02.2017 р. №№ 427-VII, 428-VІI, 429-VII.

Про порушення клопотання перед Харківською обласною радою щодо перейменування Жовтневої Другої  сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про порушення клопотання перед Харківською обласною радою щодо перейменування Революційної  сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про порушення клопотання перед Харківською обласною радою щодо перейменування Червоноармійської Першої  сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території місцевих рад Вовчанського району.

Про дострокове припинення повноважень депутата Вовчанської районної ради Никоненка В.О.

Про дострокове припинення повноважень депутата Вовчанської районної ради Уварова В.Ю.

Про затвердження акту приймання-передачі  у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району комплекту засобів  індивідуального захисту персоналу і пацієнтів від рентгенівського опромінювання при загальних рентгенівських дослідженнях із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області

Про затвердження акту приймання-передачі із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району в комунальну власність Старосалтівської селищної ради шкільного автобуса  АС Р-4234 «Мрія», державний номер АХ 1503 АА (ММ 91-77)

Про затвердження Програми територіальної оборони Вовчанського району» на 2017 рік. Програма.

Про внесення змін до  районної програми «Обдаровані діти» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням III (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 24.12.2015 р. № 42-VII

Про внесення змін до районної програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням III (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 24.12.2015 р. № 43-VII

Про затвердження договору про передачу міжбюджетного трансферту між Харківською обласною радою та Вовчанською районною радою

Про призначення стипендій «Обдарованість» для дітей і молоді та виплату одноразової грошової винагороди педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району в 2017 році

Про дострокове припинення повноважень депутата Вовчанської районної ради Ченцової Г.С.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Різниківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою

 

 

На сайті

Сейчас 31 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!