Проекти рішень

Про хід виконання районних програм.

Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2018 рік між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про внесення змін до рішення XXI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 19.12.2017 р. № 725-VII «Про районний бюджет на 2018 рік».

Про передачу кабінету флюорографічного рухомого ТАТА з комплексом рентгенівським діагностичним «Медикс», державний номер АХ 3538 СТ з балансу КП «ЦПМСД Вовчанського району» на баланс КЗОЗ «Вовчанська ЦРЛ» та затвердження акту приймання-передачі.

Про надання згоди КЗОЗ «Вовчанська ЦРЛ» на списання медичного обладнання.

Про надання згоди КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня» на списання з балансу автомобілів УАЗ 3962, державний номер 352-70 ХА;УАЗ 3962, державний номер 029-24 ХВ та УАЗ 3741, державний номер 352-14 ХА, спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про затвердження актів приймання-передачі майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району у власність ТОВ «Районна газета «Хлібороб».

Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Вовчанський інклюзивно-ресурсний центр».

Про внесення змін до рішення ХVІІ сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання від 20.07.2017 р. № 557-VІІ «Про утворення Вовчанського освітнього округу».

Про перейменування Вовчанської гімназії № 1 Вовчанської районної ради Харківської області.

Про перейменування Білоколодязького навчально-виховного комплексу Вовчанської районної ради Харківської області.

Про перейменування Варварівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

Про перейменування Вільчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

Про надання повноважень відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації щодо призначення керівників закладів загальної середньої освіти Вовчанської районної ради Харківської області.

Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Вовчанської районної ради Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки 10-ти земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Пільнянської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про внесення змін до штатного розпису комунальної установи «Редакція Вовчанського районного радіомовлення».

Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин Вовчанського району» в новій редакції.

 

На сайті

Сейчас 107 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!