Проекти рішень

Про затвердження Програми підтримки діяльності і відкритості роботи Вовчанської районної державної адміністрації та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Вовчанською районною радою, на 2018 – 2020 роки. Програма. Додаток.

Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2017 рік між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про внесення змін до рішень сесій Вовчанської районної ради VII скликання про затвердження договорів про надання іншої субвенції між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про передачу із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району нежитлової будівлі – штабу, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 2В, в державну власність до сфери управління Адміністрації Державної прикордонної служби.

Про передачу із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району до комунальної власності Старосалтівської селищної ради малоцінних необоротних матеріальних активів, які обліковуються на балансі сектору культури і туризму Вовчанської районної державної адміністрації та затвердження акту приймання-передачі.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території місцевих рад Вовчанського району.

Про затвердження Програми поповнення місцевого  матеріального резерву для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в Вовчанському районі на 2018-2020 роки. Програма.

Про затвердження Програми  харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району на 2018-2020 роки. Програма.

Про затвердження Програми діяльності Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл,селищ,міста Вовчанського району на 2018-2020 роки. Програма 1, 2.

Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей у Вовчанському районі на 2018-2020 роки. Програма. Заходи.

Про затвердження Програми підтримки закладів охорони здоров’я у Вовчанському  районі на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням IV сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 11.02.2016 р. (зі змінами).

Програма.

Додаток.

Заходи.

Додаток 3.

Про затвердження Програми "Доступна медицина для всіх" на 2018-2020 роки. Програма. Заходи.

Про затвердження Програми «Шкільний автобус» на 2018-2020 роки. Програма.

Про затвердження Програми підтримки депутатської діяльності Вовчанської районної ради  на 2018 рік. Програма.

Про внесення змін до рішення ХІІ  сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання від 23 грудня 2016  року «Про районний бюджет на 2017 рік»

Про управління об'єктами спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району

Звіт голови Вовчанської районної ради про свою діяльність з грудня 2016 року по листопад 2017 року. Звіт.

 

На сайті

Сейчас 50 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!