Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець підписав розпорядження про скликання ХХXІІ сесії VI скликання

 

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

від 03.10.2013 р. №14

 

 

Про скликання ХХXІІ  сесії

Вовчанської районної ради VI скликання

 

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати ХХXІІ сесію Вовчанської районної ради VI скликання  31 жовтня  2013 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73).

 

На розгляд сесії винести питання:

1. Про затвердження угод на передачу трансфертів між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2014 рік на виконання районних програм.

2. Про організацію харчування дітей у дошкільному підрозділі Гатищенського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

3. Про внесення змін до рішення XXV сесії Вовчанської районної ради VІ скликання  № 529-VI від 27.12.2012 р. «Про районний бюджет на 2013 рік».

4. Про готовність господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до опалювального сезону 2013 – 2014 р.р.

5. Про хід виконання районних програм у 2013 році.

6. Про передачу із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району приміщення початкової школи с. Петрівське у комунальну власність Старосалтівської територіальної громади.

7. Про затвердження акту прийому-передачі матеріальних цінностей та обладнання Радянської загальноосвітньої школи І- ІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області Жовтневому навчально-виховному комплексу (загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів – дошкільному навчальному закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

8. Про затвердження акту прийому-передачі матеріальних цінностей та обладнання Василівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради  Харківської області Іванівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів Вовчанської  районної ради Харківської області.

9. Про погодження на призначення на посаду директора Старицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

10.  Про погодження на призначення на посаду директора Волохівського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

11.  Про погодження на призначення на посаду директора Рубіжненського навчально-виховного комплексу  (загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

12.  Про затвердження звіту про оцінку майна – частини нежитлового приміщення в будівлі літ. «А-5», що розташована за адресою: Харківська область, м. Вовчанськ,  вул. Шевченка, буд. 28.

13.  Про затвердження звіту про оцінку майна – частини нежитлового приміщення в будівлі літ. «А-1», що розташована за адресою: Харківська область, м. Вовчанськ,  вул. Шевченка, буд. 28.

14.  Різне.

 

Голова Вовчанської районної ради                                                       А.В. Степанець


 

На сайті

Сейчас 98 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!