Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів робочу зустріч з керівним складом, депутатами і колективом виконавчого апарату Старосалтовської об'єднаної територіальної громади.

04.08.2016

В ході зустрічі були обговорені наболілі питання, що виникли перед громадою після об'єднання. Метою проведення зустрічі було надання методичної допомоги щодо вирішення означених проблем.

Участь в заході взяли: голова постійної комісії з питань бюджету Харківської обласної ради Людмила Немикіна, перший віце-президент, виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник, депутати обласної ради.

 


За результатами зустрічі Сергій Чернов запевнив, що першочергова необхідність громади полягає в постійному отриманні методичної допомоги з організаційних питань, пов'язаних з процесом формування органів виконавчої влади, з переходом з 2017 року на самостійний бюджет.

Серед організаційних проблем громади слід виділити необхідність надання юридичних консультацій, проведення навчання, спрямоване на підвищення кваліфікаційного рівня представників виконавчого апарату ради та виконавчого комітету громади. А також допомога в залученні нових кадрів у сфері соціального захисту населення, медицини, освіти та інших.

Він також зазначив, що у громади є Стратегія розвитку. Однак обговорення показало, що вона потребує серйозного доопрацювання, в тому числі шляхом доповнення конкретними проектами і програмами, які з початку нового року можна буде відразу ж реалізовувати.

Сергій Чернов зазначив, що завдяки внесенню змін до Бюджетного кодексу, з'явилася можливість акумулювати на місцях кошти громади: «Громади отримали право, як і міста обласного значення, зосереджувати у себе 100% податку на землю, на майно, на прибуток підприємств, 60% податку, який платить населення, 5% - акцизного податку. Все це повинно бути використано на розвиток громади».


 

На сайті

Сейчас 48 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!