Засідання постійних депутатських комісій

05.08.2016

5 серпня 2016 року відбулось засідання постійних депутатських комісій з питань агропромислового розвитку, екології, земельних відносин та використання природних ресурсів, з питань соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та гуманітарних питань та з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики.

На засіданні розглядалися питання про хід виконання районних програм на 2016 рік, зокрема, про хід віконання Соціальної програми протидії захворювання на туберкульоз у Вовчанському районі, доповіла головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Зарубіна А.І., яка наголосила, щороку виявляються хворі на туберкульоз, це говорить про недбале ставлення людей до свого здоров’я та закликала для профілактики щорічно проводити флюрографічне обстеження.


При обговоренні питання про присвоення звання «Почесний громадянин Вовчанського району 2016 року» було запропоновано дві кандидатури директора АФ «Прогрес» Калашнікова Ю.М. та колишнього голови найбільшого в районі колгоспу ім. К. Маркса Сергієнка О.Я. (посмертно), які було затверджено на спільному засіданні громадської комісії по визначенню кандидатури Почесного громадянина Вовчанського району на 2016 рік та президії районної ради.

Начальник управління соціального захисту населення Вовчанської РДА Бондаренко В.Б. доповіла про зміни до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2016-2018 роки, якими передбачено надання соціальної допомоги пільговим категоріям громадян.

Також розглядалися питання про затвердження Програми забезпечення публічної безпеки і порядку на території Вовчанського району Харківської області на 2016 – 2017 роки, про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території місцевих рад Вовчанського району та інші.


 

На сайті

Сейчас 49 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!