Засідання постійних депутатських комісій

09.08.2016

9 серпня 2016 року відбулось засідання постійних депутатських комісій з питань бюджету, з питань комунальної власності та комунального господарства.


На засіданні розглядалися питання порядку денного.

Зокрема, про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року доповіла начальник фінансового управління РДА Усманова Ж.М., яка зазначила, що бюджет району виконано на 106,2%,  додатково отримано  8800,5 тис.грн.

Планові надходження власних доходів місцевих бюджетів за звітний період виконали 25 з 27 рад.

Найвагомішим джерелом надходжень до загального фонду бюджету є податок  на доходи фізичних осіб (48,3%).

Заборгованість з виплати заробітної плати по економічно активних підприємствах району станом на 1 липня 2016 року відсутня. Крім того, проводиться певна робота щодо дотримання керівниками підприємств державних соціальних стандартів (рівня мінімальної заробітної плати) та норм, що стосуються оплати праці.

Все ще існує незабезпеченість за захищеними статтями витрат  в районному бюджеті в сумі  4995,9 тис. грн. по закладам, що утримуються за рахунок медичної та освітньої субвенції.

На засіданні депутати активно обговорювали питання про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік та порекомендували винести  запропоновані зміни на розгляд сесії.

Також розглядались питання про затвердження угод про передачу трансфертів між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2016 рік  для матеріально-технічного та фінансового забезпечення закладів освіти та охорони здоров’я району, питання комунальної власності та інші.

Постійні депутатські комісії вирішили погодити запропоновані проекти рішень та рекомендували голові районної ради винести дані питання на розгляд сесії районної ради.

 

На сайті

Сейчас 70 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!