Вібулась чергова ІХ сесія VІІ скликання Вовчанської районної ради.

11.08.2016

11 серпня 2016 року відбулось пленарне засідання ІХ сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Мірошник Віталій Миколайович, голова Вовчанської міської ради Шевченко Володимир Сергійович, депутати районної ради, голови територіальних громад та старости Старосалтівської об’єднаної територіальної громади, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

 

Перед розглядом питань порядку денного сесії було заслухано інформацію керівника Чугуївської місцевої прокуратури Колодинського Д.В. про комплекс заходів щодо підвищення ефективності прокурорсько-слідчої діяльності у зміцненні законності, захисту прав громадян та інтересів держави від неправомірних посягань, виконання визначених законом функцій і завдань Вовчанського відділу Чугуївської місцевої прокуратури.


На сесії районної ради були заслухані питання про виконання районних програм: Програми оздоровлення та відпочинку дітей у Вовчанському районі, «Обдаровані діти», соціальну програму протидії захворювання на туберкульоз у Вовчанському районі. Прийнято рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Вовчанського району 2016 року».

Затверджено договори про надання іншої субвенції на 2016 рік між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою для матеріально-технічного та фінансового забезпечення закладів освіти та охорони здоров’я; затверджено список присяжних Вовчанського районного суду Харківської області.

На сесії також були ухвалені відповідні рішення стосовно низки питань, що стосуються управління майном комунальної власності територіальних громад та затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території місцевих рад Вовчанського району Харківської області.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення.


 

На сайті

Сейчас 51 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!