День Державного прапора України

23 серпня 2016 року голова районної ради Анатолій Вікторович  Степанець прийняв участь в святкових  заходах присвячених Дню Державного прапора України.

 

В заходах взяли участь голова Вовчанської райдержадміністрації  Віталій Миколайович Мірошник, Вовчанський міський голова Володимир Сергійович Шевченко, представники районних громадських організацій, молодь, трудові колективи установ та організацій.

Відбулася урочиста хода Єдності до Дня Прапора України з пронесенням найбільшого в районі рухомого прапора України вулицею Соборна м. Вовчанська.

Керівниками району та міста були покладені квіти до пам’ятника загиблим воїнам на честь 73-ї річниці визволення Харківщини та частини території Вовчанського району від фашистських загарбників.


На площі імені Колокольцова В.Г. було піднято Державний Прапор України.


Прапор України - це наша незалежність, наш дух, честь і наша слава. Наш прапор об’єднує всі регіони в єдину соборну Україну,  як символ невичерпної свободи, слави, і відродження України. Його має берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Під рідним знаменом Український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.

Право підняти Державний прапор України надано: голові Вовчанської районної ради Анатолію Степанцю та голові Вовчанської районної державної адміністрації Віталію Мірошнику.

В цей святковий день юним громадянам міста, яким виповнилося 16 років  вручено головний документ нашої держави – паспорт громадянина України.


На честь державних свят - Дня Прапора України та 25-ї річниці Незалежності України на площі ім. Колокольцова стартував святковий мотопробіг мотоциклістів Вовчанського району.


Протоієрей Свято-Жено-Мироносицької церкви Остапович Іван Ярославович провів панахиду та молебень за загиблими воїнами – захисниками Вітчизни.


Також в цей день відбувся урочистий прийом керівництва району та міста працівників, які внесли значний особистий внесок у розвиток Вовчанського району з нагоди 25-ї річниці Незалежності України.


Під час прийому спільними Почесними грамотами голови Вовчанської районної ради та голови Вовчанської райдержадміністрації нагороджені кращі представники району. 

 

 

На сайті

Сейчас 47 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!