День незалежності України «З Україною в серці»

24 серпня 2016 року відбулися заходи з нагоди 25-ї річниці Незалежності України «З Україною в серці».

 

В заходах взяли участь голова районної ради Анатолій Вікторович  Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації  Віталій Миколайович Мірошник, Вовчанський міський голова Володимир Сергійович Шевченко.


Відбулася урочиста хода  особового складу Національної гвардії України, прикордонників, районного відділу поліції, місцевого підрозділу МНС України, ветеранів АТО, колективів підприємств, установ, організацій району та громадськості по вул. Соборній.


Голова районної ради Анатолій Вікторович Степанець привітав особовий склад підрозділів та всіх присутніх з святом 25-ю річницею Незалежності України.


Разом з дорослими в святі приймали участь діти - майбутнє нашої Держави.

Вихованці Вовчанського будинку дитячої творчості на честь свята виконали Флешмоб «Ти в моєму серці, Україно».


Проведено  конкурс дитячих малюнків на асфальті «Я люблю свою Україну» та  конкурс дитячого караоке на Майдані «Так співає Україна».


Також на честь 25-річчя Незалежності України було оголошено конкурс на кращий вірш і твір про свою країну серед учнів шкіл району. На святі переможцям конкурсу вручені нагороди.


На честь свята голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець та голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник привітали з днем Незалежності України особовий склад академії Національної гвардії України. Кращих військовослужбовців відзначили спільними грамотами Вовчанської районної ради та Вовчанської райдержадміністрації, а учбовому центру подарували телевізор.


Цього ж дня на стадіоні ПАТ «ВАЗ» відбувся фінальний матч кубку району по футболу, в якому зустрілися команди «Бізнес-ВАЗ» та ФК «Вільча-Трайгон».  Перемогла команда «Бізнес-ВАЗ».

Також було проведено  традиційний  турнір з футболу серед ветеранів на кубок  голови Вовчанської районної ради та голови Вовчанської райдержадміністрації, в яком перемогли ветерани ФК «Вовчанськ».


Вечірня програма була відкрита святковим концертом аматорів Вовчанська та Вовчанського району.


На урочистому святі з нагоди 25-річниці Дня Незалежності України голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович Степанець та голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Миколайович Мірошник вшанували почесних громадян Вовчанського району, нагородили кращих працівників громадськості та  переможців конкурсу «Краща громада».


Концертну програму продовжила учасниця конкурсу пісні  «Євробачення-2013» , заслужена артистка Республіки Крим Злата Огневич.


Про здобутки Вовчанського району за роки Незалежності України було продемонстровано в документальному фільмі.


Святковий вечір завершено феєрверком та танцювально-розважальною програмою за участю професійних діджеїв міста Харкова.


 

 

На сайті

Сейчас 49 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!