Радяться педагоги Вовчанщини

30 серпня 2016 року у районному Будинку культури відбулася  педагогічна конференція. Вже давно стало традицією, що саме в ці дні вчителі та вихователі дитячих дошкільних закладів збираються разом, щоб перед початком нового навчального року оцінити все зроблене у році минулому  та визначитися з головними завданнями на майбутнє.

Саме з погляду на це під час роботи конференції  основними питаннями порядку денного і були підсумки 2015-2016 навчального року та плани і завдання на наступний 2016-2017 навчальний рік.

Педагогів району з початком нового навчального року привітали почесні гості зібрання – голова районної ради А.Степанець та заступник голови райдержадміністрації Н.Гордієнко. Керівники району відзначили неоціненну роль вчительської професії у справі виховання підростаючого покоління і заявили про свою готовність всіляко сприяти розвитку та реформуванню освітянської галузі.

Одним з яскравих прикладів турботи районної влади про вчителів та учнів можна вважати факти придбання шкільних автобусів коштом районного бюджету, чого в інших районах областиі немає. Зокрема, в найближчий час мають надійти ще два автобуси куплені в такий спосіб. Оцінивши цей крок району обласна влада і в свою чергу виділила кошти на придбання двох автобусів. Таким чином  новий навчальний рік освітяни  району мають розпочати в поповненим на чортирі одиниці автопарком.

Традиційно було відзначено і кращих педагогів району, які стали переможцями або ж призерами  конкурсів вчительської майстерності  різних рівнів та нагороджено ветеранів педагогічної ниви, що зробили вагомий внесок у  справу навчання та виховання підростаючого покоління. Зокрема, Грамоти відділу освіти та подарунки від  профспілкової організації було вручено О.Гулому, М.Редько, А.Омельчук та В.Федорченку.

Після  розгляду питань порядку денного педагоги продовжили свою роботу по предметних  секціях.

Традиційно для вчителів та вихователів було представлено широкий вибір різноманітної методичної та навчальної літератури серед якої педагоги могли знайте цікаві новинки.

 

На сайті

Сейчас 47 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!