Анатолій Степанець привітав учнів гімназії № 1 з початком навчального року

1 вересня  2016 року голова Вовчанської районної ради  Степанець Анатолій Вікторович взяв участь у святковій лінійці в гімназії № 1 міста Вовчанська.


Анатолій Вікторович поздоровив всіх присутніх з Днем знань та  початком нового навчального року.

Новий навчальний рік, особливим і, безперечно, визначальним у житті стане для милих першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Дорогі першокласники, у вашому житті починається нова, дуже важлива сторінка. Вас чекає захоплююча подорож у країну знань, яка відкриє перед вами величезні перспективи.

Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю, які будуть втілювати отримані знання в реальному житті.

Якість освіти, яку отримують наші діти, залежить від професіоналізму та наполегливої праці вчителів. Вчитель здійснює щоденну, часом не оцінену достойно, але кропітку, напружену і вкрай необхідну роботу. Віддаючи свої знання, ви вкладаєте в учнів частку свого серця і душі. Діти виростають, стають дорослими і самостійними, але своїх вчителів пам’ятають усе життя.

Шановні батьки! Сьогодні керівництво району докладає зусиль для створення комфортних умов навчання та роботи в школах та садках району, зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів. Ваша активність допомагає школам вийти на новий рівень комфорту перебування в навчальних закладах.

Бажаю всім миру та злагоди, наснаги у роботі,  успіхів у навчанні, професійного задоволення й творчих здобутків.

 

На сайті

Сейчас 49 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!