Засідання постійних депутатських комісій

06.09.2016

6 вересня 2016 року відбулось засідання постійних депутатських комісій  з питань соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та гуманітарних питань, з питань бюджету, з питань комунальної власності та комунального господарства, з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики.

 

 

На засіданні комісій було розглянуто питання  про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік , а саме розподілена медична субвенція отримана з Державного бюджету та субвенція надана районному бюджету з бюджетів сіл та селищ району на виконання районних Програм. Депутати рекомендували винести  запропоновані зміни на розгляд сесії.

Також розглядалося питання про затвердження договорів  надання іншої субвенції на 2016 рік  між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

На засіданні розглядалося питання про внесення змін до Регламенту Вовчанської районної ради  VII скликання та статутів комунальних установ та підприємств  Вовчанського  району.

Обговорювалися кадрові питання щодо зміни керівництва КЗОЗ «Вовчанська центральна лікарня» та ряд інших питань.


Постійні депутатські комісії вирішили погодити запропоновані проекти рішень та рекомендували голові районної ради винести дані питання на розгляд сесії районної ради.

 

На сайті

Сейчас 48 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!