Відділ Держгеокадастру у Вовчанському районі повідомляє

04.10.2016

«31 серпня 2016 року було прийнято Постанову Кабінету Міністрів України №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру», якою з 01 жовтня 2016 року змінено порядок погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, а саме запроваджено принцип екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок територіальними органами Держгеокадастру.

У зв’язку з цим, інформуємо мешканців Вовчанського району, що подальший механізм погодження проектів землеустрою визначається «Тимчасовим порядком взаємодії територіальних органів Держгеокадастру на період реалізації пілотного проекту», який є додатком до вказаної Постанови Кабінету Міністрів України. З текстом вказаного Порядку можливо ознайомитися на інформаційних стендах у Відділі Держгеокадастру у Вовчанському районі Харківської області, а також на Урядовому Порталі в мережі інтернет.

Також звертаємо увагу на те, що вказаним Порядком визначені нові вимоги до розробки та оформлення Проектів землеустрою, а також їх подачі на погодження. При замовленні проектів землеустрою в сертифікованих розробників, просимо звертати увагу на необхідність додержання ними вказаних вимог. Якщо вказані вимоги не будуть враховані при розробці проектів землеустрою, такі документи не будуть прийматися Відділом Держгеокадастру у Вовчанському районі до розгляду.

Додаткову інформацію та консультації можливо отримати у Відділі Держгеокадастру у Вовчанському районі, за адресою: м.Вовчанськ, вул.Короленка 26, 2-й поверх.»


 

На сайті

Сейчас 69 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!