В пам’яті народній ніколи не згасне подвиг українського солдата

13.10.2016

13 жовтня 2016 року відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України та урочистий мітинг з нагоди закладення символічного каменю на місці встановлення пам’ятного знаку учасникам антитерористичної операції на Сході України.  В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації В.М. Мірошник, заступник Вовчанського міського голови В.М. Шабельник, працівники районної державної адміністрації, районної та міської ради, трудові колективи підприємств, установ та організацій, учасники АТО, молодь, громадскість.

 

 

Присутні пройшли ходою з покладанням квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, до пам’ятника загиблим воїнам, до пам’ятного знаку Чорнобильської трагедії, до символічного каменю на місці встановлення пам’ятного знаку учасникам антитерористичної операції на Сході України.


Виступаючи на мітингу з нагоди закладення символічного каменю на місці встановлення пам’ятного знаку учасникам антитерористичної операції на Сході України керівники району відзначили, що ми завжди повинні пам’ятати історію нашої держави, борців за світлі ідеали, які безстрашно полягли за її незалежність та суверенітет. За тисячолітню історію української народності наша земля  не один раз закликала своїх синів стати на її захист. І ніколи ці заклики до оборони рідного  краю не залишалися непочутими.


Присутні хвилиною мовчання вшанували світлою памятю всіх тих, хто віддав своє життя заради спасіння України, заради миру на нашій землі.

По закінченні мітингу настоятель Свято- Жено- Мироносицького храму І.Остапович відслужив поминальний молебен по загиблих воїнах та провів освячення символічного каменю.


Заходи з нагоди Дня захисника України продовжилися у районному Будинку культури, з демонстрації документального фільму про боротьбу з нацистськими загарбниками 1941 – 1945 років, події Афганської війни, ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та героїзм сучасних захисників Вітчизни в зоні АТО.

Зі щирими словами вітання до присутніх звернувся голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації В.М. Мірошник які зазначили, що сьогодні свято, яке увібрало в себе багаті та славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах розвитку нашого славетного війська: ті, хто вів смертельний двобій із фашизмом, брав участь у миротворчій діяльності, і тих, хто несе сьогодні нелегку військову службу, воїнів АТО – мужніх нащадків козаків, які, взявши у своїх батьків звитяжний та визвольний дух, вірно стоять на варті миру та спокою держави, її територіальної цілісності.

У цей урочистий день ми вшановуємо тих, хто причетний до високого звання захисника України: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків до молоді, нашого сьогодення. Це свято тих, хто присвятив себе справі захисту України.


Під оплески учасників зібрання від керівників району учасники танцювального ансамблю «Радість» вручили квіти захисникам України.


Захищати рідну землю святий обов’язок кожного громадянина України. І в пам’яті народній ніколи не згасне подвиг українського солдата, який ціною свого життя захистив рідну землю від страшної чуми XX століття – фашизму, який виконав свій інтернаціональний військовий обов’язок перед Батьківщиною та під час приборкання атомної стихії на Чорнобильській АЕС, який мужньо захищає кордони рідної землі, відстоюючи свободу і незалежність нашої держави  на сході України. Які щоденно охороняють мир і спокій України.

Учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих людей, хто віддав своє життя за наше майбутнє: воїнів Другої Світової війни, воїнів – інтернаціоналістів, тих,  хто  загинув у Чорнобильському пеклі, відважних та безсмертних  учасників антитерористичної операції на Сході України.

Продовжилися урочисті збори святковим концертом.

 

На сайті

Сейчас 72 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!