На Вовчанщіні реалізовано ще три міні-проекти.

19.10.2016

19 жовтня 2016 року в трьох громадах району відбулися урочистості з нагоди презентації успішно реалізованих міні-проектів переможців обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє».

Привітати з такою подією до громад району завітав депутат Харківської обласної ради Супрун О.М., який вручив відповідний Сертифікат, підписаний головою обласної ради Черновим С.І. та головою бюджетної комісіі облради Нимикіною Л.П. про успішне завершення міні-проекту та стікер набувшого популярності в регіоні конкурсу міні-проектів.

В Гонтарівській громаді Старосалтівської об’єднаної територіальної громади переміг міні-проект «Енергозбереження - погляд в майбутнє» загальною вартістю 199,9 тис. грн. ( 99,9 тис. грн. направлено з обласного бюджету) це дозволило у школі замінити 18 вікон та 5 дверей на сучасні та енергозберігаючі конструкції, які відповідають сучасним вимогам до загальносередньої навчальної установи.

.

В Бугаївській сільській громаді (колишній Революційній) завдяки перемозі в конкурсі міні-проекту «Облаштування огорожі пришкільної території Революційної загальосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області» було встановлено огорожу з залізобетонних блоків пришкільної території близько 150 метрів. Загальна сума цього міні-проекту склала 36,9 тис. грн., де 18,4 тис. грн. направлено з обласного бюджету.

.


На проект по впровадженню енергозберігаючих технологій в Юрченківському сільському клубі «Затишний осередок культури – запорука активного життя на селі» було направлено 114,3 тис. грн, з яких обласне фінансування склало 57 тис. грн. Це дозволило виконати поточний ремонт приміщення та замінити всі старі вікна та двері на енергозберігаючі.

.

Олег Супрун побажав громадам не стояти від загальних проблем, брати участь у розвитку села, готувати нові проекти і втілювати разом важливі ініціативи.

 

На сайті

Сейчас 74 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!