Відбулася чергова ХІ сесія VII скликання Вовчанської районної ради

20.10.2016

20 жовтня 2016 року відбулося пленарне засідання  ХІ сесії Вовчанської районної ради  VII скликання, яке провів голова  районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь депутат Харківської обласної ради Сергій Пієв, депутати районної ради, голови територіальних громад та старости Старосалтівської  об’єднаної територіальної громади, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради та представники громадської організації «Харківська провозахисна група».

Перед розглядом питань порядку денного сесії було заслухано інформацію головного лікаря Вовчанської центральної районної лікарні Тищенка К.В. щодо стану справ в медичній галузі району та перспективи розвитку.

.

Далі депутати прийняли до відома інформацію про хід виконання районних Програм: Про запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного характеру у Вовчанському районі Харківської області, Програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики у Вовчанському районі на 2016 – 2017 роки, Програми інформатизації Вовчанського району на 2016-2019 роки, Програми вдосконалення функціонування роздрібних ринків у Вовчанському районі до 2016 року, Програми запобігання загибелі людей на водних об’єктах Вовчанського району на 2014-2016 роки.

На сесії  розглянуто питання  про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік, а саме доходи та видатки районного бюджету збільшені за рахунок перевиконання районного бюджету та субвенцій отриманих з бюджетів місцевих рад на відшкодування витрат за перевезення пільгових категорій громадян та для зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти та фінансового забезпечення центру первинної медико-санітарної допомоги.

Затверджені договора  про надання іншої субвенції на 2016 рік  між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою та договорів на передачу трансфертів між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2017 рік на виконання районних програм.

Депутатами підтримано рішення  про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2016-2018 роки, Статуту комунального закладу охорони здоров’я «Вовчанська центральна районна лікарня», Статуту комунальної установи «Вовчанська дитячо-юнацька спортивна школа», Статуту Вовчанського підприємства теплових мереж.

Також були розглянуті питання про надання згоди КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району» на передачу в оренду частини нежитлової будівлі фельдшерського пункту в с. Іванівка, про внесення змін до рішення XLVIII сесії V скликання від 30.09.2010 р. «Про надання згоди на передачу в державну власність нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Першого Травня, 2В, із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Депутати затвердили Технічну документацю з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються  громадянам для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та ведення індивідуального садівництва за межами населених пунктів на території  сільських рад Вовчанського району.

Також було розглянуто ряд інших питань.

 

На сайті

Сейчас 52 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!