Презентації реалізованих міні-проектів продовжуються

21.10.2016

21 жовтня 2016 року в місті Вовчанську відбулися презентації 6 реалізованих міні-проектів що стали переможцями обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в 2016 році.

У заході взяли участь депутати Харківської обласної ради Олександр Антоненко, Віталій Панов, голова Вовчанської міської ради Володимир Шевченко.

В рамках реалізації міні-проектів «Ремонт мережі централізованого водопостачання в м. Вовчанську по вулицях Рубіжанське шосе, Фрунзе, Металіста» переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», стало можливим заміна металевих труб на нові поліетиленові та облаштування нових оглядових колодязів, що дозволило безперебійне забезпечення якісною питною водою жителів вулиць, адже існуючий водогін був побудований в 1964 році та потребував капітального ремонту, заміни стальних труб ще 25 років тому, а чугунних 12 років, через вичерпання терміну експлуатації. Під час досить частих аварій на міському водогоні, які вели за собою відключення води від централізованого водопостачання, погіршувалась якість питної води. Загальна сума 3 проектів склала 555,7 тис. грн. Харківською обласною радою було виділено коштів у сумі 277,9 тис. грн., решта кошти міського бюджету у сумі 250,0 тис. грн. та  27,7 тис. грн. кошти конкурсанта, переможця конкурсу.

Депутати Харківської обласної ради Олександр Антоненко, Віталій Панов вручили Сертифікати про успішне завершення міні-проектів і стікери та побажали колективу не зупинятися на досягнутому та продовжувати роботу щодо вдосконалення водопостачання мешканців Вовчанська.


Завдяки перемозі в конкурсі 3-х міні-проектів «Енергозбереження в кожному будинку (ремонт системи освітлення під'їздів житлових будинків по вул.. Гоголя,33, Гоголя,60, Гоголя,62, Гоголя,64, Гоголя,66, Гоголя 68, Леніна,33, Дзержинського,3, Дзержинського,9, Дзержинського,11-А, О.Досвітнього,5, О.Досвітнього,7)»,  та «Енергозбереження в кожному будинку (поточний ремонт по заміні вікон на металопластикові в під'їздах житлового будинку № 5 по вул. Досвітнього ОСББ «Вовчанськжитлосервіс»)» стало можливим повна заміна системи освітлення та встановлення енергозберігаючих вікон у під’їздах багатоповерхових будинків відповідно. Загальна вартість 3 проектів становить 238,4 тис. грн. Харківською обласною радою було виділено коштів у сумі 119,2 тис. грн., міського бюджету – 107,3 тис. грн., внесок конкурсанта склав 11,9 тис. грн.

Депутат Харківської обласної ради Олександр Антоненко вручив Сертифікати про успішне завершення міні-проектів і стікери.

.

.

 

На сайті

Сейчас 74 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!