Подаруймо тепло нашим дітям

21.10.2016

Завдяки перемозі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє» в місті Вовчанську урочисто відбулася презентація оновлених приміщень Вовчанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №6 та Вовчанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №7.

З  цією подією школярів та педагогічний колектив привітав депутат Харківської обласної ради Віталій Панов, який вручив керівникам установ Сертифікати про успішну реалізацію міні-проектів та стікери.

Завдяки реалізації міні-проектів «Через світло до майбутнього (заміна старих вікон у Вовчанській ЗОШ І-ІІ ступенів № 6 на енергосберігаючі) було замінено 30 віконних блоків та «Затишна школа (Заміна старих вікон та дверей на енергозберігаючі)» в Вовчанській ЗОШ І-ІІ ступенів № 7 26 віконних блоків і 3 дверей на енергозберігаючі металопластикові, це дозволило забезпечити більш комфортне навчання учнів та збереження тепла в приміщеннях. Вартість міні-проектів склала 280,3 тис.грн. з яких обласний бюджет виділив 140,2 тис. грн., районний бюджет 126,1 тис. грн., кошти конкурсанта склали 14 тис. грн.

Вовчанська ЗОШ І-ІІ ступенів № 7

.

Далі відбулось відкриття міні-проекту в селищі Вільча, де ініциативна група реалізувала проект «Радість для дітей» встановлення дитячого ігрового майданчика. Для втілення проекту загалом знадобилося 22,0 тис. грн, з них обласний бюджет надав половину – 10,0 тис. грн, сільська рада – 9,9 тис. грн, ініціативна група – 2,1 тис. грн.

.

Наступна презентація реалізації міні-проекту «Школа радості, добра, успіху» відбулася в селі Лиман Симинівської (колишньої Червоноармійської Першої) громади.

Тут в Жовтневому НВК встановлено огорожу з залізобетонних блоків, проведено поточний ремонт коридору (постелено на підлогу лінолеум та встановлені настінні панелі) на загальну суму 195,8 тис. грн., з яких кошти обласного бюджету складають 97,9 тис. грн., сільської ради – 88,1 тис. грн. та кошти конкурсанта 9,8 тис. грн.

.

 

На сайті

Сейчас 50 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!