«Ніхто не забутий!», «Ніщо не забуто!»

28.10.2016

28 жовтня 2016 року відбулися урочисто-траурні заходи з нагоди 72-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації В.М. Мірошник, заступник Вовчанського міського голови Л.М. Бондаренко, працівники районної державної адміністрації, районної та міської ради, трудові колективи підприємств, установ та організацій, учасники АТО, молодь, громадскість.


Присутні пройшли ходою з покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам.


Саме в цю пору 72 роки тому, 28 жовтня, наші війська повністю визволили українські землі від фашистських загарбників.

Друга Світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами. Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому. Інакше це може повторитися. І ми говоримо: «Ніхто не забутий!», «Ніщо не забуто!».

Будемо пам’ятати і не забувати! У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про них завжди буде жити в наших серцях.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто визволяючи Україну не повернувся до своїх рідних домівок.


Панахиду за загиблими у роки Другої Світової війни в храмі провів настоятель Свято-Жено-Мироносицького храму протоієрей Остапович І.Я.

 

На сайті

Сейчас 102 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!